Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14628
  • Návštěvy: 123/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    MEŽ 2015      MSŽ 2014

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3744
    Týden:
    123
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.10. 18:00 Nymburk - Pardubice 88:52
    So 05.10. 17:30 Ostrava - USK Praha 78:100
    So 05.10. 17:45 Kolín - Opava 67:96
    So 05.10. 18:00 Děčín - Svitavy 98:96 pp
    So 05.10. 18:00 Brno - Ústí n.L. 88:91 pp
    So 05.10. 18:00 Olomoucko - Hr. Králové 93:70

    2.kolo

    St 09.10. 17:30 Pardubice - Ostrava 93:62
    St 09.10. 17:45 Kolín - Děčín 75:91
    St 09.10. 18:00 Opava - Hr. Králové 95:68
    St 09.10. 18:00 Ústí n.L. - Olomoucko 100:97 pp
    St 09.10. 18:00 USK Praha - Brno 76:59
    St 09.10. 18:00 Svitavy - Nymburk 70:97

    3.kolo

    So 12.10. 17:30 Ostrava - Svitavy 75:105
    So 12.10. 17:30 Pardubice - Brno 91:65
    So 12.10. 17:45 Kolín - Nymburk 75:106
    So 12.10. 18:00 Děčín - Opava 63:87
    So 12.10. 18:00 Olomoucko - USK Praha 90:77
    So 12.10. 18:00 Hr. Králové - Ústí n.L. 90:106

    4.kolo

    So 19.10. 17:00 Svitavy - Brno 94:73
    So 19.10. 17:30 USK Praha - Hr. Králové 82:74
    So 19.10. 17:30 Pardubice - Olomoucko 63:83
    So 19.10. 17:45 Kolín - Ostrava 82:89
    So 19.10. 18:00 Opava - Ústí n.L. 94:70
    So 19.10. 18:00 Děčín - Nymburk 69:86

    5.kolo

    25.10. 18:00 Hr. Králové - Pardubice 68:89
    So 26.10. 17:00 Nymburk - Opava 92:75
    So 26.10. 17:30 Ostrava - Děčín 71:78
    So 26.10. 18:00 Olomoucko - Svitavy 85:92
    So 26.10. 19:30 Brno - Kolín 73:82
    Ne 27.10. 18:00 Ústí n.L. - USK Praha 74:80

    6.kolo

    St 30.10. 17:30 Pardubice - Ústí n.L. 67:65
    St 30.10. 17:45 Kolín - Olomoucko 82:58
    St 30.10. 18:00 Opava - USK Praha 92:68
    St 30.10. 18:00 Svitavy - Hr. Králové 102:83
    St 30.10. 18:00 Děčín - Brno 68:66
    Po 25.11. 18:00 Nymburk - Ostrava 95:81

    7.kolo

    So 02.11. 17:30 Ostrava - Opava 72:107
    So 02.11. 17:30 Brno - Nymburk 71:101
    So 02.11. 17:30 Olomoucko - Děčín 91:87 pp
    So 02.11. 17:45 Hr. Králové - Kolín 108:97
    So 02.11. 17:45 Svitavy - Ústí n.L. 78:67
    So 02.11. 18:00 USK Praha - Pardubice 58:63

    8.kolo

    So 09.11. 17:30 Ostrava - Brno 99:89
    So 09.11. 17:45 Kolín - Ústí n.L. 90:93
    So 09.11. 18:00 Opava - Pardubice 85:65
    So 09.11. 18:00 Svitavy - USK Praha 78:70
    So 09.11. 18:00 Děčín - Hr. Králové 98:70
    So 09.11. 18:00 Olomoucko - Nymburk 70:106

    9.kolo

    St 13.11. 17:30 Olomoucko - Ostrava 109:62
    St 13.11. 17:30 USK Praha - Kolín 95:87 pp
    St 13.11. 17:30 Pardubice - Svitavy 78:77
    St 13.11. 18:00 Ústí n.L. - Děčín 73:71
    St 13.11. 20:00 Brno - Opava 64:90
    St 27.11. 19:00 Hr. Králové - Nymburk 80:117

    10.kolo

    So 16.11. 17:00 Nymburk - Ústí n.L. 112:76
    So 16.11. 17:30 Ostrava - Hr. Králové 89:98
    So 16.11. 17:45 Kolín - Pardubice 84:105
    So 16.11. 18:00 Opava - Svitavy 85:79
    So 16.11. 18:00 Děčín - USK Praha 82:84
    So 16.11. 19:00 Brno - Olomoucko 63:72

    11.kolo

    St 20.11. 18:00 Ústí n.L. - Ostrava 107:100 pp
    22.11. 17:30 USK Praha - Nymburk 80:90
    22.11. 17:30 Pardubice - Děčín 84:69
    22.11. 18:00 Olomoucko - Opava 85:90
    22.11. 18:00 Svitavy - Kolín 91:81
    22.11. 19:00 Hr. Králové - Brno 78:76

    12.kolo

    So 07.12. 17:00 Svitavy - Děčín 86:66
    So 07.12. 17:30 Pardubice - Nymburk 61:85
    So 07.12. 17:30 USK Praha - Ostrava 83:79
    So 07.12. 18:00 Opava - Kolín 99:71
    So 07.12. 18:00 Hr. Králové - Olomoucko 97:112
    Ne 08.12. 18:00 Ústí n.L. - Brno 88:79

    13.kolo

    Čt 07.11. 18:00 Nymburk - Svitavy 98:76
    Út 19.11. 19:00 Hr. Králové - Opava 82:104
    St 11.12. 17:00 Olomoucko - Ústí n.L. 104:61
    St 11.12. 17:30 Ostrava - Pardubice 66:115
    St 11.12. 17:30 Děčín - Kolín 106:72
    St 11.12. 20:00 Brno - USK Praha 94:82

    14.kolo

    13.12. 10:00 Nymburk - Kolín 114:75
    So 14.12. 17:30 USK Praha - Olomoucko 84:77
    So 14.12. 18:00 Opava - Děčín 87:70
    So 14.12. 18:00 Svitavy - Ostrava 108:86
    So 14.12. 18:00 Brno - Pardubice 80:75
    Ne 15.12. 18:00 Ústí n.L. - Hr. Králové 81:78

    15.kolo

    20.12. 17:00 Nymburk - Děčín 102:84
    So 21.12. 17:30 Ostrava - Kolín 101:89
    So 21.12. 18:00 Olomoucko - Pardubice 82:69
    So 21.12. 18:00 Brno - Svitavy 82:83
    So 21.12. 18:30 Hr. Králové - USK Praha 95:85
    Ne 22.12. 17:00 Ústí n.L. - Opava 93:66

    16.kolo

    Ne 29.12. 17:30 Pardubice - Hr. Králové 106:71
    Ne 29.12. 17:30 USK Praha - Ústí n.L. 78:83
    Ne 29.12. 17:45 Kolín - Brno 76:87
    Ne 29.12. 18:00 Děčín - Ostrava 100:76
    Ne 29.12. 18:00 Svitavy - Olomoucko 85:82
    Čt 02.01. 18:00 Opava - Nymburk 76:91

    17.kolo

    03.01. 17:30 Ostrava - Nymburk 84:111
    So 04.01. 18:00 Olomoucko - Kolín 104:77
    So 04.01. 18:00 Brno - Děčín 79:82
    So 04.01. 18:30 Hr. Králové - Svitavy 102:107
    Ne 05.01. 17:30 USK Praha - Opava 88:58
    Ne 05.01. 18:00 Ústí n.L. - Pardubice 67:73

    18.kolo

    So 11.01. 17:00 Nymburk - Brno 116:70
    So 11.01. 17:30 Pardubice - USK Praha 91:81
    So 11.01. 17:45 Kolín - Hr. Králové 87:74
    So 11.01. 18:00 Opava - Ostrava 84:76
    So 11.01. 18:00 Děčín - Olomoucko 94:98
    Ne 12.01. 18:00 Ústí n.L. - Svitavy 70:76

    19.kolo

    So 30.11. 17:00 Nymburk - Olomoucko 106:67
    St 15.01. 17:30 USK Praha - Svitavy 93:84
    St 15.01. 17:30 Ústí n.L. - Kolín 86:79
    St 15.01. 17:30 Hr. Králové - Děčín 69:70
    St 15.01. 18:00 Pardubice - Opava 73:87
    St 15.01. 20:00 Brno - Ostrava 83:85

    20.kolo

    So 18.01. 17:00 Nymburk - Hr. Králové 102:65
    So 18.01. 17:30 Ostrava - Olomoucko 97:92
    So 18.01. 17:45 Kolín - USK Praha 94:86
    So 18.01. 18:00 Opava - Brno 83:68
    So 18.01. 18:00 Děčín - Ústí n.L. 81:82 pp
    So 18.01. 18:00 Svitavy - Pardubice 80:74

    21.kolo

    So 25.01. 17:30 Svitavy - Opava 90:70
    So 25.01. 18:00 Pardubice - Kolín 94:82
    So 25.01. 18:00 USK Praha - Děčín 96:78
    So 25.01. 18:00 Ústí n.L. - Nymburk 77:100
    So 25.01. 18:00 Hr. Králové - Ostrava 92:72
    So 25.01. 18:00 Olomoucko - Brno 84:69

    22.kolo

    Čt 24.10. 18:00 Nymburk - USK Praha 99:78
    St 29.01. 17:30 Brno - Hr. Králové 82:98
    St 29.01. 17:30 Ostrava - Ústí n.L. 91:86
    St 29.01. 17:30 Děčín - Pardubice 77:70
    St 29.01. 17:30 Kolín - Svitavy 69:82
    St 29.01. 18:00 Opava - Olomoucko 94:77

    Nadstavba 1.kolo

    So 01.02. 17:00 Nymburk - Pardubice 109:87
    So 01.02. 17:45 Kolín - Ostrava 106:92
    So 01.02. 18:30 Hr. Králové - Brno 76:85
    So 01.02. 20:00 Svitavy - USK Praha 76:94
    Ne 02.02. 18:00 Ústí n.L. - Opava 82:70
    So 15.02. 18:00 Olomoucko - Děčín 103:92

    Nadstavba 2. kolo

    St 05.02. 18:00 Opava - Děčín 91:77
    Čt 06.02. 19:00 Hr. Králové - Kolín 91:68
    So 08.02. 17:00 Nymburk - Ústí n.L. 102:78
    So 08.02. 18:00 Olomoucko - Svitavy 92:69
    So 08.02. 18:30 Pardubice - USK Praha 77:79
    So 08.02. 20:00 Brno - Ostrava 86:59

    Nadstavba 3. kolo

    Út 11.02. 17:30 Děčín - Nymburk 80:91
    Út 11.02. 17:30 USK Praha - Olomoucko 86:91
    Út 11.02. 17:30 Ústí n.L. - Pardubice 91:77
    Út 11.02. 18:00 Svitavy - Opava 116:108 pp

    Nadstavba 4. kolo

    28.02. 18:00 Nymburk - Svitavy 100:83
    So 29.02. 17:00 Opava - USK Praha 82:71
    So 29.02. 17:30 Pardubice - Olomoucko 96:90
    So 29.02. 17:30 Ostrava - Hr. Králové 85:74
    So 29.02. 17:45 Kolín - Brno 77:78
    Ne 01.03. 18:00 Ústí n.L. - Děčín 98:83

    Nadstavba 5.kolo

    St 26.02. 17:30 USK Praha - Nymburk 88:93 pp
    St 04.03. 17:00 Svitavy - Ústí n.L. 115:78
    St 04.03. 17:30 Ostrava - Kolín 97:89
    St 04.03. 18:00 Olomoucko - Opava 70:86
    St 04.03. 20:00 Brno - Hr. Králové 89:71
    St 11.03. 18:00 Děčín - Pardubice 87:73

    Nadstavba 6.kolo

    So 07.03. 17:30 Ostrava - Brno 77:80
    So 07.03. 17:30 Pardubice - Opava 97:65
    So 07.03. 17:45 Kolín - Hr. Králové 66:82
    So 07.03. 18:00 Děčín - Svitavy 78:98
    So 07.03. 18:00 Olomoucko - Nymburk 73:90
    Ne 08.03. 18:00 Ústí n.L. - USK Praha 107:93
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V P Skóre B
    1. 28 28 0 2799:2101 56
    2. 28 20 8 2406:2185 48
    3. 28 19 9 2476:2334 47
    4. 28 16 12 2330:2412 44
    5. 28 15 13 2431:2344 43
    6. 28 15 13 2258:2183 43
    7. 28 13 15 2315:2325 41
    8. 28 11 17 2279:2354 39
    9. 27 8 19 2078:2254 35
    10. 27 8 19 2204:2445 35
    11. 27 8 19 2201:2541 35
    12. 27 5 22 2179:2478 32

    Nejčtenější ze sportu