Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14891
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1672
    Týden:
    28
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 11:45 Líšeň - HFK Olomouc 3:2 (1:1)
    So 15.08. 12:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 11:1 (5:0)
    Ne 16.08. 10:00 Boskovice - FŠ Třebíč 4:4 (2:2)
    Út 18.08. 18:00 Sparta Brno - Kroměříž 1:1 (0:0)
    St 19.08. 17:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 12:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 1:3 (1:1)
    So 22.08. 12:00 HFK Olomouc - Boskovice 3:1 (3:1)
    Ne 23.08. 12:00 Kroměříž - Líšeň 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 12:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 1:19 (0:10)
    Ne 23.08. 18:00 FŠ Třebíč - Vyškov 3:6 (1:1)

    4.kolo

    28.08. 16:00 Boskovice - Kroměříž 1:8 (1:5)
    So 29.08. 11:45 Líšeň - Havlíčkův Brod 15:2 (6:2)
    So 29.08. 12:00 Vyškov - HFK Olomouc 6:0 (3:0)
    So 29.08. 12:45 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 5:2 (2:1)
    Ne 30.08. 12:00 Znojmo - Sparta Brno 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 11:45 Sparta Brno - Líšeň 2:6 (1:1)
    So 05.09. 12:00 HFK Olomouc - Žďár n.Sázavou 1:3
    Ne 06.09. 12:00 FŠ Třebíč - Znojmo 0:3 (0:0)
    Ne 06.09. 12:00 Kroměříž - Vyškov 3:2 (0:0)
    Ne 06.09. 12:00 Havlíčkův Brod - Boskovice 3:7 (0:6)

    6.kolo

    So 12.09. 12:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 16:1 (4:1)
    So 12.09. 12:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 1:4 (0:2)
    Ne 13.09. 12:00 Znojmo - Líšeň 3:1 (3:1)
    Ne 13.09. 12:00 Boskovice - Sparta Brno 1:7 (0:3)
    Ne 13.09. 12:00 FŠ Třebíč - HFK Olomouc 1:7 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 11:45 Sparta Brno - Vyškov 2:1 (1:1)
    So 19.09. 11:45 Líšeň - Boskovice 10:1 (5:0)
    So 19.09. 12:00 HFK Olomouc - Znojmo 3:0 (1:0)
    So 19.09. 12:00 Kroměříž - FŠ Třebíč 4:0 (2:0)
    So 19.09. 12:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou výsledek

    8.kolo

    Čt 03.09. 17:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 12:0 (6:0)
    So 26.09. 12:00 Znojmo - Boskovice 5:0 (1:0)
    So 26.09. 12:00 Vyškov - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 26.09. 12:00 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 0:3 (0:1)
    So 26.09. 12:00 HFK Olomouc - Kroměříž 3:2 (3:2)

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Boskovice - Vyškov 0:9 (0:2)
    So 03.10. 11:45 Sparta Brno - FŠ Třebíč 12:0 (6:0)
    So 03.10. 11:45 Líšeň - Žďár n.Sázavou 5:1 (2:0)
    Ne 04.10. 12:00 Kroměříž - Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 12:00 Havlíčkův Brod - HFK Olomouc 1:8 (0:3)

    10.kolo

    So 10.10. 11:45 Líšeň - FŠ Třebíč 11:3 (6:1)
    So 10.10. 11:45 Sparta Brno - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    So 10.10. 12:00 Znojmo - Vyškov 3:0 (2:0)
    So 10.10. 12:00 Havlíčkův Brod - Kroměříž 3:9 (2:3)
    So 10.10. 13:00 Boskovice - Žďár n.Sázavou 4:0 (4:0)

    1.kolo

    Ne 14.03. 12:00 Vyškov - Znojmo výsledek
    Ne 14.03. 12:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice výsledek
    Ne 14.03. 12:00 FŠ Třebíč - Líšeň výsledek
    Ne 14.03. 12:00 HFK Olomouc - Sparta Brno výsledek
    Ne 14.03. 12:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod výsledek

    12.kolo

    Ne 21.03. 11:45 Líšeň - Kroměříž výsledek
    Ne 21.03. 11:45 Sparta Brno - Havlíčkův Brod výsledek
    Ne 21.03. 12:00 Znojmo - Žďár n.Sázavou výsledek
    Ne 21.03. 12:00 Vyškov - FŠ Třebíč výsledek
    Ne 21.03. 12:30 Boskovice - HFK Olomouc výsledek

    13.kolo

    Ne 28.03. 11:45 Sparta Brno - Znojmo výsledek
    Ne 28.03. 12:00 Havlíčkův Brod - Líšeň výsledek
    Ne 28.03. 12:00 HFK Olomouc - Vyškov výsledek
    Ne 28.03. 12:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou výsledek
    Ne 28.03. 16:45 Kroměříž - Boskovice výsledek

    14.kolo

    Ne 04.04. 12:00 Znojmo - FŠ Třebíč výsledek
    Ne 04.04. 12:00 Žďár n.Sázavou - HFK Olomouc výsledek
    Ne 04.04. 12:00 Vyškov - Kroměříž výsledek
    Ne 04.04. 12:00 Boskovice - Havlíčkův Brod výsledek
    Ne 04.04. 12:00 Líšeň - Sparta Brno výsledek

    15.kolo

    Ne 11.04. 12:00 Líšeň - Znojmo výsledek
    Ne 11.04. 12:00 Sparta Brno - Boskovice výsledek
    Ne 11.04. 12:00 Havlíčkův Brod - Vyškov výsledek
    Ne 11.04. 12:00 Kroměříž - Žďár n.Sázavou výsledek
    Ne 11.04. 12:00 HFK Olomouc - FŠ Třebíč výsledek

    16.kolo

    Ne 18.04. 12:00 Znojmo - HFK Olomouc výsledek
    Ne 18.04. 12:00 FŠ Třebíč - Kroměříž výsledek
    Ne 18.04. 12:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod výsledek
    Ne 18.04. 12:00 Vyškov - Sparta Brno výsledek
    Ne 18.04. 12:00 Boskovice - Líšeň výsledek

    17.kolo

    Ne 25.04. 12:00 Boskovice - Znojmo výsledek
    Ne 25.04. 12:00 Líšeň - Vyškov výsledek
    Ne 25.04. 12:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou výsledek
    Ne 25.04. 12:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč výsledek
    Ne 25.04. 12:00 Kroměříž - HFK Olomouc výsledek

    18.kolo

    Ne 02.05. 12:00 Znojmo - Kroměříž výsledek
    Ne 02.05. 12:00 HFK Olomouc - Havlíčkův Brod výsledek
    Ne 02.05. 12:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno výsledek
    Ne 02.05. 12:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň výsledek
    Ne 02.05. 12:00 Vyškov - Boskovice výsledek

    11.kolo

    Ne 09.05. 12:00 Havlíčkův Brod - Znojmo výsledek
    Ne 09.05. 12:00 Kroměříž - Sparta Brno výsledek
    Ne 09.05. 12:00 HFK Olomouc - Líšeň výsledek
    Ne 09.05. 12:00 FŠ Třebíč - Boskovice výsledek
    Ne 09.05. 12:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 0 1 32:7 24
    2. 9 7 1 1 54:15 22
    3. 9 6 1 2 48:13 19
    4. 9 5 2 2 32:13 17
    5. 9 5 0 4 27:18 15
    6. 9 4 1 4 41:15 13
    7. 8 2 1 5 12:23 7
    8. 9 2 1 6 19:49 7
    9. 9 1 1 7 25:52 4
    10. 8 0 0 8 12:97 0

    Nejčtenější ze sportu