Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14902
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1620
    Týden:
    31
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Aritma Praha - SKP ČB 8:3 (2:2)
    So 22.08. 10:00 Admira Praha - Rokycany 5:2 (2:0)
    So 22.08. 12:15 SK Kladno - ABC Braník 2:3 np (0:0)
    So 22.08. 13:00 Tempo - Petřín Plzeň 1:3 (1:1)
    Ne 23.08. 10:00 Písek - Střešovice 1911 10:2 (5:1)
    Ne 23.08. 10:00 Motorlet Praha - Táborsko 12:0 (7:0)

    2.kolo

    28.08. 14:00 Tempo - Aritma Praha 5:2 (3:2)
    So 29.08. 10:00 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 1:8 (1:4)
    So 29.08. 10:00 Rokycany - SK Kladno 1:3 (1:2)
    Ne 30.08. 10:00 SKP ČB - Admira Praha 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Petřín Plzeň - Táborsko 3:0 (0:0)
    Ne 30.08. 12:45 ABC Braník - Písek 0:3 (0:1)

    3.kolo

    St 02.09. 15:45 Motorlet Praha - ABC Braník 6:0 (1:0)
    So 05.09. 10:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň 1:2 np (1:1)
    So 05.09. 10:00 Admira Praha - Tempo 1:6 (0:4)
    So 05.09. 10:00 Písek - Rokycany 9:3 (6:0)
    So 05.09. 12:15 SK Kladno - SKP ČB 7:0 (5:0)
    Ne 06.09. 14:00 Táborsko - Střešovice 1911 4:3 np (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Rokycany - Motorlet Praha 0:12 (0:6)
    So 12.09. 10:00 Aritma Praha - Admira Praha 3:2 (1:0)
    So 12.09. 13:00 Tempo - SK Kladno 5:4 (3:3)
    Ne 13.09. 10:00 SKP ČB - Písek 1:3 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Petřín Plzeň - Střešovice 1911 7:0 (3:0)
    Ne 13.09. 11:15 ABC Braník - Táborsko 10:0 (7:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Admira Praha - Petřín Plzeň 1:2 (1:1)
    So 19.09. 10:00 Písek - Tempo 4:0 (1:0)
    So 19.09. 10:00 Střešovice 1911 - ABC Braník 0:4 (0:2)
    So 19.09. 12:15 SK Kladno - Aritma Praha 9:1 (5:1)
    Ne 20.09. 10:00 Motorlet Praha - SKP ČB 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 10:00 Táborsko - Rokycany 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 Admira Praha - SK Kladno výsledek
    So 26.09. 12:30 Tempo - Motorlet Praha 0:14 (0:6)
    Ne 27.09. 10:00 SKP ČB - Táborsko 1:4 (0:2)
    Ne 27.09. 10:15 Petřín Plzeň - ABC Braník 4:1 (3:0)
    Po 28.09. 12:00 Rokycany - Střešovice 1911 2:3 np (0:0)
    Ne 08.11. 12:00 Aritma Praha - Písek výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 SK Kladno - Petřín Plzeň 4:0 (3:0)
    So 03.10. 10:00 Písek - Admira Praha 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Motorlet Praha - Aritma Praha 10:0 (4:0)
    Ne 04.10. 10:00 Táborsko - Tempo 3:2 np (0:1)
    Ne 04.10. 10:00 Střešovice 1911 - SKP ČB 5:4 (1:3)
    Ne 04.10. 12:00 ABC Braník - Rokycany 9:0 (6:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Aritma Praha - Táborsko 3:2 (1:0)
    So 10.10. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
    So 10.10. 10:00 SK Kladno - Písek 3:0 (2:0)
    So 10.10. 12:30 Tempo - Střešovice 1911 2:1 np (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 SKP ČB - ABC Braník 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 27.03. 10:00 Písek - Petřín Plzeň
    So 27.03. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno
    So 27.03. 10:00 Táborsko - Admira Praha
    So 27.03. 10:00 Střešovice 1911 - Aritma Praha
    So 27.03. 10:00 ABC Braník - Tempo
    So 27.03. 10:00 Rokycany - SKP ČB

    10.kolo

    So 03.04. 10:00 Petřín Plzeň - SKP ČB
    So 03.04. 10:00 Tempo - Rokycany
    So 03.04. 10:00 Aritma Praha - ABC Braník
    So 03.04. 10:00 Admira Praha - Střešovice 1911
    So 03.04. 10:00 SK Kladno - Táborsko
    So 03.04. 10:00 Písek - Motorlet Praha

    11.kolo

    So 10.04. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň
    So 10.04. 10:00 Táborsko - Písek
    So 10.04. 10:00 Střešovice 1911 - SK Kladno
    So 10.04. 10:00 ABC Braník - Admira Praha
    So 10.04. 10:00 Rokycany - Aritma Praha
    So 10.04. 10:00 SKP ČB - Tempo

    12.kolo

    So 17.04. 00:00 Petřín Plzeň - Tempo
    So 17.04. 00:00 SKP ČB - Aritma Praha
    So 17.04. 00:00 Rokycany - Admira Praha
    So 17.04. 00:00 ABC Braník - SK Kladno
    So 17.04. 00:00 Střešovice 1911 - Písek
    So 17.04. 00:00 Táborsko - Motorlet Praha

    13.kolo

    So 24.04. 00:00 Táborsko - Petřín Plzeň
    So 24.04. 00:00 Motorlet Praha - Střešovice 1911
    So 24.04. 00:00 Písek - ABC Braník
    So 24.04. 00:00 SK Kladno - Rokycany
    So 24.04. 00:00 Admira Praha - SKP ČB
    So 24.04. 00:00 Aritma Praha - Tempo

    14.kolo

    So 01.05. 00:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha
    So 01.05. 00:00 Tempo - Admira Praha
    So 01.05. 00:00 SKP ČB - SK Kladno
    So 01.05. 00:00 Rokycany - Písek
    So 01.05. 00:00 ABC Braník - Motorlet Praha
    So 01.05. 00:00 Střešovice 1911 - Táborsko

    15.kolo

    So 08.05. 00:00 Střešovice 1911 - Petřín Plzeň
    So 08.05. 00:00 Táborsko - ABC Braník
    So 08.05. 00:00 Motorlet Praha - Rokycany
    So 08.05. 00:00 Písek - SKP ČB
    So 08.05. 00:00 SK Kladno - Tempo
    So 08.05. 00:00 Admira Praha - Aritma Praha

    16.kolo

    So 15.05. 00:00 Petřín Plzeň - Admira Praha
    So 15.05. 00:00 Aritma Praha - SK Kladno
    So 15.05. 00:00 Tempo - Písek
    So 15.05. 00:00 SKP ČB - Motorlet Praha
    So 15.05. 00:00 Rokycany - Táborsko
    So 15.05. 00:00 ABC Braník - Střešovice 1911

    17.kolo

    So 22.05. 00:00 ABC Braník - Petřín Plzeň
    So 22.05. 00:00 Střešovice 1911 - Rokycany
    So 22.05. 00:00 Táborsko - SKP ČB
    So 22.05. 00:00 Motorlet Praha - Tempo
    So 22.05. 00:00 Písek - Aritma Praha
    So 22.05. 00:00 SK Kladno - Admira Praha

    18.kolo

    So 29.05. 00:00 Petřín Plzeň - SK Kladno
    So 29.05. 00:00 Admira Praha - Písek
    So 29.05. 00:00 Aritma Praha - Motorlet Praha
    So 29.05. 00:00 Tempo - Táborsko
    So 29.05. 00:00 SKP ČB - Střešovice 1911
    So 29.05. 00:00 Rokycany - ABC Braník

    19.kolo

    So 05.06. 00:00 Rokycany - Petřín Plzeň
    So 05.06. 00:00 ABC Braník - SKP ČB
    So 05.06. 00:00 Střešovice 1911 - Tempo
    So 05.06. 00:00 Táborsko - Aritma Praha
    So 05.06. 00:00 Motorlet Praha - Admira Praha
    So 05.06. 00:00 Písek - SK Kladno

    22.kolo

    St 09.06. 00:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha
    St 09.06. 00:00 Písek - Táborsko
    St 09.06. 00:00 SK Kladno - Střešovice 1911
    St 09.06. 00:00 Admira Praha - ABC Braník
    St 09.06. 00:00 Aritma Praha - Rokycany
    St 09.06. 00:00 Tempo - SKP ČB

    20.kolo

    So 12.06. 00:00 Petřín Plzeň - Písek
    So 12.06. 00:00 SK Kladno - Motorlet Praha
    So 12.06. 00:00 Admira Praha - Táborsko
    So 12.06. 00:00 Aritma Praha - Střešovice 1911
    So 12.06. 00:00 Tempo - ABC Braník
    So 12.06. 00:00 SKP ČB - Rokycany

    21.kolo

    So 19.06. 00:00 SKP ČB - Petřín Plzeň
    So 19.06. 00:00 Rokycany - Tempo
    So 19.06. 00:00 ABC Braník - Aritma Praha
    So 19.06. 00:00 Střešovice 1911 - Admira Praha
    So 19.06. 00:00 Táborsko - SK Kladno
    So 19.06. 00:00 Motorlet Praha - Písek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 8 0 0 0 67:1 24
    2. 8 6 1 0 1 25:9 20
    3. 7 6 0 0 1 31:9 18
    4. 7 5 0 1 1 32:9 16
    5. 8 4 1 0 3 28:16 14
    6. 8 3 1 1 3 20:31 12
    7. 7 3 0 1 3 18:32 10
    8. 8 2 2 0 4 14:34 10
    9. 8 1 1 2 4 14:39 7
    10. 7 1 0 0 6 10:20 3
    11. 8 1 0 0 7 12:32 3
    12. 8 0 0 1 7 9:48 1

    Nejčtenější ze sportu