Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14873
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2531
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Svratka - ČAFC 2011 3:3 (2:1)
    So 15.08. 10:00 FŠ Třebíč - Břeclav 4:0 (2:0)
    So 15.08. 10:30 Sparta Brno - Pelhřimov 7:1 (4:0)
    Ne 16.08. 10:00 Bedřichov - Líšeň B 1:8 (0:3)
    Ne 16.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 5:1 (2:0)
    Ne 16.08. 10:30 1.SC Znojmo B - Jihlava B 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Hodonín - Havlíčkův Brod 5:0 (1:0)
    So 22.08. 10:00 Pelhřimov - Bedřichov 7:2 (5:0)
    Ne 23.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 1:9 (0:4)
    Ne 23.08. 10:00 Humpolec - 1.SC Znojmo B 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 ČAFC 2011 - FŠ Třebíč 0:3 (0:1)
    Ne 23.08. 10:00 Líšeň B - Svratka 3:1 (1:1)

    1.kolo

    St 19.08. 16:15 ČAFC 2011 - Bedřichov 3:1 (1:0)
    St 26.08. 14:00 Líšeň B - Pelhřimov 3:1 (1:0)
    St 26.08. 14:15 Humpolec - FŠ Třebíč 2:1 (0:0)
    St 26.08. 16:00 Břeclav - Svratka 0:1 (0:1)
    St 26.08. 17:45 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 1:5 (1:1)
    St 02.09. 16:00 Hodonín - 1.SC Znojmo B 4:1 (2:0)

    4.kolo

    28.08. 16:00 Svratka - Pelhřimov 0:0 (0:0)
    So 29.08. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň B 7:3 (2:3)
    So 29.08. 10:30 Sparta Brno - Bedřichov 4:0 (3:0)
    So 29.08. 10:30 1.SC Znojmo B - Břeclav 2:1 (2:0)
    Ne 30.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Jihlava B 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Hodonín - Sparta Brno 0:2 (0:0)
    So 05.09. 10:00 Pelhřimov - FŠ Třebíč 1:5 (0:4)
    Ne 06.09. 10:00 Jihlava B - Žďár n.Sázavou 5:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:00 Humpolec - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Bedřichov - Svratka 1:3 (1:2)
    Út 29.09. 14:00 ČAFC 2011 - 1.SC Znojmo B výsledek

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 FŠ Třebíč - Bedřichov 8:1 (4:0)
    So 12.09. 10:00 Hodonín - Jihlava B 1:2 (0:1)
    So 12.09. 10:30 1.SC Znojmo B - Líšeň B 0:8 (0:4)
    Ne 13.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 6:4 (2:2)
    Ne 13.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:30 Sparta Brno - Svratka 4:1 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Pelhřimov - 1.SC Znojmo B 6:0 (3:0)
    Ne 20.09. 10:00 Jihlava B - Sparta Brno výsledek
    Ne 20.09. 10:00 Humpolec - Hodonín 1:3 (0:2)
    Ne 20.09. 10:00 Břeclav - Žďár n.Sázavou 4:5 (3:3)
    Ne 20.09. 10:00 Svratka - FŠ Třebíč 1:2 (0:0)
    St 28.10. 10:00 ČAFC 2011 - Havlíčkův Brod výsledek

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 Hodonín - Břeclav 2:0 (1:0)
    So 26.09. 10:30 Sparta Brno - FŠ Třebíč 2:2 (0:1)
    Ne 27.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Líšeň B 1:6 (0:3)
    St 14.10. 16:00 Jihlava B - Humpolec výsledek
    St 28.10. 10:30 1.SC Znojmo B - Bedřichov výsledek
    Út 17.11. 11:00 Žďár n.Sázavou - ČAFC 2011 výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 1:1 (0:1)
    So 03.10. 10:00 Svratka - 1.SC Znojmo B 10:0 (3:0)
    So 03.10. 13:00 ČAFC 2011 - Hodonín 2:1 (2:0)
    Ne 04.10. 10:00 Humpolec - Sparta Brno 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 10:00 Břeclav - Jihlava B 0:6 (0:4)
    Ne 04.10. 10:00 Líšeň B - Žďár n.Sázavou výsledek

    10.kolo

    09.10. 13:30 1.SC Znojmo B - FŠ Třebíč 0:4 (0:2)
    So 10.10. 10:00 Hodonín - Líšeň B výsledek
    Ne 11.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Bedřichov 5:2 (2:2)
    Ne 11.10. 10:00 Jihlava B - ČAFC 2011 3:0 (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 Humpolec - Břeclav 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 10:45 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 0:2 (0:1)

    15.kolo

    Ne 07.03. 10:00 Líšeň B - Sparta Brno výsledek
    Ne 07.03. 10:00 Pelhřimov - ČAFC 2011 výsledek
    Ne 07.03. 10:00 Bedřichov - Břeclav výsledek
    Ne 07.03. 10:00 Svratka - Humpolec výsledek
    Ne 07.03. 10:00 FŠ Třebíč - Jihlava B výsledek
    Ne 07.03. 10:00 1.SC Znojmo B - Žďár n.Sázavou výsledek

    11.kolo

    Ne 14.03. 10:00 Břeclav - Sparta Brno výsledek
    Ne 14.03. 10:00 ČAFC 2011 - Humpolec výsledek
    Ne 14.03. 10:00 Líšeň B - Jihlava B výsledek
    Ne 14.03. 10:00 Pelhřimov - Hodonín výsledek
    Ne 14.03. 10:00 Bedřichov - Žďár n.Sázavou výsledek
    Ne 14.03. 10:00 Svratka - Havlíčkův Brod výsledek

    12.kolo

    Ne 21.03. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Žďár n.Sázavou - Svratka výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Hodonín - Bedřichov výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Jihlava B - Pelhřimov výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Humpolec - Líšeň B výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Břeclav - ČAFC 2011 výsledek
    Ne 21.03. 10:30 Sparta Brno - 1.SC Znojmo B výsledek

    13.kolo

    Ne 28.03. 10:00 ČAFC 2011 - Sparta Brno výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Líšeň B - Břeclav výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Pelhřimov - Humpolec výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Bedřichov - Jihlava B výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Svratka - Hodonín výsledek
    Ne 28.03. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou výsledek

    14.kolo

    Ne 04.04. 10:00 Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo B výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Jihlava B - Svratka výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Humpolec - Bedřichov výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Břeclav - Pelhřimov výsledek
    Ne 04.04. 10:00 ČAFC 2011 - Líšeň B výsledek

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Bedřichov - Sparta Brno výsledek
    So 10.04. 00:00 Pelhřimov - Svratka výsledek
    So 10.04. 00:00 Líšeň B - FŠ Třebíč výsledek
    So 10.04. 00:00 Břeclav - 1.SC Znojmo B výsledek
    So 10.04. 00:00 Jihlava B - Havlíčkův Brod výsledek
    So 10.04. 00:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou výsledek

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Sparta Brno - Hodonín výsledek
    So 17.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava B výsledek
    So 17.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Humpolec výsledek
    So 17.04. 00:00 1.SC Znojmo B - ČAFC 2011 výsledek
    So 17.04. 00:00 FŠ Třebíč - Pelhřimov výsledek
    So 17.04. 00:00 Svratka - Bedřichov výsledek

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Svratka - Sparta Brno
    So 24.04. 00:00 Bedřichov - FŠ Třebíč
    So 24.04. 00:00 Líšeň B - 1.SC Znojmo B
    So 24.04. 00:00 Břeclav - Havlíčkův Brod
    So 24.04. 00:00 Humpolec - Žďár n.Sázavou
    So 24.04. 00:00 Jihlava B - Hodonín

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Sparta Brno - Jihlava B
    So 01.05. 00:00 Hodonín - Humpolec
    So 01.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav
    So 01.05. 00:00 Havlíčkův Brod - ČAFC 2011
    So 01.05. 00:00 1.SC Znojmo B - Pelhřimov
    So 01.05. 00:00 FŠ Třebíč - Svratka

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno
    So 08.05. 00:00 Bedřichov - 1.SC Znojmo B
    So 08.05. 00:00 Líšeň B - Havlíčkův Brod
    So 08.05. 00:00 ČAFC 2011 - Žďár n.Sázavou
    So 08.05. 00:00 Břeclav - Hodonín
    So 08.05. 00:00 Humpolec - Jihlava B

    16.kolo

    St 12.05. 15:30 Sparta Brno - Havlíčkův Brod
    St 12.05. 15:30 1.SC Znojmo B - Hodonín
    St 12.05. 15:30 FŠ Třebíč - Humpolec
    St 12.05. 15:30 Svratka - Břeclav
    St 12.05. 15:30 Bedřichov - ČAFC 2011
    St 12.05. 15:30 Pelhřimov - Líšeň B

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Sparta Brno - Humpolec
    So 15.05. 00:00 Jihlava B - Břeclav
    So 15.05. 00:00 Hodonín - ČAFC 2011
    So 15.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň B
    So 15.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov
    So 15.05. 00:00 1.SC Znojmo B - Svratka

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 FŠ Třebíč - 1.SC Znojmo B
    So 22.05. 00:00 Bedřichov - Havlíčkův Brod
    So 22.05. 00:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou
    So 22.05. 00:00 Líšeň B - Hodonín
    So 22.05. 00:00 ČAFC 2011 - Jihlava B
    So 22.05. 00:00 Břeclav - Humpolec

    17.kolo

    St 26.05. 16:00 Pelhřimov - Sparta Brno
    St 26.05. 16:00 Líšeň B - Bedřichov
    St 26.05. 16:00 ČAFC 2011 - Svratka
    St 26.05. 16:00 Břeclav - FŠ Třebíč
    St 26.05. 16:00 Jihlava B - 1.SC Znojmo B
    St 26.05. 16:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Sparta Brno - Břeclav
    So 29.05. 00:00 Humpolec - ČAFC 2011
    So 29.05. 00:00 Jihlava B - Líšeň B
    So 29.05. 00:00 Hodonín - Pelhřimov
    So 29.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Bedřichov
    So 29.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Svratka

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 1.SC Znojmo B - Sparta Brno
    So 05.06. 00:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod
    So 05.06. 00:00 Svratka - Žďár n.Sázavou
    So 05.06. 00:00 Bedřichov - Hodonín
    So 05.06. 00:00 Pelhřimov - Jihlava B
    So 05.06. 00:00 Líšeň B - Humpolec
    So 05.06. 00:00 ČAFC 2011 - Břeclav

    18.kolo

    St 09.06. 16:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou
    St 09.06. 16:00 Havlíčkův Brod - Hodonín
    St 09.06. 16:00 1.SC Znojmo B - Humpolec
    St 09.06. 16:00 FŠ Třebíč - ČAFC 2011
    St 09.06. 16:00 Svratka - Líšeň B
    St 09.06. 16:00 Bedřichov - Pelhřimov

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Sparta Brno - ČAFC 2011
    So 12.06. 00:00 Břeclav - Líšeň B
    So 12.06. 00:00 Humpolec - Pelhřimov
    So 12.06. 00:00 Jihlava B - Bedřichov
    So 12.06. 00:00 Hodonín - Svratka
    So 12.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 1.SC Znojmo B - Havlíčkův Brod
    So 19.06. 00:00 FŠ Třebíč - Hodonín
    So 19.06. 00:00 Svratka - Jihlava B
    So 19.06. 00:00 Bedřichov - Humpolec
    So 19.06. 00:00 Pelhřimov - Břeclav
    So 19.06. 00:00 Líšeň B - ČAFC 2011

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Sparta Brno - Líšeň B
    So 26.06. 00:00 ČAFC 2011 - Pelhřimov
    So 26.06. 00:00 Břeclav - Bedřichov
    So 26.06. 00:00 Humpolec - Svratka
    So 26.06. 00:00 Jihlava B - FŠ Třebíč
    So 26.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - 1.SC Znojmo B
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 35:7 22
    2. 9 7 1 1 36:10 22
    3. 6 5 0 1 31:11 15
    4. 6 5 0 1 21:3 15
    5. 8 5 0 3 19:9 15
    6. 7 4 1 2 13:8 13
    7. 9 4 1 4 21:28 13
    8. 8 3 2 3 20:13 11
    9. 8 3 2 3 19:18 11
    10. 5 2 1 2 8:11 7
    11. 8 1 1 6 4:38 4
    12. 7 1 0 6 8:30 3
    13. 8 0 0 8 10:29 0
    14. 7 0 0 7 8:38 0

    Nejčtenější ze sportu