Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14908
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1551
    Týden:
    23
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 12:00 Chrudim - Sparta Kolín 15:1 (8:1)
    So 22.08. 12:00 Čáslav - Vysoké Mýto 1:9 (1:2)
    Ne 23.08. 12:00 RMSK Cidlina - Benešov 2:5 (1:1)
    Ne 23.08. 12:00 Vlašim - Náchod 1:4 (0:1)
    Ne 23.08. 12:00 Svitavy - Trutnov 3:1 (2:0)
    St 26.08. 18:00 Slavia HK - Třebeš 2:4 (0:1)

    2.kolo

    So 29.08. 12:00 Sparta Kolín - Vysoké Mýto 7:0 (4:0)
    So 29.08. 12:00 Trutnov - Slavia HK 13:1 (7:1)
    So 29.08. 12:00 Náchod - Svitavy 7:1 (5:0)
    So 29.08. 12:00 Benešov - Vlašim 9:1 (1:1)
    So 29.08. 12:00 Chrudim - RMSK Cidlina 3:1 (1:0)
    Ne 30.08. 12:00 Třebeš - Čáslav 0:8 (0:4)

    3.kolo

    So 05.09. 12:00 Čáslav - Trutnov 3:2 np (1:1)
    So 05.09. 12:30 Svitavy - Benešov 2:0 (2:0)
    So 05.09. 14:30 Slavia HK - Náchod 1:5 (1:3)
    Ne 06.09. 12:00 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 10:0 (5:0)
    Ne 06.09. 12:00 Vlašim - Chrudim 0:9 (0:7)
    Ne 06.09. 12:00 Vysoké Mýto - Třebeš 4:2 (1:2)

    4.kolo

    So 12.09. 12:00 Sparta Kolín - Třebeš 5:1 (3:0)
    So 12.09. 12:00 Náchod - Čáslav 5:0 (2:0)
    So 12.09. 12:00 Benešov - Slavia HK 7:1 (6:0)
    So 12.09. 12:00 Chrudim - Svitavy 5:0 (2:0)
    Ne 13.09. 12:00 RMSK Cidlina - Vlašim odloženo
    Ne 13.09. 14:00 Trutnov - Vysoké Mýto 9:2 (3:2)

    5.kolo

    So 19.09. 12:00 Vlašim - Sparta Kolín odloženo
    So 19.09. 12:00 Svitavy - RMSK Cidlina 2:4 (1:3)
    So 19.09. 12:00 Čáslav - Benešov 3:2 np (1:0)
    So 19.09. 13:30 Slavia HK - Chrudim 1:15 (1:7)
    Ne 20.09. 12:00 Vysoké Mýto - Náchod 0:7 (0:7)
    Ne 20.09. 12:00 Třebeš - Trutnov 3:4 (1:3)

    6.kolo

    So 26.09. 12:00 Sparta Kolín - Trutnov 4:1 (3:1)
    So 26.09. 12:00 Náchod - Třebeš odloženo
    So 26.09. 12:00 Benešov - Vysoké Mýto 6:2 (3:2)
    So 26.09. 12:00 Chrudim - Čáslav 7:1 (2:1)
    So 26.09. 12:00 Vlašim - Svitavy 1:5 (0:4)
    Ne 27.09. 12:00 RMSK Cidlina - Slavia HK 9:2 (4:2)

    7.kolo

    So 03.10. 12:00 Svitavy - Sparta Kolín 2:1 np (1:0)
    So 03.10. 12:00 Čáslav - RMSK Cidlina 1:4 (1:1)
    So 03.10. 14:00 Slavia HK - Vlašim 1:2 np (0:1)
    Ne 04.10. 12:00 Vysoké Mýto - Chrudim 1:11 (1:6)
    Ne 04.10. 12:00 Třebeš - Benešov 2:1 np (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Trutnov - Náchod 0:3 (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 12:00 Sparta Kolín - Náchod 0:4 (0:2)
    So 10.10. 12:00 Benešov - Trutnov 1:4 (1:2)
    So 10.10. 12:00 Chrudim - Třebeš 9:0 (4:0)
    Ne 11.10. 12:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 8:2 (4:1)
    Ne 11.10. 12:00 Vlašim - Čáslav 0:4 (0:2)
    Ne 11.10. 12:00 Svitavy - Slavia HK 8:1 (5:0)

    9.kolo

    So 27.03. 12:00 Slavia HK - Sparta Kolín výsledek
    So 27.03. 12:00 Čáslav - Svitavy výsledek
    So 27.03. 12:00 Vysoké Mýto - Vlašim výsledek
    So 27.03. 12:00 Třebeš - RMSK Cidlina výsledek
    So 27.03. 12:00 Trutnov - Chrudim výsledek
    So 27.03. 12:00 Náchod - Benešov výsledek

    10.kolo

    So 03.04. 12:00 Sparta Kolín - Benešov výsledek
    So 03.04. 12:00 Chrudim - Náchod výsledek
    So 03.04. 12:00 RMSK Cidlina - Trutnov výsledek
    So 03.04. 12:00 Vlašim - Třebeš výsledek
    So 03.04. 12:00 Svitavy - Vysoké Mýto výsledek
    So 03.04. 12:00 Slavia HK - Čáslav výsledek

    11.kolo

    So 10.04. 12:00 Čáslav - Sparta Kolín výsledek
    So 10.04. 12:00 Vysoké Mýto - Slavia HK výsledek
    So 10.04. 12:00 Třebeš - Svitavy výsledek
    So 10.04. 12:00 Trutnov - Vlašim výsledek
    So 10.04. 12:00 Náchod - RMSK Cidlina výsledek
    So 10.04. 12:00 Benešov - Chrudim výsledek

    12.kolo

    So 17.04. 00:00 Sparta Kolín - Chrudim výsledek
    So 17.04. 00:00 Benešov - RMSK Cidlina výsledek
    So 17.04. 00:00 Náchod - Vlašim výsledek
    So 17.04. 00:00 Trutnov - Svitavy výsledek
    So 17.04. 00:00 Třebeš - Slavia HK výsledek
    So 17.04. 00:00 Vysoké Mýto - Čáslav výsledek

    13.kolo

    So 24.04. 00:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín
    So 24.04. 00:00 Čáslav - Třebeš
    So 24.04. 00:00 Slavia HK - Trutnov
    So 24.04. 00:00 Svitavy - Náchod
    So 24.04. 00:00 Vlašim - Benešov
    So 24.04. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim

    14.kolo

    So 01.05. 00:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina
    So 01.05. 00:00 Chrudim - Vlašim
    So 01.05. 00:00 Benešov - Svitavy
    So 01.05. 00:00 Náchod - Slavia HK
    So 01.05. 00:00 Trutnov - Čáslav
    So 01.05. 00:00 Třebeš - Vysoké Mýto

    15.kolo

    So 08.05. 00:00 Třebeš - Sparta Kolín
    So 08.05. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov
    So 08.05. 00:00 Čáslav - Náchod
    So 08.05. 00:00 Slavia HK - Benešov
    So 08.05. 00:00 Svitavy - Chrudim
    So 08.05. 00:00 Vlašim - RMSK Cidlina

    16.kolo

    So 15.05. 00:00 Sparta Kolín - Vlašim
    So 15.05. 00:00 RMSK Cidlina - Svitavy
    So 15.05. 00:00 Chrudim - Slavia HK
    So 15.05. 00:00 Benešov - Čáslav
    So 15.05. 00:00 Náchod - Vysoké Mýto
    So 15.05. 00:00 Trutnov - Třebeš

    17.kolo

    So 22.05. 00:00 Trutnov - Sparta Kolín
    So 22.05. 00:00 Třebeš - Náchod
    So 22.05. 00:00 Vysoké Mýto - Benešov
    So 22.05. 00:00 Čáslav - Chrudim
    So 22.05. 00:00 Slavia HK - RMSK Cidlina
    So 22.05. 00:00 Svitavy - Vlašim

    18.kolo

    So 29.05. 00:00 Sparta Kolín - Svitavy
    So 29.05. 00:00 Vlašim - Slavia HK
    So 29.05. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav
    So 29.05. 00:00 Chrudim - Vysoké Mýto
    So 29.05. 00:00 Benešov - Třebeš
    So 29.05. 00:00 Náchod - Trutnov

    19.kolo

    So 05.06. 00:00 Náchod - Sparta Kolín
    So 05.06. 00:00 Trutnov - Benešov
    So 05.06. 00:00 Třebeš - Chrudim
    So 05.06. 00:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina
    So 05.06. 00:00 Čáslav - Vlašim
    So 05.06. 00:00 Slavia HK - Svitavy

    22.kolo

    St 09.06. 00:00 Sparta Kolín - Čáslav
    St 09.06. 00:00 Slavia HK - Vysoké Mýto
    St 09.06. 00:00 Svitavy - Třebeš
    St 09.06. 00:00 Vlašim - Trutnov
    St 09.06. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod
    St 09.06. 00:00 Chrudim - Benešov

    20.kolo

    So 12.06. 00:00 Sparta Kolín - Slavia HK
    So 12.06. 00:00 Svitavy - Čáslav
    So 12.06. 00:00 Vlašim - Vysoké Mýto
    So 12.06. 00:00 RMSK Cidlina - Třebeš
    So 12.06. 00:00 Chrudim - Trutnov
    So 12.06. 00:00 Benešov - Náchod

    21.kolo

    So 19.06. 00:00 Benešov - Sparta Kolín
    So 19.06. 00:00 Náchod - Chrudim
    So 19.06. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina
    So 19.06. 00:00 Třebeš - Vlašim
    So 19.06. 00:00 Vysoké Mýto - Svitavy
    So 19.06. 00:00 Čáslav - Slavia HK
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 74:5 24
    2. 7 7 0 0 0 35:3 21
    3. 7 5 0 0 2 38:15 15
    4. 8 4 0 2 2 31:15 14
    5. 8 4 1 0 3 22:20 14
    6. 8 4 0 1 3 34:19 13
    7. 8 2 2 0 4 19:29 10
    8. 7 3 0 1 3 18:32 10
    9. 8 2 0 0 6 20:51 6
    10. 7 1 1 0 5 11:33 5
    11. 6 0 1 0 5 4:32 2
    12. 8 0 0 1 7 10:62 1

    Nejčtenější ze sportu