Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14896
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1769
    Týden:
    33
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 19.08. 10:00 Sigma Olomouc - Zlín 7:4 (4:0)
    St 19.08. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 5:6 (4:3)
    St 19.08. 10:00 HS Kroměříž - Havlíčkův Brod 5:4 (3:2)
    St 19.08. 15:00 Prostějov - Žďár n.Sázavou 13:4 (4:4)
    St 19.08. 16:00 1.SC Znojmo - Hodonín 3:5 (2:3)
    St 19.08. 16:30 Boskovice - Sparta Brno 8:4 (5:1)
    St 19.08. 16:30 FŠ Třebíč - FKM Vysočina 3:16
    St 19.08. 17:30 Vyškov - Líšeň 21:5 (4:3)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Sigma Olomouc - Líšeň 36:0 (16:0)
    So 22.08. 10:00 1.FC Slovácko - Vyškov 19:7 (11:3)
    So 22.08. 10:00 HS Kroměříž - Hodonín 8:4 (3:3)
    So 22.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 3:7 (0:3)
    So 22.08. 15:00 Boskovice - Zlín 2:14 (1:6)
    Ne 23.08. 10:00 FŠ Třebíč - Zbrojovka Brno 3:14 (0:8)
    Ne 23.08. 10:00 1.SC Znojmo - Sparta Brno 14:6 (4:2)
    Ne 23.08. 10:00 Prostějov - FKM Vysočina 11:8 (5:6)

    4.kolo

    Út 25.08. 17:30 Sparta Brno - Prostějov 1:14 (0:7)
    So 29.08. 10:00 FKM Vysočina - HS Kroměříž 10:6 (3:2)
    So 29.08. 10:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:4 (1:1)
    So 29.08. 14:15 Vyškov - Boskovice 12:5 (5:1)
    So 29.08. 15:00 Zlín - FŠ Třebíč 20:2 (9:1)
    Ne 30.08. 10:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 2:8 (1:4)
    Ne 30.08. 10:00 Hodonín - Havlíčkův Brod 16:1 (6:0)
    Ne 30.08. 10:00 Zbrojovka Brno - 1.SC Znojmo 6:3 (3:1)

    2.kolo

    So 15.08. 14:15 Vyškov - Sigma Olomouc 3:10 (1:4)
    Ne 16.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - HS Kroměříž 6:3 (3:1)
    Ne 16.08. 14:00 Sparta Brno - FŠ Třebíč 4:8 (2:4)
    Čt 27.08. 18:00 Zbrojovka Brno - Boskovice 16:1 (8:0)
    Út 01.09. 17:00 Zlín - 1.FC Slovácko 3:6 (2:4)
    St 02.09. 15:00 Hodonín - Prostějov 4:5 (4:3)
    St 02.09. 17:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 11:0 (5:0)
    St 16.09. 16:00 FKM Vysočina - 1.SC Znojmo 9:1 (5:0)

    5.kolo

    St 26.08. 17:00 1.FC Slovácko - Líšeň 15:2 (6:2)
    Čt 27.08. 16:30 1.SC Znojmo - Zlín 3:6 (1:2)
    So 05.09. 10:00 FŠ Třebíč - Vyškov 3:13 (2:6)
    So 05.09. 10:00 HS Kroměříž - Sparta Brno 16:1 (6:0)
    So 05.09. 10:00 Havlíčkův Brod - FKM Vysočina 5:23 (2:11)
    Ne 06.09. 10:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 5:8 (4:5)
    Ne 06.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 3:4 (2:1)
    Ne 06.09. 13:00 Boskovice - Sigma Olomouc 1:17 (0:8)

    6.kolo

    Út 08.09. 16:00 Vyškov - 1.SC Znojmo 4:4 (2:2)
    So 12.09. 10:00 FKM Vysočina - Žďár n.Sázavou 16:7 (8:3)
    So 12.09. 10:00 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 4:5 (1:3)
    So 12.09. 10:00 1.FC Slovácko - Boskovice 3:5 (3:3)
    So 12.09. 10:30 Sigma Olomouc - FŠ Třebíč 25:0 (7:0)
    So 12.09. 15:00 Zlín - Prostějov 5:6 (2:0)
    Ne 13.09. 10:00 Líšeň - Hodonín 3:7 (0:0)
    Ne 13.09. 10:00 Zbrojovka Brno - HS Kroměříž 12:2 (5:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 1:31 (0:20)
    So 19.09. 10:00 1.SC Znojmo - Sigma Olomouc 5:5 (2:3)
    So 19.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 7:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:00 Boskovice - Líšeň 15:2 (8:1)
    Ne 20.09. 10:00 Prostějov - Vyškov 12:2 (7:1)
    Ne 20.09. 10:00 HS Kroměříž - Zlín 3:6 (2:2)
    Ne 20.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno 1:9 (1:7)
    St 11.11. 15:00 Hodonín - FKM Vysočina výsledek

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 1.FC Slovácko - 1.SC Znojmo 19:0 (8:0)
    So 26.09. 14:15 Vyškov - HS Kroměříž 5:2 (2:0)
    So 26.09. 15:00 Zlín - Havlíčkův Brod 4:8 (1:6)
    Ne 27.09. 10:00 Boskovice - FŠ Třebíč 10:2 (5:0)
    Út 06.10. 16:00 Sparta Brno - Hodonín 4:8 (2:4)
    St 07.10. 17:00 Sigma Olomouc - Prostějov výsledek
    St 14.10. 16:00 Líšeň - FKM Vysočina výsledek
    St 28.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Žďár n.Sázavou výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 10:1 (2:1)
    So 03.10. 10:00 1.SC Znojmo - Boskovice 6:3 (3:1)
    So 03.10. 10:00 HS Kroměříž - Sigma Olomouc 1:4 (1:2)
    So 03.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Vyškov 4:4 (0:0)
    So 03.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Zlín 8:17 (3:9)
    Ne 04.10. 10:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:3 (1:3)
    Ne 04.10. 10:00 Hodonín - Zbrojovka Brno 3:6 (1:4)
    St 28.10. 10:00 FKM Vysočina - Sparta Brno výsledek

    10.kolo

    So 10.10. 10:00 Zbrojovka Brno - FKM Vysočina 9:2 (5:2)
    So 10.10. 10:00 Zlín - Hodonín 4:2 (1:1)
    So 10.10. 10:00 1.FC Slovácko - HS Kroměříž 6:0 (2:0)
    So 10.10. 10:00 FŠ Třebíč - 1.SC Znojmo 1:8 (1:3)
    So 10.10. 10:30 Sigma Olomouc - Havlíčkův Brod 17:0 (4:0)
    Ne 11.10. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 5:2 (3:0)
    Ne 11.10. 10:00 Boskovice - Prostějov 2:6 (2:3)
    Ne 11.10. 10:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 7:8 (3:7)

    14.kolo

    12.kolo

    13.kolo

    11.kolo

    15.kolo

    18.kolo

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň
    So 24.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Hodonín
    So 24.04. 00:00 HS Kroměříž - FKM Vysočina
    So 24.04. 00:00 Prostějov - Sparta Brno
    So 24.04. 00:00 1.SC Znojmo - Zbrojovka Brno
    So 24.04. 00:00 FŠ Třebíč - Zlín
    So 24.04. 00:00 Boskovice - Vyškov
    So 24.04. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc

    16.kolo

    St 28.04. 16:00 Líšeň - Vyškov
    St 28.04. 16:00 Zlín - Sigma Olomouc
    St 28.04. 16:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko
    St 28.04. 16:00 Sparta Brno - Boskovice
    St 28.04. 16:00 FKM Vysočina - FŠ Třebíč
    St 28.04. 16:00 Hodonín - 1.SC Znojmo
    St 28.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov
    St 28.04. 16:00 Havlíčkův Brod - HS Kroměříž

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Líšeň - 1.FC Slovácko
    So 01.05. 00:00 Sigma Olomouc - Boskovice
    So 01.05. 00:00 Vyškov - FŠ Třebíč
    So 01.05. 00:00 Zlín - 1.SC Znojmo
    So 01.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Prostějov
    So 01.05. 00:00 Sparta Brno - HS Kroměříž
    So 01.05. 00:00 FKM Vysočina - Havlíčkův Brod
    So 01.05. 00:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Hodonín - Líšeň
    So 08.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - FKM Vysočina
    So 08.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno
    So 08.05. 00:00 HS Kroměříž - Zbrojovka Brno
    So 08.05. 00:00 Prostějov - Zlín
    So 08.05. 00:00 1.SC Znojmo - Vyškov
    So 08.05. 00:00 FŠ Třebíč - Sigma Olomouc
    So 08.05. 00:00 Boskovice - 1.FC Slovácko

    17.kolo

    St 12.05. 16:00 Havlíčkův Brod - Líšeň
    St 12.05. 16:00 HS Kroměříž - Žďár n.Sázavou
    St 12.05. 16:00 Prostějov - Hodonín
    St 12.05. 16:00 1.SC Znojmo - FKM Vysočina
    St 12.05. 16:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno
    St 12.05. 16:00 Boskovice - Zbrojovka Brno
    St 12.05. 16:00 1.FC Slovácko - Zlín
    St 12.05. 16:00 Sigma Olomouc - Vyškov

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Líšeň - Boskovice
    So 15.05. 00:00 1.FC Slovácko - FŠ Třebíč
    So 15.05. 00:00 Sigma Olomouc - 1.SC Znojmo
    So 15.05. 00:00 Vyškov - Prostějov
    So 15.05. 00:00 Zlín - HS Kroměříž
    So 15.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Havlíčkův Brod
    So 15.05. 00:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou
    So 15.05. 00:00 FKM Vysočina - Hodonín

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 FKM Vysočina - Líšeň
    So 22.05. 00:00 Hodonín - Sparta Brno
    So 22.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno
    So 22.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Zlín
    So 22.05. 00:00 HS Kroměříž - Vyškov
    So 22.05. 00:00 Prostějov - Sigma Olomouc
    So 22.05. 00:00 1.SC Znojmo - 1.FC Slovácko
    So 22.05. 00:00 FŠ Třebíč - Boskovice

    28.kolo

    St 26.05. 17:30 Líšeň - Prostějov
    St 26.05. 17:30 1.SC Znojmo - HS Kroměříž
    St 26.05. 17:30 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod
    St 26.05. 17:30 Boskovice - Žďár n.Sázavou
    St 26.05. 17:30 1.FC Slovácko - Hodonín
    St 26.05. 17:30 Sigma Olomouc - FKM Vysočina
    St 26.05. 17:30 Vyškov - Sparta Brno
    St 26.05. 17:30 Zlín - Zbrojovka Brno

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Líšeň - FŠ Třebíč
    So 29.05. 00:00 Boskovice - 1.SC Znojmo
    So 29.05. 00:00 1.FC Slovácko - Prostějov
    So 29.05. 00:00 Sigma Olomouc - HS Kroměříž
    So 29.05. 00:00 Vyškov - Havlíčkův Brod
    So 29.05. 00:00 Zlín - Žďár n.Sázavou
    So 29.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Hodonín
    So 29.05. 00:00 Sparta Brno - FKM Vysočina

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Sparta Brno - Líšeň
    So 05.06. 00:00 FKM Vysočina - Zbrojovka Brno
    So 05.06. 00:00 Hodonín - Zlín
    So 05.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov
    So 05.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Sigma Olomouc
    So 05.06. 00:00 HS Kroměříž - 1.FC Slovácko
    So 05.06. 00:00 Prostějov - Boskovice
    So 05.06. 00:00 1.SC Znojmo - FŠ Třebíč

    29.kolo

    St 09.06. 17:30 Zlín - Líšeň
    St 09.06. 17:30 Zbrojovka Brno - Vyškov
    St 09.06. 17:30 Sparta Brno - Sigma Olomouc
    St 09.06. 17:30 FKM Vysočina - 1.FC Slovácko
    St 09.06. 17:30 Hodonín - Boskovice
    St 09.06. 17:30 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč
    St 09.06. 17:30 Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo
    St 09.06. 17:30 HS Kroměříž - Prostějov

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Líšeň - 1.SC Znojmo
    So 12.06. 00:00 FŠ Třebíč - Prostějov
    So 12.06. 00:00 Boskovice - HS Kroměříž
    So 12.06. 00:00 1.FC Slovácko - Havlíčkův Brod
    So 12.06. 00:00 Sigma Olomouc - Žďár n.Sázavou
    So 12.06. 00:00 Vyškov - Hodonín
    So 12.06. 00:00 Zlín - FKM Vysočina
    So 12.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno

    30.kolo

    St 16.06. 17:30 Líšeň - HS Kroměříž
    St 16.06. 17:30 Prostějov - Havlíčkův Brod
    St 16.06. 17:30 1.SC Znojmo - Žďár n.Sázavou
    St 16.06. 17:30 FŠ Třebíč - Hodonín
    St 16.06. 17:30 Boskovice - FKM Vysočina
    St 16.06. 17:30 1.FC Slovácko - Sparta Brno
    St 16.06. 17:30 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
    St 16.06. 17:30 Vyškov - Zlín

    27.kolo

    So 19.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Líšeň
    So 19.06. 00:00 Sparta Brno - Zlín
    So 19.06. 00:00 FKM Vysočina - Vyškov
    So 19.06. 00:00 Hodonín - Sigma Olomouc
    So 19.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko
    So 19.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Boskovice
    So 19.06. 00:00 HS Kroměříž - FŠ Třebíč
    So 19.06. 00:00 Prostějov - 1.SC Znojmo
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 86:25 27
    2. 10 8 0 2 111:27 24
    3. 9 7 1 1 123:18 22
    4. 9 7 0 2 73:37 21
    5. 10 6 0 4 83:47 18
    6. 7 5 0 2 84:42 15
    7. 9 5 0 4 53:37 15
    8. 9 5 0 4 58:67 15
    9. 10 4 2 4 78:72 14
    10. 10 4 0 6 52:82 12
    11. 10 3 2 5 47:64 11
    12. 10 3 0 7 46:58 9
    13. 10 2 1 7 31:100 7
    14. 9 2 0 7 31:114 6
    15. 10 2 0 8 33:142 6
    16. 9 0 0 9 28:85 0

    Nejčtenější ze sportu