Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14899
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1803
    Týden:
    32
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 19.08. 15:00 HFK Olomouc - Vítkovice 2:8 (1:4)
    St 19.08. 16:00 ŠSK Bílovec - Opava 1:10 (0:4)
    St 19.08. 16:30 Šumperk - Přerov 24:0 (7:0)
    St 19.08. 16:30 Vsetín - Hlučín 3:12 (1:5)
    St 19.08. 16:30 Hranice - Uničov 0:8 (0:5)
    Čt 27.08. 16:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava 0:15 (0:7)
    Čt 03.09. 17:00 Třinec - Vítkovice 1919 3:6 (1:3)
    Út 15.09. 16:00 Frýdek-Místek - Karviná 3:5 (1:4)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Šumperk - Opava 9:7 (5:4)
    So 22.08. 10:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec 5:12 (3:5)
    So 22.08. 10:00 Třinec - Karviná 6:6 (1:2)
    Ne 23.08. 10:00 HFK Olomouc - Přerov 13:3 (6:2)
    Ne 23.08. 10:00 Vsetín - Vítkovice 1919 3:19 (1:8)
    Ne 23.08. 10:00 Hranice - Baník Ostrava 5:4 (4:2)
    Ne 23.08. 14:00 Uničov - Hlučín 7:6 (4:6)
    Ne 23.08. 15:30 Val. Meziříčí - Vítkovice 1:21 (0:11)

    4.kolo

    Čt 27.08. 16:30 Vítkovice - Vsetín 13:3 (8:2)
    So 29.08. 10:00 Karviná - Val. Meziříčí 20:1 (6:0)
    So 29.08. 10:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 2:11 (2:5)
    So 29.08. 10:30 Opava - Hlučín 4:9 (0:5)
    So 29.08. 10:30 Baník Ostrava - Uničov 9:5 (3:1)
    So 29.08. 10:30 Vítkovice 1919 - Hranice 14:4 (5:1)
    So 29.08. 11:00 Šumperk - Frýdek-Místek 3:0 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Přerov - Třinec 2:12 (1:5)

    2.kolo

    14.08. 17:00 Opava - Uničov 9:7 (1:4)
    So 15.08. 10:00 Vítkovice 1919 - Val. Meziříčí 32:2 (8:0)
    So 15.08. 10:00 Karviná - HFK Olomouc 4:7 (1:3)
    So 15.08. 10:00 ŠSK Bílovec - Šumperk 3:14 (1:7)
    So 15.08. 10:30 Baník Ostrava - Vsetín 11:4 (6:2)
    So 15.08. 10:30 Vítkovice - Třinec 14:1 (6:0)
    St 02.09. 16:30 Přerov - Frýdek-Místek 3:9 (1:6)
    Čt 03.09. 17:00 Hlučín - Hranice 11:1 (5:0)

    5.kolo

    St 26.08. 16:00 Frýdek-Místek - Opava 3:3 (3:1)
    St 02.09. 16:30 Vsetín - Karviná 5:13 (1:9)
    So 05.09. 10:00 Třinec - ŠSK Bílovec 4:2 (1:2)
    So 05.09. 10:00 Hlučín - Baník Ostrava 7:3 (4:2)
    So 05.09. 15:30 Hranice - Vítkovice 1:17 (0:8)
    So 05.09. 15:30 Uničov - Vítkovice 1919 7:4 (5:4)
    Ne 06.09. 10:00 HFK Olomouc - Šumperk 3:6 (1:3)
    Ne 06.09. 15:00 Val. Meziříčí - Přerov 4:8 (1:3)

    6.kolo

    St 26.08. 17:30 Karviná - Hranice 8:5 (5:2)
    St 02.09. 17:00 Uničov - Vítkovice 0:29 (0:11)
    So 12.09. 10:00 Opava - Baník Ostrava 2:14 (1:8)
    So 12.09. 10:00 Vítkovice 1919 - Hlučín 4:7 (2:5)
    So 12.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 12:3 (4:1)
    So 12.09. 10:00 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 6:2 (3:1)
    So 12.09. 11:00 Šumperk - Třinec 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 10:00 Přerov - Vsetín 3:7 (1:4)

    7.kolo

    St 09.09. 17:30 Baník Ostrava - Vítkovice 1919 9:4 (4:2)
    18.09. 16:30 Třinec - Frýdek-Místek 3:5 (3:3)
    So 19.09. 10:00 Hlučín - Vítkovice 7:3 (5:1)
    Ne 20.09. 10:00 HFK Olomouc - Opava 7:3 (4:1)
    Ne 20.09. 10:00 Vsetín - ŠSK Bílovec 2:8 (1:5)
    Ne 20.09. 15:00 Val. Meziříčí - Šumperk 0:22 (0:11)
    Ne 20.09. 15:00 Hranice - Přerov 11:2 (7:2)
    St 14.10. 15:00 Uničov - Karviná výsledek

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 Karviná - Hlučín 4:11 (1:2)
    So 26.09. 10:00 Šumperk - Vsetín 9:5 (6:3)
    Ne 27.09. 10:00 Přerov - Uničov 1:25 (1:6)
    Ne 27.09. 10:00 HFK Olomouc - Třinec 3:3 (2:2)
    Út 06.10. 16:00 Opava - Vítkovice 1919 7:6 (1:2)
    St 07.10. 17:00 ŠSK Bílovec - Hranice 3:3 (1:1)
    St 14.10. 16:00 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí výsledek
    Út 27.10. 15:00 Vítkovice - Baník Ostrava výsledek

    9.kolo

    02.10. 16:15 Třinec - Opava 3:8 (2:3)
    02.10. 17:30 Baník Ostrava - Karviná 23:3 (13:1)
    So 03.10. 10:00 Uničov - ŠSK Bílovec 4:2 (0:0)
    So 03.10. 10:00 Vítkovice 1919 - Vítkovice 3:5 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Hranice - Šumperk 2:9 (1:2)
    Ne 04.10. 14:00 Vsetín - Frýdek-Místek 3:13 (1:7)
    Ne 04.10. 15:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 2:15 (1:10)
    St 14.10. 17:00 Hlučín - Přerov výsledek

    10.kolo

    09.10. 16:15 Třinec - Val. Meziříčí 8:6 (0:4)
    So 10.10. 10:00 Karviná - Vítkovice 1919 1:16 (0:8)
    So 10.10. 10:00 Frýdek-Místek - Hranice 8:3 (4:1)
    Ne 11.10. 10:00 Přerov - Baník Ostrava 4:5 (3:3)
    Ne 11.10. 10:00 HFK Olomouc - Vsetín 3:3 (1:1)
    Ne 11.10. 12:00 Šumperk - Uničov 6:3 (1:2)
    Út 27.10. 16:00 ŠSK Bílovec - Hlučín výsledek
    30.10. 10:30 Opava - Vítkovice výsledek

    14.kolo

    So 13.03. 10:00 Opava - Přerov výsledek
    So 13.03. 10:00 ŠSK Bílovec - Karviná výsledek
    So 13.03. 10:00 Šumperk - Vítkovice výsledek
    So 13.03. 10:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 1919 výsledek
    So 13.03. 10:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava výsledek
    So 13.03. 10:00 Třinec - Hlučín výsledek
    So 13.03. 10:00 Val. Meziříčí - Uničov výsledek
    So 13.03. 10:00 Vsetín - Hranice výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 10:00 Opava - Karviná výsledek
    So 20.03. 10:00 Přerov - Vítkovice výsledek
    So 20.03. 10:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice 1919 výsledek
    So 20.03. 10:00 Šumperk - Baník Ostrava výsledek
    So 20.03. 10:00 Frýdek-Místek - Hlučín výsledek
    So 20.03. 10:00 HFK Olomouc - Uničov výsledek
    So 20.03. 10:00 Třinec - Hranice výsledek
    So 20.03. 10:00 Val. Meziříčí - Vsetín výsledek

    13.kolo

    St 23.09. 16:00 Vítkovice - ŠSK Bílovec 16:2 (8:1)
    So 27.03. 10:00 Vsetín - Opava výsledek
    So 27.03. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí výsledek
    So 27.03. 10:00 Uničov - Třinec výsledek
    So 27.03. 10:00 Hlučín - HFK Olomouc výsledek
    So 27.03. 10:00 Vítkovice 1919 - Šumperk výsledek
    So 27.03. 10:00 Karviná - Přerov výsledek
    So 27.03. 10:30 Baník Ostrava - Frýdek-Místek výsledek

    11.kolo

    St 09.09. 16:00 Vítkovice - Karviná 24:3 (10:1)
    So 03.04. 10:00 Val. Meziříčí - Opava výsledek
    So 03.04. 10:00 Vsetín - Třinec výsledek
    So 03.04. 10:00 Hranice - HFK Olomouc výsledek
    So 03.04. 10:00 Uničov - Frýdek-Místek výsledek
    So 03.04. 10:00 Hlučín - Šumperk výsledek
    So 03.04. 10:00 Baník Ostrava - ŠSK Bílovec výsledek
    So 03.04. 10:00 Vítkovice 1919 - Přerov výsledek

    15.kolo

    So 10.04. 10:00 Hranice - Opava výsledek
    So 10.04. 10:00 Uničov - Vsetín výsledek
    So 10.04. 10:00 Hlučín - Val. Meziříčí výsledek
    So 10.04. 10:00 Baník Ostrava - Třinec výsledek
    So 10.04. 10:00 Vítkovice 1919 - HFK Olomouc výsledek
    So 10.04. 10:00 Karviná - Šumperk výsledek
    So 10.04. 10:00 Přerov - ŠSK Bílovec výsledek
    So 10.04. 14:30 Vítkovice - Frýdek-Místek výsledek

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Opava - Šumperk výsledek
    So 17.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek výsledek
    So 17.04. 00:00 Přerov - HFK Olomouc výsledek
    So 17.04. 00:00 Karviná - Třinec výsledek
    So 17.04. 00:00 Vítkovice - Val. Meziříčí výsledek
    So 17.04. 00:00 Vítkovice 1919 - Vsetín výsledek
    So 17.04. 00:00 Baník Ostrava - Hranice výsledek
    So 17.04. 00:00 Hlučín - Uničov výsledek

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Hlučín - Opava výsledek
    So 24.04. 00:00 Uničov - Baník Ostrava výsledek
    So 24.04. 00:00 Hranice - Vítkovice 1919 výsledek
    So 24.04. 00:00 Vsetín - Vítkovice výsledek
    So 24.04. 00:00 Val. Meziříčí - Karviná výsledek
    So 24.04. 00:00 Třinec - Přerov výsledek
    So 24.04. 00:00 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec výsledek
    So 24.04. 00:00 Frýdek-Místek - Šumperk výsledek

    16.kolo

    St 28.04. 16:00 Opava - ŠSK Bílovec výsledek
    St 28.04. 16:00 Přerov - Šumperk výsledek
    St 28.04. 16:00 Karviná - Frýdek-Místek výsledek
    St 28.04. 16:00 Vítkovice - HFK Olomouc výsledek
    St 28.04. 16:00 Vítkovice 1919 - Třinec výsledek
    St 28.04. 16:00 Baník Ostrava - Val. Meziříčí výsledek
    St 28.04. 16:00 Hlučín - Vsetín výsledek
    St 28.04. 16:00 Uničov - Hranice výsledek

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Opava - Frýdek-Místek výsledek
    So 01.05. 00:00 Šumperk - HFK Olomouc výsledek
    So 01.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Třinec výsledek
    So 01.05. 00:00 Přerov - Val. Meziříčí výsledek
    So 01.05. 00:00 Karviná - Vsetín výsledek
    So 01.05. 00:00 Vítkovice - Hranice výsledek
    So 01.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Uničov výsledek
    So 01.05. 00:00 Baník Ostrava - Hlučín výsledek

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Baník Ostrava - Opava výsledek
    So 08.05. 00:00 Hlučín - Vítkovice 1919 výsledek
    So 08.05. 00:00 Vítkovice - Uničov výsledek
    So 08.05. 00:00 Hranice - Karviná výsledek
    So 08.05. 00:00 Vsetín - Přerov výsledek
    So 08.05. 00:00 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec výsledek
    So 08.05. 00:00 Třinec - Šumperk výsledek
    So 08.05. 00:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek výsledek

    17.kolo

    St 12.05. 16:00 Uničov - Opava výsledek
    St 12.05. 16:00 Hranice - Hlučín výsledek
    St 12.05. 16:00 Vsetín - Baník Ostrava výsledek
    St 12.05. 16:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 1919 výsledek
    St 12.05. 16:00 Třinec - Vítkovice výsledek
    St 12.05. 16:00 HFK Olomouc - Karviná výsledek
    St 12.05. 16:00 Frýdek-Místek - Přerov výsledek
    St 12.05. 16:00 Šumperk - ŠSK Bílovec výsledek

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Opava - HFK Olomouc
    So 15.05. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec
    So 15.05. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
    So 15.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Vsetín
    So 15.05. 00:00 Přerov - Hranice
    So 15.05. 00:00 Karviná - Uničov
    So 15.05. 00:00 Vítkovice - Hlučín
    So 15.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Baník Ostrava

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Opava
    So 22.05. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice
    So 22.05. 00:00 Hlučín - Karviná
    So 22.05. 00:00 Uničov - Přerov
    So 22.05. 00:00 Hranice - ŠSK Bílovec
    So 22.05. 00:00 Vsetín - Šumperk
    So 22.05. 00:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek
    So 22.05. 00:00 Třinec - HFK Olomouc

    28.kolo

    St 26.05. 17:30 Opava - Vsetín
    St 26.05. 17:30 Val. Meziříčí - Hranice
    St 26.05. 17:30 Třinec - Uničov
    St 26.05. 17:30 HFK Olomouc - Hlučín
    St 26.05. 17:30 Frýdek-Místek - Baník Ostrava
    St 26.05. 17:30 Šumperk - Vítkovice 1919
    St 26.05. 17:30 ŠSK Bílovec - Vítkovice
    St 26.05. 17:30 Přerov - Karviná

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Opava - Třinec
    So 29.05. 00:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí
    So 29.05. 00:00 Frýdek-Místek - Vsetín
    So 29.05. 00:00 Šumperk - Hranice
    So 29.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Uničov
    So 29.05. 00:00 Přerov - Hlučín
    So 29.05. 00:00 Karviná - Baník Ostrava
    So 29.05. 00:00 Vítkovice - Vítkovice 1919

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Vítkovice - Opava
    So 05.06. 00:00 Vítkovice 1919 - Karviná
    So 05.06. 00:00 Baník Ostrava - Přerov
    So 05.06. 00:00 Hlučín - ŠSK Bílovec
    So 05.06. 00:00 Uničov - Šumperk
    So 05.06. 00:00 Hranice - Frýdek-Místek
    So 05.06. 00:00 Vsetín - HFK Olomouc
    So 05.06. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec

    29.kolo

    St 09.06. 17:30 Přerov - Opava
    St 09.06. 17:30 Karviná - ŠSK Bílovec
    St 09.06. 17:30 Vítkovice - Šumperk
    St 09.06. 17:30 Vítkovice 1919 - Frýdek-Místek
    St 09.06. 17:30 Baník Ostrava - HFK Olomouc
    St 09.06. 17:30 Hlučín - Třinec
    St 09.06. 17:30 Uničov - Val. Meziříčí
    St 09.06. 17:30 Hranice - Vsetín

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Opava - Val. Meziříčí
    So 12.06. 00:00 Třinec - Vsetín
    So 12.06. 00:00 HFK Olomouc - Hranice
    So 12.06. 00:00 Frýdek-Místek - Uničov
    So 12.06. 00:00 Šumperk - Hlučín
    So 12.06. 00:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
    So 12.06. 00:00 Přerov - Vítkovice 1919
    So 12.06. 00:00 Karviná - Vítkovice

    30.kolo

    St 16.06. 17:30 Opava - Hranice
    St 16.06. 17:30 Vsetín - Uničov
    St 16.06. 17:30 Val. Meziříčí - Hlučín
    St 16.06. 17:30 Třinec - Baník Ostrava
    St 16.06. 17:30 HFK Olomouc - Vítkovice 1919
    St 16.06. 17:30 Frýdek-Místek - Vítkovice
    St 16.06. 17:30 Šumperk - Karviná
    St 16.06. 17:30 ŠSK Bílovec - Přerov

    27.kolo

    So 19.06. 00:00 Karviná - Opava
    So 19.06. 00:00 Vítkovice - Přerov
    So 19.06. 00:00 Vítkovice 1919 - ŠSK Bílovec
    So 19.06. 00:00 Baník Ostrava - Šumperk
    So 19.06. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek
    So 19.06. 00:00 Uničov - HFK Olomouc
    So 19.06. 00:00 Hranice - Třinec
    So 19.06. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 106:24 30
    2. 10 9 0 1 150:23 27
    3. 9 7 0 2 93:34 21
    4. 8 7 0 1 70:29 21
    5. 10 5 2 3 66:40 17
    6. 9 5 1 3 52:37 16
    7. 10 5 0 5 108:48 15
    8. 9 5 0 4 66:66 15
    9. 9 4 1 4 53:59 13
    10. 10 4 1 5 67:101 13
    11. 10 3 2 5 44:56 11
    12. 10 3 1 6 47:72 10
    13. 10 2 1 7 35:84 7
    14. 10 1 1 8 38:104 4
    15. 9 1 0 8 26:110 3
    16. 9 0 0 9 19:153 0

    Nejčtenější ze sportu