Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14959
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    952
    Týden:
    26
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 11:15 Chropyně - Mařatice 10:1 (4:1)
    So 05.09. 11:15 Hluk - Šumice 8:1 (2:1)
    So 05.09. 11:15 FA Zlechov - Bezměrov 1:6 (1:3)
    Ne 06.09. 11:15 Dolní Němčí - Morkovice 1:2 (1:0)
    Ne 06.09. 11:15 Strání - 1.FC Slovácko D 6:1 (2:1)

    2.kolo

    Ne 13.09. 11:15 Morkovice - Bezměrov 4:1 (1:1)
    Ne 13.09. 11:15 Šumice - FA Zlechov 9:1 (5:0)
    Ne 13.09. 11:15 1.FC Slovácko D - Chropyně 1:3 (0:3)
    Ne 13.09. 11:15 Dolní Němčí - Strání 2:8 (0:3)
    St 30.09. 17:00 Mařatice - Hluk 0:4 (0:1)

    3.kolo

    St 09.09. 18:00 Hluk - 1.FC Slovácko D 7:0 (3:0)
    So 19.09. 11:15 Chropyně - Dolní Němčí 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 11:15 Strání - Morkovice 4:3 np (3:3)
    Ne 20.09. 11:15 Bezměrov - Šumice 8:7 np (3:3)
    So 07.11. 11:15 FA Zlechov - Mařatice výsledek

    4.kolo

    So 26.09. 11:15 1.FC Slovácko D - FA Zlechov 6:0 (4:0)
    Ne 27.09. 11:15 Morkovice - Šumice 2:5 (1:1)
    Ne 27.09. 11:15 Dolní Němčí - Hluk 1:8 (0:4)
    Ne 27.09. 11:15 Strání - Chropyně 2:1 (1:1)
    St 28.10. 11:15 Mařatice - Bezměrov výsledek

    5.kolo

    So 03.10. 11:15 Chropyně - Morkovice 5:1 (2:0)
    So 03.10. 11:15 Hluk - Strání 4:1 (2:1)
    So 03.10. 11:15 FA Zlechov - Dolní Němčí 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 11:15 Bezměrov - 1.FC Slovácko D 4:1 (2:0)
    Ne 04.10. 11:15 Šumice - Mařatice 9:2 (5:2)

    6.kolo

    So 10.10. 11:15 Chropyně - Hluk 0:4 (0:2)
    Ne 11.10. 11:15 Dolní Němčí - Bezměrov 0:5 (0:3)
    Ne 11.10. 11:15 Strání - FA Zlechov 7:1 (4:1)
    So 07.11. 11:15 Morkovice - Mařatice výsledek
    So 07.11. 12:45 1.FC Slovácko D - Šumice výsledek

    7.kolo

    So 10.04. 11:15 Hluk - Morkovice výsledek
    So 10.04. 11:15 FA Zlechov - Chropyně výsledek
    So 10.04. 11:15 Bezměrov - Strání výsledek
    So 10.04. 11:15 Šumice - Dolní Němčí výsledek
    So 10.04. 17:45 Mařatice - 1.FC Slovácko D výsledek

    8.kolo

    So 17.04. 11:15 Morkovice - 1.FC Slovácko D výsledek
    So 17.04. 11:15 Dolní Němčí - Mařatice výsledek
    So 17.04. 11:15 Strání - Šumice výsledek
    So 17.04. 11:15 Chropyně - Bezměrov výsledek
    So 17.04. 11:15 Hluk - FA Zlechov výsledek

    9.kolo

    So 24.04. 11:15 FA Zlechov - Morkovice
    So 24.04. 11:15 Bezměrov - Hluk
    So 24.04. 11:15 Šumice - Chropyně
    So 24.04. 11:15 Mařatice - Strání
    So 24.04. 11:15 1.FC Slovácko D - Dolní Němčí

    10.kolo

    So 01.05. 00:00 Morkovice - Dolní Němčí
    So 01.05. 00:00 1.FC Slovácko D - Strání
    So 01.05. 00:00 Mařatice - Chropyně
    So 01.05. 00:00 Šumice - Hluk
    So 01.05. 00:00 Bezměrov - FA Zlechov

    11.kolo

    So 08.05. 00:00 Bezměrov - Morkovice
    So 08.05. 00:00 FA Zlechov - Šumice
    So 08.05. 00:00 Hluk - Mařatice
    So 08.05. 00:00 Chropyně - 1.FC Slovácko D
    So 08.05. 00:00 Strání - Dolní Němčí

    12.kolo

    So 15.05. 00:00 Morkovice - Strání
    So 15.05. 00:00 Dolní Němčí - Chropyně
    So 15.05. 00:00 1.FC Slovácko D - Hluk
    So 15.05. 00:00 Mařatice - FA Zlechov
    So 15.05. 00:00 Šumice - Bezměrov

    13.kolo

    So 22.05. 00:00 Šumice - Morkovice
    So 22.05. 00:00 Bezměrov - Mařatice
    So 22.05. 00:00 FA Zlechov - 1.FC Slovácko D
    So 22.05. 00:00 Hluk - Dolní Němčí
    So 22.05. 00:00 Chropyně - Strání

    14.kolo

    So 29.05. 00:00 Morkovice - Chropyně
    So 29.05. 00:00 Strání - Hluk
    So 29.05. 00:00 Dolní Němčí - FA Zlechov
    So 29.05. 00:00 1.FC Slovácko D - Bezměrov
    So 29.05. 00:00 Mařatice - Šumice

    15.kolo

    So 05.06. 00:00 Mařatice - Morkovice
    So 05.06. 00:00 Šumice - 1.FC Slovácko D
    So 05.06. 00:00 Bezměrov - Dolní Němčí
    So 05.06. 00:00 FA Zlechov - Strání
    So 05.06. 00:00 Hluk - Chropyně

    16.kolo

    So 12.06. 00:00 Morkovice - Hluk
    So 12.06. 00:00 Chropyně - FA Zlechov
    So 12.06. 00:00 Strání - Bezměrov
    So 12.06. 00:00 Dolní Němčí - Šumice
    So 12.06. 00:00 1.FC Slovácko D - Mařatice

    17.kolo

    So 19.06. 00:00 1.FC Slovácko D - Morkovice
    So 19.06. 00:00 Mařatice - Dolní Němčí
    So 19.06. 00:00 Šumice - Strání
    So 19.06. 00:00 Bezměrov - Chropyně
    So 19.06. 00:00 FA Zlechov - Hluk

    18.kolo

    So 26.06. 00:00 Morkovice - FA Zlechov
    So 26.06. 00:00 Hluk - Bezměrov
    So 26.06. 00:00 Chropyně - Šumice
    So 26.06. 00:00 Strání - Mařatice
    So 26.06. 00:00 Dolní Němčí - 1.FC Slovácko D
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 6 6 0 0 0 35:3 18
    2. 6 4 1 0 1 27:12 14
    3. 6 4 0 0 2 22:10 12
    4. 5 3 1 0 1 23:13 11
    5. 5 3 0 1 1 31:20 10
    6. 5 2 0 1 2 12:15 7
    7. 5 1 0 0 4 9:20 3
    8. 5 1 0 0 4 4:28 3
    9. 3 0 0 0 3 3:23 0
    10. 6 0 0 0 6 5:27 0

    Nejčtenější ze sportu