Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14921
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    943
    Týden:
    34
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    14.kolo

    So 15.08. 14:00 Týniště n.O. - Č. Kostelec 2:3 np (1:2)
    So 15.08. 14:15 Chlumec n. C. - Třebechovice p.O. 2:3 (2:1)
    Ne 16.08. 10:00 Třebeš B - Broumov 6:1 (2:1)
    Ne 16.08. 10:00 Slavia HK B - Hořiněves 3:2 (1:1)
    St 02.09. 17:30 Vrchlabí - Nový HK 0:5 (0:2)

    13.kolo

    Út 25.08. 18:00 Hořiněves - Třebeš B 1:8 (1:4)
    St 26.08. 17:30 Nový HK - Chlumec n. C. 4:3 (1:1)
    St 26.08. 18:00 Třebechovice p.O. - Slavia HK B 5:1 (2:1)
    St 26.08. 18:00 Č. Kostelec - Vrchlabí 1:2 (1:1)
    St 26.08. 18:00 Broumov - Týniště n.O. 1:12 (0:7)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Vrchlabí - Týniště n.O. 3:1 (2:1)
    So 29.08. 14:15 Chlumec n. C. - Broumov 9:0 (6:0)
    So 29.08. 14:30 Třebeš B - Třebechovice p.O. 4:3 (2:2)
    Ne 30.08. 10:00 Slavia HK B - Č. Kostelec 2:3 np (1:2)
    Ne 30.08. 17:00 Hořiněves - Nový HK 2:5 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 13:15 Nový HK - Slavia HK B 4:2 (2:1)
    So 05.09. 14:00 Broumov - Vrchlabí 1:6 (1:1)
    Ne 06.09. 10:00 Týniště n.O. - Třebeš B 12:1 (7:0)
    Ne 06.09. 14:30 Č. Kostelec - Chlumec n. C. 0:3 (0:2)
    St 30.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Hořiněves 6:2 (3:2)

    4.kolo

    So 12.09. 13:00 Týniště n.O. - Broumov 8:0 (4:0)
    So 12.09. 13:45 Chlumec n. C. - Nový HK 1:4 (0:1)
    So 12.09. 14:15 Třebeš B - Hořiněves 1:2 np (0:1)
    So 12.09. 16:30 Vrchlabí - Č. Kostelec 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Slavia HK B - Třebechovice p.O. 0:4 (0:1)

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Broumov - Slavia HK B 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 14:30 Vrchlabí - Třebeš B 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 14:30 Č. Kostelec - Hořiněves 3:0 (2:0)
    St 16.09. 17:00 Týniště n.O. - Chlumec n. C. 0:2 (0:1)
    St 16.09. 17:00 Nový HK - Třebechovice p.O. 6:0 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Nový HK - Vrchlabí 5:1 (4:0)
    So 19.09. 14:00 Broumov - Třebeš B 3:4 (0:3)
    Ne 20.09. 13:30 Č. Kostelec - Týniště n.O. 1:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 14:00 Třebechovice p.O. - Chlumec n. C. 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Hořiněves - Slavia HK B 4:3 (0:2)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Broumov - Č. Kostelec výsledek
    Ne 27.09. 10:00 Týniště n.O. - Nový HK 1:3 (0:3)
    Po 28.09. 10:00 Chlumec n. C. - Hořiněves 3:1 (2:0)
    St 14.10. 18:00 Třebeš B - Slavia HK B výsledek
    St 14.10. 18:15 Vrchlabí - Třebechovice p.O. výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Hořiněves - Vrchlabí 2:6 (1:4)
    So 03.10. 11:15 Nový HK - Broumov 9:0 (4:0)
    So 03.10. 12:30 Třebechovice p.O. - Týniště n.O. 1:2 np (0:0)
    Ne 04.10. 12:30 Č. Kostelec - Třebeš B 4:1 (1:1)
    Ne 04.10. 14:45 Slavia HK B - Chlumec n. C. 0:5 (0:4)

    8.kolo

    So 10.10. 14:00 Broumov - Třebechovice p.O. 4:3 (3:3)
    So 10.10. 15:00 Vrchlabí - Slavia HK B 9:0 (4:0)
    Ne 11.10. 10:00 Týniště n.O. - Hořiněves 8:0 (4:0)
    Ne 11.10. 12:30 Třebeš B - Chlumec n. C. 2:3 np (2:0)
    Ne 11.10. 12:30 Č. Kostelec - Nový HK 3:6 (0:4)

    9.kolo

    So 17.10. 11:00 Chlumec n. C. - Vrchlabí výsledek
    So 17.10. 11:15 Nový HK - Třebeš B výsledek
    So 17.10. 12:00 Třebechovice p.O. - Č. Kostelec výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Hořiněves - Broumov výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Slavia HK B - Týniště n.O. výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 12:00 Třebechovice p.O. - Nový HK výsledek
    So 24.10. 14:30 Slavia HK B - Broumov výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Chlumec n. C. - Týniště n.O. výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Třebeš B - Vrchlabí výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Hořiněves - Č. Kostelec výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 10:00 Týniště n.O. - Vrchlabí výsledek
    So 31.10. 11:15 Nový HK - Hořiněves výsledek
    So 31.10. 11:30 Třebechovice p.O. - Třebeš B výsledek
    So 31.10. 14:00 Broumov - Chlumec n. C. výsledek
    Ne 01.11. 12:30 Č. Kostelec - Slavia HK B výsledek

    12.kolo

    Ne 08.11. 11:30 Vrchlabí - Broumov výsledek
    Ne 08.11. 12:00 Třebeš B - Týniště n.O. výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Chlumec n. C. - Č. Kostelec výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Slavia HK B - Nový HK výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Hořiněves - Třebechovice p.O. výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 51:13 30
    2. 9 7 0 0 2 32:16 21
    3. 10 6 1 0 3 33:15 20
    4. 10 4 2 1 3 46:14 17
    5. 9 4 0 2 3 27:30 14
    6. 9 4 0 1 4 26:23 13
    7. 9 2 2 1 4 17:19 11
    8. 9 2 0 1 6 13:36 7
    9. 10 1 1 0 8 15:46 5
    10. 9 1 0 0 8 11:59 3

    Nejčtenější ze sportu