Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14822
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Trutnov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1070
    Týden:
    25
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 15.08. 17:00 Mladé Buky - Rudník 3:1 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Mostek - Podhůří 2:3 np (0:1)
    So 15.08. 17:00 Libeč - Rtyně 0:4 (0:3)
    So 15.08. 17:00 Volanov - Vítězná 2:1 np (0:0)
    So 15.08. 17:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 4:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Strážné - Hajnice 0:1 (0:1)
    Čt 27.08. 18:00 FK Poříčí - Hostinné 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Mladé Buky - Mostek 3:2 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Hostinné - Rudník 4:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Hajnice - FK Poříčí 1:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Janské Lázně - Strážné 3:4 np (2:1)
    So 22.08. 17:00 Vítězná - Bílá Třemešná 1:6 (1:3)
    So 22.08. 17:00 Rtyně - Volanov 3:4 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Podhůří - Libeč 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Rudník - Mostek 6:2 (4:1)
    So 29.08. 17:00 Libeč - Mladé Buky 0:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Volanov - Podhůří 4:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Bílá Třemešná - Rtyně 5:4 (1:3)
    So 29.08. 17:00 Strážné - Vítězná 4:3 np (1:2)
    So 29.08. 17:00 FK Poříčí - Janské Lázně 3:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Hostinné - Hajnice 6:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Hajnice - Rudník 0:4 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Janské Lázně - Hostinné 1:4 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Vítězná - FK Poříčí 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Rtyně - Strážné 4:1 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Podhůří - Bílá Třemešná 0:6 (0:4)
    So 05.09. 17:00 Mladé Buky - Volanov 4:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Mostek - Libeč 9:0 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Rudník - Libeč 5:0 (3:0)
    So 12.09. 16:30 Volanov - Mostek 1:0 np (0:0)
    So 12.09. 16:30 Bílá Třemešná - Mladé Buky 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 16:30 Strážné - Podhůří 3:2 np (0:2)
    So 12.09. 16:30 FK Poříčí - Rtyně 2:1 np (0:1)
    So 12.09. 16:30 Hostinné - Vítězná 3:4 np (2:1)
    So 12.09. 16:30 Hajnice - Janské Lázně 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:00 Janské Lázně - Rudník 3:5 (1:4)
    So 19.09. 16:00 Vítězná - Hajnice 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Rtyně - Hostinné 1:2 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Podhůří - FK Poříčí 3:4 np (3:1)
    So 19.09. 16:00 Mladé Buky - Strážné 4:1 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Mostek - Bílá Třemešná 1:3 (0:3)
    So 19.09. 16:00 Libeč - Volanov 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 15:30 Rudník - Volanov 4:3 (2:3)
    So 26.09. 15:30 Bílá Třemešná - Libeč 2:0 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Strážné - Mostek 1:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 FK Poříčí - Mladé Buky 1:2 np (1:1)
    So 26.09. 15:30 Hostinné - Podhůří 2:1 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Hajnice - Rtyně 1:2 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Janské Lázně - Vítězná 2:3 np (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 15:00 Vítězná - Rudník 3:7 (2:5)
    So 03.10. 15:00 Rtyně - Janské Lázně 6:0 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Podhůří - Hajnice 4:2 (3:0)
    So 03.10. 15:00 Mladé Buky - Hostinné 6:4 (3:3)
    So 03.10. 15:00 Mostek - FK Poříčí 3:2 np (1:0)
    So 03.10. 15:00 Libeč - Strážné 2:7 (0:3)
    So 03.10. 15:00 Volanov - Bílá Třemešná 4:1 (3:1)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Strážné - Volanov 2:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 FK Poříčí - Libeč 4:1 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Hostinné - Mostek 4:2 (3:1)
    So 10.10. 15:00 Hajnice - Mladé Buky 0:7 (0:4)
    So 10.10. 15:00 Janské Lázně - Podhůří 2:4 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Vítězná - Rtyně 2:7 (1:1)
    St 19.05. 17:30 Rudník - Bílá Třemešná

    9.kolo

    So 06.03. 12:00 Mladé Buky - Janské Lázně
    So 06.03. 18:00 Bílá Třemešná - Strážné
    So 06.03. 18:15 Libeč - Hostinné
    Ne 07.03. 10:00 Volanov - FK Poříčí
    Ne 07.03. 12:00 Rtyně - Rudník
    Ne 07.03. 14:00 Mostek - Hajnice
    Ne 07.03. 16:00 Podhůří - Vítězná

    10.kolo

    So 13.03. 09:15 Hajnice - Libeč
    So 13.03. 11:00 Hostinné - Volanov
    So 13.03. 17:00 Vítězná - Mladé Buky
    Ne 14.03. 13:00 Rudník - Strážné
    Ne 14.03. 16:00 Janské Lázně - Mostek
    So 20.03. 16:00 FK Poříčí - Bílá Třemešná
    So 20.03. 18:00 Rtyně - Podhůří

    11.kolo

    So 27.03. 15:00 Podhůří - Rudník
    So 27.03. 15:00 Mladé Buky - Rtyně
    So 27.03. 15:00 Mostek - Vítězná
    So 27.03. 15:00 Libeč - Janské Lázně
    So 27.03. 15:00 Volanov - Hajnice
    So 27.03. 15:00 Bílá Třemešná - Hostinné
    So 27.03. 15:00 Strážné - FK Poříčí

    12.kolo

    So 03.04. 16:30 Rudník - FK Poříčí
    So 03.04. 16:30 Hostinné - Strážné
    So 03.04. 16:30 Hajnice - Bílá Třemešná
    So 03.04. 16:30 Janské Lázně - Volanov
    So 03.04. 16:30 Vítězná - Libeč
    So 03.04. 16:30 Rtyně - Mostek
    So 03.04. 16:30 Podhůří - Mladé Buky

    15.kolo

    So 10.04. 16:30 Rudník - Hostinné
    So 10.04. 16:30 FK Poříčí - Hajnice
    So 10.04. 16:30 Strážné - Janské Lázně
    So 10.04. 16:30 Bílá Třemešná - Vítězná
    So 10.04. 16:30 Volanov - Rtyně
    So 10.04. 16:30 Libeč - Podhůří
    So 10.04. 16:30 Mostek - Mladé Buky

    16.kolo

    So 17.04. 17:00 Mostek - Rudník
    So 17.04. 17:00 Mladé Buky - Libeč
    So 17.04. 17:00 Podhůří - Volanov
    So 17.04. 17:00 Rtyně - Bílá Třemešná
    So 17.04. 17:00 Vítězná - Strážné
    So 17.04. 17:00 Janské Lázně - FK Poříčí
    So 17.04. 17:00 Hajnice - Hostinné

    17.kolo

    So 24.04. 17:00 Rudník - Hajnice
    So 24.04. 17:00 Hostinné - Janské Lázně
    So 24.04. 17:00 FK Poříčí - Vítězná
    So 24.04. 17:00 Strážné - Rtyně
    So 24.04. 17:00 Bílá Třemešná - Podhůří
    So 24.04. 17:00 Volanov - Mladé Buky
    So 24.04. 17:00 Libeč - Mostek

    18.kolo

    So 01.05. 17:00 Libeč - Rudník
    So 01.05. 17:00 Mostek - Volanov
    So 01.05. 17:00 Mladé Buky - Bílá Třemešná
    So 01.05. 17:00 Podhůří - Strážné
    So 01.05. 17:00 Rtyně - FK Poříčí
    So 01.05. 17:00 Vítězná - Hostinné
    So 01.05. 17:00 Janské Lázně - Hajnice

    19.kolo

    So 08.05. 17:00 Rudník - Janské Lázně
    So 08.05. 17:00 Hajnice - Vítězná
    So 08.05. 17:00 Hostinné - Rtyně
    So 08.05. 17:00 FK Poříčí - Podhůří
    So 08.05. 17:00 Strážné - Mladé Buky
    So 08.05. 17:00 Bílá Třemešná - Mostek
    So 08.05. 17:00 Volanov - Libeč

    20.kolo

    So 15.05. 17:00 Volanov - Rudník
    So 15.05. 17:00 Libeč - Bílá Třemešná
    So 15.05. 17:00 Mostek - Strážné
    So 15.05. 17:00 Mladé Buky - FK Poříčí
    So 15.05. 17:00 Podhůří - Hostinné
    So 15.05. 17:00 Rtyně - Hajnice
    So 15.05. 17:00 Vítězná - Janské Lázně

    21.kolo

    So 22.05. 17:00 Rudník - Vítězná
    So 22.05. 17:00 Janské Lázně - Rtyně
    So 22.05. 17:00 Hajnice - Podhůří
    So 22.05. 17:00 Hostinné - Mladé Buky
    So 22.05. 17:00 FK Poříčí - Mostek
    So 22.05. 17:00 Strážné - Libeč
    So 22.05. 17:00 Bílá Třemešná - Volanov

    22.kolo

    So 29.05. 17:00 Bílá Třemešná - Rudník
    So 29.05. 17:00 Volanov - Strážné
    So 29.05. 17:00 Libeč - FK Poříčí
    So 29.05. 17:00 Mostek - Hostinné
    So 29.05. 17:00 Mladé Buky - Hajnice
    So 29.05. 17:00 Podhůří - Janské Lázně
    So 29.05. 17:00 Rtyně - Vítězná

    14.kolo

    St 02.06. 18:00 Rudník - Hostinné
    St 02.06. 18:00 FK Poříčí - Hajnice
    St 02.06. 18:00 Strážné - Janské Lázně
    St 02.06. 18:00 Bílá Třemešná - Vítězná
    St 02.06. 18:00 Volanov - Rtyně
    St 02.06. 18:00 Libeč - Podhůří
    St 02.06. 18:00 Mostek - Mladé Buky

    23.kolo

    So 05.06. 17:00 Rudník - Rtyně
    So 05.06. 17:00 Vítězná - Podhůří
    So 05.06. 17:00 Janské Lázně - Mladé Buky
    So 05.06. 17:00 Hajnice - Mostek
    So 05.06. 17:00 Hostinné - Libeč
    So 05.06. 17:00 FK Poříčí - Volanov
    So 05.06. 17:00 Strážné - Bílá Třemešná

    24.kolo

    So 12.06. 17:00 Strážné - Rudník
    So 12.06. 17:00 Bílá Třemešná - FK Poříčí
    So 12.06. 17:00 Volanov - Hostinné
    So 12.06. 17:00 Libeč - Hajnice
    So 12.06. 17:00 Mostek - Janské Lázně
    So 12.06. 17:00 Mladé Buky - Vítězná
    So 12.06. 17:00 Podhůří - Rtyně

    25.kolo

    So 19.06. 17:00 Rudník - Podhůří
    So 19.06. 17:00 Rtyně - Mladé Buky
    So 19.06. 17:00 Vítězná - Mostek
    So 19.06. 17:00 Janské Lázně - Libeč
    So 19.06. 17:00 Hajnice - Volanov
    So 19.06. 17:00 Hostinné - Bílá Třemešná
    So 19.06. 17:00 FK Poříčí - Strážné

    26.kolo

    So 26.06. 17:00 FK Poříčí - Rudník
    So 26.06. 17:00 Strážné - Hostinné
    So 26.06. 17:00 Bílá Třemešná - Hajnice
    So 26.06. 17:00 Volanov - Janské Lázně
    So 26.06. 17:00 Libeč - Vítězná
    So 26.06. 17:00 Mostek - Rtyně
    So 26.06. 17:00 Mladé Buky - Podhůří
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 2 0 0 30:10 25
    2. 8 6 0 1 1 28:11 19
    3. 9 6 0 1 2 29:19 19
    4. 8 6 0 0 2 34:18 18
    5. 9 4 2 2 1 19:12 18
    6. 9 5 0 2 2 32:15 17
    7. 9 3 3 0 3 16:15 15
    8. 9 3 1 2 3 18:24 13
    9. 9 2 3 0 4 20:21 12
    10. 9 2 2 2 3 18:30 12
    11. 9 2 1 2 4 22:21 10
    12. 9 2 0 0 7 8:27 6
    13. 9 0 0 2 7 13:33 2
    14. 9 0 0 0 9 4:35 0

    Nejčtenější ze sportu