Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14968
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1534
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Loko Petrovice - Vlčovice-Mniší 3:2 (2:0)
    So 15.08. 14:30 Dobrá - Dětmarovice 5:0 (3:0)
    So 15.08. 14:30 Fryčovice - Bystřice 0:2 (0:1)
    So 15.08. 14:30 Vendryně - Český Těšín 3:1 (1:1)
    So 15.08. 14:30 TJ Petřvald - Inter Petrovice 1:1 (0:0)
    So 15.08. 14:45 Kopřivnice - Příbor 15:0 (9:0)
    Ne 16.08. 10:00 Orlová - Staré Město 6:1 (3:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Český Těšín - TJ Petřvald 3:7 (3:3)
    So 22.08. 15:30 Staré Město - Kopřivnice 0:7 (0:4)
    Ne 23.08. 11:00 Dětmarovice - Fryčovice 1:7 (0:3)
    Ne 23.08. 13:00 Vlčovice-Mniší - Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 14:00 Bystřice - Vendryně 3:1 (1:1)
    Ne 23.08. 14:30 Příbor - Loko Petrovice 2:5 (0:3)
    Ne 23.08. 14:45 Inter Petrovice - Orlová 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 14:30 Dobrá - Příbor 7:0 (5:0)
    So 29.08. 14:30 Fryčovice - Vlčovice-Mniší 7:1 (2:0)
    So 29.08. 14:30 Vendryně - Dětmarovice 2:4 (1:1)
    So 29.08. 14:30 TJ Petřvald - Bystřice 4:4 (1:2)
    So 29.08. 14:30 Staré Město - Inter Petrovice 0:4 (0:2)
    So 29.08. 14:45 Kopřivnice - Loko Petrovice 2:2 (1:1)
    Ne 30.08. 10:00 Orlová - Český Těšín 2:2 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Loko Petrovice - Dobrá 3:5 (1:2)
    So 05.09. 14:15 Příbor - Fryčovice 1:9 (1:3)
    Ne 06.09. 11:00 Dětmarovice - TJ Petřvald 2:2 (1:0)
    Ne 06.09. 13:00 Český Těšín - Staré Město 4:4 (1:2)
    Ne 06.09. 13:30 Bystřice - Orlová 1:2 (1:0)
    Ne 06.09. 14:00 Vlčovice-Mniší - Vendryně 0:5 (0:2)
    Ne 06.09. 14:15 Inter Petrovice - Kopřivnice 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 12:30 Kopřivnice - Dobrá 1:2 (1:0)
    So 12.09. 13:30 Fryčovice - Loko Petrovice 1:2 (1:2)
    So 12.09. 13:30 Vendryně - Příbor 4:1 (4:0)
    So 12.09. 13:30 TJ Petřvald - Vlčovice-Mniší 2:3 (1:0)
    So 12.09. 13:30 Staré Město - Bystřice 4:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:00 Orlová - Dětmarovice 6:2 (5:2)
    Ne 13.09. 13:45 Inter Petrovice - Český Těšín 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Český Těšín - Kopřivnice 2:2 (0:1)
    So 19.09. 10:00 Loko Petrovice - Vendryně 1:1 (1:0)
    So 19.09. 13:30 Dobrá - Fryčovice 1:0 (1:0)
    So 19.09. 15:00 Příbor - TJ Petřvald 2:2 (0:0)
    Ne 20.09. 11:00 Dětmarovice - Staré Město 6:4 (3:3)
    Ne 20.09. 13:00 Bystřice - Inter Petrovice 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 14:00 Vlčovice-Mniší - Orlová 2:2 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 Český Těšín - Bystřice 5:1 (4:0)
    So 26.09. 12:30 Vendryně - Dobrá 2:4 (2:2)
    So 26.09. 13:30 TJ Petřvald - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    So 26.09. 13:45 Kopřivnice - Fryčovice 6:5 (1:2)
    Ne 27.09. 10:00 Orlová - Příbor 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 13:45 Inter Petrovice - Dětmarovice 4:2 (1:2)
    St 07.10. 16:00 Staré Město - Vlčovice-Mniší 10:0 (4:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Loko Petrovice - Orlová 2:5 (1:1)
    So 03.10. 13:00 Dobrá - TJ Petřvald 8:0 (5:0)
    So 03.10. 13:00 Fryčovice - Vendryně 3:1 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Příbor - Staré Město 2:5 (0:1)
    Ne 04.10. 11:00 Dětmarovice - Český Těšín 0:8 (0:5)
    Ne 04.10. 12:30 Bystřice - Kopřivnice 6:2 (3:1)
    Ne 04.10. 14:00 Vlčovice-Mniší - Inter Petrovice 2:5 (0:2)

    10.kolo

    So 10.10. 10:00 Český Těšín - Vlčovice-Mniší 3:0 (3:0)
    So 10.10. 12:30 TJ Petřvald - Fryčovice 1:4 (1:2)
    So 10.10. 12:30 Staré Město - Loko Petrovice 1:7 (0:2)
    So 10.10. 12:45 Kopřivnice - Vendryně 4:3 (0:3)
    Ne 11.10. 10:00 Orlová - Dobrá 0:3 (0:2)
    Ne 11.10. 12:00 Bystřice - Dětmarovice 6:2 (3:0)
    Ne 11.10. 12:45 Inter Petrovice - Příbor 2:2 (1:2)

    1.kolo

    So 06.03. 10:00 Český Těšín - Fryčovice
    So 06.03. 11:30 Staré Město - TJ Petřvald
    Ne 07.03. 10:00 Orlová - Kopřivnice
    Ne 07.03. 11:00 Bystřice - Dobrá
    Ne 07.03. 11:00 Dětmarovice - Loko Petrovice
    Ne 07.03. 11:45 Inter Petrovice - Vendryně
    Ne 07.03. 14:00 Vlčovice-Mniší - Příbor

    12.kolo

    So 13.03. 10:00 Kopřivnice - TJ Petřvald
    So 13.03. 10:00 Staré Město - Fryčovice
    So 13.03. 10:00 Český Těšín - Loko Petrovice
    Ne 14.03. 10:00 Orlová - Vendryně
    Ne 14.03. 10:00 Inter Petrovice - Dobrá
    Ne 14.03. 10:00 Bystřice - Příbor
    Ne 14.03. 10:00 Dětmarovice - Vlčovice-Mniší

    13.kolo

    So 20.03. 10:00 Příbor - Dětmarovice
    So 20.03. 10:00 Loko Petrovice - Bystřice
    So 20.03. 10:00 Dobrá - Český Těšín
    So 20.03. 10:00 Fryčovice - Inter Petrovice
    So 20.03. 10:00 Vendryně - Staré Město
    So 20.03. 10:00 TJ Petřvald - Orlová
    Ne 21.03. 10:00 Vlčovice-Mniší - Kopřivnice

    11.kolo

    So 26.06. 14:30 Dětmarovice - Kopřivnice
    So 26.06. 14:30 Vlčovice-Mniší - Bystřice
    So 26.06. 14:30 Příbor - Český Těšín
    So 26.06. 14:30 Loko Petrovice - Inter Petrovice
    So 26.06. 14:30 Dobrá - Staré Město
    So 26.06. 14:30 Fryčovice - Orlová
    So 26.06. 14:30 Vendryně - TJ Petřvald
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 36:6 27
    2. 9 5 2 2 41:21 17
    3. 9 5 2 2 26:16 17
    4. 9 5 1 3 24:20 16
    5. 9 5 0 4 36:16 15
    6. 9 4 3 2 33:19 15
    7. 9 4 2 3 25:20 14
    8. 9 4 2 3 19:16 14
    9. 9 3 1 5 22:21 10
    10. 9 3 1 5 29:36 10
    11. 9 2 4 3 20:27 10
    12. 9 2 1 6 19:44 7
    13. 9 1 1 7 10:38 4
    14. 9 0 2 7 11:51 2

    Nejčtenější ze sportu