Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14808
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1238
    Týden:
    33
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 14:30 Sokol Manětín - Mladotice výsledek
    So 17.10. 14:30 Křelovice - Sulkov výsledek
    So 17.10. 14:30 Tlučná - Dolní Bělá výsledek
    So 17.10. 14:30 Všeruby - Kožlany výsledek
    So 17.10. 14:30 Baník Zbůch - Kaznějov B výsledek
    So 17.10. 14:30 Baník Líně - Sokol Trnová výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Horní Bříza B - Nýřany výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Mladotice - Sokol Trnová výsledek
    So 24.10. 14:30 Kožlany - Baník Zbůch výsledek
    So 24.10. 14:30 Nýřany - Všeruby výsledek
    So 24.10. 14:30 Dolní Bělá - Horní Bříza B výsledek
    So 24.10. 14:30 Sulkov - Tlučná výsledek
    So 24.10. 14:30 Sokol Manětín - Křelovice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Kaznějov B - Baník Líně výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Křelovice - Mladotice výsledek
    So 31.10. 14:00 Tlučná - Sokol Manětín výsledek
    So 31.10. 14:00 Všeruby - Dolní Bělá výsledek
    So 31.10. 14:00 Baník Zbůch - Nýřany výsledek
    So 31.10. 14:00 Baník Líně - Kožlany výsledek
    So 31.10. 14:00 Sokol Trnová - Kaznějov B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Horní Bříza B - Sulkov výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Mladotice - Kaznějov B výsledek
    So 07.11. 14:00 Kožlany - Sokol Trnová výsledek
    So 07.11. 14:00 Nýřany - Baník Líně výsledek
    So 07.11. 14:00 Dolní Bělá - Baník Zbůch výsledek
    So 07.11. 14:00 Sulkov - Všeruby výsledek
    So 07.11. 14:00 Sokol Manětín - Horní Bříza B výsledek
    So 07.11. 14:00 Křelovice - Tlučná výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Tlučná - Mladotice výsledek
    So 14.11. 13:30 Všeruby - Sokol Manětín výsledek
    So 14.11. 13:30 Baník Zbůch - Sulkov výsledek
    So 14.11. 13:30 Baník Líně - Dolní Bělá výsledek
    So 14.11. 13:30 Sokol Trnová - Nýřany výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Horní Bříza B - Křelovice výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Kaznějov B - Kožlany výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Kožlany - Mladotice 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Nýřany - Kaznějov B 15:0 (6:0)
    So 22.08. 17:00 Dolní Bělá - Sokol Trnová 0:5 (0:3)
    So 22.08. 17:00 Sulkov - Baník Líně 2:3 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Sokol Manětín - Baník Zbůch 1:5 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Křelovice - Všeruby 2:7 (1:3)
    So 22.08. 17:00 Tlučná - Horní Bříza B 1:0 np (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Mladotice - Horní Bříza B 5:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Všeruby - Tlučná 3:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Baník Zbůch - Křelovice 11:2 (5:1)
    So 29.08. 17:00 Baník Líně - Sokol Manětín 5:3 (3:2)
    So 29.08. 17:00 Sokol Trnová - Sulkov 0:1 np (0:0)
    So 29.08. 17:00 Kožlany - Nýřany 3:1 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kaznějov B - Dolní Bělá 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Nýřany - Mladotice 2:3 np (2:1)
    So 05.09. 17:00 Dolní Bělá - Kožlany 4:1 (3:1)
    So 05.09. 17:00 Sulkov - Kaznějov B 4:1 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Sokol Manětín - Sokol Trnová 0:3 (0:2)
    So 05.09. 17:00 Křelovice - Baník Líně 2:1 np (1:0)
    So 05.09. 17:00 Tlučná - Baník Zbůch 5:1 (3:1)
    Ne 06.09. 17:00 Horní Bříza B - Všeruby 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 12.09. 16:30 Mladotice - Všeruby 2:5 (1:4)
    So 12.09. 16:30 Baník Zbůch - Horní Bříza B 5:1 (2:1)
    So 12.09. 16:30 Baník Líně - Tlučná 2:0 (0:0)
    So 12.09. 16:30 Sokol Trnová - Křelovice 4:2 (3:0)
    So 12.09. 16:30 Kožlany - Sulkov 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Nýřany - Dolní Bělá 1:2 np (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Kaznějov B - Sokol Manětín 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 16:00 Dolní Bělá - Mladotice 0:1 np (0:0)
    So 19.09. 16:00 Sulkov - Nýřany 4:2 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Sokol Manětín - Kožlany 3:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Křelovice - Kaznějov B 5:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Tlučná - Sokol Trnová 2:3 np (1:1)
    So 19.09. 16:00 Všeruby - Baník Zbůch 3:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Horní Bříza B - Baník Líně 3:5 (2:3)

    6.kolo

    So 26.09. 15:30 Mladotice - Baník Zbůch 4:1 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Baník Líně - Všeruby 1:8 (1:4)
    So 26.09. 15:30 Sokol Trnová - Horní Bříza B 3:2 (3:0)
    So 26.09. 15:30 Nýřany - Sokol Manětín 9:1 (4:0)
    So 26.09. 15:30 Dolní Bělá - Sulkov 2:1 np (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Kaznějov B - Tlučná 1:6 (0:6)
    St 28.10. 14:00 Kožlany - Křelovice výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 15:00 Sulkov - Mladotice 2:5 (1:4)
    So 03.10. 15:00 Sokol Manětín - Dolní Bělá 0:2 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Křelovice - Nýřany 3:4 np (2:1)
    So 03.10. 15:00 Tlučná - Kožlany 8:0 (3:0)
    So 03.10. 15:00 Všeruby - Sokol Trnová 2:3 np (1:1)
    So 03.10. 15:00 Baník Zbůch - Baník Líně 3:4 np (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Horní Bříza B - Kaznějov B 5:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Mladotice - Baník Líně 4:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Sokol Trnová - Baník Zbůch 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 15:00 Kožlany - Horní Bříza B 1:4 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Nýřany - Tlučná 2:4 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Dolní Bělá - Křelovice 3:2 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Sulkov - Sokol Manětín 5:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kaznějov B - Všeruby 1:6 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 0 1 1 35:11 19
    2. 8 4 3 1 0 20:9 19
    3. 8 4 2 1 1 13:10 17
    4. 8 4 2 0 2 22:14 16
    5. 8 4 1 1 2 26:11 15
    6. 8 4 1 1 2 22:24 15
    7. 8 3 1 1 3 18:13 12
    8. 8 3 0 2 3 27:20 11
    9. 8 2 1 2 3 35:18 10
    10. 8 3 0 1 4 18:21 10
    11. 7 3 0 0 4 9:20 9
    12. 7 1 1 1 4 17:29 6
    13. 8 1 0 0 7 9:34 3
    14. 8 1 0 0 7 7:44 3

    Nejčtenější ze sportu