Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14610
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3434
    Týden:
    46
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 05.09. 18:10 Chrudim - Teplice 1:5 (1:3)
    Čt 05.09. 20:00 Sparta Praha - Č.Budějovice 10:2 (7:0)
    06.09. 19:30 Helas Brno - Česká Lípa 2:2 (1:1)
    06.09. 20:00 Olympik Mělník - Liberec 5:6 (4:2)
    06.09. 20:00 Slavia Praha - Vys. Mýto 5:3 (1:1)
    06.09. 20:30 Tango Hodonín - Plzeň 2:9 (1:4)

    2.kolo

    13.09. 20:00 Teplice - Vys. Mýto 11:1 (5:0)
    13.09. 20:00 Plzeň - Slavia Praha 5:2 (2:0)
    13.09. 20:00 Chrudim - Helas Brno 4:0 (1:0)
    13.09. 20:30 Česká Lípa - Olympik Mělník 10:7 (3:4)
    Ne 15.09. 19:00 Č.Budějovice - Tango Hodonín 7:2 (2:2)
    Ne 15.09. 19:30 Liberec - Sparta Praha 2:10 (0:3)

    3.kolo

    20.09. 20:00 Sparta Praha - Česká Lípa 5:2 (4:0)
    20.09. 20:00 Slavia Praha - Č.Budějovice 17:0 (8:0)
    20.09. 20:00 Vys. Mýto - Plzeň 0:7 (0:2)
    20.09. 20:30 Olympik Mělník - Chrudim 0:13 (0:5)
    Ne 22.09. 19:30 Tango Hodonín - Liberec 2:4 (2:0)
    Po 14.10. 19:30 Helas Brno - Teplice 1:4 (0:1)

    4.kolo

    04.10. 19:30 Helas Brno - Olympik Mělník 7:3 (3:0)
    04.10. 20:00 Teplice - Plzeň 4:5 (2:1)
    04.10. 20:00 Chrudim - Sparta Praha 5:3 (3:0)
    04.10. 20:30 Česká Lípa - Tango Hodonín 11:3 (4:1)
    Ne 06.10. 19:00 Č.Budějovice - Vys. Mýto 6:3 (4:2)
    Ne 06.10. 19:30 Liberec - Slavia Praha 5:7 (2:5)

    5.kolo

    Čt 10.10. 20:30 Slavia Praha - Česká Lípa 4:1 (1:1)
    11.10. 20:00 Vys. Mýto - Liberec 8:2 (4:0)
    11.10. 20:00 Plzeň - Č.Budějovice 11:2 (4:0)
    11.10. 20:30 Tango Hodonín - Chrudim 0:10 (0:4)
    11.10. 21:30 Olympik Mělník - Teplice 4:8 (3:4)
    Po 04.11. 20:30 Sparta Praha - Helas Brno 12:2 (3:1)

    6.kolo

    St 16.10. 20:00 Liberec - Plzeň 3:7 (3:2)
    Čt 17.10. 18:10 Chrudim - Slavia Praha 4:1 (1:0)
    18.10. 19:30 Helas Brno - Tango Hodonín 6:2 (5:1)
    18.10. 20:00 Teplice - Č.Budějovice 8:4 (1:2)
    18.10. 20:30 Olympik Mělník - Sparta Praha 2:4 (0:2)
    25.10. 20:30 Česká Lípa - Vys. Mýto 2:3 (1:3)

    7.kolo

    Čt 31.10. 18:10 Sparta Praha - Teplice 9:1 (3:1)
    01.11. 20:00 Slavia Praha - Helas Brno 7:6 (4:2)
    01.11. 20:00 Vys. Mýto - Chrudim 1:3 (0:1)
    01.11. 20:00 Plzeň - Česká Lípa 7:0 (5:0)
    01.11. 20:30 Tango Hodonín - Olympik Mělník 9:4 (3:2)
    Ne 03.11. 19:00 Č.Budějovice - Liberec 5:2 (3:1)

    8.kolo

    08.11. 20:00 Teplice - Liberec 7:1 (2:0)
    08.11. 20:00 Chrudim - Plzeň 1:1 (1:1)
    08.11. 20:00 Sparta Praha - Tango Hodonín 13:2 (7:1)
    08.11. 20:30 Česká Lípa - Č.Budějovice 7:6 (3:1)
    08.11. 20:30 Olympik Mělník - Slavia Praha 4:9 (2:5)
    Po 11.11. 19:30 Helas Brno - Vys. Mýto 5:2 (3:1)

    9.kolo

    15.11. 20:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:9 (0:2)
    15.11. 20:15 Vys. Mýto - Olympik Mělník 3:4 (1:2)
    15.11. 20:30 Tango Hodonín - Teplice 3:5 (0:2)
    Ne 17.11. 19:00 Č.Budějovice - Chrudim 1:7 (0:4)
    Ne 17.11. 19:30 Liberec - Česká Lípa 3:2 (1:1)
    Út 19.11. 20:15 Plzeň - Helas Brno 2:1 (1:0)

    10.kolo

    22.11. 19:30 Helas Brno - Č.Budějovice 8:6 (3:2)
    22.11. 20:00 Teplice - Česká Lípa 9:4 (4:2)
    22.11. 20:00 Chrudim - Liberec 5:0 (3:0)
    22.11. 20:30 Olympik Mělník - Plzeň 5:9 (3:5)
    22.11. 20:30 Tango Hodonín - Slavia Praha 1:7 (1:3)
    29.11. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 14:2 (7:1)

    11.kolo

    Čt 05.12. 20:15 Č.Budějovice - Olympik Mělník 4:4 (3:0)
    13.12. 20:00 Slavia Praha - Teplice 6:5 (1:4)
    13.12. 20:00 Vys. Mýto - Tango Hodonín 10:3 (4:2)
    13.12. 20:30 Česká Lípa - Chrudim 1:7 (0:5)
    Ne 15.12. 19:30 Liberec - Helas Brno 2:2 (1:1)
    Ne 15.12. 20:00 Plzeň - Sparta Praha 2:6 (2:2)

    12.kolo

    20.12. 20:00 Teplice - Chrudim 2:4 (2:1)
    20.12. 20:00 Vys. Mýto - Slavia Praha 5:4 (3:3)
    20.12. 20:30 Česká Lípa - Helas Brno 4:4 (1:1)
    So 21.12. 19:00 Č.Budějovice - Sparta Praha 4:4 (1:0)
    So 21.12. 20:00 Plzeň - Tango Hodonín 13:1 (9:0)
    Ne 22.12. 19:30 Liberec - Olympik Mělník 3:9 (1:3)

    13.kolo

    Čt 09.01. 18:00 Tango Hodonín - Č.Budějovice 3:1 (0:0)
    10.01. 19:30 Helas Brno - Chrudim 1:7 (0:3)
    10.01. 20:00 Vys. Mýto - Teplice 0:3 (0:1)
    10.01. 20:00 Slavia Praha - Plzeň 1:7 (0:2)
    10.01. 20:00 Sparta Praha - Liberec 11:4 (5:3)
    10.01. 20:30 Olympik Mělník - Česká Lípa 9:3 (1:2)

    14.kolo

    Čt 16.01. 20:00 Chrudim - Olympik Mělník 11:1 (1:0)
    17.01. 20:00 Liberec - Tango Hodonín 7:7 (4:4)
    17.01. 20:30 Česká Lípa - Sparta Praha 3:8 (0:5)
    Ne 19.01. 19:00 Č.Budějovice - Slavia Praha 3:7 (2:5)
    Út 21.01. 20:00 Plzeň - Vys. Mýto 7:2 (2:1)
    Út 11.02. 20:00 Teplice - Helas Brno 7:4 (6:0)

    15.kolo

    Čt 16.01. 18:00 Plzeň - Teplice 3:1 (0:0)
    24.01. 20:00 Vys. Mýto - Č.Budějovice 1:4 (1:1)
    24.01. 20:00 Slavia Praha - Liberec 12:3 (10:1)
    24.01. 20:00 Sparta Praha - Chrudim 2:5 (1:2)
    24.01. 20:30 Tango Hodonín - Česká Lípa 4:4 (2:2)
    24.01. 20:30 Olympik Mělník - Helas Brno 2:3 (1:1)

    16.kolo

    07.02. 20:00 Teplice - Olympik Mělník 6:2 (2:0)
    Ne 09.02. 19:00 Č.Budějovice - Plzeň 1:6 (1:4)
    St 19.02. 20:00 Liberec - Vys. Mýto 4:3 (1:0)
    Po 24.02. 20:30 Česká Lípa - Slavia Praha 2:4 (0:1)
    Ne 01.03. 17:00 Chrudim - Tango Hodonín 16:0 (11:0)
    Po 02.03. 20:00 Helas Brno - Sparta Praha 4:5 (1:3)

    17.kolo

    Po 10.02. 19:30 Vys. Mýto - Česká Lípa 2:4 (2:2)
    14.02. 20:00 Slavia Praha - Chrudim 1:2 (1:0)
    So 15.02. 20:00 Sparta Praha - Olympik Mělník 7:1 (3:0)
    Ne 16.02. 19:00 Č.Budějovice - Teplice 2:5 (1:2)
    Ne 16.02. 19:00 Plzeň - Liberec 6:5 (3:5)
    Út 18.02. 20:00 Tango Hodonín - Helas Brno 3:7 (2:2)

    18.kolo

    21.02. 19:30 Helas Brno - Slavia Praha 3:4 (2:2)
    21.02. 20:00 Chrudim - Vys. Mýto 5:1 (2:0)
    21.02. 20:30 Olympik Mělník - Tango Hodonín 9:0 (2:0)
    21.02. 20:30 Česká Lípa - Plzeň 2:7 (1:3)
    Ne 23.02. 19:30 Liberec - Č.Budějovice 5:3 (1:2)
    Čt 05.03. 19:15 Teplice - Sparta Praha 4:4 (1:1)

    19.kolo

    Čt 27.02. 18:30 Plzeň - Chrudim 1:7 (1:3)
    28.02. 20:00 Vys. Mýto - Helas Brno 3:6 (1:4)
    28.02. 20:00 Slavia Praha - Olympik Mělník 9:4 (5:2)
    28.02. 20:30 Tango Hodonín - Sparta Praha 4:11 (2:5)
    Ne 01.03. 19:00 Č.Budějovice - Česká Lípa 7:1 (2:0)
    Ne 01.03. 19:30 Liberec - Teplice 0:4 (0:1)

    20. kolo - soutěž ukončena

    Čt 05.03. 19:30 Helas Brno - Plzeň 1:6 (0:4)
    06.03. 20:00 Chrudim - Č.Budějovice 12:1 (7:0)
    06.03. 20:30 Olympik Mělník - Vys. Mýto 5:3 (1:1)
    06.03. 20:30 Česká Lípa - Liberec 2:2 (1:1)
    Ne 08.03. 13:30 Sparta Praha - Slavia Praha 11:2 (4:0)
    Ne 08.03. 18:00 Teplice - Tango Hodonín 8:1 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 18 1 1 129:23 55
    2. 20 17 1 2 121:47 52
    3. 20 16 2 2 158:53 50
    4. 20 14 1 5 107:59 43
    5. 20 13 0 7 109:83 39
    6. 20 7 3 10 73:87 24
    7. 20 5 3 12 63:117 18
    8. 20 5 2 13 69:123 17
    9. 20 4 4 12 67:103 16
    10. 20 5 1 14 84:127 16
    11. 20 4 0 16 56:104 12
    12. 20 2 2 16 52:162 8

    Nejčtenější ze sportu