Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14934
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4439
    Týden:
    59
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Mírovka - Štoky 1:0 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Humpolec B - Leština 3:1 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Kamenice n.L. - Havlíčkův Brod B 5:1 (2:1)
    Ne 09.08. 16:30 Rozsochatec - Košetice 3:1 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Telč - Světlá n.S. 2:2 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Třešť - Nový Rychnov 2:3 (1:2)
    Ne 09.08. 16:30 Černíč - Kostelec 2:2 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Štoky - Havlíčkův Brod B 2:6 (1:4)
    So 15.08. 16:30 Nový Rychnov - Humpolec B 2:1 (1:1)
    So 15.08. 16:30 Košetice - Telč 3:1 (2:0)
    So 15.08. 16:30 Mírovka - Rozsochatec 3:4 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Kostelec - Kamenice n.L. 0:4 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Leština - Černíč 3:5 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Světlá n.S. - Třešť 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Humpolec B - Světlá n.S. 0:2 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Kamenice n.L. - Leština 6:0 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Kostelec 2:1 (2:0)
    Ne 23.08. 14:30 Černíč - Nový Rychnov 1:5 (1:4)
    Ne 23.08. 16:30 Rozsochatec - Štoky 3:2 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Telč - Mírovka 2:3 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Třešť - Košetice 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Rozsochatec - Telč 7:2 (4:1)
    So 29.08. 16:30 Štoky - Kostelec 3:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Mírovka - Třešť 2:2 (1:0)
    Ne 30.08. 14:30 Leština - Havlíčkův Brod B 3:2 (1:0)
    Ne 30.08. 15:00 Nový Rychnov - Kamenice n.L. 3:2 (2:2)
    Ne 30.08. 16:30 Světlá n.S. - Černíč 8:0 (4:0)
    Ne 30.08. 16:30 Košetice - Humpolec B 2:3 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Kamenice n.L. - Světlá n.S. 4:4 (1:2)
    So 05.09. 16:00 Humpolec B - Mírovka 2:1 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Havlíčkův Brod B - Nový Rychnov 10:0 (9:0)
    So 05.09. 16:00 Kostelec - Leština 2:2 (0:0)
    Ne 06.09. 10:30 Telč - Štoky 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:30 Černíč - Košetice 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Třešť - Rozsochatec 3:2 (1:2)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Nový Rychnov - Kostelec 8:1 (5:0)
    So 12.09. 16:00 Košetice - Kamenice n.L. 3:2 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Mírovka - Černíč 2:2 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Rozsochatec - Humpolec B 5:2 (4:0)
    Ne 13.09. 16:00 Světlá n.S. - Havlíčkův Brod B 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Telč - Třešť 2:0 (0:0)
    St 05.05. 17:00 Štoky - Leština

    7.kolo

    18.09. 16:30 Humpolec B - Telč 5:1 (3:1)
    So 19.09. 15:30 Třešť - Štoky 3:0 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Kamenice n.L. - Mírovka 9:0 (5:0)
    Ne 20.09. 15:30 Havlíčkův Brod B - Košetice 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Kostelec - Světlá n.S. 1:3 (1:2)
    Ne 20.09. 15:30 Leština - Nový Rychnov 4:3 (2:2)
    St 05.05. 17:00 Černíč - Rozsochatec

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Štoky - Nový Rychnov 3:3 (1:2)
    So 26.09. 15:30 Košetice - Kostelec 4:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Mírovka - Havlíčkův Brod B 2:7 (0:2)
    So 26.09. 15:30 Rozsochatec - Kamenice n.L. 2:3 (2:3)
    Ne 27.09. 15:30 Světlá n.S. - Leština 3:2 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Telč - Černíč 3:3 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Třešť - Humpolec B 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Humpolec B - Štoky 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 10:30 Černíč - Třešť 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kamenice n.L. - Telč 7:0 (4:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kostelec - Mírovka 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Leština - Košetice 2:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Nový Rychnov - Světlá n.S. 3:2 (0:1)
    St 12.05. 17:00 Havlíčkův Brod B - Rozsochatec

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Štoky - Světlá n.S. 2:5 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Košetice - Nový Rychnov 3:1 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Mírovka - Leština 4:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Rozsochatec - Kostelec 0:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Třešť - Kamenice n.L. 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Humpolec B - Černíč 5:0 (2:0)
    St 05.05. 17:00 Havlíčkův Brod B - Telč

    11.kolo

    So 15.05. 16:30 Kamenice n.L. - Humpolec B
    So 15.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Třešť
    So 15.05. 16:30 Nový Rychnov - Mírovka
    Ne 16.05. 10:30 Černíč - Štoky
    Ne 16.05. 16:30 Kostelec - Telč
    Ne 16.05. 16:30 Leština - Rozsochatec
    Ne 16.05. 16:30 Světlá n.S. - Košetice

    12.kolo

    So 22.05. 16:30 Štoky - Košetice
    So 22.05. 16:30 Mírovka - Světlá n.S.
    Ne 23.05. 10:30 Černíč - Kamenice n.L.
    Ne 23.05. 16:30 Rozsochatec - Nový Rychnov
    Ne 23.05. 16:30 Telč - Leština
    Ne 23.05. 16:30 Třešť - Kostelec
    Ne 23.05. 16:30 Humpolec B - Havlíčkův Brod B

    13.kolo

    So 29.05. 16:30 Kamenice n.L. - Štoky
    So 29.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Černíč
    So 29.05. 16:30 Kostelec - Humpolec B
    So 29.05. 16:30 Košetice - Mírovka
    Ne 30.05. 16:30 Leština - Třešť
    Ne 30.05. 16:30 Nový Rychnov - Telč
    Ne 30.05. 16:30 Světlá n.S. - Rozsochatec
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 7 1 2 43:13 22
    2. 10 6 3 1 34:15 21
    3. 10 7 0 3 26:15 21
    4. 10 6 1 3 31:29 19
    5. 8 5 1 2 26:16 16
    6. 10 4 3 3 19:18 15
    7. 8 4 1 3 29:18 13
    8. 10 3 2 5 15:15 11
    9. 10 3 2 5 18:29 11
    10. 9 2 4 3 15:29 10
    11. 9 2 2 5 17:30 8
    12. 9 2 1 6 14:25 7
    13. 10 1 3 6 11:28 6
    14. 9 1 2 6 13:31 5

    Nejčtenější ze sportu