Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14909
  • Návštěvy: 44/2
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2758
    Týden:
    44
    Dnes:
    8
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 CU Bohemians - Písek 9:1 (6:0)
    So 22.08. 10:00 Aritma Praha - Junior St. 3:17 (2:8)
    So 22.08. 12:00 Sparta Praha - Talent Academy 5:5 (4:3)
    Ne 23.08. 10:00 Táborsko - Rokycany 27:1 (12:1)
    Ne 23.08. 11:00 SKP ČB - Petřín Plzeň 5:7 (1:3)
    Ne 23.08. 13:00 Č.Budějovice Ak - Viktoria Plzeň 3:6 (1:4)
    St 02.09. 17:00 1.FK Příbram FA - SK Rakovník 8:0 (2:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Písek - Č.Budějovice Ak 2:9 (2:2)
    So 29.08. 10:00 1.FK Příbram FA - Sparta Praha 0:17 (0:10)
    So 29.08. 15:00 Petřín Plzeň - CU Bohemians 3:3 (1:1)
    So 29.08. 15:00 Rokycany - SKP ČB 1:30 (1:16)
    Ne 30.08. 10:00 Viktoria Plzeň - Aritma Praha 10:2 (3:2)
    Ne 30.08. 10:00 Talent Academy - Táborsko 5:2 (3:2)
    Ne 30.08. 14:30 SK Rakovník - Junior St. 3:17 (1:8)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 CU Bohemians - Rokycany 28:0 (14:0)
    So 05.09. 10:00 Aritma Praha - Písek 9:3 (0:2)
    So 05.09. 12:00 Sparta Praha - SK Rakovník 24:0 (7:0)
    Ne 06.09. 10:00 Č.Budějovice Ak - Petřín Plzeň odloženo
    Ne 06.09. 10:00 Junior St. - Viktoria Plzeň 7:2 (4:1)
    Ne 06.09. 14:00 SKP ČB - Talent Academy 0:5 (0:0)
    St 09.09. 16:00 Táborsko - 1.FK Příbram FA 7:7 (3:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Písek - Junior St. 1:11 (1:5)
    So 12.09. 10:00 1.FK Příbram FA - SKP ČB 4:3 (1:3)
    So 12.09. 12:00 Sparta Praha - Táborsko 12:0 (4:0)
    So 12.09. 14:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha 7:4 (3:3)
    Ne 13.09. 10:00 Talent Academy - CU Bohemians 1:3 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 SK Rakovník - Viktoria Plzeň 0:22 (0:11)
    Po 28.09. 10:00 Rokycany - Č.Budějovice Ak 2:29 (0:17)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Táborsko - SK Rakovník 8:6 (1:1)
    So 19.09. 10:00 Aritma Praha - Rokycany 16:0 (5:0)
    So 19.09. 13:00 CU Bohemians - 1.FK Příbram FA 11:1 (5:0)
    Ne 20.09. 10:00 Č.Budějovice Ak - Talent Academy 8:3 (5:2)
    Ne 20.09. 10:00 Junior St. - Petřín Plzeň 8:1 (4:0)
    Ne 20.09. 10:00 Viktoria Plzeň - Písek 21:3 (13:1)
    Ne 20.09. 13:00 SKP ČB - Sparta Praha 3:11 (1:5)

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 Rokycany - Junior St. 1:14 (1:8)
    So 26.09. 10:00 1.FK Příbram FA - Č.Budějovice Ak 2:9 (0:3)
    So 26.09. 10:00 Sparta Praha - CU Bohemians 7:2 (1:1)
    So 26.09. 10:00 Táborsko - SKP ČB 3:8 (2:5)
    So 26.09. 15:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 1:11 (1:4)
    Ne 27.09. 10:00 SK Rakovník - Písek 3:9 (1:3)
    Ne 27.09. 10:00 Talent Academy - Aritma Praha 8:1 (5:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 CU Bohemians - Táborsko 7:2 (4:1)
    So 03.10. 10:00 Aritma Praha - 1.FK Příbram FA 7:6 (3:3)
    So 03.10. 11:00 SKP ČB - SK Rakovník 8:1 (6:1)
    So 03.10. 15:00 Písek - Petřín Plzeň 5:3 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha 2:3 (0:2)
    Ne 04.10. 10:00 Junior St. - Talent Academy 7:2 (3:1)
    Ne 04.10. 10:00 Viktoria Plzeň - Rokycany 28:0 (15:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Táborsko - Č.Budějovice Ak výsledek
    So 10.10. 10:00 SKP ČB - CU Bohemians 0:12 (0:7)
    So 10.10. 12:00 Sparta Praha - Aritma Praha 14:3 (3:2)
    So 10.10. 15:00 SK Rakovník - Petřín Plzeň 1:7 (0:2)
    Ne 11.10. 10:00 Rokycany - Písek 3:27 (2:8)
    Ne 11.10. 10:00 Talent Academy - Viktoria Plzeň 3:11 (0:5)
    Ne 11.10. 15:00 1.FK Příbram FA - Junior St. 4:10 (2:8)

    9.kolo

    10.kolo

    11.kolo

    12.kolo

    13.kolo

    14.kolo

    15.kolo

    16.kolo

    17.kolo

    So 24.04. 00:00 Viktoria Plzeň - SK Rakovník
    So 24.04. 00:00 Junior St. - Písek
    So 24.04. 00:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň
    So 24.04. 00:00 Č.Budějovice Ak - Rokycany
    So 24.04. 00:00 CU Bohemians - Talent Academy
    So 24.04. 00:00 SKP ČB - 1.FK Příbram FA
    So 24.04. 00:00 Táborsko - Sparta Praha

    18.kolo

    So 01.05. 00:00 SK Rakovník - Táborsko
    So 01.05. 00:00 Sparta Praha - SKP ČB
    So 01.05. 00:00 1.FK Příbram FA - CU Bohemians
    So 01.05. 00:00 Talent Academy - Č.Budějovice Ak
    So 01.05. 00:00 Rokycany - Aritma Praha
    So 01.05. 00:00 Petřín Plzeň - Junior St.
    So 01.05. 00:00 Písek - Viktoria Plzeň

    19.kolo

    So 08.05. 00:00 Písek - SK Rakovník
    So 08.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Petřín Plzeň
    So 08.05. 00:00 Junior St. - Rokycany
    So 08.05. 00:00 Aritma Praha - Talent Academy
    So 08.05. 00:00 Č.Budějovice Ak - 1.FK Příbram FA
    So 08.05. 00:00 CU Bohemians - Sparta Praha
    So 08.05. 00:00 SKP ČB - Táborsko

    20.kolo

    So 15.05. 00:00 SK Rakovník - SKP ČB
    So 15.05. 00:00 Táborsko - CU Bohemians
    So 15.05. 00:00 Sparta Praha - Č.Budějovice Ak
    So 15.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Aritma Praha
    So 15.05. 00:00 Talent Academy - Junior St.
    So 15.05. 00:00 Rokycany - Viktoria Plzeň
    So 15.05. 00:00 Petřín Plzeň - Písek

    21.kolo

    So 22.05. 00:00 Petřín Plzeň - SK Rakovník
    So 22.05. 00:00 Písek - Rokycany
    So 22.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Talent Academy
    So 22.05. 00:00 Junior St. - 1.FK Příbram FA
    So 22.05. 00:00 Aritma Praha - Sparta Praha
    So 22.05. 00:00 Č.Budějovice Ak - Táborsko
    So 22.05. 00:00 CU Bohemians - SKP ČB

    22.kolo

    So 29.05. 00:00 SK Rakovník - CU Bohemians
    So 29.05. 00:00 SKP ČB - Č.Budějovice Ak
    So 29.05. 00:00 Táborsko - Aritma Praha
    So 29.05. 00:00 Sparta Praha - Junior St.
    So 29.05. 00:00 1.FK Příbram FA - Viktoria Plzeň
    So 29.05. 00:00 Talent Academy - Písek
    So 29.05. 00:00 Rokycany - Petřín Plzeň

    23.kolo

    So 05.06. 00:00 Rokycany - SK Rakovník
    So 05.06. 00:00 Petřín Plzeň - Talent Academy
    So 05.06. 00:00 Písek - 1.FK Příbram FA
    So 05.06. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha
    So 05.06. 00:00 Junior St. - Táborsko
    So 05.06. 00:00 Aritma Praha - SKP ČB
    So 05.06. 00:00 Č.Budějovice Ak - CU Bohemians

    24.kolo

    So 12.06. 00:00 SK Rakovník - Č.Budějovice Ak
    So 12.06. 00:00 CU Bohemians - Aritma Praha
    So 12.06. 00:00 SKP ČB - Junior St.
    So 12.06. 00:00 Táborsko - Viktoria Plzeň
    So 12.06. 00:00 Sparta Praha - Písek
    So 12.06. 00:00 1.FK Příbram FA - Petřín Plzeň
    So 12.06. 00:00 Talent Academy - Rokycany

    25.kolo

    So 19.06. 00:00 Talent Academy - SK Rakovník
    So 19.06. 00:00 Rokycany - 1.FK Příbram FA
    So 19.06. 00:00 Petřín Plzeň - Sparta Praha
    So 19.06. 00:00 Písek - Táborsko
    So 19.06. 00:00 Viktoria Plzeň - SKP ČB
    So 19.06. 00:00 Junior St. - CU Bohemians
    So 19.06. 00:00 Aritma Praha - Č.Budějovice Ak

    26.kolo

    So 26.06. 00:00 SK Rakovník - Aritma Praha
    So 26.06. 00:00 Č.Budějovice Ak - Junior St.
    So 26.06. 00:00 CU Bohemians - Viktoria Plzeň
    So 26.06. 00:00 SKP ČB - Písek
    So 26.06. 00:00 Táborsko - Petřín Plzeň
    So 26.06. 00:00 Sparta Praha - Rokycany
    So 26.06. 00:00 1.FK Příbram FA - Talent Academy
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 91:17 24
    2. 8 7 1 0 93:15 22
    3. 8 7 0 1 111:19 21
    4. 8 6 1 1 75:15 19
    5. 6 4 0 2 60:18 12
    6. 8 3 1 4 32:37 10
    7. 7 3 1 3 29:37 10
    8. 8 3 0 5 57:44 9
    9. 8 3 0 5 51:68 9
    10. 8 3 0 5 45:65 9
    11. 7 2 1 4 49:46 7
    12. 8 2 1 5 32:64 7
    13. 8 0 0 8 14:103 0
    14. 8 0 0 8 8:199 0

    Nejčtenější ze sportu