Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14937
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3314
    Týden:
    51
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 09.08. 16:30 Bohdalov - Stařeč 2:1 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - FŠ Třebíč 0:3 (0:2)
    Ne 09.08. 16:30 Hamry n.S. - M. Budějovice 3:1 (3:0)
    Ne 09.08. 16:30 Příbyslavice - Rudíkov-Trnava 4:3 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Luka n.J. - Stonařov 3:2 (2:1)
    Ne 09.08. 16:30 Nedvědice - Velká Bíteš B 7:1 (2:1)
    Ne 09.08. 16:30 Slavoj Polná B - Velký Beranov 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Velká Bíteš B - Slavoj Polná B 5:1 (3:1)
    Ne 16.08. 15:30 Stonařov - Nedvědice 2:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Rudíkov-Trnava - Luka n.J. 2:2 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 M. Budějovice - Příbyslavice 3:4 (2:4)
    Ne 16.08. 16:30 FŠ Třebíč - Hamry n.S. 1:3 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Bohdalov - Jaroměřice n.R. 2:0 (0:0)
    21.08. 18:00 Stařeč - Velký Beranov 0:5 (0:4)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Nedvědice - Rudíkov-Trnava 5:0 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Slavoj Polná B - Stonařov 2:3 (2:2)
    Ne 23.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Stařeč 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Hamry n.S. - Bohdalov 4:1 (4:1)
    Ne 23.08. 16:30 Příbyslavice - FŠ Třebíč 3:2 (3:2)
    Ne 23.08. 16:30 Luka n.J. - M. Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Velký Beranov - Velká Bíteš B 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 15:30 Stonařov - Velký Beranov 2:2 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Rudíkov-Trnava - Slavoj Polná B 1:1 (1:1)
    So 29.08. 16:30 M. Budějovice - Nedvědice 1:4 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Stařeč - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 FŠ Třebíč - Luka n.J. 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Bohdalov - Příbyslavice 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Hamry n.S. 0:3 (0:2)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Hamry n.S. - Stařeč 0:2 (0:1)
    So 05.09. 16:00 Nedvědice - FŠ Třebíč 5:3 (2:1)
    So 05.09. 16:00 Slavoj Polná B - M. Budějovice 2:1 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Velká Bíteš B - Stonařov 6:4 (5:0)
    Ne 06.09. 16:00 Příbyslavice - Jaroměřice n.R. 3:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Luka n.J. - Bohdalov 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Velký Beranov - Rudíkov-Trnava 2:3 (2:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Rudíkov-Trnava - Velká Bíteš B 6:4 (3:2)
    So 12.09. 16:00 M. Budějovice - Velký Beranov 3:2 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Stařeč - Stonařov 4:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 FŠ Třebíč - Slavoj Polná B 4:0 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bohdalov - Nedvědice 1:3 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Luka n.J. 1:1 (1:1)
    St 05.05. 17:00 Hamry n.S. - Příbyslavice

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Nedvědice - Jaroměřice n.R. 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Příbyslavice - Stařeč 2:3 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Luka n.J. - Hamry n.S. 5:3 (1:2)
    Ne 20.09. 15:30 Slavoj Polná B - Bohdalov 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Velký Beranov - FŠ Třebíč 0:7 (0:4)
    Ne 20.09. 15:30 Velká Bíteš B - M. Budějovice 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Stonařov - Rudíkov-Trnava 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 FŠ Třebíč - Velká Bíteš B 5:0 (3:0)
    Ne 27.09. 15:30 Stařeč - Rudíkov-Trnava 2:4 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 Stonařov - M. Budějovice 5:3 (3:1)
    Ne 27.09. 15:30 Bohdalov - Velký Beranov 1:3 (1:11)
    Ne 27.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Slavoj Polná B 4:3 (4:1)
    Ne 27.09. 15:30 Hamry n.S. - Nedvědice 1:4 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 Příbyslavice - Luka n.J. 2:2 (1:2)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Nedvědice - Příbyslavice 2:2 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Slavoj Polná B - Hamry n.S. 4:3 (2:3)
    So 03.10. 15:00 Velká Bíteš B - Bohdalov 3:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Luka n.J. - Stařeč 3:3 (0:3)
    Ne 04.10. 15:00 Velký Beranov - Jaroměřice n.R. 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Stonařov - FŠ Třebíč 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Rudíkov-Trnava - M. Budějovice 1:2 (1:2)

    10.kolo

    Ne 11.10. 15:00 Stařeč - M. Budějovice 2:3 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Bohdalov - Stonařov 4:3 (1:2)
    Ne 11.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš B 5:1 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Hamry n.S. - Velký Beranov 4:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Příbyslavice - Slavoj Polná B 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Luka n.J. - Nedvědice 0:3 (0:2)
    St 05.05. 17:00 FŠ Třebíč - Rudíkov-Trnava

    11.kolo

    So 15.05. 16:30 Nedvědice - Stařeč
    So 15.05. 16:30 Slavoj Polná B - Luka n.J.
    So 15.05. 16:30 Stonařov - Jaroměřice n.R.
    So 15.05. 16:30 M. Budějovice - FŠ Třebíč
    Ne 16.05. 16:30 Velký Beranov - Příbyslavice
    Ne 16.05. 16:30 Velká Bíteš B - Hamry n.S.
    Ne 16.05. 16:30 Rudíkov-Trnava - Bohdalov

    12.kolo

    So 22.05. 16:30 Hamry n.S. - Stonařov
    So 22.05. 16:30 Nedvědice - Slavoj Polná B
    Ne 23.05. 16:30 Stařeč - FŠ Třebíč
    Ne 23.05. 16:30 Bohdalov - M. Budějovice
    Ne 23.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Rudíkov-Trnava
    Ne 23.05. 16:30 Příbyslavice - Velká Bíteš B
    Ne 23.05. 16:30 Luka n.J. - Velký Beranov

    13.kolo

    So 29.05. 16:30 Slavoj Polná B - Stařeč
    So 29.05. 16:30 Velký Beranov - Nedvědice
    So 29.05. 16:30 Velká Bíteš B - Luka n.J.
    So 29.05. 16:30 Rudíkov-Trnava - Hamry n.S.
    So 29.05. 16:30 M. Budějovice - Jaroměřice n.R.
    Ne 30.05. 16:30 Stonařov - Příbyslavice
    Ne 30.05. 16:30 FŠ Třebíč - Bohdalov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 36:11 25
    2. 9 6 0 3 29:11 18
    3. 9 5 2 2 24:20 17
    4. 9 5 0 4 24:19 15
    5. 10 5 0 5 19:19 15
    6. 10 4 1 5 20:22 13
    7. 10 3 4 3 19:22 13
    8. 10 4 1 5 18:21 13
    9. 10 4 1 5 24:28 13
    10. 10 4 1 5 15:19 13
    11. 10 4 0 6 21:33 12
    12. 9 3 2 4 21:25 11
    13. 10 3 1 6 16:26 10
    14. 10 3 0 7 17:27 9

    Nejčtenější ze sportu