Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14760
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
1213
Týden:
34
Dnes:
9
On-line:
1

1.kolo

02.10. 20:45 Barcelona - Peniscola 3:4 (2:3)
02.10. 21:30 Levante - Osasuna Magna 2:0 (2:0)
So 03.10. 12:00 Murcia - Valdepenas 6:6 (1:2)
So 03.10. 17:00 O Parrulo - Zaragoza 2:2 (2:1)
So 03.10. 18:30 Ribera - St. Coloma 3:6 (2:4)
So 03.10. 18:30 Burela - Cartagena 5:2 (2:1)
So 03.10. 20:30 Antequera - Palma Futsal 1:5 (1:3)
Út 01.12. 19:00 Real Betis - Cordoba 1:2 (0:0)
Út 01.12. 20:00 Jaén FS - Movistar 0:6 (0:4)

2.kolo

09.10. 20:45 Movistar - Real Betis 8:3 (3:1)
09.10. 21:00 Osasuna Magna - O Parrulo 2:1 (2:0)
So 10.10. 18:00 Peniscola - Ribera 4:2 (2:1)
So 10.10. 18:00 St. Coloma - Levante 2:4 (1:2)
So 10.10. 19:00 Cordoba - Burela 5:6 (2:3)
Ne 11.10. 14:00 Cartagena - Antequera 5:1 (3:0)
St 28.10. 18:30 Palma Futsal - Barcelona 4:3 (2:2)
St 28.10. 20:30 Zaragoza - Murcia 2:2 (1:1)
Čt 11.02. 20:00 Valdepenas - Jaén FS 1:2 (1:0)

3.kolo

Út 13.10. 20:00 Burela - Movistar 0:3 (0:1)
Út 13.10. 20:00 Barcelona - Cartagena 2:2 (1:0)
Út 13.10. 20:15 O Parrulo - St. Coloma 4:4 (1:1)
Út 13.10. 21:00 Ribera - Levante 0:4 (0:3)
Út 13.10. 21:00 Antequera - Cordoba 1:1 (1:1)
Út 13.10. 21:00 Peniscola - Palma Futsal 3:3 (0:1)
St 14.10. 21:00 Murcia - Osasuna Magna 2:3 (1:1)
St 14.10. 21:00 Jaén FS - Zaragoza 3:2 (2:1)
St 28.10. 19:30 Real Betis - Valdepenas 1:6 (0:3)

4.kolo

16.10. 20:30 Palma Futsal - Ribera 4:1 (3:0)
16.10. 21:00 Levante - O Parrulo 4:1 (1:1)
So 17.10. 12:00 Cartagena - Peniscola 6:3 (5:1)
So 17.10. 12:00 Zaragoza - Real Betis 4:3 (2:2)
So 17.10. 17:00 Cordoba - Barcelona 3:1 (0:0)
So 17.10. 18:00 St. Coloma - Murcia 1:2 (1:1)
So 17.10. 18:30 Movistar - Antequera 2:3 (1:2)
So 17.10. 18:30 Osasuna Magna - Jaén FS 2:2 (1:0)
Ne 18.10. 12:30 Valdepenas - Burela 4:1 (2:0)

5.kolo

Út 20.10. 19:00 Murcia - Levante 5:6 (0:2)
Út 20.10. 20:30 Palma Futsal - Cartagena 3:0 (2:0)
Út 20.10. 21:00 Ribera - O Parrulo 6:4 (2:2)
Út 20.10. 21:00 Jaén FS - St. Coloma 1:1 (0:0)
Út 20.10. 21:00 Real Betis - Osasuna Magna 4:3 (4:1)
St 21.10. 20:00 Barcelona - Movistar 2:3 (0:1)
St 21.10. 20:30 Burela - Zaragoza 5:5 (4:1)
St 21.10. 21:30 Antequera - Valdepenas 3:4 (2:0)
St 21.10. 21:30 Peniscola - Cordoba 3:3 (1:1)

6.kolo

23.10. 21:00 Osasuna Magna - Burela 3:3 (2:2)
So 24.10. 12:00 St. Coloma - Real Betis 1:2 (0:1)
So 24.10. 13:00 Cordoba - Palma Futsal 2:2 (1:1)
So 24.10. 18:00 Zaragoza - Antequera 5:1 (4:1)
So 24.10. 18:30 Movistar - Peniscola 2:2 (1:1)
Ne 25.10. 12:00 Cartagena - Ribera 2:2 (1:1)
Út 29.12. 17:00 Valdepenas - Barcelona 2:2 (1:1)
St 17.02. 20:30 Levante - Jaén FS 5:3 (3:3)
Čt 25.02. 18:30 O Parrulo - Murcia 1:6 (0:2)

7.kolo

So 31.10. 16:00 Cartagena - Cordoba 6:0 (3:0)
So 31.10. 17:00 Barcelona - Zaragoza 2:2 (1:1)
So 31.10. 18:00 Ribera - Murcia 2:3 (1:1)
So 31.10. 18:00 Peniscola - Valdepenas 3:1 (1:1)
So 31.10. 18:30 Burela - St. Coloma 3:3 (0:2)
So 31.10. 18:30 Antequera - Osasuna Magna 4:4 (1:4)
So 19.12. 12:00 Palma Futsal - Movistar 0:4 (0:2)
So 09.01. 12:00 Real Betis - Levante 2:2 (0:1)
So 09.01. 18:30 Jaén FS - O Parrulo 5:3 (3:1)

8.kolo

Út 10.11. 18:30 St. Coloma - Antequera 2:2 (2:1)
Út 10.11. 20:15 O Parrulo - Real Betis 2:5 (2:2)
Út 10.11. 20:30 Zaragoza - Peniscola 3:3 (2:2)
Út 10.11. 20:30 Levante - Burela 4:2 (3:0)
St 11.11. 17:30 Osasuna Magna - Barcelona 2:4 (0:2)
St 11.11. 18:00 Valdepenas - Palma Futsal 0:0 (0:0)
St 11.11. 19:30 Cordoba - Ribera 2:3 (0:2)
Út 29.12. 20:00 Movistar - Cartagena 4:1 (2:1)
Út 23.02. 18:00 Murcia - Jaén FS 3:0 (0:0)

9.kolo

13.11. 20:00 Barcelona - St. Coloma 1:2 (0:1)
13.11. 20:00 Palma Futsal - Zaragoza 5:2 (3:1)
So 14.11. 13:00 Antequera - Levante 3:4 (1:3)
So 14.11. 18:00 Peniscola - Osasuna Magna 1:5 (0:3)
So 14.11. 18:15 Real Betis - Murcia 1:4 (0:1)
So 14.11. 18:30 Burela - O Parrulo 6:3 (2:0)
18.12. 20:30 Cartagena - Valdepenas 3:2 (1:0)
Čt 11.02. 17:00 Cordoba - Movistar 3:7 (2:3)
Út 02.03. 20:00 Ribera - Jaén FS 5:2 (0:1)

10.kolo

Út 17.11. 17:00 Zaragoza - Cartagena 0:4 (0:1)
Út 17.11. 18:00 Murcia - Burela 2:1 (1:1)
Út 17.11. 18:30 St. Coloma - Peniscola 2:2 (1:0)
Út 17.11. 20:00 Osasuna Magna - Palma Futsal 1:2 (1:1)
Út 17.11. 20:15 O Parrulo - Antequera 6:3 (3:1)
St 18.11. 20:00 Jaén FS - Real Betis 3:7 (1:1)
St 18.11. 20:30 Levante - Barcelona 2:5 (0:0)
St 18.11. 21:00 Movistar - Ribera 3:3 (2:1)
So 09.01. 18:15 Valdepenas - Cordoba 7:4 (3:0)

11.kolo

20.11. 20:00 Palma Futsal - St. Coloma 1:2 (1:1)
So 21.11. 13:00 Cordoba - Zaragoza 2:0 (0:0)
So 21.11. 18:00 Ribera - Real Betis 0:0 (0:0)
So 21.11. 18:00 Peniscola - Levante 3:3 (2:2)
So 21.11. 18:30 Cartagena - Osasuna Magna 5:3 (1:1)
So 21.11. 20:30 Burela - Jaén FS 3:3 (1:2)
Ne 22.11. 18:30 Antequera - Murcia 2:2 (1:1)
Ne 22.11. 19:00 Barcelona - O Parrulo 2:2 (1:0)
Út 23.02. 19:00 Movistar - Valdepenas 6:2 (2:1)

12.kolo

27.11. 20:00 Osasuna Magna - Cordoba 3:2 (1:2)
So 28.11. 12:00 Jaén FS - Antequera 6:1 (2:0)
So 28.11. 13:00 Real Betis - Burela 2:1 (1:0)
So 28.11. 18:00 Zaragoza - Movistar 1:1 (1:0)
So 28.11. 18:00 St. Coloma - Cartagena 1:6 (1:3)
So 28.11. 19:30 Valdepenas - Ribera 4:2 (2:2)
So 28.11. 19:30 O Parrulo - Peniscola 6:4 (2:1)
Ne 29.11. 12:00 Levante - Palma Futsal 2:3 (0:2)
Ne 29.11. 18:30 Murcia - Barcelona 0:3 (0:2)

13.kolo

04.12. 16:30 Cartagena - Levante 5:1 (1:1)
04.12. 17:30 Antequera - Real Betis 2:1 (0:0)
04.12. 18:30 Valdepenas - Zaragoza 4:4 (2:2)
04.12. 19:30 Cordoba - St. Coloma 2:2 (1:0)
04.12. 20:00 Ribera - Burela 1:2 (1:0)
04.12. 20:00 Barcelona - Jaén FS 3:1 (1:0)
04.12. 20:00 Movistar - Osasuna Magna 4:0 (0:0)
04.12. 20:30 Palma Futsal - O Parrulo 4:2 (2:1)
04.12. 21:00 Peniscola - Murcia 3:4 (2:1)

14.kolo

11.12. 18:30 Burela - Antequera 4:7 (0:3)
11.12. 19:00 Osasuna Magna - Valdepenas 2:2 (1:2)
11.12. 21:00 Levante - Cordoba 3:1 (1:1)
So 12.12. 12:00 Zaragoza - Ribera 4:1 (2:1)
So 12.12. 12:00 Jaén FS - Peniscola 2:2 (1:1)
So 12.12. 16:15 Real Betis - Barcelona 0:7 (0:1)
So 12.12. 18:00 Murcia - Palma Futsal 2:2 (0:0)
So 12.12. 19:00 St. Coloma - Movistar 3:3 (1:1)
Út 09.02. 18:30 O Parrulo - Cartagena 2:6 (0:3)

15.kolo

Po 21.12. 19:00 Cartagena - Murcia 1:1 (1:0)
Út 22.12. 17:00 Barcelona - Burela 5:2 (3:0)
Út 22.12. 18:00 Zaragoza - Osasuna Magna 4:4 (1:3)
Út 22.12. 20:00 Ribera - Antequera 5:1 (3:0)
Út 22.12. 20:30 Peniscola - Real Betis 2:4 (0:3)
Út 22.12. 20:30 Valdepenas - St. Coloma 4:1 (1:1)
St 23.12. 19:30 Palma Futsal - Jaén FS 2:3 (1:1)
St 23.12. 20:00 Movistar - Levante 3:4 (2:2)
Út 29.12. 19:00 Cordoba - O Parrulo 6:2 (2:0)

16.kolo

Ne 03.01. 12:00 Real Betis - Palma Futsal 3:4 (1:3)
Po 04.01. 17:00 Antequera - Barcelona 2:2 (1:1)
Po 04.01. 19:00 St. Coloma - Zaragoza 2:3 (2:1)
Po 04.01. 19:00 Levante - Valdepenas 4:1 (3:0)
Po 04.01. 20:00 Burela - Peniscola 3:3 (2:1)
Po 04.01. 20:15 O Parrulo - Movistar 2:9 (1:4)
Út 05.01. 19:00 Jaén FS - Cartagena 2:4 (0:2)
St 17.02. 18:00 Murcia - Cordoba 3:0 (1:0)
Út 23.02. 20:00 Ribera - Osasuna Magna 0:1 (0:0)

17.kolo

So 16.01. 18:00 Peniscola - Antequera 3:5 (2:2)
So 16.01. 18:00 Palma Futsal - Burela 8:2 (1:1)
Ne 17.01. 12:00 Zaragoza - Levante 3:2 (2:0)
Ne 17.01. 17:00 Osasuna Magna - St. Coloma 2:2 (0:0)
Út 19.01. 20:30 Movistar - Murcia 3:4 (1:3)
St 20.01. 20:00 Barcelona - Ribera 4:2 (2:2)
St 27.01. 19:00 Cordoba - Jaén FS 1:3 (0:1)
Út 16.02. 18:30 Cartagena - Real Betis 5:2 (2:0)
St 17.02. 20:00 Valdepenas - O Parrulo 4:2 (3:0)

18.kolo

22.01. 20:00 Osasuna Magna - Levante 3:4 (1:1)
So 23.01. 11:00 Cartagena - Burela 7:4 (2:1)
So 23.01. 12:00 Palma Futsal - Antequera 4:3 (2:2)
So 23.01. 16:00 Cordoba - Real Betis 4:6 (1:1)
So 23.01. 18:00 St. Coloma - Ribera 3:1 (1:0)
So 23.01. 18:00 Peniscola - Barcelona 1:3 (0:0)
St 31.03. 20:00 Zaragoza - O Parrulo 3:1 (2:0)
Čt 01.04. 12:00 Valdepenas - Murcia 4:5 (0:1)
Čt 01.04. 19:00 Movistar - Jaén FS 5:3 (2:2)

19.kolo

05.02. 19:00 Real Betis - Movistar 4:2 (1:0)
05.02. 19:00 Levante - St. Coloma 5:4 (3:4)
So 06.02. 17:00 Antequera - Cartagena 1:6 (1:4)
So 06.02. 18:30 Ribera - Peniscola 6:1 (2:1)
So 06.02. 18:30 Jaén FS - Valdepenas 1:1 (0:0)
So 06.02. 19:00 O Parrulo - Osasuna Magna 6:3 (2:2)
Ne 07.02. 12:00 Barcelona - Palma Futsal 2:1 (1:0)
St 24.03. 19:00 Burela - Cordoba 2:2 (2:1)
Út 20.04. 18:00 Murcia - Zaragoza

20.kolo

So 13.02. 12:00 Palma Futsal - Peniscola 3:1 (3:0)
So 13.02. 17:00 Cartagena - Barcelona 2:6 (1:2)
So 13.02. 18:00 Levante - Ribera 6:3 (4:1)
Ne 14.02. 12:00 St. Coloma - O Parrulo 8:2 (1:1)
Ne 14.02. 12:00 Zaragoza - Jaén FS 4:1 (3:0)
Ne 14.02. 12:00 Movistar - Burela 5:3 (3:0)
Ne 14.02. 18:30 Valdepenas - Real Betis 6:0 (1:0)
So 10.04. 19:30 Cordoba - Antequera 3:0 (1:0)
St 28.04. 18:00 Osasuna Magna - Murcia

21.kolo

So 20.02. 12:00 Murcia - St. Coloma 3:1 (2:1)
So 20.02. 17:00 Real Betis - Zaragoza 5:3 (2:1)
So 20.02. 18:00 Peniscola - Cartagena 1:3 (0:1)
So 20.02. 18:30 Ribera - Palma Futsal 2:5 (2:1)
So 20.02. 18:30 Burela - Valdepenas 3:2 (3:1)
So 20.02. 18:30 Jaén FS - Osasuna Magna 2:3 (1:1)
Ne 21.02. 12:00 O Parrulo - Levante 1:4 (0:2)
St 31.03. 20:00 Barcelona - Cordoba 1:0 (1:0)
Út 11.05. 18:00 Antequera - Movistar

22.kolo

26.02. 18:30 Cordoba - Peniscola 2:0 (1:0)
26.02. 20:30 Osasuna Magna - Real Betis 2:2 (0:1)
26.02. 21:00 Movistar - Barcelona 3:3 (2:1)
So 27.02. 12:00 Cartagena - Palma Futsal 5:4 (3:3)
So 27.02. 14:00 Levante - Murcia 4:2 (3:0)
So 27.02. 17:00 Zaragoza - Burela 3:3 (1:1)
So 27.02. 18:00 St. Coloma - Jaén FS 1:1 (0:0)
So 27.02. 19:00 O Parrulo - Ribera 3:7 (1:4)
So 27.02. 19:00 Valdepenas - Antequera 4:3 (2:3)

23.kolo

12.03. 19:00 Real Betis - St. Coloma 2:1 (2:1)
12.03. 19:30 Burela - Osasuna Magna 0:1 (0:1)
12.03. 20:00 Antequera - Zaragoza 3:7 (0:5)
So 13.03. 12:00 Murcia - O Parrulo 4:4 (0:0)
So 13.03. 14:00 Palma Futsal - Cordoba 2:0 (1:0)
So 13.03. 18:30 Ribera - Cartagena 9:4 (4:0)
So 13.03. 18:30 Peniscola - Movistar 4:3 (1:1)
So 13.03. 18:30 Jaén FS - Levante 3:3 (1:1)
Ne 14.03. 12:00 Barcelona - Valdepenas 3:0 (2:0)

24.kolo

Út 16.03. 19:00 O Parrulo - Jaén FS 2:3 (0:1)
Út 16.03. 19:30 Murcia - Ribera 4:3 (3:2)
Út 16.03. 19:30 Cordoba - Cartagena 5:1 (1:1)
Út 16.03. 20:30 Osasuna Magna - Antequera 7:2 (3:0)
Út 16.03. 21:00 St. Coloma - Burela 4:3 (2:2)
Út 16.03. 21:00 Movistar - Palma Futsal 3:1 (2:1)
St 17.03. 18:00 Zaragoza - Barcelona 6:6 (2:3)
St 17.03. 19:30 Levante - Real Betis 2:1 (0:0)
St 17.03. 20:30 Valdepenas - Peniscola 7:2 (2:1)

25.kolo

So 20.03. 12:00 Palma Futsal - Valdepenas 1:0 (1:0)
So 20.03. 17:00 Cartagena - Movistar 3:4 (2:2)
So 20.03. 18:00 Ribera - Cordoba 3:4 (3:4)
So 20.03. 18:00 Peniscola - Zaragoza 3:3 (0:0)
So 20.03. 18:30 Burela - Levante 3:1 (0:0)
So 20.03. 18:30 Jaén FS - Murcia 1:2 (1:0)
Ne 21.03. 11:30 Antequera - St. Coloma 2:2 (1:0)
Ne 21.03. 12:00 Barcelona - Osasuna Magna 5:1 (0:0)
Ne 21.03. 17:00 Real Betis - O Parrulo 5:0 (2:0)

26.kolo

02.04. 20:00 Osasuna Magna - Peniscola 1:1 (0:1)
So 03.04. 13:00 Levante - Antequera 4:2 (1:1)
Ne 04.04. 12:00 O Parrulo - Burela 2:3 (0:2)
Ne 04.04. 12:00 Zaragoza - Palma Futsal 1:2 (1:1)
Ne 04.04. 12:30 St. Coloma - Barcelona 3:2 (1:2)
Ne 04.04. 13:00 Valdepenas - Cartagena 4:2 (2:2)
Ne 04.04. 13:00 Movistar - Cordoba 3:1 (0:0)
Ne 04.04. 18:00 Murcia - Real Betis 6:1 (3:1)
Ne 04.04. 19:00 Jaén FS - Ribera 2:2 (1:0)

27.kolo

16.04. 19:00 Real Betis - Jaén FS 2:2 (1:2)
So 17.04. 12:00 Palma Futsal - Osasuna Magna 5:4 (3:1)
So 17.04. 17:00 Cartagena - Zaragoza 7:0 (5:0)
So 17.04. 18:00 Peniscola - St. Coloma 2:2 (2:2)
So 17.04. 20:30 Antequera - O Parrulo 3:5 (0:2)
Ne 18.04. 12:30 Ribera - Movistar výsledek
Ne 18.04. 17:00 Barcelona - Levante
St 30.06. 00:00 Cordoba - Valdepenas
St 30.06. 00:00 Burela - Murcia

28.kolo

So 24.04. 18:00 Real Betis - Ribera
So 24.04. 18:00 Jaén FS - Burela
So 24.04. 18:00 Murcia - Antequera
So 24.04. 18:00 O Parrulo - Barcelona
So 24.04. 18:00 Levante - Peniscola
So 24.04. 18:00 St. Coloma - Palma Futsal
So 24.04. 18:00 Osasuna Magna - Cartagena
So 24.04. 18:00 Zaragoza - Cordoba
So 24.04. 18:00 Valdepenas - Movistar

29.kolo

So 01.05. 18:00 Ribera - Valdepenas
So 01.05. 18:00 Movistar - Zaragoza
So 01.05. 18:00 Cordoba - Osasuna Magna
So 01.05. 18:00 Cartagena - St. Coloma
So 01.05. 18:00 Palma Futsal - Levante
So 01.05. 18:00 Peniscola - O Parrulo
So 01.05. 18:00 Barcelona - Murcia
So 01.05. 18:00 Antequera - Jaén FS
So 01.05. 18:00 Burela - Real Betis

30.kolo

Út 04.05. 18:00 Burela - Ribera
Út 04.05. 18:00 Real Betis - Antequera
Út 04.05. 18:00 Jaén FS - Barcelona
Út 04.05. 18:00 Murcia - Peniscola
Út 04.05. 18:00 O Parrulo - Palma Futsal
Út 04.05. 18:00 Levante - Cartagena
Út 04.05. 18:00 St. Coloma - Cordoba
Út 04.05. 18:00 Osasuna Magna - Movistar
Út 04.05. 18:00 Zaragoza - Valdepenas

31.kolo

So 08.05. 18:00 Ribera - Zaragoza
So 08.05. 18:00 Valdepenas - Osasuna Magna
So 08.05. 18:00 Movistar - St. Coloma
So 08.05. 18:00 Cordoba - Levante
So 08.05. 18:00 Cartagena - O Parrulo
So 08.05. 18:00 Palma Futsal - Murcia
So 08.05. 18:00 Peniscola - Jaén FS
So 08.05. 18:00 Barcelona - Real Betis
So 08.05. 18:00 Antequera - Burela

32.kolo

Út 18.05. 18:00 Antequera - Ribera
Út 18.05. 18:00 Burela - Barcelona
Út 18.05. 18:00 Real Betis - Peniscola
Út 18.05. 18:00 Jaén FS - Palma Futsal
Út 18.05. 18:00 Murcia - Cartagena
Út 18.05. 18:00 O Parrulo - Cordoba
Út 18.05. 18:00 Levante - Movistar
Út 18.05. 18:00 St. Coloma - Valdepenas
Út 18.05. 18:00 Osasuna Magna - Zaragoza

33.kolo

Út 25.05. 18:00 Osasuna Magna - Ribera
Út 25.05. 18:00 Zaragoza - St. Coloma
Út 25.05. 18:00 Valdepenas - Levante
Út 25.05. 18:00 Movistar - O Parrulo
Út 25.05. 18:00 Cordoba - Murcia
Út 25.05. 18:00 Cartagena - Jaén FS
Út 25.05. 18:00 Palma Futsal - Real Betis
Út 25.05. 18:00 Peniscola - Burela
Út 25.05. 18:00 Barcelona - Antequera

34.kolo

So 29.05. 18:00 Ribera - Barcelona
So 29.05. 18:00 Antequera - Peniscola
So 29.05. 18:00 Burela - Palma Futsal
So 29.05. 18:00 Real Betis - Cartagena
So 29.05. 18:00 Jaén FS - Cordoba
So 29.05. 18:00 Murcia - Movistar
So 29.05. 18:00 O Parrulo - Valdepenas
So 29.05. 18:00 Levante - Zaragoza
So 29.05. 18:00 St. Coloma - Osasuna Magna
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 18 3 5 89:64 57
2. 27 17 4 6 80:54 55
3. 27 16 3 8 103:72 51
4. 25 15 5 5 99:55 50
5. 24 14 6 4 77:55 48
6. 26 13 7 6 82:52 46
7. 26 11 6 9 82:66 39
8. 27 11 4 12 69:84 37
9. 26 8 11 7 76:77 35
10. 27 7 11 9 66:68 32
11. 26 8 8 10 65:71 32
12. 27 7 9 11 60:76 30
13. 26 8 5 13 60:71 29
14. 26 7 7 12 73:90 28
15. 26 7 4 15 74:82 25
16. 27 4 11 12 64:90 23
17. 26 4 6 16 61:103 18
18. 27 4 4 19 71:121 16

Nejčtenější ze sportu