Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14867
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    618
    Týden:
    12
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.09. 17:00 Běchovičtí Sršni - Hrdlořezy 4:3 (1:1)
    So 05.09. 08:30 FC Háje D - Praga 1:8 (1:4)
    So 05.09. 09:00 Újezd nad Lesy B - Újezd P4 16:2 (11:1)
    So 05.09. 17:00 Kolovraty B - Klánovice 6:2 (4:1)
    Ne 06.09. 15:15 D. Počernice - Kyje B 8:1 (4:1)
    Ne 06.09. 17:00 Xaverov C - Dubeč 18:4 (13:0)

    2.kolo

    So 12.09. 09:00 Praga - Běchovičtí Sršni 12:1 (6:0)
    So 12.09. 13:00 Hrdlořezy - Xaverov C 3:4 (1:2)
    Ne 13.09. 10:00 Újezd nad Lesy B - D. Počernice 1:8 (0:3)
    Ne 13.09. 15:00 Újezd P4 - Klánovice 2:7 (1:4)
    Čt 17.09. 17:00 Kyje B - FC Háje D 7:0 (4:0)
    Čt 24.09. 17:00 Dubeč - Kolovraty B 0:14 (0:7)

    3.kolo

    So 19.09. 12:30 FC Háje D - Újezd nad Lesy B 4:2 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Xaverov C - Praga 6:7 (3:3)
    So 19.09. 17:00 Běchovičtí Sršni - Kyje B 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 10:30 D. Počernice - Újezd P4 14:0 (6:0)
    Ne 20.09. 16:30 Kolovraty B - Hrdlořezy 8:5 (6:1)
    St 07.10. 17:00 Klánovice - Dubeč 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 26.09. 09:00 Praga - Kolovraty B 4:5 (3:3)
    Po 28.09. 10:00 Kyje B - Xaverov C 0:18 (0:9)
    Po 28.09. 10:30 Újezd nad Lesy B - Běchovičtí Sršni 2:2 (2:1)
    Po 28.09. 14:30 Hrdlořezy - Klánovice 5:0 (3:0)
    Po 28.09. 14:45 D. Počernice - FC Háje D 10:2 (3:0)
    Po 28.09. 15:00 Újezd P4 - Dubeč 2:16 (2:4)

    5.kolo

    St 23.09. 17:30 Klánovice - Praga 1:2 (0:2)
    02.10. 17:00 Běchovičtí Sršni - D. Počernice 1:6 (1:3)
    So 03.10. 08:30 FC Háje D - Újezd P4 4:2 (1:1)
    So 03.10. 10:00 Dubeč - Hrdlořezy 1:14 (0:7)
    So 03.10. 16:00 Xaverov C - Újezd nad Lesy B 3:3 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Kolovraty B - Kyje B 15:1 (8:1)

    6.kolo

    09.10. 18:30 Praga - Dubeč 7:0 (5:0)
    So 10.10. 10:15 FC Háje D - Běchovičtí Sršni 4:3 (2:0)
    So 10.10. 10:30 D. Počernice - Xaverov C 2:6 (2:2)
    Ne 11.10. 09:00 Újezd nad Lesy B - Kolovraty B 5:7 (1:3)
    Ne 11.10. 15:00 Újezd P4 - Hrdlořezy 1:22 (0:9)
    Ne 14.02. 17:00 Kyje B - Klánovice výsledek

    7.kolo

    Ne 28.02. 10:00 Běchovičtí Sršni - Újezd P4 výsledek
    Ne 28.02. 10:00 Klánovice - Újezd nad Lesy B výsledek
    Ne 28.02. 10:30 Dubeč - Kyje B výsledek
    Ne 28.02. 11:00 Hrdlořezy - Praga výsledek
    Ne 28.02. 11:15 Xaverov C - FC Háje D výsledek
    Ne 28.02. 15:30 Kolovraty B - D. Počernice výsledek

    8.kolo

    Ne 07.03. 09:00 Újezd nad Lesy B - Dubeč výsledek
    Ne 07.03. 10:00 Běchovičtí Sršni - Xaverov C výsledek
    Ne 07.03. 12:45 D. Počernice - Klánovice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Kyje B - Hrdlořezy výsledek
    Ne 07.03. 14:45 FC Háje D - Kolovraty B výsledek
    Ne 07.03. 15:00 Újezd P4 - Praga výsledek

    9.kolo

    Ne 14.03. 10:00 Klánovice - FC Háje D výsledek
    Ne 14.03. 10:00 Hrdlořezy - Újezd nad Lesy B výsledek
    Ne 14.03. 14:00 Kolovraty B - Běchovičtí Sršni výsledek
    Ne 14.03. 14:15 Xaverov C - Újezd P4 výsledek
    Ne 14.03. 17:00 Dubeč - D. Počernice výsledek
    Ne 14.03. 18:00 Praga - Kyje B výsledek

    10.kolo

    Ne 21.03. 08:30 Újezd P4 - Kyje B výsledek
    Ne 21.03. 09:00 Újezd nad Lesy B - Praga výsledek
    Ne 21.03. 10:00 Běchovičtí Sršni - Klánovice výsledek
    Ne 21.03. 12:15 D. Počernice - Hrdlořezy výsledek
    Ne 21.03. 13:00 FC Háje D - Dubeč výsledek
    Ne 21.03. 14:00 Xaverov C - Kolovraty B výsledek

    11.kolo

    Ne 28.03. 09:30 Hrdlořezy - FC Háje D výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Klánovice - Xaverov C výsledek
    Ne 28.03. 10:00 Dubeč - Běchovičtí Sršni výsledek
    Ne 28.03. 13:30 Kolovraty B - Újezd P4 výsledek
    Ne 28.03. 13:30 Kyje B - Újezd nad Lesy B výsledek
    Ne 28.03. 18:30 Praga - D. Počernice výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 55:17 18
    2. 6 5 0 1 48:11 15
    3. 6 5 0 1 40:14 15
    4. 6 4 1 1 55:19 13
    5. 6 3 0 3 52:18 9
    6. 6 3 0 3 15:32 9
    7. 6 2 1 3 14:28 7
    8. 5 2 0 3 14:17 6
    9. 6 1 2 3 29:26 5
    10. 5 1 0 4 10:44 3
    11. 6 1 0 5 23:59 3
    12. 6 0 0 6 9:79 0

    Nejčtenější ze sportu