Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14747
  • Návštěvy: 226/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2527
    Týden:
    226
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.08. 13:30 Aberdeen - Rangers 0:1 (0:1)
    So 01.08. 16:00 Dundee United - St. Johnstone 1:1 (1:0)
    So 01.08. 16:00 Hibernian - Kilmarnock 2:1 (2:1)
    So 01.08. 16:00 St. Mirren - Livingston 1:0 (1:0)
    Ne 02.08. 17:30 Celtic - Hamilton 5:1 (2:1)
    Po 03.08. 20:45 Ross County - Motherwell 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 08.08. 16:00 Hamilton - Ross County 0:1 (0:1)
    So 08.08. 16:00 Livingston - Hibernian 1:4 (0:3)
    So 08.08. 16:00 Motherwell - Dundee United 0:1 (0:0)
    Ne 09.08. 16:00 Rangers - St. Mirren 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:30 Kilmarnock - Celtic 1:1 (1:1)
    Čt 20.08. 20:30 St. Johnstone - Aberdeen 0:1 (0:0)

    3.kolo

    Út 11.08. 19:00 Dundee United - Hibernian 0:1 (0:0)
    St 12.08. 20:45 Motherwell - Livingston 2:2 (2:1)
    St 12.08. 20:45 Rangers - St. Johnstone 3:0 (2:0)
    St 12.08. 20:45 Ross County - Kilmarnock 2:2 (1:0)
    St 16.09. 20:45 St. Mirren - Celtic 1:2 (1:2)
    Út 20.10. 20:00 Aberdeen - Hamilton 4:2 (4:1)

    4.kolo

    So 15.08. 16:00 Hamilton - St. Mirren 0:1 (0:1)
    So 15.08. 16:00 Kilmarnock - St. Johnstone 1:2 (0:0)
    So 15.08. 16:00 Ross County - Dundee United 1:2 (1:1)
    So 15.08. 18:30 Hibernian - Motherwell 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:30 Livingston - Rangers 0:0 (0:0)
    Čt 31.12. 00:00 Celtic - Aberdeen

    5.kolo

    So 22.08. 16:00 Motherwell - Hamilton 0:1 (0:0)
    So 22.08. 16:00 Rangers - Kilmarnock 2:0 (0:0)
    So 22.08. 16:00 St. Mirren - Ross County 1:1 (1:0)
    So 22.08. 18:30 Dundee United - Celtic 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:00 Aberdeen - Livingston 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:30 St. Johnstone - Hibernian 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 29.08. 16:00 Kilmarnock - Dundee United 4:0 (2:0)
    So 29.08. 16:00 Livingston - Ross County 1:0 (0:0)
    So 29.08. 16:00 St. Johnstone - St. Mirren 1:0 (0:0)
    So 29.08. 18:30 Hamilton - Rangers 0:2 (0:2)
    Ne 30.08. 16:00 Celtic - Motherwell 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:30 Hibernian - Aberdeen 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 12.09. 16:00 Aberdeen - Kilmarnock 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Livingston - Hamilton 1:2 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Motherwell - St. Johnstone 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Rangers - Dundee United 4:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Ross County - Celtic 0:5 (0:2)
    So 12.09. 16:00 St. Mirren - Hibernian 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 19.09. 16:00 Celtic - Livingston 3:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Dundee United - St. Mirren 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Kilmarnock - Hamilton 2:1 (1:1)
    So 19.09. 16:00 St. Johnstone - Ross County 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 13:00 Hibernian - Rangers 2:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Aberdeen - Motherwell 0:3 (0:3)

    9.kolo

    So 26.09. 16:00 Hamilton - Dundee United 1:1 (0:1)
    So 26.09. 16:00 Livingston - St. Johnstone 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 St. Mirren - Kilmarnock 0:1 (0:1)
    Ne 27.09. 13:00 Motherwell - Rangers 1:5 (0:3)
    Ne 27.09. 16:00 Celtic - Hibernian 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Ross County - Aberdeen 0:3 (0:1)

    10.kolo

    02.10. 20:45 Aberdeen - St. Mirren 2:1 (0:0)
    02.10. 20:45 Dundee United - Livingston 1:2 (1:0)
    02.10. 20:45 Hibernian - Hamilton 3:2 (2:0)
    Ne 04.10. 13:00 St. Johnstone - Celtic 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Rangers - Ross County 2:0 (1:0)
    St 30.12. 00:00 Kilmarnock - Motherwell

    11.kolo

    So 17.10. 13:30 Celtic - Rangers 0:2 (0:1)
    So 17.10. 16:00 Dundee United - Aberdeen 0:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Hamilton - St. Johnstone 3:5 (2:3)
    So 17.10. 16:00 Livingston - Kilmarnock 1:3 (1:2)
    So 17.10. 16:00 Ross County - Hibernian 0:0 (0:0)
    St 30.12. 00:00 St. Mirren - Motherwell

    12.kolo

    So 24.10. 16:00 St. Johnstone - Dundee United 0:0 (0:0)
    So 24.10. 16:00 Kilmarnock - Hibernian 0:1 (0:1)
    So 24.10. 16:00 Motherwell - Ross County 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 13:00 Aberdeen - Celtic 3:3 (1:0)
    Ne 25.10. 16:00 Rangers - Livingston 2:0 (2:0)
    St 30.12. 00:00 St. Mirren - Hamilton

    14.kolo

    06.11. 20:45 Aberdeen - Hibernian 2:0 (2:0)
    06.11. 20:45 Ross County - Livingston 1:1 (1:0)
    06.11. 20:45 St. Johnstone - Kilmarnock 1:0 (0:0)
    06.11. 20:45 St. Mirren - Dundee United 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 13:00 Motherwell - Celtic 1:4 (0:2)
    Ne 08.11. 16:00 Rangers - Hamilton 8:0 (4:0)

    15.kolo

    So 21.11. 16:00 Hibernian - Celtic 2:2 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Livingston - St. Mirren 0:1 (0:0)
    So 21.11. 16:00 St. Johnstone - Motherwell 1:1 (1:1)
    So 21.11. 16:00 Dundee United - Hamilton 2:1 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Kilmarnock - Ross County 3:1 (1:1)
    Ne 22.11. 13:00 Rangers - Aberdeen 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 16:00 Dundee United - Ross County 2:1 (1:0)
    So 31.10. 16:00 Livingston - Motherwell 0:2 (0:2)
    Ne 01.11. 13:00 Kilmarnock - Rangers 0:1 (0:1)
    Út 24.11. 20:00 Hibernian - St. Johnstone 2:2 (1:1)
    St 25.11. 20:00 Hamilton - Aberdeen
    Čt 31.12. 00:00 Celtic - St. Mirren

    16.kolo

    So 05.12. 16:00 Livingston - Dundee United
    So 05.12. 16:00 Hamilton - Kilmarnock
    So 05.12. 16:00 Motherwell - Hibernian
    So 05.12. 16:00 St. Mirren - Aberdeen
    Ne 06.12. 13:00 Ross County - Rangers
    Ne 06.12. 16:00 Celtic - St. Johnstone

    17.kolo

    So 12.12. 16:00 Motherwell - St. Mirren
    So 12.12. 16:00 St. Johnstone - Livingston
    So 12.12. 16:00 Hamilton - Hibernian
    So 12.12. 16:00 Aberdeen - Ross County
    Ne 13.12. 13:00 Dundee United - Rangers
    Ne 13.12. 16:00 Celtic - Kilmarnock

    18.kolo

    So 19.12. 16:00 Kilmarnock - Aberdeen
    So 19.12. 16:00 Livingston - Celtic
    So 19.12. 16:00 Rangers - Motherwell
    So 19.12. 16:00 St. Mirren - St. Johnstone
    So 19.12. 16:00 Ross County - Hamilton
    So 19.12. 16:00 Hibernian - Dundee United

    19.kolo

    St 23.12. 20:45 Motherwell - Aberdeen
    St 23.12. 20:45 Hamilton - Livingston
    St 23.12. 20:45 Hibernian - St. Mirren
    St 23.12. 20:45 Celtic - Ross County
    St 23.12. 20:45 Dundee United - Kilmarnock
    St 23.12. 20:45 St. Johnstone - Rangers

    20.kolo

    So 26.12. 16:00 Hamilton - Celtic
    So 26.12. 16:00 Dundee United - Motherwell
    So 26.12. 16:00 Kilmarnock - Livingston
    So 26.12. 16:00 Rangers - Hibernian
    So 26.12. 16:00 Aberdeen - St. Johnstone
    So 26.12. 16:00 Ross County - St. Mirren

    21.kolo

    St 30.12. 20:45 St. Mirren - Rangers
    St 30.12. 20:45 Livingston - Aberdeen
    St 30.12. 20:45 St. Johnstone - Hamilton
    St 30.12. 20:45 Motherwell - Kilmarnock
    St 30.12. 20:45 Hibernian - Ross County
    St 30.12. 20:45 Celtic - Dundee United

    22.kolo

    So 02.01. 16:00 Rangers - Celtic
    So 02.01. 16:00 Aberdeen - Dundee United
    So 02.01. 16:00 Hamilton - Motherwell
    So 02.01. 16:00 Kilmarnock - St. Mirren
    So 02.01. 16:00 Hibernian - Livingston
    So 02.01. 16:00 Ross County - St. Johnstone
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 13 2 0 41:3 41
    2. 13 9 3 1 34:13 30
    3. 15 7 5 3 21:16 26
    4. 13 8 2 3 19:15 26
    5. 15 5 5 5 12:18 20
    6. 14 5 2 7 18:16 17
    7. 15 4 4 7 13:19 16
    8. 13 4 3 6 15:18 15
    9. 15 3 4 8 10:26 13
    10. 15 3 3 9 14:24 12
    11. 12 3 2 7 7:15 11
    12. 13 2 1 10 14:35 7

    Nejčtenější ze sportu