Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14658
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6340
    Týden:
    48
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 17.12. 17:30 České Budějovice - Havířov 2:1
    Út 17.12. 17:30 Litoměřice - Vsetín 3:4 pp
    Út 17.12. 17:30 Chomutov - Slavia Praha 3:2
    Út 17.12. 18:00 Přerov - Poruba 1:2

    2.kolo

    Čt 19.12. 17:30 Vsetín - Chomutov 4:3 pp
    Čt 19.12. 17:30 Poruba - Litoměřice 9:1
    Čt 19.12. 17:30 České Budějovice - Přerov 9:3
    Čt 19.12. 18:00 Havířov - Slavia Praha 3:0

    3.kolo

    So 21.12. 15:00 Slavia Praha - Vsetín 3:5
    So 21.12. 17:00 Přerov - Havířov 1:3
    Čt 09.01. 17:30 Chomutov - Poruba 3:1
    Po 20.01. 17:30 Litoměřice - České Budějovice 4:6

    4.kolo

    Čt 26.12. 16:00 Poruba - Slavia Praha 2:5
    Čt 26.12. 17:00 České Budějovice - Chomutov 2:5
    Čt 26.12. 17:00 Přerov - Litoměřice 4:1
    Čt 26.12. 18:00 Havířov - Vsetín 2:3 np

    5.kolo

    So 28.12. 16:00 Chomutov - Přerov 3:1
    So 28.12. 17:00 Litoměřice - Havířov 5:6
    So 28.12. 17:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:2
    So 28.12. 17:00 Vsetín - Poruba 3:1

    6.kolo

    Po 30.12. 17:00 Havířov - Poruba 2:1
    Po 30.12. 17:30 České Budějovice - Vsetín 5:2
    Po 30.12. 17:30 Litoměřice - Chomutov 3:4 pp
    Po 30.12. 18:00 Přerov - Slavia Praha 4:1

    7.kolo

    So 04.01. 15:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:4
    So 04.01. 16:00 Chomutov - Havířov 2:4
    So 04.01. 17:00 Vsetín - Přerov 2:0
    Ne 05.01. 16:00 Poruba - České Budějovice 1:2

    8.kolo

    Po 06.01. 17:00 Havířov - České Budějovice 2:5
    Po 06.01. 17:30 Poruba - Přerov 1:2
    Po 06.01. 17:30 Vsetín - Litoměřice 4:3 np
    Po 06.01. 18:00 Slavia Praha - Chomutov 1:3

    9.kolo

    St 08.01. 17:30 Chomutov - Vsetín 6:4
    St 08.01. 17:30 Litoměřice - Poruba 8:4
    St 08.01. 18:00 Slavia Praha - Havířov 4:6
    St 08.01. 18:00 Přerov - České Budějovice 4:5

    10.kolo

    20.12. 17:30 Poruba - Chomutov 4:2
    So 11.01. 17:00 Havířov - Přerov 3:4
    So 11.01. 17:00 České Budějovice - Litoměřice 5:4
    So 11.01. 17:00 Vsetín - Slavia Praha 6:2

    11.kolo

    Po 13.01. 17:30 Vsetín - Havířov 4:1
    Po 13.01. 17:30 Chomutov - České Budějovice 3:6
    Po 13.01. 17:30 Litoměřice - Přerov 3:4
    Po 13.01. 18:00 Slavia Praha - Poruba 4:3

    12.kolo

    Út 14.01. 17:30 Chomutov - Přerov 1:2 pp
    St 15.01. 17:00 Havířov - Litoměřice 1:2
    St 15.01. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 2:3 pp
    St 15.01. 17:30 Poruba - Vsetín 1:0 pp

    13.kolo

    So 18.01. 15:00 Slavia Praha - Přerov 4:2
    So 18.01. 16:00 Poruba - Havířov 1:2
    So 18.01. 16:00 Chomutov - Litoměřice 3:1
    So 18.01. 17:00 Vsetín - České Budějovice 0:3

    14.kolo

    St 22.01. 17:00 Havířov - Chomutov 1:3
    St 22.01. 17:30 Litoměřice - Slavia Praha 3:4
    St 22.01. 17:30 České Budějovice - Poruba 4:2
    St 22.01. 18:00 Přerov - Vsetín 3:2 np

    15.kolo

    So 25.01. 16:00 Chomutov - Slavia Praha 1:4
    So 25.01. 17:00 České Budějovice - Havířov 7:1
    So 25.01. 17:00 Přerov - Poruba 3:1
    So 25.01. 17:00 Litoměřice - Vsetín 2:6

    16.kolo

    Po 27.01. 17:00 Havířov - Slavia Praha 2:7
    Po 27.01. 17:30 Vsetín - Chomutov 2:0
    Po 27.01. 17:30 Poruba - Litoměřice 3:2
    Po 27.01. 17:30 České Budějovice - Přerov 3:2 pp

    17.kolo

    St 29.01. 17:30 Litoměřice - České Budějovice 0:3
    St 29.01. 18:00 Přerov - Havířov 3:2
    St 29.01. 18:00 Slavia Praha - Vsetín 4:2
    Ne 23.02. 16:00 Chomutov - Poruba 3:2

    18.kolo

    So 01.02. 16:00 Poruba - Slavia Praha 3:6
    So 01.02. 16:00 České Budějovice - Chomutov 4:3
    So 01.02. 17:00 Havířov - Vsetín 4:1
    So 01.02. 17:00 Přerov - Litoměřice 3:1

    19.kolo

    St 12.02. 17:30 Litoměřice - Havířov 1:5
    St 12.02. 17:30 Vsetín - Poruba 5:1
    St 12.02. 18:00 Přerov - Chomutov 2:0
    St 12.02. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 3:6

    20.kolo

    So 15.02. 16:00 České Budějovice - Vsetín 3:2
    So 15.02. 17:00 Havířov - Poruba 2:6
    So 15.02. 17:00 Přerov - Slavia Praha 2:3 pp
    So 15.02. 17:00 Litoměřice - Chomutov 4:3 pp

    21.kolo

    Po 17.02. 17:30 Chomutov - Havířov 3:1
    Po 17.02. 17:30 Vsetín - Přerov 2:3
    Po 17.02. 17:30 Poruba - České Budějovice 1:8
    Po 17.02. 18:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:4

    22.kolo

    St 19.02. 17:00 Havířov - České Budějovice 2:4
    St 19.02. 17:30 Poruba - Přerov 8:1
    St 19.02. 17:30 Vsetín - Litoměřice 6:4
    St 19.02. 18:00 Slavia Praha - Chomutov 3:4

    23.kolo

    So 22.02. 16:00 Chomutov - Vsetín 3:5
    So 22.02. 17:00 Slavia Praha - Havířov 2:3
    So 22.02. 17:00 Litoměřice - Poruba 6:3
    So 22.02. 17:00 Přerov - České Budějovice 4:2

    24.kolo

    Út 28.01. 17:30 Poruba - Chomutov 3:0
    Út 25.02. 17:30 České Budějovice - Litoměřice 3:1
    St 26.02. 17:00 Havířov - Přerov 3:1
    St 26.02. 17:30 Vsetín - Slavia Praha 4:1

    25.kolo

    So 29.02. 15:00 Slavia Praha - Poruba 2:3
    So 29.02. 16:00 Chomutov - České Budějovice 1:2
    So 29.02. 17:00 Vsetín - Havířov 2:5
    So 29.02. 17:00 Litoměřice - Přerov 5:4 pp

    26.kolo

    Út 11.02. 18:00 Přerov - Chomutov 3:1
    Po 02.03. 17:00 Havířov - Litoměřice 4:3
    Po 02.03. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 12:1
    Po 02.03. 17:30 Poruba - Vsetín 3:2

    27.kolo

    St 04.03. 17:30 Poruba - Havířov 3:4
    St 04.03. 17:30 Vsetín - České Budějovice 2:5
    St 04.03. 17:30 Chomutov - Litoměřice 4:2
    St 04.03. 18:00 Slavia Praha - Přerov 2:4

    28.kolo

    So 07.03. 16:00 Přerov - Vsetín 4:3 np
    So 07.03. 17:00 Havířov - Chomutov 5:1
    So 07.03. 17:00 Litoměřice - Slavia Praha 6:3
    So 07.03. 17:00 České Budějovice - Poruba 8:1
    Správce soutěže: J Š

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 58 49 1 4 4 269:124 153
    2. 58 29 8 6 15 159:133 109
    3. 58 27 5 6 20 180:157 97
    4. 58 29 2 4 23 169:155 95
    5. 58 30 1 2 25 156:151 94
    6. 58 23 5 6 24 199:190 85
    7. 58 24 6 1 27 170:182 85
    8. 58 24 3 0 31 171:184 78

    Nejčtenější ze sportu