Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14907
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1544
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 17:30 Viktoria Žižkov - FŠ Litvínov 11:3 (5:0)
    So 22.08. 12:00 Sokolov - Junior Chomutov 0:7 (0:4)
    So 22.08. 12:00 Karlovy Vary - Roudnice 3:4 np (2:2)
    So 22.08. 12:00 Neratovice - Most-Souš 3:8 (1:5)
    Ne 23.08. 12:00 Varnsdorf - Dukla Praha 0:24 (0:12)
    Ne 23.08. 12:00 Ústí n/L - FC Háje 10:2 (7:2)

    2.kolo

    Ne 30.08. 12:00 Roudnice - Neratovice 5:1 (5:0)
    Ne 30.08. 12:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L 1:11 (0:5)
    Ne 30.08. 12:00 Junior Chomutov - Viktoria Žižkov 5:1 (3:0)
    Ne 30.08. 12:15 Dukla Praha - Most-Souš 11:1 (6:0)
    Ne 30.08. 15:00 FC Háje - Karlovy Vary 2:7 (0:4)
    Út 15.09. 17:00 Varnsdorf - Sokolov 2:8 (1:2)

    3.kolo

    St 02.09. 15:30 Most-Souš - Roudnice 2:5 (0:3)
    So 05.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 13:0 (6:0)
    So 05.09. 12:00 Karlovy Vary - FŠ Litvínov 13:0 (9:0)
    So 05.09. 12:00 Neratovice - FC Háje 1:3 (1:1)
    Ne 06.09. 12:00 Sokolov - Dukla Praha 1:9 (1:4)
    Ne 06.09. 12:00 Ústí n/L - Junior Chomutov 2:4 (2:1)

    4.kolo

    So 12.09. 12:00 FŠ Litvínov - Neratovice 1:3 (1:1)
    So 12.09. 12:00 Varnsdorf - Ústí n/L 1:16 (0:5)
    So 12.09. 12:00 Sokolov - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)
    So 12.09. 12:15 Dukla Praha - Roudnice 8:0 (6:0)
    Ne 13.09. 12:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary odloženo
    Ne 13.09. 15:00 FC Háje - Most-Souš 6:3 (3:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Most-Souš - FŠ Litvínov 3:4 np (1:2)
    So 19.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 1:6 (0:3)
    So 19.09. 12:00 Karlovy Vary - Varnsdorf 8:1 (2:1)
    So 19.09. 12:00 Neratovice - Junior Chomutov 0:10 (0:7)
    Ne 20.09. 12:00 Ústí n/L - Sokolov 5:2 (1:1)
    Ne 20.09. 12:00 Roudnice - FC Háje 7:0 (2:0)

    6.kolo

    Čt 24.09. 16:00 Junior Chomutov - Most-Souš 5:1 (4:0)
    25.09. 17:00 Dukla Praha - FC Háje 4:0 (2:0)
    So 26.09. 12:00 Varnsdorf - Neratovice 1:3 (1:0)
    So 26.09. 12:00 Sokolov - Karlovy Vary 2:5 (0:2)
    So 26.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Ústí n/L odloženo
    Ne 27.09. 12:00 FŠ Litvínov - Roudnice 2:6 (1:3)

    7.kolo

    So 03.10. 12:00 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 8:1 (3:1)
    So 03.10. 12:00 Neratovice - Sokolov 2:14 (1:5)
    So 03.10. 12:00 Most-Souš - Varnsdorf 3:4 (2:3)
    So 03.10. 12:00 Roudnice - Junior Chomutov 1:4 (0:3)
    Ne 04.10. 12:00 Ústí n/L - Dukla Praha 0:3 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 FC Háje - FŠ Litvínov 2:3 (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 12:00 Sokolov - Most-Souš 14:0 (4:0)
    So 10.10. 12:00 Viktoria Žižkov - Neratovice 2:3 (2:2)
    So 10.10. 12:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 6:4 (3:2)
    So 10.10. 12:15 Dukla Praha - FŠ Litvínov 11:0 (3:0)
    Ne 11.10. 12:00 Junior Chomutov - FC Háje 4:0 (3:0)
    Ne 11.10. 12:00 Varnsdorf - Roudnice 0:9 (0:5)

    9.kolo

    So 27.03. 12:00 Karlovy Vary - Dukla Praha výsledek
    So 27.03. 12:00 Neratovice - Ústí n/L výsledek
    So 27.03. 12:00 Most-Souš - Viktoria Žižkov výsledek
    So 27.03. 12:00 Roudnice - Sokolov výsledek
    So 27.03. 12:00 FC Háje - Varnsdorf výsledek
    So 27.03. 12:00 FŠ Litvínov - Junior Chomutov výsledek

    10.kolo

    So 03.04. 12:00 Dukla Praha - Junior Chomutov výsledek
    So 03.04. 12:00 Varnsdorf - FŠ Litvínov výsledek
    So 03.04. 12:00 Sokolov - FC Háje výsledek
    So 03.04. 12:00 Viktoria Žižkov - Roudnice výsledek
    So 03.04. 12:00 Ústí n/L - Most-Souš výsledek
    So 03.04. 12:00 Karlovy Vary - Neratovice výsledek

    11.kolo

    So 10.04. 12:00 Neratovice - Dukla Praha výsledek
    So 10.04. 12:00 Most-Souš - Karlovy Vary výsledek
    So 10.04. 12:00 Roudnice - Ústí n/L výsledek
    So 10.04. 12:00 FC Háje - Viktoria Žižkov výsledek
    So 10.04. 12:00 FŠ Litvínov - Sokolov výsledek
    So 10.04. 12:00 Junior Chomutov - Varnsdorf výsledek

    12.kolo

    So 17.04. 00:00 Dukla Praha - Varnsdorf
    So 17.04. 00:00 Junior Chomutov - Sokolov
    So 17.04. 00:00 FŠ Litvínov - Viktoria Žižkov
    So 17.04. 00:00 FC Háje - Ústí n/L
    So 17.04. 00:00 Roudnice - Karlovy Vary
    So 17.04. 00:00 Most-Souš - Neratovice

    13.kolo

    So 24.04. 00:00 Most-Souš - Dukla Praha
    So 24.04. 00:00 Neratovice - Roudnice
    So 24.04. 00:00 Karlovy Vary - FC Háje
    So 24.04. 00:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov
    So 24.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Junior Chomutov
    So 24.04. 00:00 Sokolov - Varnsdorf

    14.kolo

    So 01.05. 00:00 Dukla Praha - Sokolov
    So 01.05. 00:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov
    So 01.05. 00:00 Junior Chomutov - Ústí n/L
    So 01.05. 00:00 FŠ Litvínov - Karlovy Vary
    So 01.05. 00:00 FC Háje - Neratovice
    So 01.05. 00:00 Roudnice - Most-Souš

    15.kolo

    So 08.05. 00:00 Roudnice - Dukla Praha
    So 08.05. 00:00 Most-Souš - FC Háje
    So 08.05. 00:00 Neratovice - FŠ Litvínov
    So 08.05. 00:00 Karlovy Vary - Junior Chomutov
    So 08.05. 00:00 Ústí n/L - Varnsdorf
    So 08.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Sokolov

    16.kolo

    So 15.05. 00:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov
    So 15.05. 00:00 Sokolov - Ústí n/L
    So 15.05. 00:00 Varnsdorf - Karlovy Vary
    So 15.05. 00:00 Junior Chomutov - Neratovice
    So 15.05. 00:00 FŠ Litvínov - Most-Souš
    So 15.05. 00:00 FC Háje - Roudnice

    17.kolo

    So 22.05. 00:00 FC Háje - Dukla Praha
    So 22.05. 00:00 Roudnice - FŠ Litvínov
    So 22.05. 00:00 Most-Souš - Junior Chomutov
    So 22.05. 00:00 Neratovice - Varnsdorf
    So 22.05. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov
    So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov

    18.kolo

    So 29.05. 00:00 Dukla Praha - Ústí n/L
    So 29.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Karlovy Vary
    So 29.05. 00:00 Sokolov - Neratovice
    So 29.05. 00:00 Varnsdorf - Most-Souš
    So 29.05. 00:00 Junior Chomutov - Roudnice
    So 29.05. 00:00 FŠ Litvínov - FC Háje

    19.kolo

    So 05.06. 00:00 FŠ Litvínov - Dukla Praha
    So 05.06. 00:00 FC Háje - Junior Chomutov
    So 05.06. 00:00 Roudnice - Varnsdorf
    So 05.06. 00:00 Most-Souš - Sokolov
    So 05.06. 00:00 Neratovice - Viktoria Žižkov
    So 05.06. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L

    22.kolo

    St 09.06. 00:00 Dukla Praha - Neratovice
    St 09.06. 00:00 Karlovy Vary - Most-Souš
    St 09.06. 00:00 Ústí n/L - Roudnice
    St 09.06. 00:00 Viktoria Žižkov - FC Háje
    St 09.06. 00:00 Sokolov - FŠ Litvínov
    St 09.06. 00:00 Varnsdorf - Junior Chomutov

    20.kolo

    So 12.06. 00:00 Dukla Praha - Karlovy Vary
    So 12.06. 00:00 Ústí n/L - Neratovice
    So 12.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Most-Souš
    So 12.06. 00:00 Sokolov - Roudnice
    So 12.06. 00:00 Varnsdorf - FC Háje
    So 12.06. 00:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov

    21.kolo

    So 19.06. 00:00 Junior Chomutov - Dukla Praha
    So 19.06. 00:00 FŠ Litvínov - Varnsdorf
    So 19.06. 00:00 FC Háje - Sokolov
    So 19.06. 00:00 Roudnice - Viktoria Žižkov
    So 19.06. 00:00 Most-Souš - Ústí n/L
    So 19.06. 00:00 Neratovice - Karlovy Vary
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 76:3 24
    2. 7 7 0 0 0 39:5 21
    3. 8 5 1 0 2 36:20 17
    4. 7 5 0 1 1 48:15 16
    5. 7 5 0 0 2 50:17 15
    6. 8 4 0 0 4 43:31 12
    7. 8 3 0 0 5 16:44 9
    8. 7 2 0 0 5 30:27 6
    9. 8 2 0 0 6 15:39 6
    10. 8 1 1 0 6 13:60 5
    11. 8 1 0 1 6 21:51 4
    12. 8 1 0 0 7 9:84 3

    Nejčtenější ze sportu