Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14967
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1978
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 00.00. 10:00 Ostrava Jih - Brušperk výsledek
    So 00.00. 10:15 Hlučín B - Václavovice výsledek
    So 00.00. 11:00 Heřmanice - Kobeřice výsledek
    So 00.00. 11:45 Dolní Benešov - Polanka výsledek
    So 00.00. 11:45 Dolní Lhota - Vítkov výsledek
    So 00.00. 13:30 Vítkovice-Svinov - Světlá Hora výsledek
    So 00.00. 14:00 Velká Polom - Bruntál výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 14:00 Bruntál - Heřmanice 6:1 (3:0)
    So 15.08. 14:30 Václavovice - Vítkov 0:3 (0:1)
    Ne 16.08. 10:00 Brušperk - Velká Polom 2:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Hlučín B - Dolní Benešov 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 14:45 Kobeřice - Světlá Hora 3:1 (1:1)
    Út 08.09. 18:00 Polanka - Ostrava Jih 0:13 (0:6)
    Čt 17.09. 17:00 Vítkovice-Svinov - Dolní Lhota 1:4 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:45 Světlá Hora - Bruntál 2:2 (0:1)
    So 22.08. 14:00 Heřmanice - Brušperk 0:0 (0:0)
    So 22.08. 14:45 Dolní Lhota - Kobeřice 4:1 (4:1)
    Ne 23.08. 14:45 Dolní Benešov - Václavovice 3:2 (2:0)
    Čt 27.08. 17:00 Vítkov - Vítkovice-Svinov 3:0 (1:0)
    Út 15.09. 17:30 Ostrava Jih - Hlučín B 3:6 (1:4)
    25.09. 15:30 Velká Polom - Polanka 12:0 (3:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Hlučín B - Velká Polom 3:3 (0:1)
    Ne 30.08. 09:00 Polanka - Heřmanice 1:4 (1:3)
    Ne 30.08. 10:00 Brušperk - Světlá Hora 5:4 (0:2)
    Ne 30.08. 13:30 Vítkovice-Svinov - Václavovice 3:2 (1:0)
    Ne 30.08. 14:45 Kobeřice - Vítkov 3:0 (2:0)
    Út 06.10. 15:30 Ostrava Jih - Dolní Benešov 6:2 (2:0)
    St 07.04. 16:00 Bruntál - Dolní Lhota výsledek

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Ostrava Jih - Václavovice 7:1 (3:0)
    So 05.09. 10:45 Světlá Hora - Polanka 6:0 (4:0)
    So 05.09. 14:15 Dolní Lhota - Brušperk 1:1 (0:0)
    Ne 06.09. 13:00 Vítkov - Bruntál 2:2 (1:2)
    Ne 06.09. 13:30 Vítkovice-Svinov - Kobeřice 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 14:00 Velká Polom - Dolní Benešov 1:4 (0:2)
    Ne 06.09. 15:00 Heřmanice - Hlučín B 0:3 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Ostrava Jih - Velká Polom 4:2 (3:1)
    So 12.09. 13:30 Václavovice - Kobeřice 3:3 (2:2)
    So 12.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Bruntál 1:3 (0:1)
    Ne 13.09. 09:00 Polanka - Dolní Lhota 1:5 (1:2)
    Ne 13.09. 10:00 Brušperk - Vítkov 4:3 (0:2)
    Ne 13.09. 13:30 Hlučín B - Světlá Hora 4:0 (3:0)
    Ne 13.09. 15:00 Heřmanice - Dolní Benešov 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:45 Světlá Hora - Dolní Benešov 3:1 (2:0)
    So 19.09. 12:30 Heřmanice - Ostrava Jih 2:2 (2:0)
    Ne 20.09. 12:00 Vítkov - Polanka 12:1 (10:0)
    Ne 20.09. 13:30 Vítkovice-Svinov - Brušperk 1:6 (0:4)
    Ne 20.09. 13:45 Kobeřice - Bruntál 1:5 (0:4)
    Ne 20.09. 14:00 Velká Polom - Václavovice 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 14:00 Dolní Lhota - Hlučín B 4:5 (3:3)

    8.kolo

    Ne 27.09. 10:00 Brušperk - Kobeřice 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Hlučín B - Vítkov 0k:3
    Ne 27.09. 13:30 Vítkovice-Svinov - Polanka 8:0 (3:0)
    Ne 27.09. 14:00 Velká Polom - Heřmanice 2:2 (2:1)
    Ne 04.10. 11:45 Ostrava Jih - Světlá Hora 3:2 (2:1)
    So 27.02. 14:00 Václavovice - Bruntál výsledek
    So 27.02. 14:00 Dolní Benešov - Dolní Lhota výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Vítkov - Dolní Benešov 4:1 (2:1)
    So 03.10. 10:45 Světlá Hora - Velká Polom 4:4 (0:3)
    So 03.10. 14:00 Bruntál - Brušperk 2:0 (0:0)
    Ne 04.10. 13:15 Kobeřice - Polanka 19:0 (10:0)
    So 20.02. 14:00 Heřmanice - Václavovice výsledek
    So 20.02. 14:00 Dolní Lhota - Ostrava Jih výsledek
    So 27.02. 13:30 Vítkovice-Svinov - Hlučín B výsledek

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 10:00 Ostrava Jih - Vítkov 2:2 (0:1)
    So 10.10. 12:00 Heřmanice - Světlá Hora 3:0 (2:0)
    So 10.10. 12:30 Václavovice - Brušperk 0:5 (0:2)
    So 10.10. 14:45 Polanka - Bruntál 0:13 (0:9)
    Ne 11.10. 13:30 Hlučín B - Kobeřice 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 13:30 Vítkovice-Svinov - Dolní Benešov 2:5 (0:1)
    Ne 11.10. 14:00 Velká Polom - Dolní Lhota 2:2 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 5 3 1 24:12 18
    2. 7 5 2 0 33:7 17
    3. 8 5 2 1 40:17 17
    4. 9 5 2 2 32:13 17
    5. 9 5 2 2 33:14 17
    6. 8 5 1 2 23:15 16
    7. 8 3 3 2 15:16 12
    8. 6 3 2 1 20:11 11
    9. 9 2 4 3 30:22 10
    10. 8 3 0 5 19:23 9
    11. 9 2 2 5 22:25 8
    12. 8 2 0 6 16:24 6
    13. 7 0 1 6 9:28 1
    14. 9 0 0 9 3:92 0

    Nejčtenější ze sportu