Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14875
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2089
    Týden:
    34
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 12:45 Blansko - Hlučín 3:1 (0:1)
    So 15.08. 12:45 Vítkovice 1919 - 1.SC Znojmo 0:1 (0:0)
    So 15.08. 12:45 Kroměříž - Třinec 0:2 (0:2)
    So 15.08. 12:45 Prostějov - Sigma Olomouc B 0:4 (0:1)
    Ne 16.08. 12:45 Baník Ostrava B - Líšeň 4:1 (1:1)
    Ne 16.08. 12:45 1.FC Slovácko B - Opava B 1:4 (1:0)
    Ne 16.08. 12:45 Zlín B - Frýdek-Místek 6:0 (3:0)
    St 09.09. 16:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava 6:0 (4:0)

    3.kolo

    So 22.08. 12:45 Frýdek-Místek - Prostějov 2:1 (0:1)
    So 22.08. 12:45 Třinec - Zbrojovka Brno B 2:0 (1:0)
    So 22.08. 12:45 1.SC Znojmo - Kroměříž 5:0 (3:0)
    So 22.08. 12:45 Líšeň - 1.FC Slovácko B 2:1 (2:0)
    So 22.08. 13:15 Jihlava - Zlín B 3:3 (3:1)
    Ne 23.08. 12:15 Sigma Olomouc B - Blansko 11:0 (3:0)
    St 02.09. 17:15 Hlučín - Baník Ostrava B 2:2 (1:1)
    St 28.10. 12:45 Opava B - Vítkovice 1919 výsledek

    1.kolo

    Út 25.08. 16:45 Líšeň - Hlučín 1:3 (1:2)
    Út 25.08. 17:15 Třinec - Vítkovice 1919 4:2 (3:0)
    St 26.08. 16:45 Sigma Olomouc B - Zlín B 9:0 (4:0)
    St 26.08. 16:45 Jihlava - Kroměříž 2:1 (0:1)
    St 26.08. 17:15 Prostějov - Blansko 5:1 (2:1)
    St 26.08. 17:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 0:6 (0:1)
    St 26.08. 17:15 1.SC Znojmo - 1.FC Slovácko B 3:1 (1:0)
    St 26.08. 18:15 Opava B - Baník Ostrava B 2:5 (0:4)

    4.kolo

    So 29.08. 12:45 Blansko - Baník Ostrava B 1:9 (0:7)
    So 29.08. 12:45 Vítkovice 1919 - Líšeň 1:3 (1:1)
    So 29.08. 12:45 Kroměříž - Opava B 0:5 (0:2)
    Ne 30.08. 12:45 1.FC Slovácko B - Hlučín 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 12:45 Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo 3:0 (0:0)
    Ne 30.08. 12:45 Zlín B - Třinec 3:2 (2:0)
    Ne 30.08. 12:45 Prostějov - Jihlava 1:4 (1:3)
    Ne 30.08. 12:45 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 5:3 (0:2)

    5.kolo

    So 05.09. 12:15 Hlučín - Vítkovice 1919 1:1 (0:0)
    So 05.09. 12:45 Frýdek-Místek - Blansko 5:1 (3:1)
    So 05.09. 12:45 Třinec - Prostějov 0:0 (0:0)
    So 05.09. 12:45 1.SC Znojmo - Zlín B 4:5 (3:3)
    So 05.09. 12:45 Líšeň - Kroměříž 2:0 (1:0)
    So 05.09. 13:15 Jihlava - Sigma Olomouc B 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 12:45 Opava B - Zbrojovka Brno B 5:3 (4:0)
    Ne 06.09. 12:45 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 3:1 (3:1)

    6.kolo

    So 12.09. 12:45 Blansko - 1.FC Slovácko B 0:6 (0:3)
    So 12.09. 12:45 Vítkovice 1919 - Baník Ostrava B výsledek
    So 12.09. 12:45 Kroměříž - Hlučín 0:3 (0:0)
    Ne 13.09. 12:45 Zbrojovka Brno B - Líšeň 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 12:45 Prostějov - 1.SC Znojmo 1:1 (0:1)
    Ne 13.09. 12:45 Sigma Olomouc B - Třinec 2:1 (0:0)
    Út 22.09. 15:15 Frýdek-Místek - Jihlava 2:6 (1:4)
    Ne 22.11. 12:45 Zlín B - Opava B výsledek

    7.kolo

    St 16.09. 17:15 Třinec - Frýdek-Místek 4:1 (0:0)
    So 19.09. 12:15 Hlučín - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    So 19.09. 12:45 Opava B - Prostějov 5:1 (2:0)
    So 19.09. 12:45 Líšeň - Zlín B 0:1 (0:1)
    So 19.09. 13:15 Jihlava - Blansko 7:2 (3:1)
    Ne 20.09. 12:45 1.SC Znojmo - Sigma Olomouc B 0:3 (0:1)
    Ne 20.09. 12:45 Baník Ostrava B - Kroměříž 7:0 (5:0)
    Ne 20.09. 12:45 1.FC Slovácko B - Vítkovice 1919 odloženo

    8.kolo

    So 26.09. 12:45 Blansko - Vítkovice 1919 výsledek
    So 26.09. 12:45 Jihlava - Třinec 1:0 (1:0)
    So 26.09. 15:15 Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo výsledek
    Ne 27.09. 12:30 Sigma Olomouc B - Opava B 5:2 (3:2)
    Ne 27.09. 12:45 Zlín B - Hlučín 0:3 (0:0)
    Ne 27.09. 12:45 Prostějov - Líšeň 1:3 (0:2)
    Út 29.09. 16:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:5 (0:0)
    St 28.10. 12:45 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 12:15 Hlučín - Prostějov 4:0 (0:0)
    So 03.10. 12:45 Opava B - Frýdek-Místek 3:1 (1:0)
    So 03.10. 12:45 Líšeň - Sigma Olomouc B 1:4 (0:3)
    So 03.10. 13:15 Třinec - Blansko 4:1 (1:1)
    Ne 04.10. 12:45 1.SC Znojmo - Jihlava 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 12:45 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 2:2 (1:1)
    Ne 04.10. 13:45 Baník Ostrava B - Zlín B 7:1 (4:1)
    St 07.10. 15:45 Vítkovice 1919 - Kroměříž 4:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 12:45 Blansko - Kroměříž 5:0 (2:0)
    So 10.10. 12:45 Prostějov - Baník Ostrava B 4:1 (2:0)
    So 10.10. 14:15 Jihlava - Opava B výsledek
    Ne 11.10. 12:45 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 1919 5:1 (1:0)
    Ne 11.10. 12:45 Zlín B - 1.FC Slovácko B 0:4 (0:2)
    Ne 11.10. 12:45 Sigma Olomouc B - Hlučín 4:2 (2:0)
    Ne 11.10. 13:15 Třinec - 1.SC Znojmo 2:2 (1:2)
    Po 12.10. 15:00 Líšeň - Frýdek-Místek výsledek

    15.kolo

    Ne 07.03. 12:15 Hlučín - Opava B výsledek
    Ne 07.03. 12:45 Líšeň - Blansko výsledek
    Ne 07.03. 12:45 Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo výsledek
    Ne 07.03. 12:45 1.FC Slovácko B - Třinec výsledek
    Ne 07.03. 12:45 Kroměříž - Frýdek-Místek výsledek
    Ne 07.03. 12:45 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B výsledek
    Ne 07.03. 12:45 Zlín B - Prostějov výsledek
    Ne 07.03. 13:15 Vítkovice 1919 - Jihlava výsledek

    11.kolo

    Ne 14.03. 12:15 Hlučín - Frýdek-Místek výsledek
    Ne 14.03. 12:45 1.SC Znojmo - Blansko výsledek
    Ne 14.03. 12:45 Opava B - Třinec výsledek
    Ne 14.03. 12:45 Líšeň - Jihlava výsledek
    Ne 14.03. 12:45 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B výsledek
    Ne 14.03. 12:45 1.FC Slovácko B - Prostějov výsledek
    Ne 14.03. 12:45 Vítkovice 1919 - Zlín B výsledek
    Ne 14.03. 12:45 Kroměříž - Zbrojovka Brno B výsledek

    12.kolo

    Ne 21.03. 12:45 Blansko - Zbrojovka Brno B výsledek
    Ne 21.03. 12:45 Zlín B - Kroměříž výsledek
    Ne 21.03. 12:45 Prostějov - Vítkovice 1919 výsledek
    Ne 21.03. 12:45 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B výsledek
    Ne 21.03. 12:45 Třinec - Líšeň výsledek
    Ne 21.03. 13:00 1.SC Znojmo - Opava B výsledek
    Ne 21.03. 13:15 Jihlava - Hlučín výsledek
    Ne 21.03. 17:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B výsledek

    13.kolo

    Ne 28.03. 12:15 Hlučín - Třinec výsledek
    Ne 28.03. 12:45 Opava B - Blansko výsledek
    Ne 28.03. 12:45 Líšeň - 1.SC Znojmo výsledek
    Ne 28.03. 12:45 Baník Ostrava B - Jihlava výsledek
    Ne 28.03. 12:45 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek výsledek
    Ne 28.03. 12:45 Kroměříž - Prostějov výsledek
    Ne 28.03. 12:45 Zbrojovka Brno B - Zlín B výsledek
    Ne 28.03. 15:15 Vítkovice 1919 - Sigma Olomouc B výsledek

    14.kolo

    Ne 04.04. 12:30 Sigma Olomouc B - Kroměříž výsledek
    Ne 04.04. 12:45 Blansko - Zlín B výsledek
    Ne 04.04. 12:45 Prostějov - Zbrojovka Brno B výsledek
    Ne 04.04. 12:45 Frýdek-Místek - Vítkovice 1919 výsledek
    Ne 04.04. 12:45 Třinec - Baník Ostrava B výsledek
    Ne 04.04. 12:45 Opava B - Líšeň výsledek
    Ne 04.04. 13:00 1.SC Znojmo - Hlučín výsledek
    Ne 04.04. 13:15 Jihlava - 1.FC Slovácko B výsledek

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Baník Ostrava B - Blansko výsledek
    So 10.04. 00:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B výsledek
    So 10.04. 00:00 Líšeň - Vítkovice 1919 výsledek
    So 10.04. 00:00 Opava B - Kroměříž výsledek
    So 10.04. 00:00 1.SC Znojmo - Zbrojovka Brno B výsledek
    So 10.04. 00:00 Třinec - Zlín B výsledek
    So 10.04. 00:00 Jihlava - Prostějov výsledek
    So 10.04. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B výsledek

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Blansko - Frýdek-Místek
    So 17.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Jihlava
    So 17.04. 00:00 Prostějov - Třinec
    So 17.04. 00:00 Zlín B - 1.SC Znojmo
    So 17.04. 00:00 Zbrojovka Brno B - Opava B
    So 17.04. 00:00 Kroměříž - Líšeň
    So 17.04. 00:00 Vítkovice 1919 - Hlučín
    So 17.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 1.FC Slovácko B - Blansko
    So 24.04. 00:00 Baník Ostrava B - Vítkovice 1919
    So 24.04. 00:00 Hlučín - Kroměříž
    So 24.04. 00:00 Líšeň - Zbrojovka Brno B
    So 24.04. 00:00 Opava B - Zlín B
    So 24.04. 00:00 1.SC Znojmo - Prostějov
    So 24.04. 00:00 Třinec - Sigma Olomouc B
    So 24.04. 00:00 Jihlava - Frýdek-Místek

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Blansko - Jihlava
    So 01.05. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec
    So 01.05. 00:00 Sigma Olomouc B - 1.SC Znojmo
    So 01.05. 00:00 Prostějov - Opava B
    So 01.05. 00:00 Zlín B - Líšeň
    So 01.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Hlučín
    So 01.05. 00:00 Kroměříž - Baník Ostrava B
    So 01.05. 00:00 Vítkovice 1919 - 1.FC Slovácko B

    16.kolo

    St 05.05. 15:30 Blansko - Prostějov
    St 05.05. 15:30 Zlín B - Sigma Olomouc B
    St 05.05. 15:30 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek
    St 05.05. 15:30 Kroměříž - Jihlava
    St 05.05. 15:30 Vítkovice 1919 - Třinec
    St 05.05. 15:30 1.FC Slovácko B - 1.SC Znojmo
    St 05.05. 15:30 Baník Ostrava B - Opava B
    St 05.05. 15:30 Hlučín - Líšeň

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Blansko
    So 08.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž
    So 08.05. 00:00 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B
    So 08.05. 00:00 Hlučín - Zlín B
    So 08.05. 00:00 Líšeň - Prostějov
    So 08.05. 00:00 Opava B - Sigma Olomouc B
    So 08.05. 00:00 1.SC Znojmo - Frýdek-Místek
    So 08.05. 00:00 Třinec - Jihlava

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Blansko - Třinec
    So 15.05. 00:00 Jihlava - 1.SC Znojmo
    So 15.05. 00:00 Frýdek-Místek - Opava B
    So 15.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Líšeň
    So 15.05. 00:00 Prostějov - Hlučín
    So 15.05. 00:00 Zlín B - Baník Ostrava B
    So 15.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B
    So 15.05. 00:00 Kroměříž - Vítkovice 1919

    17.kolo

    St 19.05. 16:00 Hlučín - Blansko
    St 19.05. 16:00 Líšeň - Baník Ostrava B
    St 19.05. 16:00 Opava B - 1.FC Slovácko B
    St 19.05. 16:00 1.SC Znojmo - Vítkovice 1919
    St 19.05. 16:00 Třinec - Kroměříž
    St 19.05. 16:00 Jihlava - Zbrojovka Brno B
    St 19.05. 16:00 Frýdek-Místek - Zlín B
    St 19.05. 16:00 Sigma Olomouc B - Prostějov

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Kroměříž - Blansko
    So 22.05. 00:00 Vítkovice 1919 - Zbrojovka Brno B
    So 22.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Zlín B
    So 22.05. 00:00 Baník Ostrava B - Prostějov
    So 22.05. 00:00 Hlučín - Sigma Olomouc B
    So 22.05. 00:00 Frýdek-Místek - Líšeň
    So 22.05. 00:00 Opava B - Jihlava
    So 22.05. 00:00 1.SC Znojmo - Třinec

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Blansko - 1.SC Znojmo
    So 29.05. 00:00 Třinec - Opava B
    So 29.05. 00:00 Jihlava - Líšeň
    So 29.05. 00:00 Frýdek-Místek - Hlučín
    So 29.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B
    So 29.05. 00:00 Prostějov - 1.FC Slovácko B
    So 29.05. 00:00 Zlín B - Vítkovice 1919
    So 29.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Kroměříž

    18.kolo

    St 02.06. 16:00 Blansko - Sigma Olomouc B
    St 02.06. 16:00 Prostějov - Frýdek-Místek
    St 02.06. 16:00 Zlín B - Jihlava
    St 02.06. 16:00 Zbrojovka Brno B - Třinec
    St 02.06. 16:00 Kroměříž - 1.SC Znojmo
    St 02.06. 16:00 Vítkovice 1919 - Opava B
    St 02.06. 16:00 1.FC Slovácko B - Líšeň
    St 02.06. 16:00 Baník Ostrava B - Hlučín

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Blansko
    So 05.06. 00:00 Kroměříž - Zlín B
    So 05.06. 00:00 Vítkovice 1919 - Prostějov
    So 05.06. 00:00 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B
    So 05.06. 00:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek
    So 05.06. 00:00 Hlučín - Jihlava
    So 05.06. 00:00 Líšeň - Třinec
    So 05.06. 00:00 Opava B - 1.SC Znojmo

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Blansko - Opava B
    So 12.06. 00:00 1.SC Znojmo - Líšeň
    So 12.06. 00:00 Třinec - Hlučín
    So 12.06. 00:00 Jihlava - Baník Ostrava B
    So 12.06. 00:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B
    So 12.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice 1919
    So 12.06. 00:00 Prostějov - Kroměříž
    So 12.06. 00:00 Zlín B - Zbrojovka Brno B

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Zlín B - Blansko
    So 19.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Prostějov
    So 19.06. 00:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B
    So 19.06. 00:00 Vítkovice 1919 - Frýdek-Místek
    So 19.06. 00:00 1.FC Slovácko B - Jihlava
    So 19.06. 00:00 Baník Ostrava B - Třinec
    So 19.06. 00:00 Hlučín - 1.SC Znojmo
    So 19.06. 00:00 Líšeň - Opava B

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Blansko - Líšeň
    So 26.06. 00:00 Opava B - Hlučín
    So 26.06. 00:00 1.SC Znojmo - Baník Ostrava B
    So 26.06. 00:00 Třinec - 1.FC Slovácko B
    So 26.06. 00:00 Jihlava - Vítkovice 1919
    So 26.06. 00:00 Frýdek-Místek - Kroměříž
    So 26.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B
    So 26.06. 00:00 Prostějov - Zlín B
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 48:11 27
    2. 9 7 1 1 28:16 22
    3. 10 6 2 2 23:11 20
    4. 8 6 1 1 38:12 19
    5. 10 5 2 3 21:12 17
    6. 9 5 1 3 28:12 16
    7. 7 5 0 2 26:16 15
    8. 9 4 1 4 19:32 13
    9. 9 4 0 5 14:18 12
    10. 9 3 2 4 16:18 11
    11. 9 3 1 5 21:17 10
    12. 10 2 2 6 14:25 8
    13. 8 2 0 6 14:32 6
    14. 9 2 0 7 14:48 6
    15. 6 1 1 4 9:15 4
    16. 10 0 0 10 2:40 0

    Nejčtenější ze sportu