Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14710
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    689
    Týden:
    6
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 10:00 VS Plzeň - Mrákov 6:2 (3:2)
    Ne 06.09. 10:00 Touškov - Tlučná 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 10:00 Třemešné - Meclov 3:4 np (1:2)
    Ne 06.09. 10:00 Hostouň - Nýřany 1:6 (0:3)

    2.kolo

    So 12.09. 10:00 Slovan Plzeň - Stříbro 9:2 (5:0)
    So 12.09. 10:00 Mrákov - Třemešné 4:1 (2:0)
    Ne 13.09. 10:00 Touškov - VS Plzeň 3:1 (1:1)
    Ne 13.09. 12:15 Meclov - Hostouň 5:0 (0:0)

    3.kolo

    So 19.09. 10:00 VS Plzeň - Tlučná 3:2 (3:1)
    Ne 20.09. 10:00 Třemešné - Touškov 5:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:00 Hostouň - Mrákov 1:6 (0:1)
    Ne 20.09. 10:00 Stříbro - Nýřany 5:3 (4:2)

    4.kolo

    So 26.09. 10:00 VS Plzeň - Třemešné 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:00 Tlučná - Slovan Plzeň 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 10:00 Touškov - Hostouň 6:0 (2:0)
    Ne 27.09. 12:15 Meclov - Stříbro 8:4 (6:1)

    5.kolo

    So 03.10. 12:00 Slovan Plzeň - Nýřany 3:4 (1:2)
    Ne 04.10. 10:00 Třemešné - Tlučná 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:00 Hostouň - VS Plzeň 2:5 (0:4)
    Ne 04.10. 10:00 Stříbro - Mrákov 5:2 (3:0)

    6.kolo

    So 10.10. 10:00 Třemešné - Hostouň 4:1 (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 Tlučná - Nýřany 1:3 (1:0)
    Ne 11.10. 10:00 Touškov - Stříbro 1:4 (0:4)
    Ne 11.10. 12:00 Meclov - Slovan Plzeň 5:3 (5:1)

    7.kolo

    So 17.10. 10:00 Nýřany - Meclov výsledek
    So 17.10. 11:30 Slovan Plzeň - Mrákov výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Hostouň - Tlučná výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Stříbro - VS Plzeň výsledek

    8.kolo

    So 24.10. 10:00 Mrákov - Nýřany výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Tlučná - Meclov výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Touškov - Slovan Plzeň výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Třemešné - Stříbro výsledek

    9.kolo

    So 31.10. 10:00 Nýřany - Touškov výsledek
    So 31.10. 11:00 Slovan Plzeň - VS Plzeň výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Stříbro - Hostouň výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Meclov - Mrákov výsledek

    10.kolo

    So 07.11. 10:00 VS Plzeň - Nýřany výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Tlučná - Mrákov výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Touškov - Meclov výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Třemešné - Slovan Plzeň výsledek

    11.kolo

    Ne 30.08. 14:00 Touškov - Mrákov 1:3 (1:3)
    So 14.11. 10:00 Nýřany - Třemešné výsledek
    So 14.11. 10:30 Slovan Plzeň - Hostouň výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Stříbro - Tlučná výsledek
    Ne 15.11. 10:45 Meclov - VS Plzeň výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 5 4 0 0 1 19:9 12
    2. 4 3 1 0 0 21:10 11
    3. 6 3 0 1 2 15:15 10
    4. 4 3 0 0 1 16:10 9
    5. 5 3 0 0 2 17:14 9
    6. 5 3 0 0 2 20:23 9
    7. 5 2 0 0 3 11:8 6
    8. 6 2 0 0 4 13:15 6
    9. 4 1 0 0 3 15:16 3
    10. 6 0 0 0 6 5:32 0

    Nejčtenější ze sportu