Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14834
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Francie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    519
    Týden:
    65
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 15:00 Toulouse - Dunkerque 0:1 (0:0)
    So 22.08. 19:00 Ajaccio AC - Chateauroux 0:1 (0:0)
    So 22.08. 19:00 Chambly - Paris FC 0:3 (0:1)
    So 22.08. 19:00 Guingamp - Niort 0:1 (0:1)
    So 22.08. 19:00 Clermont - Caen 0:0 (0:0)
    So 22.08. 19:00 Rodez AF - Grenoble 1:0 (0:0)
    So 22.08. 19:00 AJ Auxerre - Sochaux 0:2 (0:1)
    So 22.08. 19:00 Amiens - Nancy 1:0 (0:0)
    So 22.08. 19:00 Valenciennes - Pau FC 3:0 (2:0)
    Po 24.08. 20:45 Troyes - Le Havre 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 15:00 Caen - Ajaccio AC 1:0 (1:0)
    So 29.08. 15:00 Nancy - Guingamp 2:2 (0:0)
    So 29.08. 19:00 Niort - Chambly 1:1 (0:1)
    So 29.08. 19:00 Paris FC - Valenciennes 1:0 (0:0)
    So 29.08. 19:00 Pau FC - Rodez AF 1:1 (0:0)
    So 29.08. 19:00 Dunkerque - Clermont 1:1 (1:0)
    So 29.08. 19:00 Sochaux - Troyes 2:1 (1:0)
    So 29.08. 19:00 Chateauroux - AJ Auxerre 1:2 (0:0)
    So 29.08. 19:00 Le Havre - Amiens 1:0 (1:0)
    So 29.08. 19:00 Grenoble - Toulouse 5:3 (4:2)

    3.kolo

    So 12.09. 15:00 Guingamp - Le Havre 1:3 (0:2)
    So 12.09. 19:00 Amiens - Paris FC 1:2 (0:1)
    So 12.09. 19:00 Troyes - Pau FC 2:0 (1:0)
    So 12.09. 19:00 Chambly - Grenoble 1:2 (1:0)
    So 12.09. 19:00 Valenciennes - Chateauroux 1:0 (0:0)
    So 12.09. 19:00 Rodez AF - Caen 0:3 (0:1)
    So 12.09. 19:00 Niort - Nancy 1:0 (0:0)
    So 12.09. 19:00 AJ Auxerre - Clermont 0:1 (0:0)
    Po 14.09. 20:45 Toulouse - Sochaux 0:0 (0:0)
    St 30.09. 19:00 Ajaccio AC - Dunkerque 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 19.09. 15:00 Clermont - Toulouse 1:1 (1:0)
    So 19.09. 19:00 Chateauroux - Amiens 0:0 (0:0)
    So 19.09. 19:00 Le Havre - Niort 0:1 (0:0)
    So 19.09. 19:00 Grenoble - Ajaccio AC 2:0 (1:0)
    So 19.09. 19:00 Dunkerque - Valenciennes 1:0 (0:0)
    So 19.09. 19:00 Sochaux - Rodez AF 2:2 (0:2)
    So 19.09. 19:00 Pau FC - Guingamp 0:1 (0:0)
    So 19.09. 19:00 Paris FC - Nancy 0:2 (0:0)
    So 19.09. 19:00 Caen - Chambly 0:0 (0:0)
    Po 21.09. 20:45 AJ Auxerre - Troyes 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 26.09. 15:00 Toulouse - AJ Auxerre 3:1 (0:0)
    So 26.09. 19:00 Ajaccio AC - Sochaux 1:1 (0:0)
    So 26.09. 19:00 Valenciennes - Caen 1:0 (1:0)
    So 26.09. 19:00 Chambly - Chateauroux 2:1 (0:1)
    So 26.09. 19:00 Guingamp - Grenoble 1:0 (1:0)
    So 26.09. 19:00 Rodez AF - Dunkerque 2:1 (1:0)
    So 26.09. 19:00 Niort - Paris FC 2:2 (1:0)
    So 26.09. 19:00 Amiens - Pau FC 0:0 (0:0)
    So 26.09. 19:00 Nancy - Le Havre 0:1 (0:0)
    Po 28.09. 20:45 Troyes - Clermont 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 03.10. 15:00 Toulouse - Troyes 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Caen - Amiens 1:0 (1:0)
    So 03.10. 19:00 Clermont - Rodez AF 3:0 (2:0)
    So 03.10. 19:00 Dunkerque - Guingamp 1:0 (0:0)
    So 03.10. 19:00 Grenoble - Valenciennes 2:0 (1:0)
    So 03.10. 19:00 Sochaux - Chambly 3:2 (1:1)
    So 03.10. 19:00 Chateauroux - Niort 2:0 (1:0)
    So 03.10. 19:00 Pau FC - Nancy 1:1 (0:0)
    So 03.10. 19:00 Paris FC - Le Havre 3:0 (1:0)
    So 03.10. 19:00 AJ Auxerre - Ajaccio AC 5:1 (4:1)

    7.kolo

    16.10. 19:00 Chambly - Clermont 0:3 (0:2)
    So 17.10. 15:00 Valenciennes - Sochaux 0:0 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Nancy - Dunkerque 2:1 (2:0)
    So 17.10. 19:00 Le Havre - Chateauroux 1:1 (1:1)
    So 17.10. 19:00 Ajaccio AC - Toulouse 0:1 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Rodez AF - Troyes 0:1 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Paris FC - Pau FC 1:0 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Amiens - Grenoble 1:0 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Niort - Caen 3:0 (1:0)
    Po 19.10. 20:45 Guingamp - AJ Auxerre 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 24.10. 15:00 Caen - Guingamp 1:0 (0:0)
    So 24.10. 19:00 AJ Auxerre - Chambly 4:0 (3:0)
    So 24.10. 19:00 Chateauroux - Paris FC 1:2 (1:2)
    So 24.10. 19:00 Troyes - Valenciennes 1:1 (1:1)
    So 24.10. 19:00 Toulouse - Rodez AF 3:0 (1:0)
    So 24.10. 19:00 Dunkerque - Le Havre 0:1 (0:1)
    So 24.10. 19:00 Pau FC - Niort 4:1 (2:1)
    So 24.10. 19:00 Clermont - Ajaccio AC 0:1 (0:0)
    Po 26.10. 20:45 Sochaux - Amiens 0:2 (0:0)
    Út 24.11. 19:00 Grenoble - Nancy 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 31.10. 15:00 Paris FC - Caen 3:1 (1:1)
    So 31.10. 19:00 Nancy - Chateauroux 2:1 (0:1)
    So 31.10. 19:00 Le Havre - Pau FC 1:0 (1:0)
    So 31.10. 19:00 Valenciennes - Clermont 1:3 (1:1)
    So 31.10. 19:00 Chambly - Dunkerque 0:1 (0:0)
    So 31.10. 19:00 Guingamp - Sochaux 0:0 (0:0)
    So 31.10. 19:00 Rodez AF - AJ Auxerre 2:2 (2:1)
    So 31.10. 19:00 Ajaccio AC - Troyes 0:4 (0:1)
    Po 02.11. 20:45 Amiens - Toulouse 0:1 (0:0)
    Út 15.12. 20:00 Niort - Grenoble

    10.kolo

    So 07.11. 15:00 Clermont - Guingamp 0:0 (0:0)
    So 07.11. 15:00 Grenoble - Le Havre 2:1 (0:0)
    So 07.11. 19:00 Caen - Nancy 2:1 (1:1)
    So 07.11. 19:00 AJ Auxerre - Amiens 2:1 (1:0)
    So 07.11. 19:00 Dunkerque - Paris FC 0:1 (0:1)
    So 07.11. 19:00 Troyes - Chambly 2:2 (2:1)
    So 07.11. 19:00 Toulouse - Valenciennes 4:5 (2:2)
    So 07.11. 19:00 Sochaux - Niort 3:4 (1:2)
    So 07.11. 19:00 Rodez AF - Ajaccio AC 0:1 (0:0)
    So 07.11. 19:00 Chateauroux - Pau FC 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 21.11. 15:00 Le Havre - Caen 1:2 (1:0)
    So 21.11. 19:00 Paris FC - AJ Auxerre 0:3 (0:3)
    So 21.11. 19:00 Niort - Dunkerque 1:2 (1:2)
    So 21.11. 19:00 Valenciennes - Rodez AF 1:1 (1:0)
    So 21.11. 19:00 Chateauroux - Sochaux 2:1 (0:1)
    So 21.11. 19:00 Chambly - Toulouse 1:1 (0:0)
    So 21.11. 19:00 Amiens - Clermont 1:1 (1:0)
    So 21.11. 19:00 Pau FC - Grenoble 0:2 (0:2)
    Po 23.11. 20:45 Guingamp - Ajaccio AC 2:2 (0:1)
    Út 15.12. 20:00 Nancy - Troyes

    12.kolo

    So 28.11. 15:00 Grenoble - Paris FC 0:0 (0:0)
    So 28.11. 15:00 Toulouse - Niort 2:1 (1:1)
    So 28.11. 19:00 Clermont - Nancy 2:0 (1:0)
    So 28.11. 19:00 Caen - Chateauroux 1:1 (0:0)
    So 28.11. 19:00 AJ Auxerre - Valenciennes 1:1 (1:1)
    So 28.11. 19:00 Rodez AF - Guingamp 1:1 (1:0)
    So 28.11. 19:00 Ajaccio AC - Chambly 0:0 (0:0)
    So 28.11. 19:00 Troyes - Amiens 2:1 (2:0)
    So 28.11. 19:00 Sochaux - Le Havre 4:0 (3:0)
    So 28.11. 19:00 Dunkerque - Pau FC 2:2 (2:1)

    13.kolo

    Út 01.12. 19:00 Amiens - Dunkerque
    Út 01.12. 19:00 Pau FC - Caen
    Út 01.12. 19:00 Paris FC - Sochaux
    Út 01.12. 19:00 Niort - Clermont
    Út 01.12. 19:00 Nancy - Toulouse
    Út 01.12. 19:00 Le Havre - AJ Auxerre
    Út 01.12. 19:00 Chateauroux - Grenoble
    Út 01.12. 19:00 Chambly - Rodez AF
    Út 01.12. 19:00 Guingamp - Troyes
    Út 01.12. 19:00 Valenciennes - Ajaccio AC

    14.kolo

    So 05.12. 15:00 Troyes - Paris FC
    So 05.12. 19:00 Sochaux - Nancy
    So 05.12. 19:00 Dunkerque - Chateauroux
    So 05.12. 19:00 Clermont - Pau FC
    So 05.12. 19:00 Caen - Grenoble
    So 05.12. 19:00 AJ Auxerre - Niort
    So 05.12. 19:00 Chambly - Valenciennes
    So 05.12. 19:00 Toulouse - Guingamp
    So 05.12. 19:00 Rodez AF - Amiens
    Po 07.12. 20:45 Ajaccio AC - Le Havre

    15.kolo

    So 12.12. 15:00 Caen - Troyes
    So 12.12. 19:00 Guingamp - Valenciennes
    So 12.12. 19:00 Paris FC - Rodez AF
    So 12.12. 19:00 Niort - Ajaccio AC
    So 12.12. 19:00 Nancy - AJ Auxerre
    So 12.12. 19:00 Chateauroux - Toulouse
    So 12.12. 19:00 Amiens - Chambly
    So 12.12. 19:00 Grenoble - Dunkerque
    Po 14.12. 20:45 Le Havre - Clermont
    Út 15.12. 20:00 Pau FC - Sochaux

    16.kolo

    So 19.12. 20:00 Valenciennes - Amiens
    So 19.12. 20:00 Sochaux - Grenoble
    So 19.12. 20:00 Dunkerque - Caen
    So 19.12. 20:00 Rodez AF - Chateauroux
    So 19.12. 20:00 Chambly - Guingamp
    So 19.12. 20:00 AJ Auxerre - Pau FC
    So 19.12. 20:00 Clermont - Paris FC
    So 19.12. 20:00 Ajaccio AC - Nancy
    So 19.12. 20:00 Troyes - Niort
    So 19.12. 20:00 Toulouse - Le Havre

    17.kolo

    Út 22.12. 20:00 Amiens - Ajaccio AC
    Út 22.12. 20:00 Dunkerque - AJ Auxerre
    Út 22.12. 20:00 Caen - Sochaux
    Út 22.12. 20:00 Pau FC - Toulouse
    Út 22.12. 20:00 Paris FC - Guingamp
    Út 22.12. 20:00 Niort - Valenciennes
    Út 22.12. 20:00 Nancy - Chambly
    Út 22.12. 20:00 Le Havre - Rodez AF
    Út 22.12. 20:00 Chateauroux - Clermont
    Út 22.12. 20:00 Grenoble - Troyes

    18.kolo

    Út 05.01. 20:00 Valenciennes - Nancy
    Út 05.01. 20:00 Guingamp - Amiens
    Út 05.01. 20:00 Troyes - Chateauroux
    Út 05.01. 20:00 Toulouse - Paris FC
    Út 05.01. 20:00 Sochaux - Dunkerque
    Út 05.01. 20:00 Rodez AF - Niort
    Út 05.01. 20:00 AJ Auxerre - Caen
    Út 05.01. 20:00 Clermont - Grenoble
    Út 05.01. 20:00 Ajaccio AC - Pau FC
    Út 05.01. 20:00 Chambly - Le Havre

    19.kolo

    So 09.01. 20:00 Chateauroux - Guingamp
    So 09.01. 20:00 Dunkerque - Troyes
    So 09.01. 20:00 Sochaux - Clermont
    So 09.01. 20:00 Caen - Toulouse
    So 09.01. 20:00 Pau FC - Chambly
    So 09.01. 20:00 Paris FC - Ajaccio AC
    So 09.01. 20:00 Niort - Amiens
    So 09.01. 20:00 Nancy - Rodez AF
    So 09.01. 20:00 Le Havre - Valenciennes
    So 09.01. 20:00 Grenoble - AJ Auxerre
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 8 2 2 18:10 26
    2. 11 7 1 3 16:8 22
    3. 11 6 3 2 17:8 21
    4. 12 6 3 3 12:10 21
    5. 12 5 5 2 15:6 20
    6. 12 6 2 4 22:15 20
    7. 12 5 4 3 19:15 19
    8. 12 4 5 3 18:14 17
    9. 11 5 2 4 16:16 17
    10. 12 5 2 5 11:11 17
    11. 12 4 4 4 14:14 16
    12. 12 5 1 6 10:16 16
    13. 12 3 5 4 10:11 14
    14. 12 3 3 6 8:10 12
    15. 12 3 3 6 11:15 12
    16. 12 3 3 6 7:17 12
    17. 11 3 2 6 10:13 11
    18. 12 2 5 5 10:19 11
    19. 12 2 4 6 11:15 10
    20. 12 1 5 6 9:21 8

    Nejčtenější ze sportu