Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14874
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3305
    Týden:
    63
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Přerov - Val. Meziříčí 4:0 (1:0)
    So 15.08. 10:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 3:4 (2:1)
    So 15.08. 10:30 Frýdek-Místek B - Havířov 7:3 (2:2)
    Ne 16.08. 10:00 Hranice - Třinec B 0:2 (0:1)
    Ne 16.08. 10:00 Šumperk - Stará Bělá 6:3 (2:3)
    Ne 16.08. 10:00 HFK Olomouc - Vsetín 3:1 (2:1)
    Ne 16.08. 10:15 Kroměříž - Prostějov B 1:3 (1:1)
    Ne 16.08. 11:00 Karviná B - Uničov 6:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Nový Jičín - Hranice 1:1 (1:0)
    So 22.08. 10:00 Val. Meziříčí - Frýdlant n.O. 4:1 (2:1)
    So 22.08. 10:00 Vsetín - Kroměříž 0:1 (0:0)
    So 22.08. 10:00 Havířov - HFK Olomouc 0:4 (0:3)
    So 22.08. 10:15 Uničov - Přerov 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:00 Prostějov B - Karviná B 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Stará Bělá - Frýdek-Místek B 2:4 (1:3)
    Ne 23.08. 14:00 Třinec B - Šumperk 1:2 (1:0)

    1.kolo

    St 26.08. 10:00 Val. Meziříčí - Karviná B 0:5 (0:1)
    St 26.08. 14:45 Frýdlant n.O. - Hranice 3:1 (3:1)
    St 26.08. 14:45 Stará Bělá - Třinec B 1:0 (0:0)
    St 26.08. 16:00 Uničov - Kroměříž 3:1 (1:1)
    St 26.08. 16:30 Havířov - Šumperk 0:3 (0:1)
    St 26.08. 17:00 Nový Jičín - Přerov 0:2 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Vsetín - Frýdek-Místek B 1:3 (1:2)
    Čt 27.08. 15:00 HFK Olomouc - Prostějov B 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Přerov - Prostějov B 6:0 (3:0)
    So 29.08. 10:00 Frýdlant n.O. - Uničov 1:1 (0:1)
    So 29.08. 10:00 Nový Jičín - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 29.08. 10:30 Frýdek-Místek B - Třinec B 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 10:00 Hranice - Šumperk 1:7 (0:3)
    Ne 30.08. 10:00 HFK Olomouc - Stará Bělá 4:1 (3:1)
    Ne 30.08. 10:15 Kroměříž - Havířov 4:2 (1:2)
    Ne 30.08. 11:00 Karviná B - Vsetín 12:1 (4:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Val. Meziříčí - Hranice 5:1 (2:1)
    So 05.09. 10:00 Vsetín - Přerov 1:10 (0:4)
    So 05.09. 10:00 Havířov - Karviná B 5:10 (3:3)
    So 05.09. 10:15 Uničov - Nový Jičín 4:1 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Třinec B - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:00 Šumperk - Frýdek-Místek B 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 Stará Bělá - Kroměříž 2:2 (1:1)
    Út 08.09. 14:00 Prostějov B - Frýdlant n.O. 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Vsetín - Nový Jičín 0:1 (0:0)
    So 19.09. 10:00 Havířov - Frýdlant n.O. 2:3 (1:2)
    So 19.09. 10:00 Šumperk - Kroměříž 1:1 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Uničov - Hranice 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 10:00 Prostějov B - Val. Meziříčí 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 10:00 Třinec B - Karviná B 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Stará Bělá - Přerov 0:6 (0:2)
    Ne 20.09. 15:00 Frýdek-Místek B - HFK Olomouc 2:5 (1:2)

    6.kolo

    Čt 10.09. 14:00 Kroměříž - Třinec B 0:1 (0:0)
    So 12.09. 10:00 HFK Olomouc - Šumperk 1:2 (1:4)
    So 12.09. 10:00 Přerov - Havířov 3:0 (2:0)
    So 12.09. 10:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 6:2 (2:0)
    So 12.09. 10:00 Val. Meziříčí - Uničov 1:2 (1:0)
    St 16.09. 15:30 Nový Jičín - Prostějov B 1:2 (1:1)
    St 23.09. 13:30 Karviná B - Stará Bělá 7:1 (5:0)
    St 23.09. 16:30 Hranice - Frýdek-Místek B 1:6 (0:2)

    8.kolo

    25.09. 13:45 Přerov - Třinec B 2:2 (1:1)
    So 26.09. 10:00 Frýdlant n.O. - Stará Bělá 3:0 (2:0)
    So 26.09. 10:15 Uničov - Prostějov B 0:3 (0:2)
    Ne 27.09. 10:00 Hranice - HFK Olomouc 1:5 (0:4)
    Ne 27.09. 10:00 Nový Jičín - Havířov 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:15 Kroměříž - Frýdek-Místek B 0:0 (0:0)
    Út 06.10. 14:00 Val. Meziříčí - Vsetín 7:0 (4:0)
    Ne 22.11. 11:00 Karviná B - Šumperk výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Vsetín - Uničov 5:0 (2:0)
    So 03.10. 10:00 Havířov - Val. Meziříčí 0:5 (0:3)
    So 03.10. 10:00 Šumperk - Přerov 5:1 (2:1)
    Ne 04.10. 10:00 Prostějov B - Hranice 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 HFK Olomouc - Kroměříž 1:1 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 Stará Bělá - Nový Jičín 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:30 Frýdek-Místek B - Karviná B 0:8 (0:5)
    Ne 04.10. 14:00 Třinec B - Frýdlant n.O. 1:0 (0:0)

    10. kolo - soutěž ukončena

    St 07.10. 15:00 Nový Jičín - Třinec B 0:6 (0:3)
    So 10.10. 10:00 Přerov - Frýdek-Místek B 0:1 (0:0)
    So 10.10. 10:00 Frýdlant n.O. - Šumperk 1:3 (1:2)
    So 10.10. 10:00 Val. Meziříčí - Stará Bělá 6:0 (3:0)
    Ne 11.10. 09:00 Hranice - Kroměříž 1:2 (0:0)
    Ne 11.10. 10:00 Prostějov B - Vsetín 2:1 (2:1)
    Ne 11.10. 13:00 Karviná B - HFK Olomouc 8:1 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 1 0 30:9 25
    2. 9 8 0 1 57:11 24
    3. 10 8 0 2 18:12 24
    4. 10 6 1 3 34:11 19
    5. 10 6 1 3 17:6 19
    6. 10 6 1 3 26:17 19
    7. 10 5 1 4 30:17 16
    8. 10 5 1 4 23:24 16
    9. 9 5 1 3 16:19 16
    10. 10 4 1 5 21:20 13
    11. 10 3 4 3 13:14 13
    12. 10 3 3 4 12:20 12
    13. 10 1 2 7 11:39 5
    14. 10 1 0 9 12:45 3
    15. 10 0 1 9 8:35 1
    16. 9 0 0 9 12:41 0

    Nejčtenější ze sportu