Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14814
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Plzeň-sever  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
356
Týden:
12
Dnes:
2
On-line:
1

7.kolo

So 17.10. 12:00 Kaznějov - Sokol Manětín výsledek
Ne 18.10. 09:15 Kralovice - Mladotice výsledek
Ne 18.10. 12:00 Žihle - Kozojedy výsledek
Ne 18.10. 12:00 Dolní Bělá - Plasy výsledek

8.kolo

So 24.10. 10:00 Kozojedy - Dolní Bělá výsledek
So 24.10. 10:00 Sokol Manětín - Žihle výsledek
Ne 25.10. 09:15 Kralovice - Kaznějov výsledek
Ne 25.10. 14:00 Mladotice - Trafo Hadačka výsledek

9.kolo

Ne 01.11. 10:00 Kaznějov - Mladotice výsledek
Ne 01.11. 10:00 Žihle - Kralovice výsledek
Ne 01.11. 11:30 Dolní Bělá - Sokol Manětín výsledek
Ne 01.11. 11:30 Trafo Hadačka - Plasy výsledek

1.kolo

So 05.09. 10:00 Kozojedy - Trafo Hadačka 2:14 (1:3)
So 05.09. 10:00 Kaznějov - Žihle 12:3 (5:3)
So 05.09. 14:30 Plasy - Mladotice 4:2 (0:1)
Ne 06.09. 09:15 Kralovice - Dolní Bělá 9:2 (4:0)

2.kolo

So 12.09. 14:00 Mladotice - Žihle 10:1 (6:1)
So 12.09. 14:00 Plasy - Kozojedy 11:0 (6:0)
Ne 13.09. 14:00 Dolní Bělá - Kaznějov 0:12 (0:5)
Ne 13.09. 14:00 Trafo Hadačka - Sokol Manětín 2:8 (2:1)

3.kolo

So 19.09. 10:00 Kozojedy - Mladotice 0:12 (0:6)
So 19.09. 10:00 Sokol Manětín - Plasy 3:9 (3:3)
Ne 20.09. 09:15 Kralovice - Trafo Hadačka 9:1 (3:1)
Ne 20.09. 10:00 Žihle - Dolní Bělá 8:3 (2:1)

4.kolo

So 26.09. 10:00 Kozojedy - Sokol Manětín 2:11 (0:4)
Ne 27.09. 13:00 Trafo Hadačka - Kaznějov 2:4 (0:2)
Út 29.09. 14:00 Mladotice - Dolní Bělá 15:0 (5:0)
St 07.10. 17:00 Plasy - Kralovice 2:0 (0:0)

5.kolo

So 03.10. 10:00 Sokol Manětín - Mladotice 0:4 (0:2)
Ne 04.10. 09:15 Kralovice - Kozojedy 24:0 (11:0)
Ne 04.10. 10:00 Kaznějov - Plasy 1:12 (1:4)
Ne 04.10. 10:00 Žihle - Trafo Hadačka 6:2 (2:1)

6.kolo

So 10.10. 10:00 Kozojedy - Kaznějov 2:17 (1:8)
So 10.10. 10:00 Sokol Manětín - Kralovice 1:14 (0:7)
So 10.10. 12:30 Plasy - Žihle 2:5 (2:3)
Ne 11.10. 12:30 Trafo Hadačka - Dolní Bělá 8:1 (2:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 6 5 0 0 1 40:11 15
2. 5 4 0 0 1 56:6 12
3. 5 4 0 0 1 43:5 12
4. 5 4 0 0 1 46:19 12
5. 5 3 0 0 2 23:29 9
6. 6 2 0 0 4 29:30 6
7. 5 2 0 0 3 23:31 6
8. 5 0 0 0 5 6:52 0
9. 6 0 0 0 6 6:89 0

Nejčtenější ze sportu