Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14938
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1655
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Bystřice n. P. - Velký Beranov 18:2 (7:0)
    So 22.08. 10:00 Třebíč - Nedvědice 4:0 (1:0)
    So 22.08. 10:00 Velké Meziříčí - Okříšky 0:3 (0:0)
    So 22.08. 13:00 Lipník - Vrchovina 5:2 (2:1)
    So 22.08. 13:30 Slavoj Polná - Ždírec n.D. 0:3 (0:3)
    Ne 23.08. 10:30 Nová Ves - Chotěboř 2:2 (1:1)

    1.kolo

    St 26.08. 17:00 Velký Beranov - Vrchovina 4:12 (1:6)
    St 26.08. 17:00 Bystřice n. P. - Světlá n.S. 3:5 (0:3)
    St 26.08. 17:00 Třebíč - Okříšky 2:1 (0:0)
    St 26.08. 17:00 Velké Meziříčí - Chotěboř 0:3 (0:3)
    St 26.08. 17:00 Slavoj Polná - Nová Ves 6:1 (3:1)
    28.08. 17:00 Lipník - Nedvědice 3:2 (2:1)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Okříšky - Slavoj Polná 4:0 (1:0)
    So 29.08. 13:30 Ždírec n.D. - Nová Ves 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 10:00 Velký Beranov - Třebíč 4:2 (1:1)
    Ne 30.08. 13:00 Vrchovina - Chotěboř 6:0 (2:0)
    Ne 30.08. 13:30 Světlá n.S. - Velké Meziříčí 4:0 (4:0)
    Čt 10.09. 17:00 Lipník - Bystřice n. P. 2:2 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Třebíč - Lipník 1:4 (0:2)
    So 05.09. 13:00 Chotěboř - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:00 Bystřice n. P. - Vrchovina 5:5 (3:2)
    Ne 06.09. 10:00 Slavoj Polná - Světlá n.S. 2:3 (2:3)
    Ne 06.09. 10:15 Velké Meziříčí - Nedvědice 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 13:00 Nová Ves - Okříšky 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Bystřice n. P. - Třebíč 1:0 (0:0)
    So 12.09. 10:15 Okříšky - Chotěboř 1:1 (1:0)
    So 12.09. 12:30 Vrchovina - Ždírec n.D. 3:3 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Velký Beranov - Velké Meziříčí 2:6 (0:3)
    Ne 13.09. 16:00 Nedvědice - Slavoj Polná 3:2 (1:1)
    St 07.10. 16:00 Světlá n.S. - Nová Ves 0:5 (0:3)

    8.kolo

    So 26.09. 15:00 Velký Beranov - Nová Ves 1:3 (0:2)
    So 26.09. 15:30 Lipník - Slavoj Polná 5:2 (2:0)
    Ne 27.09. 10:00 Bystřice n. P. - Velké Meziříčí 2:7 (0:5)
    Ne 27.09. 12:00 Vrchovina - Okříšky 4:3 (2:1)
    Ne 27.09. 12:30 Světlá n.S. - Ždírec n.D. 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Nedvědice - Chotěboř 1:3 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Nová Ves - Lipník 0:4 (0:2)
    So 03.10. 10:15 Okříšky - Světlá n.S. 1:2 (1:0)
    So 03.10. 12:00 Slavoj Polná - Bystřice n. P. 2:1 (1:1)
    So 03.10. 12:00 Chotěboř - Velký Beranov 9:2 (2:2)
    Ne 04.10. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 6:3 (1:3)
    Ne 04.10. 12:00 Ždírec n.D. - Nedvědice 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:00 Třebíč - Slavoj Polná 0:6 (0:4)
    Ne 11.10. 10:00 Velký Beranov - Ždírec n.D. 1:7 (0:4)
    Ne 11.10. 10:00 Bystřice n. P. - Nová Ves 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:30 Lipník - Chotěboř 1:2 (1:1)
    Ne 11.10. 11:30 Vrchovina - Světlá n.S. 5:0 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Nedvědice - Okříšky 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Třebíč - Vrchovina 1:4 (0:2)
    So 19.09. 12:30 Chotěboř - Světlá n.S. 5:0 (3:0)
    So 19.09. 12:30 Ždírec n.D. - Okříšky 3:0 (3:0)
    Ne 20.09. 10:15 Velké Meziříčí - Lipník 2:2 (1:2)
    Ne 20.09. 12:30 Slavoj Polná - Velký Beranov 6:4 (2:0)
    St 05.05. 17:00 Nová Ves - Nedvědice

    2.kolo

    St 12.05. 17:00 Nová Ves - Vrchovina
    St 12.05. 17:00 Chotěboř - Slavoj Polná
    St 12.05. 17:00 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí
    St 12.05. 17:00 Světlá n.S. - Třebíč
    St 12.05. 17:00 Nedvědice - Bystřice n. P.
    St 12.05. 17:00 Velký Beranov - Lipník

    11.kolo

    So 15.05. 10:15 Okříšky - Velký Beranov
    So 15.05. 11:30 Chotěboř - Bystřice n. P.
    So 15.05. 11:30 Ždírec n.D. - Lipník
    Ne 16.05. 10:15 Velké Meziříčí - Vrchovina
    Ne 16.05. 10:30 Nová Ves - Třebíč
    Ne 16.05. 11:30 Světlá n.S. - Nedvědice

    12.kolo

    So 22.05. 10:00 Bystřice n. P. - Ždírec n.D.
    So 22.05. 10:00 Třebíč - Chotěboř
    So 22.05. 11:00 Vrchovina - Nedvědice
    So 22.05. 14:30 Lipník - Okříšky
    Ne 23.05. 10:00 Velký Beranov - Světlá n.S.
    Ne 23.05. 10:15 Velké Meziříčí - Slavoj Polná

    13.kolo

    So 29.05. 10:15 Okříšky - Bystřice n. P.
    So 29.05. 11:00 Slavoj Polná - Vrchovina
    So 29.05. 11:00 Ždírec n.D. - Třebíč
    So 29.05. 13:30 Nedvědice - Velký Beranov
    Ne 30.05. 11:00 Světlá n.S. - Lipník
    Ne 30.05. 13:30 Nová Ves - Velké Meziříčí
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 2 0 24:6 20
    2. 9 5 3 1 25:13 18
    3. 8 5 2 1 41:21 17
    4. 8 5 2 1 26:13 17
    5. 9 4 0 5 26:24 12
    6. 8 4 0 4 15:23 12
    7. 8 3 2 3 34:24 11
    8. 8 3 1 4 21:20 10
    9. 8 3 1 4 16:19 10
    10. 7 3 0 4 10:15 9
    11. 9 2 1 6 14:18 7
    12. 8 2 0 6 13:26 6
    13. 8 1 0 7 20:63 3

    Nejčtenější ze sportu