Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14819
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1128
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    9.kolo

    Út 00.00. 17:00 Loko HK B - Libčany B výsledek
    Út 00.00. 17:00 Dobřenice - RMSK Cidlina B výsledek
    Út 00.00. 17:00 Libřice - Hořiněves výsledek
    Út 00.00. 17:00 Cerekvice - Kunčice B výsledek
    Út 00.00. 17:00 Sendražice - Kratonohy výsledek
    Út 00.00. 17:00 Neděliště - Probluz výsledek
    Út 00.00. 17:00 Klamoš - Starý Bydžov výsledek

    10.kolo

    Út 00.00. 11:15 Kunčice B - Sendražice výsledek
    Út 00.00. 14:30 Libčany B - Starý Bydžov výsledek
    Út 00.00. 14:30 Probluz - Klamoš výsledek
    Út 00.00. 14:30 Kratonohy - Neděliště výsledek
    Út 00.00. 14:30 Hořiněves - Cerekvice výsledek
    Út 00.00. 14:30 RMSK Cidlina B - Libřice výsledek
    Út 00.00. 14:30 Loko HK B - Dobřenice výsledek

    11.kolo

    Út 00.00. 15:00 Dobřenice - Libčany B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Libřice - Loko HK B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Cerekvice - RMSK Cidlina B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Sendražice - Hořiněves výsledek
    Út 00.00. 15:00 Neděliště - Kunčice B výsledek
    Út 00.00. 15:00 Klamoš - Kratonohy výsledek
    Út 00.00. 15:00 Starý Bydžov - Probluz výsledek

    12.kolo

    Út 00.00. 15:00 Libčany B - Probluz výsledek
    Út 00.00. 15:00 Kratonohy - Starý Bydžov výsledek
    Út 00.00. 15:00 Kunčice B - Klamoš výsledek
    Út 00.00. 15:00 Hořiněves - Neděliště výsledek
    Út 00.00. 15:00 RMSK Cidlina B - Sendražice výsledek
    Út 00.00. 15:00 Loko HK B - Cerekvice výsledek
    Út 00.00. 15:00 Dobřenice - Libřice výsledek

    13.kolo

    Út 00.00. 14:30 Klamoš - Hořiněves výsledek
    So 15.08. 17:00 Cerekvice - Dobřenice 2:4 (1:4)
    So 15.08. 17:00 Sendražice - Loko HK B 9:0 (5:0)
    So 15.08. 17:00 Neděliště - RMSK Cidlina B 2:5 (0:3)
    So 15.08. 17:00 Starý Bydžov - Kunčice B 2:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Probluz - Kratonohy 5:2 (2:1)
    St 09.09. 18:00 Libřice - Libčany B 8:1 (5:0)

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Kunčice B - Probluz 1:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Hořiněves - Starý Bydžov 4:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Loko HK B - Neděliště 2:6 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Dobřenice - Sendražice 2:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Libřice - Cerekvice 7:0 (3:0)
    Ne 23.08. 14:00 Kratonohy - Libčany B 5:2 (2:2)
    St 09.09. 17:00 RMSK Cidlina B - Klamoš 1:4 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 13:00 Sendražice - Libřice 2:4 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Libčany B - Cerekvice 8:0 (5:0)
    So 29.08. 17:00 Starý Bydžov - RMSK Cidlina B 0:6 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Probluz - Hořiněves 5:1 (3:0)
    Ne 30.08. 14:00 Kratonohy - Kunčice B 8:3 (4:1)
    Ne 30.08. 17:00 Neděliště - Dobřenice 3:2 (2:0)
    St 16.09. 17:00 Klamoš - Loko HK B 3:4 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 RMSK Cidlina B - Probluz 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Loko HK B - Starý Bydžov 2:5 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Dobřenice - Klamoš 1:1 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Libřice - Neděliště 8:1 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Cerekvice - Sendražice 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Kunčice B - Libčany B 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Hořiněves - Kratonohy 2:6 (0:4)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Libčany B - Sendražice 4:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Neděliště - Cerekvice 4:6 (3:4)
    So 12.09. 17:00 Klamoš - Libřice 1:8 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Starý Bydžov - Dobřenice 2:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Probluz - Loko HK B 3:0k
    Ne 13.09. 14:00 Kratonohy - RMSK Cidlina B 2:4 (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Kunčice B - Hořiněves 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Hořiněves - Libčany B 2:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 RMSK Cidlina B - Kunčice B 5:0 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Loko HK B - Kratonohy 6:1 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Dobřenice - Probluz 4:2 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Libřice - Starý Bydžov 2:1 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Cerekvice - Klamoš 1:3 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Sendražice - Neděliště 4:1 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Klamoš - Sendražice 9:1 (2:1)
    So 26.09. 16:30 Starý Bydžov - Cerekvice 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 14:00 Kratonohy - Dobřenice 2:5 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Libčany B - Neděliště 3:2 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Kunčice B - Loko HK B 4:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Hořiněves - RMSK Cidlina B 0:7 (0:5)
    Po 28.09. 16:30 Probluz - Libřice 4:4 (3:1)

    7.kolo

    Út 00.00. 16:00 RMSK Cidlina B - Libčany B 3:0k
    So 03.10. 16:00 Dobřenice - Kunčice B 4:2 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Libřice - Kratonohy 4:1 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Cerekvice - Probluz 3:5 (1:3)
    So 03.10. 16:00 Sendražice - Starý Bydžov 1:2 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Neděliště - Klamoš 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Loko HK B - Hořiněves 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 15:30 Starý Bydžov - Neděliště 3:1 (1:0)
    So 10.10. 15:30 Probluz - Sendražice 3:1 (2:0)
    So 10.10. 15:30 Kunčice B - Libřice 0:2 (0:1)
    So 10.10. 15:30 Hořiněves - Dobřenice 2:5 (1:2)
    Ne 11.10. 10:00 Kratonohy - Cerekvice 6:5 (3:3)
    Ne 11.10. 15:30 Libčany B - Klamoš 1:6 (0:2)
    Ne 11.10. 15:30 RMSK Cidlina B - Loko HK B 8:1 (6:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 1 0 47:11 25
    2. 9 8 0 1 42:9 24
    3. 9 6 1 2 30:19 19
    4. 9 6 1 2 28:17 19
    5. 9 6 0 3 18:19 18
    6. 8 4 1 3 28:19 13
    7. 9 4 0 5 33:36 12
    8. 9 3 1 5 21:28 10
    9. 9 3 0 6 22:34 9
    10. 9 3 0 6 14:26 9
    11. 9 2 1 6 21:26 7
    12. 9 2 1 6 18:41 7
    13. 8 1 2 5 14:29 5
    14. 9 1 1 7 19:41 4

    Nejčtenější ze sportu