Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14833
  • Návštěvy: 475/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Francie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3824
    Týden:
    475
    Dnes:
    34
    On-line:
    1

    2.kolo

    28.08. 21:00 Lyon - Dijon 4:1 (3:1)
    So 29.08. 17:00 Rennes - Montpellier 2:1 (1:0)
    So 29.08. 21:00 Strasbourg - Nice 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 13:00 Reims - Lille 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 15:00 St. Etienne - Lorient 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 15:00 Angers - Bordeaux 0:2 (0:2)
    Ne 30.08. 15:00 Nantes - Nimes 2:1 (2:0)
    Ne 30.08. 15:00 Metz - Monaco 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 21:00 Brest - Marseille 2:3 (1:2)
    Čt 10.09. 21:00 Lens - PSG 1:0 (0:0)

    3.kolo

    11.09. 21:00 Bordeaux - Lyon 0:0 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Montpellier - Nice 3:1 (1:0)
    So 12.09. 21:00 St. Etienne - Strasbourg 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 13:00 Lille - Metz 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 15:00 Lorient - Lens 2:3 (1:2)
    Ne 13.09. 15:00 Nimes - Rennes 2:4 (1:2)
    Ne 13.09. 15:00 Dijon - Brest 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 15:00 Angers - Reims 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Monaco - Nantes 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 21:00 PSG - Marseille 0:1 (0:1)

    1.kolo

    21.08. 19:00 Bordeaux - Nantes 0:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Dijon - Angers 0:1 (0:1)
    So 22.08. 21:00 Lille - Rennes 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 13:00 Monaco - Reims 2:2 (1:2)
    Ne 23.08. 15:00 Nimes - Brest 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 15:00 Lorient - Strasbourg 3:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Nice - Lens 2:1 (1:1)
    Út 15.09. 21:00 Montpellier - Lyon 2:1 (1:0)
    St 16.09. 21:00 PSG - Metz 1:0 (0:0)
    Čt 17.09. 21:00 Marseille - St. Etienne 0:2 (0:1)

    4.kolo

    18.09. 21:00 Lyon - Nimes 0:0 (0:0)
    So 19.09. 17:00 Lens - Bordeaux 2:1 (0:0)
    So 19.09. 21:00 Rennes - Monaco 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 13:00 Nice - PSG 0:3 (0:2)
    Ne 20.09. 15:00 Brest - Lorient 3:2 (2:1)
    Ne 20.09. 15:00 Montpellier - Angers 4:1 (2:1)
    Ne 20.09. 15:00 Metz - Reims 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 15:00 Strasbourg - Dijon 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 17:00 Nantes - St. Etienne 2:2 (0:1)
    Ne 20.09. 21:00 Marseille - Lille 1:1 (0:0)

    5.kolo

    25.09. 21:00 Lille - Nantes 2:0 (1:0)
    So 26.09. 17:00 St. Etienne - Rennes 0:3 (0:1)
    So 26.09. 21:00 Marseille - Metz 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 13:00 Bordeaux - Nice 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:00 Nimes - Lens 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:00 Monaco - Strasbourg 3:2 (2:0)
    Ne 27.09. 15:00 Dijon - Montpellier 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 15:00 Angers - Brest 3:2 (1:2)
    Ne 27.09. 17:00 Lorient - Lyon 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 21:00 Reims - PSG 0:2 (0:1)

    6.kolo

    02.10. 21:00 PSG - Angers 6:1 (2:0)
    So 03.10. 17:00 Lens - St. Etienne 2:0 (1:0)
    So 03.10. 21:00 Nice - Nantes 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 13:00 Montpellier - Nimes 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Strasbourg - Lille 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Bordeaux - Dijon 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Metz - Lorient 3:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Brest - Monaco 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 17:00 Rennes - Reims 2:2 (2:1)
    Ne 04.10. 21:00 Lyon - Marseille 1:1 (1:1)

    7.kolo

    16.10. 19:00 Dijon - Rennes 1:1 (0:1)
    16.10. 21:00 Nimes - PSG 0:4 (0:1)
    So 17.10. 17:00 Reims - Lorient 1:3 (1:0)
    So 17.10. 21:00 Marseille - Bordeaux 3:1 (1:0)
    Ne 18.10. 13:00 Strasbourg - Lyon 2:3 (1:3)
    Ne 18.10. 15:00 Angers - Metz 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Monaco - Montpellier 1:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Nantes - Brest 3:1 (2:0)
    Ne 18.10. 17:00 St. Etienne - Nice 1:3 (0:2)
    Ne 18.10. 21:00 Lille - Lens 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 31.10. 17:00 Rennes - Brest 2:1 (0:0)
    So 31.10. 21:00 Nantes - PSG 0:3 (0:0)
    Ne 01.11. 13:00 St. Etienne - Montpellier 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 15:00 Reims - Strasbourg 2:1 (2:1)
    Ne 01.11. 15:00 Nimes - Metz 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 15:00 Dijon - Lorient 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 15:00 Angers - Nice 0:3 (0:2)
    Ne 01.11. 17:00 Monaco - Bordeaux 4:0 (3:0)
    Ne 01.11. 21:00 Lille - Lyon 1:1 (1:1)
    St 30.12. 00:00 Marseille - Lens

    10.kolo

    06.11. 21:00 Strasbourg - Marseille 0:1 (0:0)
    So 07.11. 17:00 Bordeaux - Montpellier 0:2 (0:0)
    So 07.11. 21:00 PSG - Rennes 3:0 (2:0)
    Ne 08.11. 13:00 Brest - Lille 3:2 (3:1)
    Ne 08.11. 15:00 Lorient - Nantes 0:2 (0:0)
    Ne 08.11. 15:00 Nimes - Angers 1:5 (0:2)
    Ne 08.11. 15:00 Metz - Dijon 1:1 (1:1)
    Ne 08.11. 15:00 Lens - Reims 4:4 (1:0)
    Ne 08.11. 17:00 Nice - Monaco 1:2 (0:1)
    Ne 08.11. 21:00 Lyon - St. Etienne 2:1 (0:1)

    11.kolo

    20.11. 19:00 Rennes - Bordeaux 0:1 (0:1)
    20.11. 21:00 Monaco - PSG 3:2 (0:2)
    So 21.11. 17:00 Brest - St. Etienne 4:1 (4:1)
    Ne 22.11. 13:00 Nantes - Metz 1:1 (1:1)
    Ne 22.11. 15:00 Dijon - Lens 0:1 (0:1)
    Ne 22.11. 15:00 Montpellier - Strasbourg 4:3 (3:3)
    Ne 22.11. 15:00 Reims - Nimes 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 17:00 Angers - Lyon 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 21:00 Lille - Lorient 4:0 (1:0)
    St 30.12. 00:00 Marseille - Nice

    8.kolo

    23.10. 21:00 Rennes - Angers 1:2 (1:1)
    So 24.10. 17:00 Lorient - Marseille 0:1 (0:0)
    So 24.10. 21:00 PSG - Dijon 4:0 (2:0)
    Ne 25.10. 15:00 Metz - St. Etienne 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 15:00 Montpellier - Reims 0:4 (0:3)
    Ne 25.10. 15:00 Brest - Strasbourg 0:3 (0:2)
    Ne 25.10. 15:00 Bordeaux - Nimes 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 17:00 Nice - Lille 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 21:00 Lyon - Monaco 4:1 (4:0)
    St 25.11. 19:00 Lens - Nantes

    12.kolo

    27.11. 21:00 Strasbourg - Rennes
    So 28.11. 17:00 Marseille - Nantes
    So 28.11. 21:00 PSG - Bordeaux
    Ne 29.11. 13:00 Lyon - Reims
    Ne 29.11. 15:00 Lorient - Montpellier
    Ne 29.11. 15:00 Lens - Angers
    Ne 29.11. 15:00 Metz - Brest
    Ne 29.11. 15:00 Monaco - Nimes
    Ne 29.11. 17:00 Nice - Dijon
    Ne 29.11. 21:00 St. Etienne - Lille

    13.kolo

    So 05.12. 20:00 Angers - Lorient
    So 05.12. 20:00 Nimes - Marseille
    So 05.12. 20:00 Reims - Nice
    So 05.12. 20:00 Nantes - Strasbourg
    So 05.12. 20:00 Montpellier - PSG
    So 05.12. 20:00 Metz - Lyon
    So 05.12. 20:00 Lille - Monaco
    So 05.12. 20:00 Dijon - St. Etienne
    So 05.12. 20:00 Bordeaux - Brest
    So 05.12. 20:00 Rennes - Lens

    14.kolo

    So 12.12. 20:00 Strasbourg - Metz
    So 12.12. 20:00 Lille - Bordeaux
    So 12.12. 20:00 Lens - Montpellier
    So 12.12. 20:00 Marseille - Monaco
    So 12.12. 20:00 Brest - Reims
    So 12.12. 20:00 Nantes - Dijon
    So 12.12. 20:00 Nice - Rennes
    So 12.12. 20:00 St. Etienne - Angers
    So 12.12. 20:00 PSG - Lyon
    So 12.12. 20:00 Lorient - Nimes

    15.kolo

    St 16.12. 20:00 Lyon - Brest
    St 16.12. 20:00 PSG - Lorient
    St 16.12. 20:00 Nimes - Nice
    St 16.12. 20:00 Rennes - Marseille
    St 16.12. 20:00 Dijon - Lille
    St 16.12. 20:00 Montpellier - Metz
    St 16.12. 20:00 Monaco - Lens
    St 16.12. 20:00 Bordeaux - Rennes
    St 16.12. 20:00 Angers - Strasbourg
    St 16.12. 20:00 Reims - Nantes

    16.kolo

    So 19.12. 20:00 Strasbourg - Bordeaux
    So 19.12. 20:00 Lorient - Rennes
    So 19.12. 20:00 Lille - PSG
    So 19.12. 20:00 Nice - Lyon
    So 19.12. 20:00 Dijon - Monaco
    So 19.12. 20:00 Nantes - Angers
    So 19.12. 20:00 Metz - Lens
    So 19.12. 20:00 Brest - Montpellier
    So 19.12. 20:00 St. Etienne - Nimes
    So 19.12. 20:00 Marseille - Reims

    17.kolo

    St 23.12. 20:00 Lens - Brest
    St 23.12. 20:00 Angers - Marseille
    St 23.12. 20:00 PSG - Strasbourg
    St 23.12. 20:00 Nimes - Dijon
    St 23.12. 20:00 Nice - Lorient
    St 23.12. 20:00 Bordeaux - Reims
    St 23.12. 20:00 Montpellier - Lille
    St 23.12. 20:00 Monaco - St. Etienne
    St 23.12. 20:00 Lyon - Nantes
    St 23.12. 20:00 Rennes - Metz

    18.kolo

    St 06.01. 20:00 Strasbourg - Nimes
    St 06.01. 20:00 Lyon - Lens
    St 06.01. 20:00 Lorient - Monaco
    St 06.01. 20:00 Lille - Angers
    St 06.01. 20:00 Metz - Bordeaux
    St 06.01. 20:00 Nantes - Rennes
    St 06.01. 20:00 Brest - Nice
    St 06.01. 20:00 Reims - Dijon
    St 06.01. 20:00 St. Etienne - PSG
    St 06.01. 20:00 Marseille - Montpellier

    19.kolo

    So 09.01. 20:00 Metz - Nice
    So 09.01. 20:00 Rennes - Lyon
    So 09.01. 20:00 Reims - St. Etienne
    So 09.01. 20:00 PSG - Brest
    So 09.01. 20:00 Nimes - Lille
    So 09.01. 20:00 Dijon - Marseille
    So 09.01. 20:00 Bordeaux - Lorient
    So 09.01. 20:00 Montpellier - Nantes
    So 09.01. 20:00 Monaco - Angers
    So 09.01. 20:00 Lens - Strasbourg
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1.
     PSG
    11 8 0 3 28:6 24
    2. 11 6 4 1 21:7 22
    3. 11 5 5 1 18:10 20
    4. 11 6 2 3 20:16 20
    5. 11 6 2 3 20:16 20
    6. 9 5 3 1 12:8 18
    7. 11 5 3 3 18:15 18
    8. 10 5 2 3 15:12 17
    9. 9 5 2 2 15:14 17
    10. 11 4 4 3 12:9 16
    11. 11 5 1 5 15:21 16
    12. 11 4 3 4 10:11 15
    13. 11 5 0 6 19:23 15
    14. 10 3 3 4 12:14 12
    15. 11 3 2 6 11:19 11
    16. 11 3 1 7 11:19 10
    17. 11 2 3 6 16:19 9
    18. 11 2 2 7 12:21 8
    19. 11 2 0 9 13:23 6
    20. 11 0 4 7 5:20 4

    Nejčtenější ze sportu