Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14843
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7405
    Týden:
    71
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    15.kolo

    So 08.08. 10:15 Kyje B - Kolovraty B 1:1 (0:0)
    So 08.08. 10:30 ČAFC Praha B - Union Strašnice 0:4 (0:3)
    So 08.08. 14:00 Újezd P4 - FC Háje B 4:2 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Klánovice - Partisan 2:2 (2:1)
    So 08.08. 17:00 JM Chodov - Spartak Kbely 0:4 (0:3)
    Ne 09.08. 17:00 Ďáblice B - Třeboradice B 0:1 (0:1)
    Ne 09.08. 18:00 Junior Praha - Hostivař B 2:1 (1:0)
    Út 01.09. 17:30 Dubeč - Újezd nad Lesy B 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 15.08. 09:30 Partisan - Dubeč 3:1 (2:1)
    So 15.08. 10:45 Union Strašnice - Klánovice 2:0 (2:0)
    So 15.08. 13:00 Kolovraty B - Újezd P4 1:4 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - JM Chodov 1:5 (1:2)
    Ne 16.08. 17:00 Spartak Kbely - Kyje B 5:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 FC Háje B - Junior Praha 2:2 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Hostivař B - Ďáblice B 3:2 (3:1)
    Ne 16.08. 17:00 Třeboradice B - ČAFC Praha B 3:3 (1:1)

    1.kolo

    So 22.08. 10:45 Union Strašnice - Ďáblice B 3:1 (1:1)
    So 22.08. 13:00 Kolovraty B - JM Chodov 5:2 (3:1)
    So 22.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - Partisan 2:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Spartak Kbely - Dubeč 4:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 FC Háje B - Kyje B 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Hostivař B - Újezd P4 1:2 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Třeboradice B - Junior Praha 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Klánovice - ČAFC Praha B 8:3 (2:1)

    2.kolo

    Út 25.08. 17:30 Dubeč - Kolovraty B 1:2 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Kyje B - Hostivař B 3:3 (1:2)
    So 29.08. 14:00 Partisan - ČAFC Praha B 3:0 (2:0)
    So 29.08. 15:00 Třeboradice B - Újezd P4 0:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Ďáblice B - Klánovice 2:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 JM Chodov - FC Háje B 0:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - Spartak Kbely 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 18:00 Junior Praha - Union Strašnice 3:2 (2:2)

    3.kolo

    So 05.09. 10:45 Union Strašnice - Újezd P4 4:4 (1:1)
    So 05.09. 13:00 Kolovraty B - Újezd nad Lesy B 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Klánovice - Junior Praha 1:3 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Spartak Kbely - Partisan 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 FC Háje B - Dubeč 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Hostivař B - JM Chodov 3:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Třeboradice B - Kyje B 2:2 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 ČAFC Praha B - Ďáblice B 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 14:00 Partisan - Ďáblice B 3:1 (2:1)
    So 12.09. 14:00 Újezd P4 - Klánovice 4:2 (2:1)
    So 12.09. 17:00 JM Chodov - Třeboradice B 1:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - FC Háje B 1:2 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Kyje B - Union Strašnice 3:5 (0:2)
    Ne 13.09. 17:00 Spartak Kbely - Kolovraty B 4:2 (1:0)
    Ne 13.09. 18:00 Junior Praha - ČAFC Praha B 1:3 (0:2)
    St 23.09. 19:00 Hostivař B - Dubeč 1:2 (0:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 ČAFC Praha B - Újezd P4 10:2 (5:1)
    So 19.09. 10:45 Union Strašnice - JM Chodov 2:1 (0:0)
    So 19.09. 13:00 Kolovraty B - Partisan 0:5 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Klánovice - Kyje B 4:1 (3:1)
    So 19.09. 16:30 Ďáblice B - Junior Praha 3:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 FC Háje B - Spartak Kbely 1:7 (1:4)
    Ne 20.09. 16:30 Hostivař B - Újezd nad Lesy B 3:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Třeboradice B - Dubeč 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Partisan - Junior Praha 2:3 (2:1)
    So 26.09. 14:00 Újezd P4 - Ďáblice B 4:5 (1:4)
    Po 28.09. 16:30 Kyje B - ČAFC Praha B 1:0 (1:0)
    Po 28.09. 16:30 Spartak Kbely - Hostivař B 6:1 (1:1)
    St 17.02. 10:15 Dubeč - Union Strašnice výsledek
    St 03.03. 10:00 Kolovraty B - FC Háje B
    St 03.03. 14:00 Klánovice - JM Chodov
    St 03.03. 18:30 Újezd nad Lesy B - Třeboradice B

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 ČAFC Praha B - JM Chodov 7:4 (6:1)
    So 03.10. 10:45 Union Strašnice - Újezd nad Lesy B 0:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Klánovice - Dubeč 4:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Ďáblice B - Kyje B 2:3 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 FC Háje B - Partisan 3:5 (2:2)
    Ne 04.10. 16:00 Hostivař B - Kolovraty B 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Třeboradice B - Spartak Kbely 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 18:30 Junior Praha - Újezd P4 5:6 (2:1)

    8.kolo

    So 10.10. 13:00 Kolovraty B - Třeboradice B 3:2 (3:0)
    So 10.10. 14:00 Partisan - Újezd P4 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 JM Chodov - Ďáblice B 1:5 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Újezd nad Lesy B - Klánovice 6:1 (4:1)
    Ne 11.10. 10:15 Dubeč - ČAFC Praha B 0:6 (0:5)
    Ne 11.10. 16:00 Kyje B - Junior Praha 6:1 (4:0)
    Ne 11.10. 16:00 FC Háje B - Hostivař B 5:1 (1:0)
    St 03.03. 14:30 Spartak Kbely - Union Strašnice

    13.kolo

    So 13.02. 10:30 ČAFC Praha B - Hostivař B výsledek
    So 13.02. 10:45 Union Strašnice - Partisan výsledek
    So 13.02. 13:30 Ďáblice B - FC Háje B výsledek
    Ne 14.02. 10:15 Kyje B - Újezd nad Lesy B výsledek
    Ne 14.02. 13:00 Klánovice - Třeboradice B výsledek
    Ne 14.02. 13:30 JM Chodov - Dubeč výsledek
    Ne 14.02. 14:00 Újezd P4 - Spartak Kbely výsledek
    Ne 14.02. 17:00 Junior Praha - Kolovraty B výsledek

    9.kolo

    So 20.02. 10:45 Union Strašnice - Kolovraty B výsledek
    So 20.02. 11:00 Třeboradice B - FC Háje B výsledek
    So 20.02. 13:00 Hostivař B - Partisan výsledek
    So 20.02. 13:00 Klánovice - Spartak Kbely výsledek
    So 20.02. 13:30 Ďáblice B - Dubeč výsledek
    Ne 21.02. 10:30 ČAFC Praha B - Újezd nad Lesy B 11:2
    Ne 21.02. 14:00 Újezd P4 - Kyje B výsledek
    Ne 21.02. 17:00 Junior Praha - JM Chodov výsledek

    10.kolo

    So 27.02. 09:30 Újezd nad Lesy B - Ďáblice B výsledek
    So 27.02. 11:00 Hostivař B - Třeboradice B výsledek
    So 27.02. 14:00 Partisan - Kyje B výsledek
    Ne 28.02. 10:15 Dubeč - Junior Praha výsledek
    Ne 28.02. 12:15 Kolovraty B - Klánovice výsledek
    Ne 28.02. 13:30 FC Háje B - Union Strašnice výsledek
    Ne 28.02. 14:30 JM Chodov - Újezd P4 výsledek
    Ne 28.02. 15:00 Spartak Kbely - ČAFC Praha B výsledek

    11.kolo

    So 06.03. 10:30 ČAFC Praha B - Kolovraty B
    So 06.03. 10:45 Union Strašnice - Hostivař B
    So 06.03. 11:00 Třeboradice B - Partisan
    So 06.03. 13:00 Klánovice - FC Háje B
    So 06.03. 13:30 Ďáblice B - Spartak Kbely
    Ne 07.03. 10:15 Kyje B - JM Chodov
    Ne 07.03. 14:00 Újezd P4 - Dubeč
    Ne 07.03. 17:00 Junior Praha - Újezd nad Lesy B

    12.kolo

    So 13.03. 09:30 Újezd nad Lesy B - Újezd P4
    So 13.03. 11:00 Hostivař B - Klánovice
    So 13.03. 11:00 Třeboradice B - Union Strašnice
    So 13.03. 14:00 Partisan - JM Chodov
    So 13.03. 17:00 Spartak Kbely - Junior Praha
    Ne 14.03. 10:15 Dubeč - Kyje B
    Ne 14.03. 12:15 Kolovraty B - Ďáblice B
    Ne 14.03. 14:00 FC Háje B - ČAFC Praha B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 7 1 2 27:13 22
    2. 9 7 0 2 33:9 21
    3. 11 6 1 4 44:28 19
    4. 10 5 2 3 30:31 17
    5. 8 5 1 2 22:15 16
    6. 9 4 4 1 13:10 16
    7. 9 5 1 3 19:19 16
    8. 10 4 2 4 23:27 14
    9. 10 3 4 3 21:23 13
    10. 9 3 2 4 24:24 11
    11. 9 2 4 3 15:20 10
    12. 10 3 1 6 17:24 10
    13. 10 3 1 6 16:28 10
    14. 10 2 2 6 21:24 8
    15. 9 1 2 6 14:28 5
    16. 9 1 2 6 6:22 5

    Nejčtenější ze sportu