Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14608
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1204
    Týden:
    42
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.09. 15:15 Frölunda - Brynäs 2:5
    So 14.09. 15:15 Leksands - Malmö 5:2
    So 14.09. 15:15 Skellefteå - Oskarshamn 5:4 pp
    So 14.09. 18:00 Djurgårdens - Linköpings 4:2
    So 14.09. 18:00 Färjestads - Örebro 4:6
    So 14.09. 18:00 Luleå - Växjö 3:1
    So 14.09. 18:00 Rögle - HV71 4:0

    2.kolo

    Út 17.09. 19:00 HV71 - Frölunda 3:2
    Út 17.09. 19:00 Linköpings - Brynäs 4:3 pp
    Út 17.09. 19:00 Malmö - Rögle 3:4
    Út 17.09. 19:00 Örebro - Luleå 2:1
    Út 17.09. 19:00 Oskarshamn - Leksands 4:1
    Út 17.09. 19:00 Skellefteå - Färjestads 3:1
    Út 17.09. 19:00 Växjö - Djurgårdens 3:5

    3.kolo

    Čt 19.09. 19:00 Djurgårdens - Örebro 4:2
    Čt 19.09. 19:00 Färjestads - Växjö 4:2
    Čt 19.09. 19:00 Frölunda - Linköpings 4:0
    Čt 19.09. 19:00 Leksands - Skellefteå 3:2
    Čt 19.09. 19:00 Luleå - HV71 3:2 pp
    Čt 19.09. 19:00 Rögle - Oskarshamn 0:1
    Út 29.10. 19:00 Brynäs - Malmö 2:5

    4.kolo

    So 21.09. 15:15 Brynäs - Färjestads 1:2
    So 21.09. 15:15 HV71 - Leksands 2:1 np
    So 21.09. 15:15 Linköpings - Rögle 2:3
    So 21.09. 18:00 Malmö - Luleå 4:1
    So 21.09. 18:00 Örebro - Frölunda 3:4
    So 21.09. 18:00 Oskarshamn - Djurgårdens 3:2
    So 21.09. 18:00 Växjö - Skellefteå 1:4

    5.kolo

    Út 24.09. 19:00 Leksands - Brynäs 5:1
    Čt 26.09. 19:00 Djurgårdens - HV71 2:1 np
    Čt 26.09. 19:00 Färjestads - Malmö 4:3 pp
    Čt 26.09. 19:00 Luleå - Linköpings 4:1
    Čt 26.09. 19:00 Örebro - Rögle 2:3 np
    Čt 26.09. 19:00 Skellefteå - Frölunda 1:6
    Čt 26.09. 19:00 Växjö - Oskarshamn 3:2

    6.kolo

    So 28.09. 15:15 Malmö - Örebro 4:1
    So 28.09. 15:15 Oskarshamn - Luleå 2:4
    So 28.09. 15:15 Rögle - Leksands 5:3
    So 28.09. 18:00 Frölunda - Färjestads 5:2
    So 28.09. 18:00 HV71 - Skellefteå 1:3
    So 28.09. 18:00 Linköpings - Växjö 3:2
    Út 01.10. 18:00 Brynäs - Djurgårdens 4:3

    7.kolo

    Čt 03.10. 19:00 Djurgårdens - Färjestads 5:6 np
    Čt 03.10. 19:00 Leksands - Frölunda 2:4
    Čt 03.10. 19:00 Örebro - Brynäs 6:1
    Čt 03.10. 19:00 Oskarshamn - HV71 2:3 pp
    Čt 03.10. 19:00 Rögle - Luleå 3:2 pp
    Čt 03.10. 19:00 Skellefteå - Linköpings 3:1
    Čt 03.10. 19:00 Växjö - Malmö 1:4

    8.kolo

    So 05.10. 15:15 Brynäs - HV71 1:4
    So 05.10. 15:15 Färjestads - Oskarshamn 12:0
    So 05.10. 15:15 Leksands - Växjö 1:3
    So 05.10. 15:15 Linköpings - Malmö 1:2 np
    So 05.10. 18:00 Frölunda - Rögle 1:2
    So 05.10. 18:00 Luleå - Djurgårdens 1:3
    So 05.10. 18:00 Örebro - Skellefteå 5:1

    9.kolo

    Út 01.10. 19:00 HV71 - Linköpings 5:0
    Čt 10.10. 19:00 Färjestads - Leksands 6:4
    Čt 10.10. 19:00 Luleå - Brynäs 4:0
    Čt 10.10. 19:00 Malmö - Skellefteå 0:4
    Čt 10.10. 19:00 Örebro - Växjö 4:1
    Čt 10.10. 19:00 Oskarshamn - Frölunda 1:3
    Čt 10.10. 19:00 Rögle - Djurgårdens 2:1 pp

    10.kolo

    So 12.10. 15:15 Djurgårdens - Malmö 4:0
    So 12.10. 15:15 Frölunda - Luleå 4:1
    So 12.10. 15:15 Örebro - Oskarshamn 3:2
    So 12.10. 15:15 Växjö - Rögle 1:3
    So 12.10. 18:00 HV71 - Färjestads 3:4
    So 12.10. 18:00 Leksands - Linköpings 2:5
    So 12.10. 18:00 Skellefteå - Brynäs 4:1

    11.kolo

    Čt 17.10. 19:00 Brynäs - Oskarshamn 4:1
    Čt 17.10. 19:00 Djurgårdens - Skellefteå 1:3
    Čt 17.10. 19:00 Färjestads - Rögle 5:3
    Čt 17.10. 19:00 Frölunda - Växjö 6:5 pp
    Čt 17.10. 19:00 Linköpings - Örebro 2:5
    Čt 17.10. 19:00 Luleå - Leksands 4:3
    Čt 17.10. 19:00 Malmö - HV71 3:4 np

    12.kolo

    So 19.10. 15:15 Färjestads - Luleå 2:3
    So 19.10. 15:15 Frölunda - Malmö 4:1
    So 19.10. 15:15 Leksands - Djurgårdens 0:4
    So 19.10. 15:15 Rögle - Skellefteå 3:0
    So 19.10. 18:00 Örebro - HV71 1:3
    So 19.10. 18:00 Oskarshamn - Linköpings 3:2
    So 19.10. 18:00 Växjö - Brynäs 4:1

    13.kolo

    Út 22.10. 19:00 Skellefteå - Luleå 2:3
    Čt 24.10. 18:00 Malmö - Oskarshamn 3:1
    Čt 24.10. 19:00 Brynäs - Rögle 2:1 pp
    Čt 24.10. 19:00 Djurgårdens - Frölunda 2:3 pp
    Čt 24.10. 19:00 HV71 - Växjö 4:1
    Čt 24.10. 19:00 Leksands - Örebro 3:5
    Čt 24.10. 19:00 Linköpings - Färjestads 3:4 pp

    14.kolo

    So 26.10. 15:15 Brynäs - Leksands 3:2 np
    So 26.10. 15:15 Djurgårdens - Oskarshamn 3:2 pp
    So 26.10. 15:15 Frölunda - Skellefteå 5:1
    So 26.10. 18:00 Färjestads - HV71 3:2
    So 26.10. 18:00 Luleå - Malmö 3:0
    So 26.10. 18:00 Rögle - Örebro 2:3
    So 26.10. 18:00 Växjö - Linköpings 6:2

    15.kolo

    Čt 31.10. 19:00 Linköpings - HV71 5:3
    Čt 31.10. 19:00 Luleå - Rögle 4:1
    Čt 31.10. 19:00 Malmö - Frölunda 3:2
    Čt 31.10. 19:00 Örebro - Färjestads 5:2
    Čt 31.10. 19:00 Oskarshamn - Brynäs 3:2 pp
    Čt 31.10. 19:00 Skellefteå - Djurgårdens 4:0
    Čt 31.10. 19:00 Växjö - Leksands 2:4

    16.kolo

    So 02.11. 15:15 Brynäs - Frölunda 3:1
    So 02.11. 15:15 HV71 - Oskarshamn 7:1
    So 02.11. 15:15 Malmö - Leksands 1:4
    So 02.11. 15:15 Rögle - Linköpings 2:3 pp
    So 02.11. 18:00 Färjestads - Djurgårdens 4:1
    So 02.11. 18:00 Skellefteå - Örebro 1:2
    So 02.11. 18:00 Växjö - Luleå 3:1

    17.kolo

    Čt 14.11. 19:00 Djurgårdens - Luleå 1:3
    Čt 14.11. 19:00 Färjestads - Brynäs 2:1
    Čt 14.11. 19:00 Frölunda - Örebro 4:1
    Čt 14.11. 19:00 HV71 - Rögle 5:0
    Čt 14.11. 19:00 Linköpings - Leksands 4:1
    Čt 14.11. 19:00 Malmö - Oskarshamn 4:1
    Čt 14.11. 19:00 Skellefteå - Växjö 1:4

    18.kolo

    So 16.11. 15:15 Leksands - HV71 0:4
    So 16.11. 15:15 Linköpings - Djurgårdens 4:2
    So 16.11. 15:15 Luleå - Oskarshamn 3:0
    So 16.11. 15:15 Växjö - Färjestads 3:2 pp
    So 16.11. 18:00 Brynäs - Skellefteå 6:4
    So 16.11. 18:00 Örebro - Malmö 3:2
    So 16.11. 18:00 Rögle - Frölunda 2:1 pp

    19.kolo

    Čt 21.11. 19:00 Frölunda - Leksands 7:1
    Čt 21.11. 19:00 HV71 - Djurgårdens 4:3 pp
    Čt 21.11. 19:00 Luleå - Brynäs 2:1 np
    Čt 21.11. 19:00 Malmö - Växjö 5:3
    Čt 21.11. 19:00 Örebro - Linköpings 2:1
    Čt 21.11. 19:00 Oskarshamn - Skellefteå 2:5
    Čt 21.11. 19:00 Rögle - Färjestads 3:4

    20.kolo

    So 23.11. 15:15 Linköpings - Frölunda 1:4
    So 23.11. 15:15 Malmö - Brynäs 0:2
    So 23.11. 15:15 Oskarshamn - Färjestads 3:2
    So 23.11. 18:00 Djurgårdens - Växjö 3:2
    So 23.11. 18:00 Leksands - Luleå 0:5
    So 23.11. 18:00 Skellefteå - Rögle 5:2
    Út 26.11. 19:00 HV71 - Örebro 1:4

    21.kolo

    Čt 28.11. 19:00 Brynäs - Linköpings 3:1
    Čt 28.11. 19:00 Djurgårdens - Leksands 2:0
    Čt 28.11. 19:00 Färjestads - Skellefteå 4:2
    Čt 28.11. 19:00 Frölunda - Oskarshamn 4:1
    Čt 28.11. 19:00 Luleå - Örebro 4:1
    Čt 28.11. 19:00 Rögle - Malmö 4:3 pp
    Čt 28.11. 19:00 Växjö - HV71 2:4

    22.kolo

    So 30.11. 15:15 Leksands - Rögle 3:2
    So 30.11. 15:15 Oskarshamn - Växjö 1:2
    So 30.11. 15:15 Skellefteå - Malmö 4:3
    So 30.11. 18:00 Färjestads - Frölunda 4:1
    So 30.11. 18:00 HV71 - Brynäs 3:2
    So 30.11. 18:00 Linköpings - Luleå 1:3
    So 30.11. 18:00 Örebro - Djurgårdens 2:5

    23.kolo

    Čt 05.12. 19:00 Frölunda - Djurgårdens 2:1
    Čt 05.12. 19:00 HV71 - Luleå 0:4
    Čt 05.12. 19:00 Leksands - Oskarshamn 4:1
    Čt 05.12. 19:00 Linköpings - Skellefteå 5:3
    Čt 05.12. 19:00 Malmö - Färjestads 3:4
    Čt 05.12. 19:00 Rögle - Brynäs 4:2
    Čt 05.12. 19:00 Växjö - Örebro 2:0

    24.kolo

    Út 29.10. 19:00 Djurgårdens - Rögle 1:5
    So 07.12. 15:15 Frölunda - HV71 2:4
    So 07.12. 15:15 Oskarshamn - Örebro 0:2
    So 07.12. 15:15 Skellefteå - Leksands 3:2
    So 07.12. 18:00 Brynäs - Växjö 4:3 pp
    So 07.12. 18:00 Luleå - Färjestads 3:4
    So 07.12. 18:00 Malmö - Linköpings 0:1 np

    26.kolo

    Čt 19.12. 19:00 Brynäs - Örebro 2:1
    Čt 19.12. 19:00 Frölunda - Luleå 1:0
    Čt 19.12. 19:00 Leksands - Färjestads 3:4
    Čt 19.12. 19:00 Linköpings - Oskarshamn 2:3
    Čt 19.12. 19:00 Malmö - Djurgårdens 4:0
    Čt 19.12. 19:00 Rögle - Växjö 1:2
    Čt 19.12. 19:00 Skellefteå - HV71 0:3

    27.kolo

    Čt 26.12. 15:15 HV71 - Leksands 3:2 np
    Čt 26.12. 15:15 Linköpings - Malmö 2:3 np
    Čt 26.12. 15:15 Rögle - Färjestads 1:0 pp
    Čt 26.12. 18:00 Brynäs - Oskarshamn 3:4 np
    Čt 26.12. 18:00 Luleå - Frölunda 3:2
    Čt 26.12. 18:00 Skellefteå - Örebro 7:0
    Čt 26.12. 18:00 Växjö - Djurgårdens 5:0

    28.kolo

    So 28.12. 15:15 Djurgårdens - Skellefteå 3:1
    So 28.12. 15:15 Färjestads - Luleå 2:3
    So 28.12. 15:15 Frölunda - Växjö 4:0
    So 28.12. 15:15 Malmö - Rögle 1:4
    So 28.12. 15:15 Örebro - HV71 2:4
    So 28.12. 18:00 Leksands - Brynäs 4:2
    So 28.12. 18:00 Oskarshamn - Linköpings 3:2 np

    29.kolo

    Po 30.12. 19:00 Brynäs - Malmö 2:3
    Po 30.12. 19:00 HV71 - Frölunda 1:2
    Po 30.12. 19:00 Linköpings - Örebro 1:2
    Po 30.12. 19:00 Luleå - Leksands 2:0
    Po 30.12. 19:00 Rögle - Djurgårdens 3:1
    Po 30.12. 19:00 Skellefteå - Färjestads 5:1
    Po 30.12. 19:00 Växjö - Oskarshamn 3:1

    25.kolo

    Út 17.12. 19:00 Djurgårdens - Brynäs 6:0
    Út 17.12. 19:00 HV71 - Malmö 1:4
    Út 17.12. 19:00 Luleå - Skellefteå 2:3 np
    Út 17.12. 19:00 Örebro - Leksands 4:2
    Út 17.12. 19:00 Oskarshamn - Rögle 1:2
    Út 17.12. 19:00 Växjö - Frölunda 4:2
    Čt 02.01. 18:00 Färjestads - Linköpings 3:1

    30.kolo

    So 04.01. 15:15 Frölunda - Rögle 1:2
    So 04.01. 15:15 Luleå - Linköpings 3:2 pp
    So 04.01. 15:15 Växjö - Brynäs 3:1
    So 04.01. 18:00 Leksands - Skellefteå 0:3
    So 04.01. 18:00 Malmö - Örebro 2:3 pp
    So 04.01. 18:00 Oskarshamn - Djurgårdens 2:4
    Út 28.01. 19:00 HV71 - Färjestads 8:4

    31.kolo

    Čt 09.01. 19:00 Brynäs - Rögle 5:2
    Čt 09.01. 19:00 Djurgårdens - HV71 5:3
    Čt 09.01. 19:00 Färjestads - Malmö 5:1
    Čt 09.01. 19:00 Leksands - Linköpings 3:2 np
    Čt 09.01. 19:00 Örebro - Växjö 2:1
    Čt 09.01. 19:00 Oskarshamn - Luleå 4:2
    Čt 09.01. 19:00 Skellefteå - Frölunda 4:2

    32.kolo

    So 11.01. 15:15 Färjestads - Oskarshamn 5:1
    So 11.01. 15:15 HV71 - Skellefteå 2:3 np
    So 11.01. 15:15 Linköpings - Brynäs 2:3 pp
    So 11.01. 15:15 Rögle - Leksands 2:3 np
    So 11.01. 18:00 Luleå - Djurgårdens 3:2 pp
    So 11.01. 18:00 Örebro - Frölunda 5:3
    So 11.01. 18:00 Växjö - Malmö 0:1

    33.kolo

    So 21.12. 15:15 Malmö - HV71 1:0
    Čt 16.01. 19:00 Brynäs - Färjestads 4:3 np
    Čt 16.01. 19:00 Djurgårdens - Linköpings 3:2
    Čt 16.01. 19:00 Leksands - Örebro 0:1
    Čt 16.01. 19:00 Oskarshamn - Frölunda 5:1
    Čt 16.01. 19:00 Rögle - Luleå 4:7
    Čt 16.01. 19:00 Växjö - Skellefteå 1:2

    34.kolo

    So 18.01. 15:15 Djurgårdens - Malmö 2:0
    So 18.01. 15:15 Frölunda - Färjestads 3:2
    So 18.01. 15:15 Linköpings - Växjö 2:3 pp
    So 18.01. 15:15 Luleå - HV71 6:3
    So 18.01. 15:15 Örebro - Rögle 2:5
    So 18.01. 15:30 Skellefteå - Brynäs 1:2
    So 18.01. 18:00 Oskarshamn - Leksands 2:3

    35.kolo

    Út 21.01. 19:00 HV71 - Linköpings 1:4
    Út 21.01. 19:00 Rögle - Skellefteå 4:0
    Čt 23.01. 19:00 Färjestads - Växjö 3:4 pp
    Čt 23.01. 19:00 Frölunda - Brynäs 8:4
    Čt 23.01. 19:00 Leksands - Djurgårdens 2:4
    Čt 23.01. 19:00 Örebro - Luleå 3:2
    Čt 23.01. 19:00 Oskarshamn - Malmö 1:5

    36.kolo

    So 25.01. 15:15 Frölunda - Malmö 4:3
    So 25.01. 15:15 Linköpings - Färjestads 1:0
    So 25.01. 15:15 Rögle - HV71 1:4
    So 25.01. 18:00 Brynäs - Luleå 1:3
    So 25.01. 18:00 Djurgårdens - Örebro 4:1
    So 25.01. 18:00 Skellefteå - Oskarshamn 3:5
    So 25.01. 18:00 Växjö - Leksands 5:1

    37.kolo

    Čt 23.01. 19:00 Linköpings - Rögle 5:1
    Čt 30.01. 19:00 Djurgårdens - Frölunda 2:1
    Čt 30.01. 19:00 Färjestads - Leksands 4:3
    Čt 30.01. 19:00 Malmö - Skellefteå 4:1
    Čt 30.01. 19:00 Örebro - Brynäs 3:6
    Čt 30.01. 19:00 Oskarshamn - HV71 1:3
    Čt 30.01. 19:30 Luleå - Växjö 5:1

    38.kolo

    So 01.02. 15:15 Leksands - Frölunda 2:4
    So 01.02. 15:15 Malmö - Luleå 1:3
    So 01.02. 15:15 Rögle - Oskarshamn 5:3
    So 01.02. 15:15 Skellefteå - Linköpings 3:2
    So 01.02. 18:00 Brynäs - Djurgårdens 0:1
    So 01.02. 18:00 Färjestads - Örebro 3:1
    So 01.02. 18:00 HV71 - Växjö 5:0

    39.kolo

    Út 11.02. 19:00 Brynäs - HV71 4:3 np
    Út 11.02. 19:00 Djurgårdens - Färjestads 5:4 np
    Út 11.02. 19:00 Frölunda - Linköpings 1:3
    Út 11.02. 19:00 Leksands - Malmö 2:3
    Út 11.02. 19:00 Örebro - Oskarshamn 4:2
    Út 11.02. 19:00 Skellefteå - Luleå 4:1
    Út 11.02. 19:00 Växjö - Rögle 0:4

    40.kolo

    Čt 13.02. 19:00 Brynäs - Luleå 5:1
    Čt 13.02. 19:00 Djurgårdens - Växjö 4:1
    Čt 13.02. 19:00 Frölunda - Örebro 5:3
    Čt 13.02. 19:00 HV71 - Rögle 3:5
    Čt 13.02. 19:00 Linköpings - Leksands 2:1
    Čt 13.02. 19:00 Oskarshamn - Malmö 3:4 np
    14.02. 19:00 Färjestads - Skellefteå 0:3

    41.kolo

    So 15.02. 15:15 Leksands - Luleå 0:3
    So 15.02. 15:15 Oskarshamn - Växjö 3:5
    So 15.02. 15:15 Rögle - Frölunda 4:3
    So 15.02. 18:00 Linköpings - HV71 2:4
    So 15.02. 18:00 Malmö - Djurgårdens 5:1
    So 15.02. 18:00 Örebro - Skellefteå 2:4
    So 15.02. 20:00 Färjestads - Brynäs 5:2

    42.kolo

    Út 18.02. 19:00 Brynäs - Linköpings 2:3 pp
    Út 18.02. 19:00 Frölunda - Oskarshamn 5:1
    Út 18.02. 19:00 Leksands - Rögle 2:5
    Út 18.02. 19:00 Luleå - Malmö 4:3
    Út 18.02. 19:00 Örebro - Färjestads 3:4 pp
    Út 18.02. 19:00 Skellefteå - Djurgårdens 3:0
    Út 18.02. 19:00 Växjö - HV71 5:1

    43.kolo

    Út 28.01. 19:00 Malmö - Brynäs 5:0
    Čt 20.02. 19:00 Djurgårdens - Leksands 5:2
    Čt 20.02. 19:00 Färjestads - Frölunda 5:2
    Čt 20.02. 19:00 HV71 - Örebro 3:2
    Čt 20.02. 19:00 Linköpings - Luleå 3:2 pp
    Čt 20.02. 19:00 Oskarshamn - Skellefteå 3:4 pp
    Čt 20.02. 19:00 Rögle - Växjö 5:1

    44.kolo

    So 22.02. 15:15 Brynäs - Frölunda 4:2
    So 22.02. 15:15 HV71 - Malmö 3:2
    So 22.02. 15:15 Luleå - Färjestads 4:1
    So 22.02. 18:00 Leksands - Oskarshamn 3:0
    So 22.02. 18:00 Örebro - Djurgårdens 5:2
    So 22.02. 18:00 Skellefteå - Rögle 4:3
    So 22.02. 18:00 Växjö - Linköpings 2:1

    45.kolo

    Út 25.02. 19:00 Djurgårdens - Brynäs 3:2
    Út 25.02. 19:00 Malmö - Linköpings 3:4 pp
    Út 25.02. 19:00 Oskarshamn - Färjestads 3:4 pp
    Út 25.02. 19:00 Rögle - Örebro 3:0
    Út 25.02. 19:00 Skellefteå - HV71 2:1
    Út 25.02. 19:00 Växjö - Luleå 1:3
    Út 25.02. 19:30 Frölunda - Leksands 2:5

    46.kolo

    Čt 27.02. 19:00 Brynäs - Skellefteå 3:5
    Čt 27.02. 19:00 Färjestads - Rögle 3:2
    Čt 27.02. 19:00 HV71 - Djurgårdens 7:1
    Čt 27.02. 19:00 Leksands - Växjö 4:1
    Čt 27.02. 19:00 Linköpings - Frölunda 1:2 np
    Čt 27.02. 19:00 Luleå - Oskarshamn 4:3 pp
    Čt 27.02. 19:00 Örebro - Malmö 0:2

    47.kolo

    So 29.02. 15:15 Djurgårdens - Oskarshamn 5:4
    So 29.02. 15:15 Luleå - Frölunda 4:1
    So 29.02. 15:15 Malmö - Färjestads 3:1
    So 29.02. 18:00 HV71 - Brynäs 5:6 pp
    So 29.02. 18:00 Rögle - Linköpings 3:2 np
    So 29.02. 18:00 Skellefteå - Leksands 8:2
    So 29.02. 18:00 Växjö - Örebro 4:1

    48.kolo

    Út 03.03. 19:00 Brynäs - Växjö 0:1
    Út 03.03. 19:00 Färjestads - HV71 1:2
    Út 03.03. 19:00 Frölunda - Skellefteå 1:0
    Út 03.03. 19:00 Linköpings - Djurgårdens 2:3 pp
    Út 03.03. 19:00 Luleå - Rögle 3:0
    Út 03.03. 19:00 Malmö - Leksands 3:2 np
    Út 03.03. 19:00 Oskarshamn - Örebro 1:2 np

    49.kolo

    Čt 05.03. 19:00 Djurgårdens - Luleå 3:2 pp
    Čt 05.03. 19:00 HV71 - Oskarshamn 5:3
    Čt 05.03. 19:00 Leksands - Färjestads 1:2 pp
    Čt 05.03. 19:00 Örebro - Linköpings 3:0
    Čt 05.03. 19:00 Rögle - Brynäs 6:4
    Čt 05.03. 19:00 Skellefteå - Malmö 3:0
    Čt 05.03. 19:00 Växjö - Frölunda 3:2

    50.kolo

    So 07.03. 15:15 Brynäs - Leksands 5:4 np
    So 07.03. 15:15 Frölunda - HV71 3:4 np
    So 07.03. 15:15 Linköpings - Skellefteå 4:3
    So 07.03. 15:15 Malmö - Växjö 5:4
    So 07.03. 18:00 Färjestads - Djurgårdens 4:1
    So 07.03. 18:00 Luleå - Örebro 3:2 pp
    So 07.03. 18:00 Oskarshamn - Rögle 1:2

    51.kolo

    Út 10.03. 19:00 Djurgårdens - Rögle 3:2
    Út 10.03. 19:00 Färjestads - Linköpings 2:4
    Út 10.03. 19:00 HV71 - Luleå 2:1
    Út 10.03. 19:00 Malmö - Frölunda 0:3
    Út 10.03. 19:00 Örebro - Leksands 4:0
    Út 10.03. 19:00 Oskarshamn - Brynäs 5:4
    Út 10.03. 19:00 Skellefteå - Växjö 2:3 np

    52.kolo

    Čt 12.03. 19:00 Brynäs - Örebro 1:6
    Čt 12.03. 19:00 Frölunda - Djurgårdens 3:2 pp
    Čt 12.03. 19:00 Leksands - HV71 5:2
    Čt 12.03. 19:00 Linköpings - Oskarshamn 3:1
    Čt 12.03. 19:00 Luleå - Skellefteå 3:0
    Čt 12.03. 19:00 Rögle - Malmö 5:2
    Čt 12.03. 19:00 Växjö - Färjestads 4:7
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 30 6 4 12 151:98 106
    2. 52 25 6 5 16 173:146 92
    3. 52 25 7 3 17 149:123 92
    4. 52 27 4 1 20 149:122 90
    5. 52 24 6 5 17 158:130 89
    6. 52 24 5 6 17 137:135 88
    7. 52 25 4 2 21 154:126 85
    8. 52 26 2 3 21 137:133 85
    9. 52 21 4 6 21 131:130 77
    10. 52 20 4 2 26 127:143 70
    11. 52 14 6 11 21 118:139 65
    12. 52 13 8 5 26 132:168 60
    13. 52 13 2 6 31 115:168 49
    14. 52 10 3 8 31 110:180 44

    Nejčtenější ze sportu