Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14840
  • Návštěvy: 178/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15874
    Týden:
    178
    Dnes:
    36
    On-line:
    1

    15. kolo

    07.08. 18:00 Ďáblice - Union Vršovice 2:3 (1:1)
    So 08.08. 10:15 Spoje Praha - Tempo 1:2 (0:1)
    So 08.08. 10:30 Praga - Xaverov 1:0 (1:0)
    So 08.08. 17:00 D. Počernice - Čechie Uhřiněves 4:3 (4:2)
    So 08.08. 17:00 Kunratice - Troja 3:2 (1:2)
    Ne 09.08. 17:00 Hrdlořezy - Březíněves 0:4 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 ČAFC Praha - FC Háje 4:1 (1:1)
    Ne 09.08. 18:00 Štěrboholy - Kyje 1:3 (0:1)

    14. kolo

    So 15.08. 10:15 Březíněves - Ďáblice 3:2 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Union Vršovice - Štěrboholy 4:0 (1:0)
    So 15.08. 10:30 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 0:2 (0:1)
    So 15.08. 10:30 Xaverov - Spoje Praha 1:7 (1:3)
    So 15.08. 10:30 Troja - D. Počernice 3:2 (2:0)
    So 15.08. 10:30 Kyje - Praga 1:1 (1:1)
    So 15.08. 10:30 FC Háje - Hrdlořezy 2:0 (1:0)
    So 15.08. 17:30 Tempo - Kunratice 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Tempo - Xaverov 4:2 (1:2)
    So 22.08. 10:15 Březíněves - ČAFC Praha 0:2 (0:1)
    So 22.08. 10:15 Kyje - Ďáblice 3:10 (1:4)
    So 22.08. 10:30 Troja - Spoje Praha 0:3 (0:1)
    So 22.08. 10:30 Čechie Uhřiněves - Kunratice 3:1 (2:0)
    So 22.08. 10:30 FC Háje - D. Počernice 4:1 (2:1)
    So 22.08. 10:30 Union Vršovice - Hrdlořezy 3:0 (0:0)
    So 22.08. 10:30 Praga - Štěrboholy 2:1 (1:1)

    2.kolo

    28.08. 18:00 Xaverov - Štěrboholy 6:1 (1:1)
    So 29.08. 10:00 Tempo - Troja 5:2 (3:1)
    So 29.08. 10:15 Spoje Praha - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:1)
    So 29.08. 10:45 Kunratice - FC Háje 2:2 (1:0)
    So 29.08. 17:00 D. Počernice - Březíněves 1:5 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Ďáblice - Praga 3:5 (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Hrdlořezy - Kyje 1:5 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 ČAFC Praha - Union Vršovice 2:2 (1:2)

    3.kolo

    04.09. 19:00 Štěrboholy - Ďáblice 2:2 (2:0)
    So 05.09. 10:15 Březíněves - Kunratice 2:1 (1:0)
    So 05.09. 10:15 Kyje - ČAFC Praha 1:2 (1:1)
    So 05.09. 10:30 Troja - Xaverov 2:8 (1:6)
    So 05.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Tempo 1:2 (1:1)
    So 05.09. 10:30 FC Háje - Spoje Praha 2:9 (1:6)
    So 05.09. 10:30 Union Vršovice - D. Počernice 4:0 (1:0)
    So 05.09. 10:30 Praga - Hrdlořezy 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Tempo - FC Háje 7:0 (3:0)
    So 12.09. 10:15 Spoje Praha - Březíněves 2:0 (2:0)
    So 12.09. 10:30 Xaverov - Ďáblice 3:2 (1:2)
    So 12.09. 10:30 Troja - Čechie Uhřiněves 1:2 (1:1)
    So 12.09. 10:45 Kunratice - Union Vršovice 1:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 D. Počernice - Kyje 1:4 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Hrdlořezy - Štěrboholy 1:7 (1:4)
    Ne 13.09. 17:00 ČAFC Praha - Praga 3:2 (3:2)

    5.kolo

    18.09. 19:00 Štěrboholy - ČAFC Praha 2:2 (2:1)
    So 19.09. 10:15 Březíněves - Tempo 2:4 (0:1)
    So 19.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Xaverov 1:3 (1:3)
    So 19.09. 10:30 FC Háje - Troja 2:3 (1:1)
    So 19.09. 10:30 Union Vršovice - Spoje Praha 3:4 (1:1)
    So 19.09. 10:30 Praga - D. Počernice 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Kyje - Kunratice 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Ďáblice - Hrdlořezy 1:0 (1:0)

    6.kolo

    25.09. 19:00 D. Počernice - Štěrboholy 0:2 (0:1)
    So 26.09. 10:00 Tempo - Union Vršovice 6:0 (3:0)
    So 26.09. 10:15 Spoje Praha - Kyje 3:0 (1:0)
    So 26.09. 10:30 Xaverov - Hrdlořezy 5:2 (2:0)
    So 26.09. 10:30 Troja - Březíněves 2:1 (1:1)
    So 26.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - FC Háje 2:2 (0:1)
    So 26.09. 10:45 Kunratice - Praga 2:3 (2:2)
    Po 28.09. 16:30 ČAFC Praha - Ďáblice 5:2 (3:0)

    7.kolo

    02.10. 19:00 Štěrboholy - Kunratice 2:1 (2:0)
    So 03.10. 10:15 Březíněves - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:0)
    So 03.10. 10:30 FC Háje - Xaverov 3:1 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Union Vršovice - Troja 5:3 (3:0)
    So 03.10. 10:30 Praga - Spoje Praha 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Kyje - Tempo 0:6 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Ďáblice - D. Počernice 5:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Hrdlořezy - ČAFC Praha 0:6 (0:5)

    8. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 10:00 Tempo - Praga 1:1 (1:1)
    So 10.10. 10:30 Troja - Kyje 5:5 (3:2)
    So 10.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    So 10.10. 10:45 Kunratice - Ďáblice 2:1 (0:0)
    So 10.10. 16:00 D. Počernice - Hrdlořezy 4:1 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 1 0 39:9 28
    2. 9 7 2 0 28:10 23
    3. 10 7 2 1 23:12 23
    4. 10 6 1 3 26:19 19
    5. 9 6 0 3 29:13 18
    6. 10 5 1 4 16:15 16
    7. 9 5 0 4 29:23 15
    8. 10 4 2 4 25:31 14
    9. 9 4 0 5 17:15 12
    10. 9 3 2 4 18:21 11
    11. 9 3 2 4 18:29 11
    12. 10 3 1 6 30:26 10
    13. 10 3 1 6 23:36 10
    14. 10 2 1 7 14:22 7
    15. 10 2 0 8 14:33 6
    16. 10 0 0 10 5:40 0

    Nejčtenější ze sportu