Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14769
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1074
    Týden:
    89
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.09. 17:00 Ústí n.L - Liberec 3:2
    So 19.09. 18:00 Karlovarsko - Příbram 3:0
    So 19.09. 18:00 Volejbal Brno - Lvi Praha 3:0
    Ne 20.09. 17:00 Ostrava - Kladno 3:0
    Čt 24.09. 17:00 Zlín - Č. Budějovice 0:3
    29.01. 17:00 Odolena Voda - Beskydy

    2.kolo

    So 26.09. 17:00 Příbram - Č. Budějovice 1:3
    So 26.09. 18:00 Kladno - Volejbal Brno 3:1
    So 26.09. 18:00 Beskydy - Ostrava 3:0
    So 26.09. 18:00 Karlovarsko - Ústí n.L 3:0
    Ne 27.09. 18:00 Lvi Praha - Zlín 3:0
    St 30.09. 18:00 Liberec - Odolena Voda 3:0

    3.kolo

    So 03.10. 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko 2:3
    St 07.10. 18:00 Č. Budějovice - Lvi Praha 3:0
    Čt 08.10. 17:00 Zlín - Kladno 3:1
    Čt 08.10. 18:00 Ústí n.L - Příbram 3:0
    Čt 08.10. 18:00 Volejbal Brno - Beskydy 3:0
    St 06.01. 17:00 Ostrava - Liberec 3:2

    4.kolo

    So 10.10. 17:00 Ústí n.L - Odolena Voda 3:1
    So 10.10. 18:00 Kladno - Č. Budějovice 2:3
    So 10.10. 18:00 Liberec - Volejbal Brno 3:0
    So 10.10. 19:00 Příbram - Lvi Praha 2:3
    So 10.10. 19:30 Beskydy - Zlín 3:2
    Út 29.12. 18:00 Karlovarsko - Ostrava 3:1

    10.kolo

    So 14.11. 17:00 Příbram - Liberec 0:3
    So 14.11. 17:00 Ústí n.L - Kladno 3:0
    So 14.11. 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 2:3
    So 14.11. 18:00 Karlovarsko - Beskydy 3:1
    So 14.11. 18:00 Odolena Voda - Lvi Praha 2:3
    Po 16.11. 19:40 Volejbal Brno - Zlín 3:1

    11.kolo

    So 21.11. 17:00 Zlín - Příbram 3:2
    So 21.11. 18:00 Č. Budějovice - Volejbal Brno 3:0
    So 21.11. 18:00 Lvi Praha - Ostrava 3:0
    So 21.11. 18:30 Beskydy - Ústí n.L 3:2
    Po 23.11. 17:10 Liberec - Karlovarsko 2:3
    Út 15.12. 20:15 Kladno - Odolena Voda 1:3

    5.kolo

    20.11. 16:00 Volejbal Brno - Karlovarsko 3:2
    20.11. 17:00 Odolena Voda - Příbram 3:1
    20.11. 17:00 Ostrava - Ústí n.L 0:3
    Ne 22.11. 15:00 Zlín - Liberec 0:3
    Ne 22.11. 18:00 Č. Budějovice - Beskydy 3:1
    Út 29.12. 13:00 Lvi Praha - Kladno 3:2

    6.kolo

    27.11. 17:00 Liberec - Č. Budějovice 3:1
    27.11. 17:00 Ústí n.L - Volejbal Brno 3:1
    27.11. 17:00 Odolena Voda - Ostrava 3:1
    27.11. 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0
    Ne 29.11. 17:00 Beskydy - Lvi Praha 3:2
    Út 01.12. 18:00 Příbram - Kladno 3:2

    7.kolo

    04.12. 16:30 Ostrava - Příbram 3:0
    04.12. 16:30 Lvi Praha - Liberec 1:3
    04.12. 17:00 Zlín - Ústí n.L 3:2
    04.12. 17:30 Volejbal Brno - Odolena Voda 1:3
    04.12. 18:00 Kladno - Beskydy 3:1
    St 27.01. 18:00 Č. Budějovice - Karlovarsko

    13.kolo

    So 05.12. 15:00 Zlín - Lvi Praha 0:3
    So 05.12. 16:00 Odolena Voda - Liberec 3:0
    So 05.12. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0
    So 05.12. 18:00 Volejbal Brno - Kladno 3:0
    Po 07.12. 19:15 Ostrava - Beskydy 3:0
    Út 22.12. 17:00 Ústí n.L - Karlovarsko 0:3

    8.kolo

    Čt 10.12. 17:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 1:3
    11.12. 17:00 Příbram - Beskydy 3:1
    11.12. 17:00 Liberec - Kladno 3:0
    11.12. 17:00 Odolena Voda - Zlín 3:0
    11.12. 17:00 Ostrava - Volejbal Brno 3:0
    22.01. 18:00 Karlovarsko - Lvi Praha

    14.kolo

    Út 08.12. 20:15 Beskydy - Volejbal Brno 3:2
    So 12.12. 16:00 Liberec - Ostrava 3:1
    So 12.12. 16:00 Kladno - Zlín 3:0
    So 12.12. 17:00 Příbram - Ústí n.L 0:3
    So 12.12. 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda 3:1
    Po 14.12. 17:10 Lvi Praha - Č. Budějovice 3:0

    9.kolo

    18.12. 16:30 Lvi Praha - Ústí n.L 3:2
    18.12. 17:00 Zlín - Ostrava 2:3
    18.12. 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:0
    18.12. 18:00 Kladno - Karlovarsko 0:3
    18.12. 20:00 Volejbal Brno - Příbram 0:3
    Čt 04.02. 16:00 Beskydy - Liberec

    15.kolo

    So 19.12. 15:00 Zlín - Beskydy 3:2
    So 19.12. 17:00 Ostrava - Karlovarsko 3:0
    So 19.12. 18:00 Lvi Praha - Příbram 3:0
    So 19.12. 18:00 Č. Budějovice - Kladno 3:1
    So 19.12. 18:00 Volejbal Brno - Liberec 1:3
    Po 21.12. 19:40 Odolena Voda - Ústí n.L 0:3

    16.kolo

    Út 22.12. 16:00 Beskydy - Č. Budějovice 0:3
    St 30.12. 15:00 Liberec - Zlín 3:1
    St 30.12. 16:00 Kladno - Lvi Praha 1:3
    St 30.12. 17:00 Příbram - Odolena Voda 3:2
    St 30.12. 18:00 Karlovarsko - Volejbal Brno 3:0
    15.01. 17:00 Ústí n.L - Ostrava 3:0

    17.kolo

    So 09.01. 16:00 Zlín - Karlovarsko 0:3
    So 09.01. 17:00 Ostrava - Odolena Voda 3:1
    So 09.01. 18:00 Kladno - Příbram 3:0
    So 09.01. 18:00 Volejbal Brno - Ústí n.L 2:3
    So 09.01. 19:00 Lvi Praha - Beskydy 3:1
    Po 11.01. 19:30 Č. Budějovice - Liberec 3:1

    18.kolo

    So 16.01. 17:00 Příbram - Ostrava 1:3
    So 16.01. 17:00 Ústí n.L - Zlín 3:0
    So 16.01. 17:00 Beskydy - Kladno 1:3
    So 16.01. 18:00 Odolena Voda - Volejbal Brno 3:0
    So 16.01. 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice 3:1
    So 16.01. 18:00 Liberec - Lvi Praha 3:1

    12.kolo

    So 28.11. 16:00 Liberec - Ústí n.L 3:1
    So 28.11. 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0
    So 28.11. 19:00 Lvi Praha - Volejbal Brno 3:0
    Ne 17.01. 17:00 Příbram - Karlovarsko 0:3
    Ne 24.01. 18:00 Beskydy - Odolena Voda
    St 10.02. 18:00 Kladno - Ostrava

    19.kolo

    So 23.01. 17:00 Beskydy - Příbram
    So 23.01. 17:00 Kladno - Liberec
    So 23.01. 17:00 Lvi Praha - Karlovarsko
    So 23.01. 17:00 Č. Budějovice - Ústí n.L
    So 23.01. 17:00 Zlín - Odolena Voda
    So 23.01. 17:00 Volejbal Brno - Ostrava

    20.kolo

    So 30.01. 17:00 Příbram - Volejbal Brno
    So 30.01. 17:00 Ostrava - Zlín
    So 30.01. 17:00 Odolena Voda - Č. Budějovice
    So 30.01. 17:00 Ústí n.L - Lvi Praha
    So 30.01. 17:00 Karlovarsko - Kladno
    So 30.01. 17:00 Liberec - Beskydy

    21.kolo

    Ne 10.01. 18:00 Beskydy - Karlovarsko 0:3
    So 06.02. 17:00 Liberec - Příbram
    So 06.02. 17:00 Kladno - Ústí n.L
    So 06.02. 17:00 Lvi Praha - Odolena Voda
    So 06.02. 17:00 Č. Budějovice - Ostrava
    So 06.02. 17:00 Zlín - Volejbal Brno

    22.kolo

    So 20.02. 17:00 Příbram - Zlín
    So 20.02. 17:00 Volejbal Brno - Č. Budějovice
    So 20.02. 17:00 Ostrava - Lvi Praha
    So 20.02. 17:00 Odolena Voda - Kladno
    So 20.02. 17:00 Ústí n.L - Beskydy
    So 20.02. 17:00 Karlovarsko - Liberec
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 17 15 0 2 47:14 44
    2. 17 14 0 3 44:18 40
    3. 17 12 0 5 43:22 39
    4. 18 11 0 7 41:27 34
    5. 17 12 0 5 40:25 33
    6. 17 9 0 8 32:30 26
    7. 16 7 0 9 30:31 24
    8. 17 5 0 12 25:39 18
    9. 18 5 0 13 23:42 16
    10. 16 5 0 11 23:41 12
    11. 18 4 0 14 19:47 12
    12. 18 4 0 14 18:49 11

    Nejčtenější ze sportu