Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14887
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2466
    Týden:
    36
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Bohuňovice - Zábřeh 3:1 (1:1)
    So 29.08. 10:00 Konice - Kozlovice 0:4 (0:1)
    So 29.08. 10:00 Šternberk - Dub n.Moravou 1:0 (1:0)
    So 29.08. 14:00 Želatovice - Mohelnice 0:13 (0:4)
    So 29.08. 14:15 Chomoutov - Jeseník 2:4 (2:1)
    Ne 30.08. 10:00 Černovír - Nové Sady 2:1 (2:0)
    Ne 30.08. 13:30 Slavonín - Čechovice 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Kozlovice - Šternberk 5:0 (3:0)
    So 05.09. 10:00 Zábřeh - Konice 3:1 (1:0)
    So 05.09. 10:00 Jeseník - Černovír 3:4 (2:2)
    So 05.09. 14:00 Mohelnice - Slavonín 3:1 (2:0)
    So 05.09. 15:00 Nové Sady - Bohuňovice 2:0 (0:0)
    Ne 06.09. 13:00 Dub n.Moravou - Želatovice 4:1 (1:1)
    Út 15.09. 17:00 Čechovice - Chomoutov 1:0 np (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Bohuňovice - Jeseník 4:1 (1:1)
    So 12.09. 10:00 Konice - Nové Sady 2:3 np (2:2)
    So 12.09. 10:00 Šternberk - Zábřeh 1:3 (0:2)
    So 12.09. 13:30 Želatovice - Kozlovice 1:6 (1:4)
    So 12.09. 13:45 Chomoutov - Černovír 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 10:00 Slavonín - Dub n.Moravou 3:1 (1:1)
    Ne 13.09. 10:00 Čechovice - Mohelnice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Kozlovice - Slavonín 2:0 (1:0)
    So 19.09. 10:00 Zábřeh - Želatovice 6:2 (4:1)
    So 19.09. 10:00 Jeseník - Konice 2:3 (1:1)
    So 19.09. 14:00 Mohelnice - Chomoutov 5:0 (1:0)
    So 19.09. 15:00 Nové Sady - Šternberk 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 12:30 Dub n.Moravou - Čechovice 3:4 np (3:3)
    Ne 20.09. 14:00 Černovír - Bohuňovice 1:4 (0:1)

    1.kolo

    St 23.09. 16:00 Slavonín - Šternberk 4:1 (2:1)
    St 23.09. 16:00 Mohelnice - Bohuňovice 2:1 (0:0)
    St 23.09. 16:00 Dub n.Moravou - Černovír 3:2 (0:1)
    St 23.09. 16:00 Kozlovice - Jeseník 0:4 (0:3)
    St 23.09. 16:00 Zábřeh - Nové Sady 2:3 np (2:2)
    St 23.09. 17:00 Želatovice - Chomoutov 1:4 (0:4)
    Út 06.10. 16:00 Čechovice - Konice 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 Šternberk - Jeseník 4:0 (1:0)
    So 26.09. 13:00 Želatovice - Nové Sady 0:3 (0:1)
    So 26.09. 13:15 Chomoutov - Bohuňovice 2:6 (0:3)
    Ne 27.09. 10:00 Konice - Černovír 1:2 (0:2)
    Ne 27.09. 10:00 Čechovice - Kozlovice 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 12:30 Slavonín - Zábřeh 2:4 (1:1)
    Ne 27.09. 12:30 Dub n.Moravou - Mohelnice 3:5 (0:3)

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Kozlovice - Mohelnice 2:1 np (1:1)
    So 03.10. 10:00 Zábřeh - Čechovice 5:0 (1:0)
    So 03.10. 10:00 Jeseník - Želatovice 9:0 (4:0)
    So 03.10. 10:00 Konice - Bohuňovice 1:4 (1:2)
    So 03.10. 15:00 Nové Sady - Slavonín 3:2 (1:0)
    Ne 04.10. 12:00 Dub n.Moravou - Chomoutov 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Šternberk - Černovír 3:2 (2:2)

    2.kolo

    St 07.10. 15:30 Jeseník - Zábřeh 3:4 np (3:3)
    St 07.10. 15:30 Šternberk - Čechovice 2:1 (0:0)
    St 07.10. 15:30 Želatovice - Slavonín 2:8 (0:5)
    St 07.10. 16:00 Chomoutov - Nové Sady 3:1 (0:0)
    St 07.10. 16:00 Černovír - Kozlovice 1:4 (0:3)
    St 07.10. 16:00 Bohuňovice - Dub n.Moravou 11:0 (5:0)
    St 07.10. 16:30 Konice - Mohelnice 3:7 (2:5)

    10.kolo

    So 10.10. 10:00 Šternberk - Bohuňovice 1:6 (0:3)
    So 10.10. 12:30 Želatovice - Černovír 1:0 (1:0)
    So 10.10. 12:45 Chomoutov - Konice 2:3 (1:1)
    So 10.10. 14:00 Mohelnice - Zábřeh 6:2 (4:0)
    Ne 11.10. 12:00 Slavonín - Jeseník 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 12:00 Dub n.Moravou - Kozlovice 1:3 (1:1)
    St 30.12. 00:00 Čechovice - Nové Sady odloženo

    11.kolo

    Po 28.09. 10:30 Kozlovice - Chomoutov 7:1 (1:0)
    So 17.10. 10:00 Zábřeh - Dub n.Moravou odloženo
    So 17.10. 10:00 Jeseník - Čechovice odloženo
    So 17.10. 10:00 Bohuňovice - Želatovice odloženo
    So 17.10. 15:00 Nové Sady - Mohelnice odloženo
    Ne 18.10. 10:00 Černovír - Slavonín odloženo
    Ne 18.10. 10:00 Konice - Šternberk odloženo

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Chomoutov - Šternberk odloženo
    So 24.10. 00:00 Želatovice - Konice odloženo
    So 24.10. 00:00 Slavonín - Bohuňovice odloženo
    So 24.10. 00:00 Čechovice - Černovír odloženo
    So 24.10. 00:00 Mohelnice - Jeseník odloženo
    So 24.10. 00:00 Dub n.Moravou - Nové Sady odloženo
    So 24.10. 00:00 Kozlovice - Zábřeh odloženo

    3.kolo

    St 28.10. 00:00 Slavonín - Chomoutov odloženo
    St 28.10. 00:00 Čechovice - Želatovice odloženo
    St 28.10. 00:00 Mohelnice - Šternberk odloženo
    St 28.10. 00:00 Dub n.Moravou - Konice odloženo
    St 28.10. 00:00 Kozlovice - Bohuňovice odloženo
    St 28.10. 00:00 Zábřeh - Černovír odloženo
    St 28.10. 00:00 Nové Sady - Jeseník odloženo

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Zábřeh - Chomoutov odloženo
    So 31.10. 00:00 Nové Sady - Kozlovice odloženo
    So 31.10. 00:00 Jeseník - Dub n.Moravou odloženo
    So 31.10. 00:00 Černovír - Mohelnice odloženo
    So 31.10. 00:00 Bohuňovice - Čechovice odloženo
    So 31.10. 00:00 Konice - Slavonín odloženo
    So 31.10. 00:00 Šternberk - Želatovice odloženo

    14.kolo

    Ne 21.03. 00:00 Chomoutov - Želatovice odloženo
    Ne 21.03. 00:00 Šternberk - Slavonín odloženo
    Ne 21.03. 00:00 Konice - Čechovice odloženo
    Ne 21.03. 00:00 Bohuňovice - Mohelnice odloženo
    Ne 21.03. 00:00 Černovír - Dub n.Moravou odloženo
    Ne 21.03. 00:00 Jeseník - Kozlovice odloženo
    Ne 21.03. 00:00 Nové Sady - Zábřeh odloženo

    15.kolo

    Ne 28.03. 00:00 Nové Sady - Chomoutov výsledek
    Ne 28.03. 00:00 Zábřeh - Jeseník výsledek
    Ne 28.03. 00:00 Kozlovice - Černovír výsledek
    Ne 28.03. 00:00 Dub n.Moravou - Bohuňovice výsledek
    Ne 28.03. 00:00 Mohelnice - Konice výsledek
    Ne 28.03. 00:00 Čechovice - Šternberk výsledek
    Ne 28.03. 00:00 Slavonín - Želatovice výsledek

    16.kolo

    Ne 04.04. 00:00 Chomoutov - Slavonín výsledek
    Ne 04.04. 00:00 Želatovice - Čechovice výsledek
    Ne 04.04. 00:00 Šternberk - Mohelnice výsledek
    Ne 04.04. 00:00 Konice - Dub n.Moravou výsledek
    Ne 04.04. 00:00 Bohuňovice - Kozlovice výsledek
    Ne 04.04. 00:00 Černovír - Zábřeh výsledek
    Ne 04.04. 00:00 Jeseník - Nové Sady výsledek

    17.kolo

    Ne 11.04. 00:00 Jeseník - Chomoutov výsledek
    Ne 11.04. 00:00 Nové Sady - Černovír výsledek
    Ne 11.04. 00:00 Zábřeh - Bohuňovice výsledek
    Ne 11.04. 00:00 Kozlovice - Konice výsledek
    Ne 11.04. 00:00 Dub n.Moravou - Šternberk výsledek
    Ne 11.04. 00:00 Mohelnice - Želatovice výsledek
    Ne 11.04. 00:00 Čechovice - Slavonín výsledek

    18.kolo

    Ne 18.04. 00:00 Chomoutov - Čechovice výsledek
    Ne 18.04. 00:00 Slavonín - Mohelnice výsledek
    Ne 18.04. 00:00 Želatovice - Dub n.Moravou výsledek
    Ne 18.04. 00:00 Šternberk - Kozlovice výsledek
    Ne 18.04. 00:00 Konice - Zábřeh výsledek
    Ne 18.04. 00:00 Bohuňovice - Nové Sady výsledek
    Ne 18.04. 00:00 Černovír - Jeseník výsledek

    19.kolo

    Ne 25.04. 00:00 Černovír - Chomoutov
    Ne 25.04. 00:00 Jeseník - Bohuňovice
    Ne 25.04. 00:00 Nové Sady - Konice
    Ne 25.04. 00:00 Zábřeh - Šternberk
    Ne 25.04. 00:00 Kozlovice - Želatovice
    Ne 25.04. 00:00 Dub n.Moravou - Slavonín
    Ne 25.04. 00:00 Mohelnice - Čechovice

    20.kolo

    Ne 02.05. 00:00 Chomoutov - Mohelnice
    Ne 02.05. 00:00 Čechovice - Dub n.Moravou
    Ne 02.05. 00:00 Slavonín - Kozlovice
    Ne 02.05. 00:00 Želatovice - Zábřeh
    Ne 02.05. 00:00 Šternberk - Nové Sady
    Ne 02.05. 00:00 Konice - Jeseník
    Ne 02.05. 00:00 Bohuňovice - Černovír

    21.kolo

    Ne 09.05. 00:00 Bohuňovice - Chomoutov
    Ne 09.05. 00:00 Černovír - Konice
    Ne 09.05. 00:00 Jeseník - Šternberk
    Ne 09.05. 00:00 Nové Sady - Želatovice
    Ne 09.05. 00:00 Zábřeh - Slavonín
    Ne 09.05. 00:00 Kozlovice - Čechovice
    Ne 09.05. 00:00 Mohelnice - Dub n.Moravou

    22.kolo

    Ne 16.05. 00:00 Chomoutov - Dub n.Moravou
    Ne 16.05. 00:00 Mohelnice - Kozlovice
    Ne 16.05. 00:00 Čechovice - Zábřeh
    Ne 16.05. 00:00 Slavonín - Nové Sady
    Ne 16.05. 00:00 Želatovice - Jeseník
    Ne 16.05. 00:00 Černovír - Šternberk
    Ne 16.05. 00:00 Bohuňovice - Konice

    23.kolo

    Ne 23.05. 00:00 Konice - Chomoutov
    Ne 23.05. 00:00 Bohuňovice - Šternberk
    Ne 23.05. 00:00 Černovír - Želatovice
    Ne 23.05. 00:00 Jeseník - Slavonín
    Ne 23.05. 00:00 Nové Sady - Čechovice
    Ne 23.05. 00:00 Zábřeh - Mohelnice
    Ne 23.05. 00:00 Kozlovice - Dub n.Moravou

    24.kolo

    Ne 30.05. 00:00 Chomoutov - Kozlovice
    Ne 30.05. 00:00 Dub n.Moravou - Zábřeh
    Ne 30.05. 00:00 Mohelnice - Nové Sady
    Ne 30.05. 00:00 Čechovice - Jeseník
    Ne 30.05. 00:00 Slavonín - Černovír
    Ne 30.05. 00:00 Želatovice - Bohuňovice
    Ne 30.05. 00:00 Šternberk - Konice

    25.kolo

    Ne 06.06. 00:00 Šternberk - Chomoutov
    Ne 06.06. 00:00 Konice - Želatovice
    Ne 06.06. 00:00 Bohuňovice - Slavonín
    Ne 06.06. 00:00 Černovír - Čechovice
    Ne 06.06. 00:00 Jeseník - Mohelnice
    Ne 06.06. 00:00 Nové Sady - Dub n.Moravou
    Ne 06.06. 00:00 Zábřeh - Kozlovice

    26.kolo

    Ne 13.06. 00:00 Chomoutov - Zábřeh
    Ne 13.06. 00:00 Kozlovice - Nové Sady
    Ne 13.06. 00:00 Dub n.Moravou - Jeseník
    Ne 13.06. 00:00 Mohelnice - Černovír
    Ne 13.06. 00:00 Čechovice - Bohuňovice
    Ne 13.06. 00:00 Slavonín - Konice
    Ne 13.06. 00:00 Želatovice - Šternberk
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 8 0 1 0 43:11 25
    2. 10 7 1 0 2 33:11 23
    3. 9 7 0 0 2 39:11 21
    4. 9 5 1 1 2 29:20 18
    5. 8 4 2 0 2 16:11 16
    6. 9 5 0 0 4 25:16 15
    7. 9 4 0 0 5 13:23 12
    8. 9 3 0 1 5 26:23 10
    9. 9 3 0 1 5 17:29 10
    10. 10 3 0 1 6 16:30 10
    11. 9 3 0 0 6 15:22 9
    12. 9 2 1 1 5 15:27 9
    13. 8 1 2 1 4 7:15 8
    14. 9 1 0 0 8 8:53 3

    Nejčtenější ze sportu