Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14571
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    502
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    30.08. 17:00 Jankov - Č.Budějovice Ak B 5:6 (0:4)
    30.08. 18:00 Roudné - JFA B 1:2 (1:1)
    Po 02.09. 17:00 Včelná - Loko ČB B 3:3 (2:3)
    Po 02.09. 18:00 Kamenný Újezd - Rudolfov 7:8 (2:4)
    Út 03.09. 16:30 SKP ČB C - Slavia ČB 6:4 (4:2)

    2.kolo

    Po 02.09. 18:00 Roudné - Dobrá Voda 7:7 (4:6)
    St 04.09. 17:00 JFA B - Loko ČB B 3:4 (2:2)
    Čt 05.09. 17:00 Rudolfov - Jankov 9:4 (4:2)
    Čt 05.09. 17:30 Č.Budějovice Ak B - SKP ČB C 14:4 (6:3)
    06.09. 16:30 Slavia ČB - Včelná 3:11 (1:6)

    3.kolo

    Po 09.09. 16:30 Dobrá Voda - JFA B 6:5 (2:4)
    Po 09.09. 16:30 Kamenný Újezd - Roudné 5:6 (3:1)
    Po 09.09. 17:00 Včelná - Č.Budějovice Ak B 16:7 (11:4)
    Út 10.09. 16:00 Loko ČB B - Slavia ČB 10:0 (1:0)
    Út 10.09. 16:30 SKP ČB C - Rudolfov 6:4 (3:1)

    4.kolo

    Po 16.09. 16:30 Dobrá Voda - Kamenný Újezd 5:8 (3:2)
    Po 16.09. 18:00 Roudné - Jankov 7:8 (3:6)
    St 18.09. 17:00 JFA B - Slavia ČB 8:0 (3:0)
    Čt 19.09. 17:00 Rudolfov - Včelná 3:9 (1:6)
    Čt 19.09. 17:30 Č.Budějovice Ak B - Loko ČB B 6:8 (5:5)

    5.kolo

    Út 24.09. 16:00 Loko ČB B - Rudolfov 10:3 (4:0)
    Čt 26.09. 16:30 Kamenný Újezd - JFA B 9:3 (4:1)
    Čt 26.09. 16:30 SKP ČB C - Roudné 9:1 (7:0)
    27.09. 16:30 Slavia ČB - Č.Budějovice Ak B 4:13 (4:6)
    27.09. 17:00 Jankov - Dobrá Voda 2:3 (0:1)

    6.kolo

    Po 30.09. 16:30 Dobrá Voda - SKP ČB C 4:5 (2:4)
    Po 30.09. 18:00 Roudné - Včelná 4:5 (4:3)
    St 02.10. 17:00 JFA B - Č.Budějovice Ak B 5:8 (2:4)
    Čt 03.10. 16:30 Kamenný Újezd - Jankov 6:4 (2:2)
    Čt 03.10. 17:00 Rudolfov - Slavia ČB 17:6 (7:2)

    7.kolo

    Po 07.10. 17:00 Včelná - Dobrá Voda 10:5 (6:1)
    Út 08.10. 16:00 Loko ČB B - Roudné 8:4 (3:2)
    Čt 10.10. 16:30 SKP ČB C - Kamenný Újezd 3:3 (1:2)
    Čt 10.10. 17:30 Č.Budějovice Ak B - Rudolfov 14:1 (7:0)
    11.10. 17:00 Jankov - JFA B 3:3 (1:1)

    8.kolo

    Po 14.10. 16:30 Dobrá Voda - Loko ČB B 5:4 (2:3)
    Po 14.10. 17:00 Kamenný Újezd - Včelná 2:17 (2:10)
    Po 14.10. 18:00 Roudné - Slavia ČB 6:4 (3:2)
    St 16.10. 17:00 JFA B - Rudolfov 3:0 (2:0)
    18.10. 17:00 Jankov - SKP ČB C 7:5 (1:3)

    9.kolo

    Po 21.10. 17:00 Včelná - Jankov 4:1 (3:1)
    Út 22.10. 16:00 Loko ČB B - Kamenný Újezd 13:5 (4:3)
    Čt 24.10. 16:30 SKP ČB C - JFA B 2:4 (2:2)
    Čt 24.10. 17:30 Č.Budějovice Ak B - Roudné 15:9 (6:5)
    25.10. 16:30 Slavia ČB - Dobrá Voda 3:11 (2:3)

    10.kolo

    Po 28.10. 18:00 Roudné - Rudolfov 7:3 (5:1)
    Út 29.10. 16:30 Dobrá Voda - Č.Budějovice Ak B 14:9 (5:5)
    Čt 31.10. 16:00 Kamenný Újezd - Slavia ČB 10:3 (3:0)
    Čt 31.10. 16:00 SKP ČB C - Včelná 10:7 (4:5)
    01.11. 17:00 Jankov - Loko ČB B 2:6 (1:4)

    11. kolo - soutěž ukončena

    Po 04.11. 17:00 Včelná - JFA B 11:2 (5:0)
    Út 05.11. 16:00 Loko ČB B - SKP ČB C 13:2 (6:1)
    Čt 07.11. 17:00 Rudolfov - Dobrá Voda 1:14 (0:5)
    Čt 07.11. 17:30 Č.Budějovice Ak B - Kamenný Újezd 17:4 (11:3)
    08.11. 16:30 Slavia ČB - Jankov 1:10 (0:5)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 93:40 25
    2. 10 8 1 1 79:33 25
    3. 10 7 0 3 109:70 21
    4. 10 6 1 3 74:54 19
    5. 10 5 1 4 52:61 16
    6. 10 4 1 5 38:44 13
    7. 10 4 1 5 59:79 13
    8. 10 3 1 6 46:50 10
    9. 10 3 1 6 52:66 10
    10. 10 3 0 7 49:80 9
    11. 10 0 0 10 28:102 0

    Nejčtenější ze sportu