Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14878
  • Návštěvy: 269/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22889
    Týden:
    269
    Dnes:
    56
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Přerov - Kozlovice 2:1 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Nové Sady - Hranice 3:2 (1:0)
    So 08.08. 17:00 HFK Olomouc - Strání 0:2 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Skaštice - Bzenec 1:4 (0:3)
    Ne 09.08. 10:15 Slavičín - Val. Meziříčí 5:0 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Šumperk - Vsetín 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Všechovice - Brumov 3:1 (1:1)

    2.kolo

    14.08. 17:00 Bzenec - Přerov 4:3 (2:2)
    So 15.08. 14:00 Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Hranice - Kozlovice 1:3 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Val. Meziříčí - Skaštice 1:2 (1:1)
    So 15.08. 16:30 Nové Sady - Šumperk 3:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Brumov - HFK Olomouc 5:3 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Strání - Slavičín 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 HFK Olomouc - Vsetín 2:3 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Skaštice - Strání 2:1 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Přerov - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Slavičín - Brumov 4:1 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Šumperk - Hranice 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 16:30 Všechovice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kozlovice - Bzenec 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 14:00 Vsetín - Slavičín 1:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Hranice - Bzenec 5:0 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Val. Meziříčí - Kozlovice 1:1 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Strání - Přerov 0:1 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Nové Sady - HFK Olomouc 1:2 (0:0)
    Ne 30.08. 10:15 Brumov - Skaštice 0:5 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Šumperk - Všechovice 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 HFK Olomouc - Šumperk 3:2 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Skaštice - Vsetín 0:0 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Bzenec - Val. Meziříčí 3:2 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Slavičín - Nové Sady 2:0 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Přerov - Brumov 6:1 (4:1)
    Ne 06.09. 16:00 Kozlovice - Strání 2:0 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Všechovice - Hranice 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 14:00 Vsetín - Přerov 4:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Hranice - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Strání - Bzenec 3:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Nové Sady - Skaštice 1:4 (0:2)
    Ne 13.09. 10:15 Brumov - Kozlovice 1:4 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Šumperk - Slavičín 5:1 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Všechovice - HFK Olomouc 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 HFK Olomouc - Hranice 1:4 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Skaštice - Šumperk 3:2 (1:1)
    So 19.09. 15:30 Bzenec - Brumov 1:0 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Val. Meziříčí - Strání 4:1 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Přerov - Nové Sady 4:1 (1:0)
    Ne 20.09. 10:15 Slavičín - Všechovice 5:1 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Kozlovice - Vsetín 3:2 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Hranice - Strání 1:1 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Nové Sady - Kozlovice 1:1 (0:1)
    So 26.09. 15:30 HFK Olomouc - Slavičín 0:1 (0:1)
    Ne 27.09. 10:15 Brumov - Val. Meziříčí 0:3 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Šumperk - Přerov 5:2 (3:1)
    Ne 27.09. 15:30 Všechovice - Skaštice 3:1 (1:1)
    Po 28.09. 14:00 Vsetín - Bzenec 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Skaštice - HFK Olomouc 4:2 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Přerov - Všechovice 5:3 (3:0)
    So 03.10. 15:00 Bzenec - Nové Sady 3:2 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Val. Meziříčí - Vsetín 2:2 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Kozlovice - Šumperk 0:3 (0:3)
    Ne 04.10. 15:00 Strání - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 07.03. 10:15 Slavičín - Hranice odloženo

    10.kolo

    So 10.10. 14:00 Vsetín - Strání 0:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Hranice - Brumov 6:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Nové Sady - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 HFK Olomouc - Přerov 3:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 Slavičín - Skaštice 2:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Všechovice - Kozlovice 4:2 (1:1)
    Ne 07.03. 15:00 Šumperk - Bzenec odloženo

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Skaštice - Hranice odloženo
    So 13.03. 14:30 Přerov - Slavičín odloženo
    So 13.03. 14:30 Bzenec - Všechovice odloženo
    So 13.03. 14:30 Val. Meziříčí - Šumperk odloženo
    Ne 14.03. 10:15 Brumov - Vsetín odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Kozlovice - HFK Olomouc odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Strání - Nové Sady odloženo

    12.kolo

    Ne 21.03. 10:15 Slavičín - Kozlovice odloženo
    Ne 21.03. 14:30 Hranice - Vsetín odloženo
    Ne 21.03. 14:30 Nové Sady - Brumov odloženo
    Ne 21.03. 14:30 Šumperk - Strání odloženo
    Ne 21.03. 14:30 Všechovice - Val. Meziříčí odloženo
    Ne 21.03. 14:30 HFK Olomouc - Bzenec odloženo
    Ne 21.03. 14:30 Skaštice - Přerov odloženo

    13.kolo

    Ne 28.03. 10:15 Brumov - Šumperk odloženo
    Ne 28.03. 14:00 Přerov - Hranice odloženo
    Ne 28.03. 14:00 Kozlovice - Skaštice odloženo
    Ne 28.03. 14:00 Bzenec - Slavičín odloženo
    Ne 28.03. 14:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc odloženo
    Ne 28.03. 14:00 Strání - Všechovice odloženo
    Ne 28.03. 14:00 Vsetín - Nové Sady odloženo

    14.kolo

    Ne 04.04. 00:00 Hranice - Nové Sady odloženo
    Ne 04.04. 00:00 Vsetín - Šumperk odloženo
    Ne 04.04. 00:00 Brumov - Všechovice odloženo
    Ne 04.04. 00:00 Strání - HFK Olomouc odloženo
    Ne 04.04. 00:00 Val. Meziříčí - Slavičín odloženo
    Ne 04.04. 00:00 Bzenec - Skaštice odloženo
    Ne 04.04. 00:00 Kozlovice - Přerov odloženo

    15.kolo

    Ne 11.04. 00:00 Kozlovice - Hranice odloženo
    Ne 11.04. 00:00 Přerov - Bzenec odloženo
    Ne 11.04. 00:00 Skaštice - Val. Meziříčí odloženo
    Ne 11.04. 00:00 Slavičín - Strání odloženo
    Ne 11.04. 00:00 HFK Olomouc - Brumov odloženo
    Ne 11.04. 00:00 Všechovice - Vsetín odloženo
    Ne 11.04. 00:00 Šumperk - Nové Sady odloženo

    16.kolo

    Ne 18.04. 00:00 Hranice - Šumperk
    Ne 18.04. 00:00 Nové Sady - Všechovice
    Ne 18.04. 00:00 Vsetín - HFK Olomouc
    Ne 18.04. 00:00 Brumov - Slavičín
    Ne 18.04. 00:00 Strání - Skaštice
    Ne 18.04. 00:00 Val. Meziříčí - Přerov
    Ne 18.04. 00:00 Bzenec - Kozlovice

    17.kolo

    Ne 25.04. 00:00 Bzenec - Hranice
    Ne 25.04. 00:00 Kozlovice - Val. Meziříčí
    Ne 25.04. 00:00 Přerov - Strání
    Ne 25.04. 00:00 Skaštice - Brumov
    Ne 25.04. 00:00 Slavičín - Vsetín
    Ne 25.04. 00:00 HFK Olomouc - Nové Sady
    Ne 25.04. 00:00 Všechovice - Šumperk

    18.kolo

    Ne 02.05. 00:00 Hranice - Všechovice
    Ne 02.05. 00:00 Šumperk - HFK Olomouc
    Ne 02.05. 00:00 Nové Sady - Slavičín
    Ne 02.05. 00:00 Vsetín - Skaštice
    Ne 02.05. 00:00 Brumov - Přerov
    Ne 02.05. 00:00 Strání - Kozlovice
    Ne 02.05. 00:00 Val. Meziříčí - Bzenec

    19.kolo

    Ne 09.05. 00:00 Val. Meziříčí - Hranice
    Ne 09.05. 00:00 Bzenec - Strání
    Ne 09.05. 00:00 Kozlovice - Brumov
    Ne 09.05. 00:00 Přerov - Vsetín
    Ne 09.05. 00:00 Skaštice - Nové Sady
    Ne 09.05. 00:00 Slavičín - Šumperk
    Ne 09.05. 00:00 HFK Olomouc - Všechovice

    20.kolo

    Ne 16.05. 00:00 Hranice - HFK Olomouc
    Ne 16.05. 00:00 Všechovice - Slavičín
    Ne 16.05. 00:00 Šumperk - Skaštice
    Ne 16.05. 00:00 Nové Sady - Přerov
    Ne 16.05. 00:00 Vsetín - Kozlovice
    Ne 16.05. 00:00 Brumov - Bzenec
    Ne 16.05. 00:00 Strání - Val. Meziříčí

    21.kolo

    Ne 23.05. 00:00 Strání - Hranice
    Ne 23.05. 00:00 Val. Meziříčí - Brumov
    Ne 23.05. 00:00 Bzenec - Vsetín
    Ne 23.05. 00:00 Kozlovice - Nové Sady
    Ne 23.05. 00:00 Přerov - Šumperk
    Ne 23.05. 00:00 Skaštice - Všechovice
    Ne 23.05. 00:00 Slavičín - HFK Olomouc

    22.kolo

    Ne 30.05. 00:00 Hranice - Slavičín
    Ne 30.05. 00:00 HFK Olomouc - Skaštice
    Ne 30.05. 00:00 Všechovice - Přerov
    Ne 30.05. 00:00 Šumperk - Kozlovice
    Ne 30.05. 00:00 Nové Sady - Bzenec
    Ne 30.05. 00:00 Vsetín - Val. Meziříčí
    Ne 30.05. 00:00 Brumov - Strání

    23.kolo

    Ne 06.06. 00:00 Brumov - Hranice
    Ne 06.06. 00:00 Strání - Vsetín
    Ne 06.06. 00:00 Val. Meziříčí - Nové Sady
    Ne 06.06. 00:00 Bzenec - Šumperk
    Ne 06.06. 00:00 Kozlovice - Všechovice
    Ne 06.06. 00:00 Přerov - HFK Olomouc
    Ne 06.06. 00:00 Skaštice - Slavičín

    24.kolo

    Ne 13.06. 00:00 Hranice - Skaštice
    Ne 13.06. 00:00 Slavičín - Přerov
    Ne 13.06. 00:00 HFK Olomouc - Kozlovice
    Ne 13.06. 00:00 Všechovice - Bzenec
    Ne 13.06. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
    Ne 13.06. 00:00 Nové Sady - Strání
    Ne 13.06. 00:00 Vsetín - Brumov

    25.kolo

    Ne 20.06. 00:00 Vsetín - Hranice
    Ne 20.06. 00:00 Brumov - Nové Sady
    Ne 20.06. 00:00 Strání - Šumperk
    Ne 20.06. 00:00 Val. Meziříčí - Všechovice
    Ne 20.06. 00:00 Bzenec - HFK Olomouc
    Ne 20.06. 00:00 Kozlovice - Slavičín
    Ne 20.06. 00:00 Přerov - Skaštice

    26.kolo

    Ne 27.06. 00:00 Hranice - Přerov
    Ne 27.06. 00:00 Skaštice - Kozlovice
    Ne 27.06. 00:00 Slavičín - Bzenec
    Ne 27.06. 00:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí
    Ne 27.06. 00:00 Všechovice - Strání
    Ne 27.06. 00:00 Šumperk - Brumov
    Ne 27.06. 00:00 Nové Sady - Vsetín
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 7 0 2 22:8 21
    2. 10 7 0 3 19:18 21
    3. 9 6 1 2 27:9 19
    4. 10 6 1 3 22:16 19
    5. 10 6 0 4 26:22 18
    6. 10 5 2 3 19:15 17
    7. 9 5 1 3 15:18 16
    8. 10 3 4 3 12:10 13
    9. 10 4 1 5 12:12 13
    10. 9 3 1 5 18:17 10
    11. 10 2 3 5 15:19 9
    12. 10 3 0 7 16:24 9
    13. 10 2 2 6 13:20 8
    14. 10 1 0 9 9:37 3

    Nejčtenější ze sportu