Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14895
  • Návštěvy: 175/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12710
    Týden:
    175
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Lipník n. B. - Opatovice 3:0 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Bělotín - Určice 2:1 pp np (0:1)
    So 08.08. 17:00 Plumlov - Čechovice 4:2 (3:2)
    So 08.08. 17:00 Beňov - Slavonín 3:2 (1:0)
    Ne 09.08. 10:00 Nové Sady B - Kojetín 4:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 HFK Olomouc B - Kostelec 4:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Protivanov - Dub n.Moravou 3:2 np (2:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Kojetín - Dub n.Moravou 3:1 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Slavonín - Protivanov 3:1 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Kostelec - Plumlov 4:2 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Určice - HFK Olomouc B 4:1 (1:0)
    Ne 16.08. 10:00 Opatovice - Bělotín 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 10:00 Nové Sady B - Lipník n. B. 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Čechovice - Beňov 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 14:30 Beňov - Kostelec 5:2 (1:1)
    So 22.08. 16:30 Lipník n. B. - Kojetín 6:1 (3:1)
    So 22.08. 16:30 Bělotín - Nové Sady B 2:0 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Plumlov - Určice 0:5 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Dub n.Moravou - Slavonín 2:1 np (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 HFK Olomouc B - Opatovice 5:3 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Protivanov - Čechovice 1:0 np (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Kojetín - Slavonín 4:3 np (1:0)
    So 29.08. 16:30 Určice - Beňov 3:4 (1:3)
    So 29.08. 16:30 Lipník n. B. - Bělotín 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 10:00 Opatovice - Plumlov 4:1 (1:0)
    Ne 30.08. 10:00 Nové Sady B - HFK Olomouc B 2:3 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Čechovice - Dub n.Moravou 2:3 np (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Kostelec - Protivanov 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Bělotín - Kojetín 5:0 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Plumlov - Nové Sady B 1:2 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Protivanov - Určice 0:1 (0:1)
    So 05.09. 16:00 Dub n.Moravou - Kostelec 0:1 pp np (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 HFK Olomouc B - Lipník n. B. 0:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Beňov - Opatovice 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Slavonín - Čechovice 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Kojetín - Čechovice 1:4 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Kostelec - Slavonín 1:3 (1:2)
    So 12.09. 16:00 Určice - Dub n.Moravou 3:4 np (2:2)
    So 12.09. 16:00 Lipník n. B. - Plumlov 4:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Bělotín - HFK Olomouc B 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:00 Nové Sady B - Beňov 6:0 (4:0)
    Ne 13.09. 16:00 Opatovice - Protivanov 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Plumlov - Bělotín 1:4 (1:2)
    So 19.09. 15:30 Dub n.Moravou - Opatovice 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 HFK Olomouc B - Kojetín 7:0 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Beňov - Lipník n. B. 1:3 (0:2)
    Ne 20.09. 15:30 Protivanov - Nové Sady B 2:3 (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Slavonín - Určice 1:4 (1:2)
    Ne 20.09. 15:30 Čechovice - Kostelec 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Kojetín - Kostelec 2:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Lipník n. B. - Protivanov 0:2 (0:0)
    Ne 27.09. 10:00 Opatovice - Slavonín 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:00 Nové Sady B - Dub n.Moravou 5:1 (2:1)
    Ne 27.09. 15:30 Určice - Čechovice 1:4 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 HFK Olomouc B - Plumlov 5:1 (3:1)
    So 06.03. 14:30 Bělotín - Beňov odloženo

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Plumlov - Kojetín 3:2 np (2:0)
    So 03.10. 15:00 Dub n.Moravou - Lipník n. B. 6:3 (4:1)
    So 03.10. 15:00 Slavonín - Nové Sady B 1:9 (0:6)
    Ne 04.10. 13:30 Beňov - HFK Olomouc B 1:5 (1:3)
    Ne 04.10. 15:00 Protivanov - Bělotín 1:5 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Čechovice - Opatovice 6:1 (4:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kostelec - Určice 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Kojetín - Určice 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 15:00 Bělotín - Dub n.Moravou 3:1 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Plumlov - Beňov 0:2 (0:1)
    Ne 11.10. 10:00 Opatovice - Kostelec 2:4 (1:2)
    Ne 11.10. 10:00 Nové Sady B - Čechovice 1:2 np (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 HFK Olomouc B - Protivanov 5:1 (1:0)
    So 06.03. 14:30 Lipník n. B. - Slavonín odloženo

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Dub n.Moravou - HFK Olomouc B odloženo
    So 13.03. 14:30 Kostelec - Nové Sady B odloženo
    So 13.03. 14:30 Určice - Opatovice odloženo
    So 13.03. 15:00 Lipník n. B. - Čechovice odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Beňov - Kojetín odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Protivanov - Plumlov odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Slavonín - Bělotín odloženo

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Kojetín - Opatovice výsledek
    So 20.03. 15:00 Lipník n. B. - Kostelec výsledek
    So 20.03. 15:00 Bělotín - Čechovice výsledek
    So 20.03. 15:00 Plumlov - Dub n.Moravou výsledek
    Ne 21.03. 10:15 Nové Sady B - Určice výsledek
    Ne 21.03. 15:00 HFK Olomouc B - Slavonín výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Beňov - Protivanov výsledek

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Dub n.Moravou - Beňov výsledek
    So 27.03. 15:00 Kostelec - Bělotín výsledek
    So 27.03. 15:00 Určice - Lipník n. B. výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Opatovice - Nové Sady B výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Protivanov - Kojetín výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Slavonín - Plumlov výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Čechovice - HFK Olomouc B výsledek

    14.kolo

    So 03.04. 15:30 Kojetín - Nové Sady B výsledek
    So 03.04. 15:30 Kostelec - HFK Olomouc B výsledek
    So 03.04. 15:30 Slavonín - Beňov výsledek
    So 03.04. 15:30 Dub n.Moravou - Protivanov výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Opatovice - Lipník n. B. výsledek
    Ne 04.04. 15:30 Určice - Bělotín výsledek
    Ne 04.04. 15:30 Čechovice - Plumlov výsledek

    15.kolo

    So 10.04. 15:30 Dub n.Moravou - Kojetín výsledek
    So 10.04. 15:30 Plumlov - Kostelec výsledek
    So 10.04. 15:30 Lipník n. B. - Nové Sady B výsledek
    Ne 11.04. 15:30 Protivanov - Slavonín výsledek
    Ne 11.04. 15:30 Beňov - Čechovice výsledek
    Ne 11.04. 15:30 HFK Olomouc B - Určice výsledek
    Ne 11.04. 15:30 Bělotín - Opatovice výsledek

    16.kolo

    So 17.04. 16:00 Kojetín - Lipník n. B.
    So 17.04. 16:00 Slavonín - Dub n.Moravou
    Ne 18.04. 10:00 Opatovice - HFK Olomouc B
    Ne 18.04. 10:15 Nové Sady B - Bělotín
    Ne 18.04. 16:00 Určice - Plumlov
    Ne 18.04. 16:00 Kostelec - Beňov
    Ne 18.04. 16:00 Čechovice - Protivanov

    17.kolo

    So 24.04. 16:00 Slavonín - Kojetín
    So 24.04. 16:00 Dub n.Moravou - Čechovice
    So 24.04. 16:00 Plumlov - Opatovice
    Ne 25.04. 16:00 Protivanov - Kostelec
    Ne 25.04. 16:00 Beňov - Určice
    Ne 25.04. 16:00 HFK Olomouc B - Nové Sady B
    Ne 25.04. 16:00 Bělotín - Lipník n. B.

    18.kolo

    So 01.05. 16:30 Kojetín - Bělotín
    So 01.05. 16:30 Lipník n. B. - HFK Olomouc B
    Ne 02.05. 10:00 Opatovice - Beňov
    Ne 02.05. 10:15 Nové Sady B - Plumlov
    Ne 02.05. 16:30 Určice - Protivanov
    Ne 02.05. 16:30 Kostelec - Dub n.Moravou
    Ne 02.05. 16:30 Čechovice - Slavonín

    19.kolo

    So 08.05. 16:30 Slavonín - Kostelec
    So 08.05. 16:30 Dub n.Moravou - Určice
    So 08.05. 16:30 Plumlov - Lipník n. B.
    Ne 09.05. 16:30 Čechovice - Kojetín
    Ne 09.05. 16:30 Protivanov - Opatovice
    Ne 09.05. 16:30 Beňov - Nové Sady B
    Ne 09.05. 16:30 HFK Olomouc B - Bělotín

    20.kolo

    So 15.05. 17:00 Kojetín - HFK Olomouc B
    So 15.05. 17:00 Lipník n. B. - Beňov
    Ne 16.05. 10:00 Opatovice - Dub n.Moravou
    Ne 16.05. 10:15 Nové Sady B - Protivanov
    Ne 16.05. 17:00 Bělotín - Plumlov
    Ne 16.05. 17:00 Určice - Slavonín
    Ne 16.05. 17:00 Kostelec - Čechovice

    21.kolo

    So 22.05. 17:00 Dub n.Moravou - Nové Sady B
    So 22.05. 17:00 Plumlov - HFK Olomouc B
    Ne 23.05. 17:00 Kostelec - Kojetín
    Ne 23.05. 17:00 Čechovice - Určice
    Ne 23.05. 17:00 Slavonín - Opatovice
    Ne 23.05. 17:00 Protivanov - Lipník n. B.
    Ne 23.05. 17:00 Beňov - Bělotín

    22.kolo

    So 29.05. 17:00 Kojetín - Plumlov
    So 29.05. 17:00 Lipník n. B. - Dub n.Moravou
    Ne 30.05. 10:00 Opatovice - Čechovice
    Ne 30.05. 10:15 Nové Sady B - Slavonín
    Ne 30.05. 16:30 HFK Olomouc B - Beňov
    Ne 30.05. 17:00 Bělotín - Protivanov
    Ne 30.05. 17:00 Určice - Kostelec

    23.kolo

    So 05.06. 17:00 Slavonín - Lipník n. B.
    So 05.06. 17:00 Dub n.Moravou - Bělotín
    Ne 06.06. 17:00 Určice - Kojetín
    Ne 06.06. 17:00 Kostelec - Opatovice
    Ne 06.06. 17:00 Čechovice - Nové Sady B
    Ne 06.06. 17:00 Protivanov - HFK Olomouc B
    Ne 06.06. 17:00 Beňov - Plumlov

    24.kolo

    So 12.06. 17:00 Kojetín - Beňov
    So 12.06. 17:00 Plumlov - Protivanov
    Ne 13.06. 10:00 Opatovice - Určice
    Ne 13.06. 10:15 Nové Sady B - Kostelec
    Ne 13.06. 16:30 HFK Olomouc B - Dub n.Moravou
    Ne 13.06. 17:00 Bělotín - Slavonín
    Ne 13.06. 17:00 Čechovice - Lipník n. B.

    25.kolo

    So 19.06. 17:00 Slavonín - HFK Olomouc B
    So 19.06. 17:00 Dub n.Moravou - Plumlov
    Ne 20.06. 10:00 Opatovice - Kojetín
    Ne 20.06. 17:00 Určice - Nové Sady B
    Ne 20.06. 17:00 Kostelec - Lipník n. B.
    Ne 20.06. 17:00 Čechovice - Bělotín
    Ne 20.06. 17:00 Protivanov - Beňov

    26.kolo

    So 26.06. 17:00 Kojetín - Protivanov
    So 26.06. 17:00 Plumlov - Slavonín
    So 26.06. 17:00 Lipník n. B. - Určice
    Ne 27.06. 10:15 Nové Sady B - Opatovice
    Ne 27.06. 16:30 HFK Olomouc B - Čechovice
    Ne 27.06. 17:00 Beňov - Dub n.Moravou
    Ne 27.06. 17:00 Bělotín - Kostelec
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 1 0 1 22:7 23
    2. 10 7 0 1 2 34:11 22
    3. 10 7 0 0 3 35:16 21
    4. 10 5 1 2 2 22:12 19
    5. 9 6 0 0 3 25:12 18
    6. 10 5 1 0 4 20:20 17
    7. 10 4 0 3 3 23:20 15
    8. 9 5 0 0 4 18:23 15
    9. 10 1 3 2 4 17:23 11
    10. 9 3 0 2 4 16:24 11
    11. 10 2 2 1 5 13:33 11
    12. 10 2 2 0 6 13:21 10
    13. 10 2 0 0 8 13:27 6
    14. 10 1 1 0 8 12:34 5

    Nejčtenější ze sportu