Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14965
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1416
    Týden:
    26
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    11.kolo

    So 17.10. 10:00 Přerov C - Hranice C výsledek
    So 17.10. 10:00 Nový Malín - Jesenec výsledek
    So 17.10. 10:00 Šumperk C - Hranice B výsledek
    So 17.10. 10:30 Prostějov - 1.OMK Šternberk výsledek
    Ne 18.10. 10:00 KMK Přerov - Sigma Olomouc ž výsledek
    Ne 18.10. 12:00 Loštice - Velký Týnec výsledek
    Ne 18.10. 13:00 Šumperk B - Chválkovice výsledek

    12.kolo

    St 21.10. 17:15 Sigma Olomouc ž - Prostějov výsledek
    Čt 22.10. 15:30 Hranice C - Hranice B výsledek
    So 24.10. 10:45 Jesenec - Šumperk B výsledek
    So 24.10. 10:45 1.OMK Šternberk - Loštice výsledek
    So 24.10. 12:00 Velký Týnec - Nový Malín výsledek
    So 24.10. 12:15 Chválkovice - Šumperk C výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Přerov C - KMK Přerov výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 10:30 Prostějov - Přerov C výsledek
    So 31.10. 13:00 Hranice B - Chválkovice výsledek
    So 31.10. 14:30 Šumperk B - Velký Týnec výsledek
    So 31.10. 14:30 Šumperk C - Jesenec výsledek
    Ne 01.11. 10:00 KMK Přerov - Hranice C výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Nový Malín - 1.OMK Šternberk výsledek
    Ne 01.11. 12:00 Loštice - Sigma Olomouc ž výsledek

    4.kolo

    So 29.08. 13:30 Nový Malín - Prostějov 8:1 (5:0)
    So 29.08. 14:15 Chválkovice - 1.OMK Šternberk 2:6 (2:2)
    Ne 30.08. 09:00 Hranice B - Sigma Olomouc ž 0:15 (0:6)
    Ne 30.08. 10:30 Hranice C - Loštice 6:0 (1:0)
    Ne 30.08. 13:30 Jesenec - Velký Týnec 7:0 (5:0)
    Ne 30.08. 14:00 Šumperk B - KMK Přerov 4:3 (2:2)
    Ne 30.08. 14:00 Šumperk C - Přerov C 17:4 (6:3)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Prostějov - Šumperk B 5:6 (3:3)
    So 05.09. 10:45 1.OMK Šternberk - Jesenec 0:7 (0:2)
    So 05.09. 11:30 Loštice - Nový Malín 0:1 (0:0)
    So 05.09. 12:00 Velký Týnec - Hranice C 1:4 (0:1)
    Ne 06.09. 09:00 Sigma Olomouc ž - Chválkovice 9:1 (4:1)
    Ne 06.09. 10:00 Přerov C - Hranice B 1:7 (1:2)
    Ne 06.09. 10:00 KMK Přerov - Šumperk C 5:2 (2:0)

    1.kolo

    St 09.09. 16:30 Chválkovice - Hranice C 6:2 (2:1)
    St 09.09. 16:30 Jesenec - Hranice B 6:3 (3:1)
    St 09.09. 16:30 1.OMK Šternberk - Šumperk B 2:3 np (2:2)
    St 09.09. 16:30 Sigma Olomouc ž - Nový Malín 2:9 (0:4)
    St 09.09. 16:30 KMK Přerov - Prostějov 11:2 (5:1)
    St 23.09. 16:30 Přerov C - Loštice 5:1 (2:1)
    St 07.10. 16:00 Velký Týnec - Šumperk C 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 12:00 Velký Týnec - 1.OMK Šternberk 0:6 (0:2)
    So 12.09. 13:45 Chválkovice - Přerov C 8:7 np (4:2)
    Ne 13.09. 09:00 Hranice B - KMK Přerov 4:3 (2:1)
    Ne 13.09. 10:30 Hranice C - Nový Malín 1:4 (1:3)
    Ne 13.09. 13:00 Šumperk B - Loštice 23:0 (14:0)
    Ne 13.09. 13:00 Šumperk C - Prostějov 4:5 (3:3)
    Ne 13.09. 13:00 Jesenec - Sigma Olomouc ž 12:1 (6:0)

    2.kolo

    St 16.09. 16:00 Nový Malín - Přerov C 6:0 (3:0)
    St 16.09. 16:00 Šumperk B - Sigma Olomouc ž 4:3 (1:0)
    St 16.09. 16:00 Šumperk C - 1.OMK Šternberk 1:6 (1:3)
    St 16.09. 16:30 Hranice C - Prostějov 9:2 (6:0)
    St 16.09. 16:30 Loštice - KMK Přerov 1:10 (1:3)
    St 16.09. 16:30 Hranice B - Velký Týnec 1:2 (1:2)
    St 23.09. 17:00 Chválkovice - Jesenec 3:11 (0:6)

    7.kolo

    So 19.09. 09:00 Sigma Olomouc ž - Velký Týnec 10:2 (4:1)
    So 19.09. 10:00 Přerov C - Jesenec 2:10 (0:4)
    So 19.09. 10:30 Prostějov - Hranice B 5:3 (4:1)
    So 19.09. 10:45 1.OMK Šternberk - Hranice C 5:4 np (1:2)
    So 19.09. 12:00 Nový Malín - Šumperk B 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 10:00 KMK Přerov - Chválkovice 7:4 (5:2)
    Ne 20.09. 13:00 Loštice - Šumperk C 1:5 (1:4)

    8.kolo

    So 26.09. 12:00 Velký Týnec - Přerov C 0:1 (0:0)
    So 26.09. 13:15 Chválkovice - Prostějov 8:3 (4:1)
    So 26.09. 15:30 Jesenec - KMK Přerov 8:3 (5:1)
    Ne 27.09. 09:00 Hranice B - Loštice 3:4 np (1:2)
    Ne 27.09. 10:30 Hranice C - Šumperk B 0:13 (0:7)
    Ne 27.09. 10:30 Šumperk C - Nový Malín 2:9 (1:3)
    Út 13.10. 17:00 Sigma Olomouc ž - 1.OMK Šternberk výsledek

    3.kolo

    St 23.09. 16:30 Sigma Olomouc ž - Šumperk C 10:1 (2:1)
    St 30.09. 16:00 Chválkovice - Velký Týnec 3:2 (1:2)
    St 30.09. 16:00 1.OMK Šternberk - Hranice B 6:1 (2:0)
    St 30.09. 16:00 KMK Přerov - Nový Malín 4:1 (1:1)
    St 30.09. 16:00 Prostějov - Loštice 3:2 (1:2)
    Út 13.10. 17:00 Hranice C - Jesenec výsledek
    St 28.10. 15:00 Přerov C - Šumperk B výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 09:00 Sigma Olomouc ž - Hranice C 5:6 (5:2)
    So 03.10. 10:00 Přerov C - 1.OMK Šternberk 0:5 (0:2)
    So 03.10. 10:30 Prostějov - Jesenec 0:5 (0:3)
    So 03.10. 12:00 Nový Malín - Hranice B 8:1 (4:0)
    Ne 04.10. 10:00 KMK Přerov - Velký Týnec 4:0 (2:0)
    Ne 04.10. 10:00 Šumperk B - Šumperk C 1:3 (0:1)
    Ne 04.10. 12:30 Loštice - Chválkovice 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:45 Jesenec - Loštice 9:2 (4:1)
    So 10.10. 10:45 1.OMK Šternberk - KMK Přerov 2:3 (1:2)
    So 10.10. 12:00 Velký Týnec - Prostějov 2:0 (1:0)
    So 10.10. 12:45 Chválkovice - Nový Malín 0:10 (0:5)
    So 10.10. 13:00 Sigma Olomouc ž - Přerov C 15:1 (8:0)
    Ne 11.10. 09:00 Hranice B - Šumperk B 6:1 (3:1)
    Ne 11.10. 10:30 Hranice C - Šumperk C 3:5 (2:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 9 0 0 0 75:14 27
    2. 10 9 0 0 1 59:12 27
    3. 10 7 0 0 3 53:28 21
    4. 9 5 1 1 2 37:20 18
    5. 9 5 1 0 3 55:25 17
    6. 9 5 0 0 4 70:36 15
    7. 9 4 0 1 4 35:40 13
    8. 10 4 0 0 6 40:46 12
    9. 10 3 1 0 6 34:58 11
    10. 10 3 0 1 6 29:50 10
    11. 10 3 0 0 7 11:36 9
    12. 10 3 0 0 7 26:58 9
    13. 9 2 0 1 6 21:68 7
    14. 10 1 1 0 8 11:65 5

    Nejčtenější ze sportu