Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14841
  • Návštěvy: 145/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13165
    Týden:
    145
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    15.kolo

    So 08.08. 10:15 ABC Braník - Libuš 4:1 (3:0)
    So 08.08. 11:00 Čechie Smíchov - Aritma Praha B 3:4 (1:3)
    So 08.08. 17:00 1999 Praha - Nebušice 2:1 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Střešovice 1911 - Zbraslav 2:3 (1:2)
    So 08.08. 17:00 Stodůlky - Zlíchov 0:5 (0:4)
    So 08.08. 17:00 Řeporyje - Př. Kopanina 1:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Dolní Chabry - Modřany 3:1 (1:0)
    Ne 09.08. 10:15 Vltavín B - Slivenec 0:5 (0:2)

    14.kolo

    So 15.08. 10:15 Zlíchov - Střešovice 1911 3:1 (2:0)
    So 15.08. 10:15 Libuš - Čechie Smíchov 4:2 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Nebušice - Dolní Chabry 1:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Modřany - Řeporyje 3:4 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Př. Kopanina - Stodůlky 2:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Zbraslav - Vltavín B 5:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Slivenec - ABC Braník 6:1 (3:0)
    Ne 16.08. 17:00 Aritma Praha B - 1999 Praha 1:2 (0:1)

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Zlíchov - Řeporyje 9:0 (4:0)
    So 22.08. 10:15 Libuš - Vltavín B 7:0 (3:0)
    So 22.08. 13:00 Slivenec - Střešovice 1911 3:3 (2:2)
    So 22.08. 17:00 1999 Praha - Čechie Smíchov 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 14:30 Modřany - Nebušice 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Př. Kopanina - Dolní Chabry 3:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Zbraslav - Stodůlky 2:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Aritma Praha B - ABC Braník 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 ABC Braník - 1999 Praha 3:0 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Vltavín B - Aritma Praha B 3:2 (2:0)
    So 29.08. 11:00 Modřany - Př. Kopanina 3:2 (2:2)
    So 29.08. 17:00 Nebušice - Čechie Smíchov 2:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Střešovice 1911 - Libuš 5:2 (3:1)
    So 29.08. 17:00 Řeporyje - Zbraslav 2:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Dolní Chabry - Zlíchov 2:2 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Stodůlky - Slivenec 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Zlíchov - Modřany 2:3 (1:2)
    So 05.09. 10:15 Libuš - Stodůlky 1:3 (1:0)
    So 05.09. 13:00 Čechie Smíchov - ABC Braník 0:5 (0:2)
    So 05.09. 17:00 1999 Praha - Vltavín B 2:7 (2:3)
    Ne 06.09. 17:00 Př. Kopanina - Nebušice 4:4 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Zbraslav - Dolní Chabry 4:2 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Slivenec - Řeporyje 5:2 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Aritma Praha B - Střešovice 1911 3:2 (2:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Vltavín B - Čechie Smíchov 4:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Střešovice 1911 - 1999 Praha 4:0 (3:0)
    So 12.09. 17:00 Řeporyje - Libuš 1:4 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Dolní Chabry - Slivenec 3:6 (0:5)
    So 12.09. 17:00 Př. Kopanina - Zlíchov 4:3 (3:2)
    Ne 13.09. 14:30 Modřany - Zbraslav 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Nebušice - ABC Braník 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Stodůlky - Aritma Praha B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Zlíchov - Nebušice 2:0 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Libuš - Dolní Chabry 3:2 (0:1)
    So 19.09. 10:15 ABC Braník - Vltavín B 6:0 (3:0)
    So 19.09. 13:00 Čechie Smíchov - Střešovice 1911 1:3 (1:2)
    So 19.09. 16:30 1999 Praha - Stodůlky 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Zbraslav - Př. Kopanina 7:2 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Slivenec - Modřany 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Aritma Praha B - Řeporyje 5:1 (3:1)

    6.kolo

    So 26.09. 11:00 Modřany - Libuš 2:0 (1:0)
    Po 28.09. 10:15 Zlíchov - Zbraslav 1:1 (1:1)
    Po 28.09. 14:00 Dolní Chabry - Aritma Praha B 1:2 (0:1)
    Po 28.09. 16:30 Stodůlky - Čechie Smíchov 2:0 (1:0)
    Po 28.09. 16:30 Př. Kopanina - Slivenec 2:4 (2:2)
    Út 29.09. 19:00 Střešovice 1911 - ABC Braník 1:2 (1:1)
    Út 29.09. 19:30 Řeporyje - 1999 Praha 0:3 (0:1)
    St 30.09. 16:30 Nebušice - Vltavín B 4:3 (3:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Libuš - Př. Kopanina 3:3 (1:3)
    So 03.10. 10:15 ABC Braník - Stodůlky 1:1 (1:1)
    So 03.10. 10:15 Vltavín B - Střešovice 1911 0:6 (0:2)
    So 03.10. 11:00 Čechie Smíchov - Řeporyje 1:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 1999 Praha - Dolní Chabry odloženo
    Ne 04.10. 16:00 Zbraslav - Nebušice 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Slivenec - Zlíchov 4:4 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Aritma Praha B - Modřany 2:2 (2:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Zlíchov - Libuš 8:2 (3:0)
    So 10.10. 16:00 Nebušice - Střešovice 1911 2:3 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Řeporyje - ABC Braník 0:5 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Dolní Chabry - Čechie Smíchov 4:1 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Stodůlky - Vltavín B 0:3 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Př. Kopanina - Aritma Praha B 3:2 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Zbraslav - Slivenec 2:2 (2:1)
    Ne 21.02. 14:00 Modřany - 1999 Praha

    9.kolo

    Ne 17.01. 10:15 Libuš - Zbraslav výsledek
    Ne 17.01. 10:15 ABC Braník - Dolní Chabry výsledek
    Ne 17.01. 10:15 Vltavín B - Řeporyje výsledek
    Ne 17.01. 11:00 Čechie Smíchov - Modřany výsledek
    Ne 17.01. 15:30 Slivenec - Nebušice výsledek
    Ne 17.01. 15:30 Aritma Praha B - Zlíchov výsledek
    Ne 17.01. 15:30 1999 Praha - Př. Kopanina výsledek
    Ne 17.01. 15:30 Střešovice 1911 - Stodůlky výsledek

    10.kolo

    Ne 24.01. 10:15 Zlíchov - 1999 Praha
    Ne 24.01. 11:00 Modřany - ABC Braník
    Ne 24.01. 14:30 Nebušice - Stodůlky
    Ne 24.01. 14:30 Řeporyje - Střešovice 1911
    Ne 24.01. 14:30 Dolní Chabry - Vltavín B
    Ne 24.01. 14:30 Př. Kopanina - Čechie Smíchov
    Ne 24.01. 14:30 Zbraslav - Aritma Praha B
    Ne 24.01. 14:30 Slivenec - Libuš

    11.kolo

    Ne 31.01. 10:15 Libuš - Nebušice
    Ne 31.01. 10:15 ABC Braník - Př. Kopanina
    Ne 31.01. 10:15 Vltavín B - Modřany
    Ne 31.01. 12:15 Aritma Praha B - Slivenec
    Ne 31.01. 12:30 Čechie Smíchov - Zlíchov
    Ne 31.01. 14:00 Střešovice 1911 - Dolní Chabry
    Ne 31.01. 14:00 Stodůlky - Řeporyje
    Ne 31.01. 14:45 1999 Praha - Zbraslav

    12.kolo

    Ne 07.02. 10:15 Zlíchov - ABC Braník
    Ne 07.02. 10:15 Libuš - Aritma Praha B
    Ne 07.02. 11:00 Modřany - Střešovice 1911
    Ne 07.02. 14:00 Nebušice - Řeporyje
    Ne 07.02. 14:00 Dolní Chabry - Stodůlky
    Ne 07.02. 14:00 Př. Kopanina - Vltavín B
    Ne 07.02. 14:00 Zbraslav - Čechie Smíchov
    Ne 07.02. 14:00 Slivenec - 1999 Praha

    13.kolo

    Ne 14.02. 09:30 Stodůlky - Modřany
    Ne 14.02. 10:15 Vltavín B - Zlíchov
    Ne 14.02. 10:30 Řeporyje - Dolní Chabry
    Ne 14.02. 11:15 ABC Braník - Zbraslav
    Ne 14.02. 12:45 Čechie Smíchov - Slivenec
    Ne 14.02. 13:30 Aritma Praha B - Nebušice
    Ne 14.02. 13:30 Střešovice 1911 - Př. Kopanina
    Ne 14.02. 15:00 1999 Praha - Libuš
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 30:10 25
    2. 10 6 4 0 39:17 22
    3. 10 5 4 1 26:15 19
    4. 10 5 3 2 39:17 18
    5. 10 5 1 4 30:19 16
    6. 9 4 3 2 15:13 15
    7. 8 5 0 3 13:16 15
    8. 10 4 2 4 25:30 14
    9. 10 4 1 5 22:21 13
    10. 10 4 1 5 27:30 13
    11. 10 4 0 6 21:38 12
    12. 10 3 2 5 16:18 11
    13. 10 3 1 6 10:21 10
    14. 9 2 2 5 20:23 8
    15. 10 2 2 6 12:37 8
    16. 10 0 1 9 10:30 1

    Nejčtenější ze sportu