Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14904
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1803
    Týden:
    59
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Chrudim - Sparta Kolín 3:1 (1:0)
    So 22.08. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 1:4 (0:2)
    Ne 23.08. 10:00 RMSK Cidlina - Benešov 4:1 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Vlašim - Náchod 7:2 (2:2)
    Ne 23.08. 10:00 Svitavy - Trutnov 4:7 (0:4)
    St 26.08. 16:00 Slavia HK - Třebeš 2:8 (0:3)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Sparta Kolín - Vysoké Mýto 2:3 (1:2)
    So 29.08. 10:00 Trutnov - Slavia HK 8:0 (4:0)
    So 29.08. 10:00 Náchod - Svitavy 14:0 (7:0)
    So 29.08. 10:00 Benešov - Vlašim 6:3 (3:3)
    So 29.08. 10:00 Chrudim - RMSK Cidlina 5:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:00 Třebeš - Čáslav 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Čáslav - Trutnov 3:1 (1:0)
    So 05.09. 10:30 Svitavy - Benešov 1:6 (1:1)
    So 05.09. 12:30 Slavia HK - Náchod 0:10 (0:7)
    Ne 06.09. 10:00 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 2:3 np (0:2)
    Ne 06.09. 10:00 Vlašim - Chrudim 3:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:00 Vysoké Mýto - Třebeš 11:1 (7:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Sparta Kolín - Třebeš 5:1 (3:0)
    So 12.09. 10:00 Náchod - Čáslav 1:4 (1:2)
    So 12.09. 10:00 Benešov - Slavia HK 5:0 (1:0)
    So 12.09. 10:00 Chrudim - Svitavy 11:0 (7:0)
    Ne 13.09. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim výsledek
    Ne 13.09. 12:00 Trutnov - Vysoké Mýto 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Vlašim - Sparta Kolín výsledek
    So 19.09. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 0:2 (0:2)
    So 19.09. 10:00 Čáslav - Benešov 2:1 (1:0)
    So 19.09. 11:30 Slavia HK - Chrudim 0:19 (0:6)
    Ne 20.09. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 7:4 (4:4)
    Ne 20.09. 10:00 Třebeš - Trutnov 2:3 (1:0)

    6.kolo

    St 07.10. 14:15 Sparta Kolín - Trutnov 2:6 (1:0)
    St 28.10. 10:00 Náchod - Třebeš výsledek
    St 28.10. 10:00 Benešov - Vysoké Mýto 1:4 (1:0)
    St 28.10. 10:00 Chrudim - Čáslav 2:0 (2:0)
    St 28.10. 10:00 RMSK Cidlina - Slavia HK 9:0 (3:0)
    St 28.10. 10:00 Vlašim - Svitavy 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Svitavy - Sparta Kolín 1:9 (1:6)
    So 03.10. 10:00 Čáslav - RMSK Cidlina 2:3 (1:1)
    So 03.10. 12:00 Slavia HK - Vlašim 1:5 (0:1)
    Ne 04.10. 10:00 Vysoké Mýto - Chrudim 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Třebeš - Benešov 2:1 np (1:1)
    Ne 04.10. 13:00 Trutnov - Náchod 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Sparta Kolín - Náchod 8:1 (4:1)
    So 10.10. 10:00 Benešov - Trutnov 4:2 (3:1)
    So 10.10. 10:00 Chrudim - Třebeš 10:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 0:4 (0:1)
    Ne 11.10. 10:00 Vlašim - Čáslav 3:5 (2:1)
    Ne 11.10. 10:00 Svitavy - Slavia HK 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 27.03. 10:00 Slavia HK - Sparta Kolín
    So 27.03. 10:00 Čáslav - Svitavy
    So 27.03. 10:00 Vysoké Mýto - Vlašim
    So 27.03. 10:00 Třebeš - RMSK Cidlina
    So 27.03. 10:00 Trutnov - Chrudim
    So 27.03. 10:00 Náchod - Benešov

    10.kolo

    So 03.04. 10:00 Sparta Kolín - Benešov
    So 03.04. 10:00 Chrudim - Náchod
    So 03.04. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov
    So 03.04. 10:00 Vlašim - Třebeš
    So 03.04. 10:00 Svitavy - Vysoké Mýto
    So 03.04. 10:00 Slavia HK - Čáslav

    11.kolo

    So 10.04. 10:00 Čáslav - Sparta Kolín
    So 10.04. 10:00 Vysoké Mýto - Slavia HK
    So 10.04. 10:00 Třebeš - Svitavy
    So 10.04. 10:00 Trutnov - Vlašim
    So 10.04. 10:00 Náchod - RMSK Cidlina
    So 10.04. 10:00 Benešov - Chrudim

    12.kolo

    So 17.04. 00:00 Sparta Kolín - Chrudim
    So 17.04. 00:00 Benešov - RMSK Cidlina
    So 17.04. 00:00 Náchod - Vlašim
    So 17.04. 00:00 Trutnov - Svitavy
    So 17.04. 00:00 Třebeš - Slavia HK
    So 17.04. 00:00 Vysoké Mýto - Čáslav

    13.kolo

    So 24.04. 00:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín
    So 24.04. 00:00 Čáslav - Třebeš
    So 24.04. 00:00 Slavia HK - Trutnov
    So 24.04. 00:00 Svitavy - Náchod
    So 24.04. 00:00 Vlašim - Benešov
    So 24.04. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim

    14.kolo

    So 01.05. 00:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina
    So 01.05. 00:00 Chrudim - Vlašim
    So 01.05. 00:00 Benešov - Svitavy
    So 01.05. 00:00 Náchod - Slavia HK
    So 01.05. 00:00 Trutnov - Čáslav
    So 01.05. 00:00 Třebeš - Vysoké Mýto

    15.kolo

    So 08.05. 00:00 Třebeš - Sparta Kolín
    So 08.05. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov
    So 08.05. 00:00 Čáslav - Náchod
    So 08.05. 00:00 Slavia HK - Benešov
    So 08.05. 00:00 Svitavy - Chrudim
    So 08.05. 00:00 Vlašim - RMSK Cidlina

    16.kolo

    So 15.05. 00:00 Sparta Kolín - Vlašim
    So 15.05. 00:00 RMSK Cidlina - Svitavy
    So 15.05. 00:00 Chrudim - Slavia HK
    So 15.05. 00:00 Benešov - Čáslav
    So 15.05. 00:00 Náchod - Vysoké Mýto
    So 15.05. 00:00 Trutnov - Třebeš

    17.kolo

    So 22.05. 00:00 Trutnov - Sparta Kolín
    So 22.05. 00:00 Třebeš - Náchod
    So 22.05. 00:00 Vysoké Mýto - Benešov
    So 22.05. 00:00 Čáslav - Chrudim
    So 22.05. 00:00 Slavia HK - RMSK Cidlina
    So 22.05. 00:00 Svitavy - Vlašim

    18.kolo

    So 29.05. 00:00 Sparta Kolín - Svitavy
    So 29.05. 00:00 Vlašim - Slavia HK
    So 29.05. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav
    So 29.05. 00:00 Chrudim - Vysoké Mýto
    So 29.05. 00:00 Benešov - Třebeš
    So 29.05. 00:00 Náchod - Trutnov

    19.kolo

    So 05.06. 00:00 Náchod - Sparta Kolín
    So 05.06. 00:00 Trutnov - Benešov
    So 05.06. 00:00 Třebeš - Chrudim
    So 05.06. 00:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina
    So 05.06. 00:00 Čáslav - Vlašim
    So 05.06. 00:00 Slavia HK - Svitavy

    22.kolo

    St 09.06. 00:00 Sparta Kolín - Čáslav
    St 09.06. 00:00 Slavia HK - Vysoké Mýto
    St 09.06. 00:00 Svitavy - Třebeš
    St 09.06. 00:00 Vlašim - Trutnov
    St 09.06. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod
    St 09.06. 00:00 Chrudim - Benešov

    20.kolo

    So 12.06. 00:00 Sparta Kolín - Slavia HK
    So 12.06. 00:00 Svitavy - Čáslav
    So 12.06. 00:00 Vlašim - Vysoké Mýto
    So 12.06. 00:00 RMSK Cidlina - Třebeš
    So 12.06. 00:00 Chrudim - Trutnov
    So 12.06. 00:00 Benešov - Náchod

    21.kolo

    So 19.06. 00:00 Benešov - Sparta Kolín
    So 19.06. 00:00 Náchod - Chrudim
    So 19.06. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina
    So 19.06. 00:00 Třebeš - Vlašim
    So 19.06. 00:00 Vysoké Mýto - Svitavy
    So 19.06. 00:00 Čáslav - Slavia HK
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 36:10 24
    2. 8 6 0 0 2 50:6 18
    3. 8 5 0 0 3 36:17 15
    4. 8 5 0 0 3 19:15 15
    5. 8 4 0 1 3 25:17 13
    6. 7 4 0 1 2 20:14 13
    7. 6 4 0 0 2 24:14 12
    8. 7 3 1 0 3 29:17 11
    9. 7 2 0 0 5 32:34 6
    10. 7 1 1 0 5 14:34 5
    11. 8 1 0 0 7 10:52 3
    12. 8 0 0 0 8 3:68 0

    Nejčtenější ze sportu