Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14568
  • Návštěvy: 150/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    KLM 2019/2020

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10571
    Týden:
    150
    Dnes:
    27
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.09. 15:00 Karviná - Bohumín 6:5 np
    So 21.09. 17:00 Český Těšín - Horní Benešov 8:3
    So 21.09. 17:30 Rožnov - Krnov 3:4

    2.kolo

    So 28.09. 17:00 Frýdek-Místek B - Horní Benešov 6:0
    So 28.09. 17:00 Orlová - Krnov 7:3
    So 28.09. 17:30 Bohumín - Studénka 0:14
    Ne 29.09. 17:00 Nový Jičín B - Český Těšín 2:3

    3.kolo

    So 05.10. 15:00 Karviná - Orlová 8:1
    So 05.10. 17:00 Frýdek-Místek B - Český Těšín 4:7
    So 05.10. 17:30 Studénka - Rožnov 8:4
    Ne 06.10. 16:30 Nový Jičín B - Krnov 3:2 np

    4.kolo

    So 12.10. 17:00 Orlová - Studénka 4:9
    So 12.10. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 2:6
    So 12.10. 17:00 Krnov - Karviná 3:2
    So 12.10. 17:30 Bohumín - Český Těšín 7:4
    Ne 13.10. 19:00 Nový Jičín B - Frýdek-Místek B 7:3

    5.kolo

    18.10. 18:30 Frýdek-Místek B - Bohumín 3:4 np
    So 19.10. 15:00 Karviná - Nový Jičín B 4:2
    So 19.10. 17:00 Horní Benešov - Orlová 7:8
    So 19.10. 17:00 Český Těšín - Rožnov 5:2
    So 19.10. 17:30 Studénka - Krnov 2:3

    Dohrávka 2. kola

    Čt 24.10. 18:30 Rožnov - Karviná 4:9

    6.kolo

    So 26.10. 15:00 Karviná - Studénka 4:7
    So 26.10. 17:00 Rožnov - Frýdek-Místek B 2:5
    So 26.10. 17:00 Orlová - Český Těšín 5:10
    So 26.10. 17:00 Krnov - Horní Benešov 5:0
    Ne 27.10. 17:00 Nový Jičín B - Bohumín 3:4 pp

    7.kolo

    Po 28.10. 14:30 Nový Jičín B - Studénka 1:2
    Po 28.10. 15:00 Bohumín - Rožnov 6:5
    Po 28.10. 17:00 Frýdek-Místek B - Orlová 4:5
    Po 28.10. 17:00 Horní Benešov - Karviná 2:6
    Po 28.10. 18:00 Český Těšín - Krnov 1:3

    8.kolo

    So 02.11. 15:00 Karviná - Český Těšín 8:2
    So 02.11. 17:00 Horní Benešov - Studénka 2:7
    So 02.11. 17:00 Orlová - Bohumín 9:5
    So 02.11. 17:00 Krnov - Frýdek-Místek B 1:3
    Ne 03.11. 17:00 Nový Jičín B - Rožnov 6:2

    9.kolo

    St 06.11. 17:00 Bohumín - Krnov 7:1
    St 06.11. 18:00 Český Těšín - Studénka 6:4
    St 06.11. 18:00 Frýdek-Místek B - Karviná 3:4 np
    St 06.11. 18:00 Rožnov - Orlová 3:6
    St 06.11. 18:00 Horní Benešov - Nový Jičín B 1:4

    10.kolo

    So 09.11. 17:00 Frýdek-Místek B - Studénka 1:4
    So 09.11. 17:00 Horní Benešov - Český Těšín 2:9
    So 09.11. 17:00 Krnov - Rožnov 7:4
    So 09.11. 17:30 Bohumín - Karviná 4:3
    Ne 10.11. 17:00 Nový Jičín B - Orlová 6:2

    11.kolo

    15.11. 18:00 Karviná - Rožnov 3:2 pp
    So 16.11. 17:00 Studénka - Bohumín 9:7
    So 16.11. 17:00 Horní Benešov - Frýdek-Místek B 0:6
    So 16.11. 17:00 Krnov - Orlová 2:5
    So 16.11. 17:00 Český Těšín - Nový Jičín B 6:3

    Dohrávka 1. kola

    St 20.11. 18:00 Orlová - Nový Jičín B 2:5

    Dohrávka 3. kola

    Čt 21.11. 18:00 Horní Benešov - Bohumín 5:9

    12.kolo

    So 23.11. 17:00 Rožnov - Studénka 2:6
    So 23.11. 17:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B 11:1
    So 23.11. 17:00 Orlová - Karviná 3:5
    So 23.11. 17:00 Krnov - Nový Jičín B 3:4
    So 23.11. 17:30 Bohumín - Horní Benešov 9:4

    Dohrávka 1. kola

    St 27.11. 18:00 Studénka - Frýdek-Místek B 4:2

    13.kolo

    So 30.11. 15:00 Karviná - Krnov 7:1
    So 30.11. 17:00 Studénka - Orlová 9:3
    So 30.11. 17:00 Český Těšín - Bohumín 5:8
    So 30.11. 17:00 Horní Benešov - Rožnov 6:3
    Ne 01.12. 17:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín B 3:2

    14.kolo

    So 07.12. 17:00 Krnov - Studénka 3:6
    So 07.12. 17:00 Orlová - Horní Benešov 6:5
    So 07.12. 17:00 Rožnov - Český Těšín 4:3 pp
    Ne 08.12. 17:00 Nový Jičín B - Karviná 5:2
    St 18.12. 17:30 Bohumín - Frýdek-Místek B 2:5

    15.kolo

    St 11.12. 17:00 Bohumín - Nový Jičín B 4:8
    St 11.12. 18:00 Studénka - Karviná 5:3
    St 11.12. 18:00 Český Těšín - Orlová 5:4 pp
    St 11.12. 18:00 Horní Benešov - Krnov 5:2
    Čt 12.12. 18:00 Rožnov - Frýdek-Místek B 2:6

    16.kolo

    So 14.12. 15:00 Karviná - Horní Benešov 6:5 pp
    So 14.12. 17:00 Studénka - Nový Jičín B 1:3
    So 14.12. 17:00 Rožnov - Bohumín 0:7
    So 14.12. 17:00 Krnov - Český Těšín 3:9
    Ne 15.12. 17:00 Orlová - Frýdek-Místek B 3:4

    17.kolo

    So 21.12. 17:00 Studénka - Horní Benešov 5:0
    So 21.12. 17:00 Český Těšín - Karviná 3:6
    So 21.12. 17:00 Rožnov - Nový Jičín B 2:3 pp
    So 21.12. 17:30 Bohumín - Orlová 5:4
    Ne 22.12. 15:15 Frýdek-Místek B - Krnov 0:2

    19.kolo

    So 04.01. 15:00 Karviná - Bohumín 2:1
    So 04.01. 17:00 Studénka - Frýdek-Místek B 5:1
    So 04.01. 17:00 Horní Benešov - Český Těšín 5:0k
    So 04.01. 17:00 Krnov - Rožnov 2:1
    Ne 05.01. 17:00 Orlová - Nový Jičín B 3:6

    18.kolo

    St 04.12. 18:00 Karviná - Frýdek-Místek B 2:7
    So 28.12. 15:00 Krnov - Bohumín 3:2
    St 08.01. 18:00 Studénka - Český Těšín 5:3
    St 08.01. 18:00 Nový Jičín B - Horní Benešov 5:2
    St 05.02. 18:00 Orlová - Rožnov 5:2

    20.kolo

    So 11.01. 17:00 Frýdek-Místek B - Horní Benešov 9:2
    So 11.01. 17:00 Orlová - Krnov 1:2
    So 11.01. 17:00 Rožnov - Karviná 5:4 pp
    So 11.01. 17:30 Bohumín - Studénka 5:1
    Ne 12.01. 18:00 Nový Jičín B - Český Těšín 7:4

    21.kolo

    St 15.01. 18:00 Studénka - Rožnov 6:0
    St 15.01. 18:00 Horní Benešov - Bohumín 0:15
    St 15.01. 18:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B 2:6
    St 15.01. 18:00 Krnov - Nový Jičín B 2:3 np
    St 15.01. 18:30 Karviná - Orlová 5:4 pp

    22.kolo

    So 18.01. 15:00 Krnov - Karviná 6:2
    So 18.01. 17:00 Orlová - Studénka 2:4
    So 18.01. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 6:1
    So 18.01. 17:30 Bohumín - Český Těšín 5:2
    Ne 19.01. 17:00 Nový Jičín B - Frýdek-Místek B 1:2 np

    23.kolo

    St 22.01. 17:45 Frýdek-Místek B - Bohumín 3:4 pp
    St 22.01. 18:00 Studénka - Krnov 6:4
    St 22.01. 18:00 Horní Benešov - Orlová 5:4 pp
    St 22.01. 18:30 Karviná - Nový Jičín B 7:6 np
    St 22.01. 19:00 Český Těšín - Rožnov 10:2

    24.kolo

    So 01.02. 15:00 Karviná - Studénka 4:6
    So 01.02. 17:00 Orlová - Český Těšín 3:2
    So 01.02. 17:00 Krnov - Horní Benešov 5:0
    Ne 02.02. 14:30 Frýdek-Místek B - Rožnov 7:5
    Ne 02.02. 17:00 Nový Jičín B - Bohumín 1:4

    25.kolo

    So 08.02. 17:00 Studénka - Nový Jičín B 8:6
    So 08.02. 17:00 Horní Benešov - Karviná 6:3
    So 08.02. 17:30 Bohumín - Rožnov 5:0
    So 08.02. 18:00 Frýdek-Místek B - Orlová 7:4
    Ne 09.02. 17:00 Český Těšín - Krnov 5:4

    26.kolo

    St 12.02. 18:00 Studénka - Horní Benešov 10:4
    St 12.02. 18:00 Orlová - Bohumín 2:1
    St 12.02. 18:00 Krnov - Frýdek-Místek B 3:1
    St 12.02. 18:30 Karviná - Český Těšín 5:3
    Čt 13.02. 17:00 Nový Jičín B - Rožnov 4:2

    27.kolo

    14.02. 19:00 Český Těšín - Studénka 3:2 pp
    So 15.02. 17:00 Rožnov - Orlová 4:3
    So 15.02. 17:00 Horní Benešov - Nový Jičín B 2:8
    So 15.02. 17:30 Bohumín - Krnov 1:4
    Ne 16.02. 16:15 Frýdek-Místek B - Karviná 5:2
    Správce soutěže: Radek Pobořil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 27 22 0 1 4 155:80 67
    2. 27 14 3 3 7 114:82 51
    3. 27 14 3 1 9 136:106 49
    4. 27 14 1 3 9 107:90 47
    5. 27 14 0 2 11 83:90 44
    6. 27 10 6 1 10 122:106 43
    7. 27 12 2 1 12 131:113 41
    8. 27 10 0 3 14 108:133 33
    9. 27 5 1 1 20 80:166 18
    10. 27 2 2 2 21 73:143 12

    Nejčtenější ze sportu