Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14549
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3638
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Bobnice - Hrubý Jeseník B 3:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Vrbice - Košík 3:3 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Vestec - Žitovlice 1:4 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Dymokury B - Lipník 5:4 (4:1)
    So 24.08. 17:00 Chleby - Záhornice 3:1 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Netřebice - Všechlapy B 7:4 (3:3)
    Ne 25.08. 17:00 Straky B - Drahelice 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Lipník - Chleby 1:8 (0:3)
    So 31.08. 17:00 Záhornice - Netřebice 6:1 (4:0)
    So 31.08. 17:00 Žitovlice - Dymokury B 3:0k
    So 31.08. 17:00 Košík - Vestec 7:1 (4:1)
    Ne 01.09. 14:00 Bobnice - Straky B 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Hrubý Jeseník B - Všechlapy B 4:4 (1:3)
    Ne 01.09. 17:00 Drahelice - Vrbice 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Vrbice - Bobnice 2:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Dymokury B - Košík 1:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Chleby - Žitovlice 4:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Netřebice - Lipník 2:5 (0:3)
    So 07.09. 17:00 Všechlapy B - Záhornice 7:0 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Straky B - Hrubý Jeseník B 3:8 (2:4)
    Ne 08.09. 17:00 Vestec - Drahelice 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Lipník - Všechlapy B 3:6 (1:4)
    So 14.09. 16:30 Žitovlice - Netřebice 0k:3
    So 14.09. 16:30 Košík - Chleby 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Hrubý Jeseník B - Záhornice 7:2 (5:1)
    Ne 15.09. 16:30 Drahelice - Dymokury B 2:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Bobnice - Vestec 3:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Straky B - Vrbice 6:0 (2:0)

    5.kolo

    So 21.09. 13:00 Všechlapy B - Žitovlice 1:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Vrbice - Hrubý Jeseník B 5:2 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Chleby - Drahelice 5:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Netřebice - Košík 0:3 (0:2)
    So 21.09. 16:30 Záhornice - Lipník 2:3 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Vestec - Straky B 3:2 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Dymokury B - Bobnice 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Hrubý Jeseník B - Lipník 6:1 (5:1)
    So 28.09. 16:00 Žitovlice - Záhornice 2:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Košík - Všechlapy B 6:1 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Vrbice - Vestec 3:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Drahelice - Netřebice 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Bobnice - Chleby 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Straky B - Dymokury B 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Lipník - Žitovlice 4:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Vestec - Hrubý Jeseník B 3:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Chleby - Straky B 3:0
    So 05.10. 16:00 Netřebice - Bobnice 0:5 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Záhornice - Košík 3:6 (1:3)
    Ne 06.10. 16:00 Dymokury B - Vrbice 3:2 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Všechlapy B - Drahelice 3:5 (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Žitovlice - Hrubý Jeseník B 6:3 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Košík - Lipník 1:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Bobnice - Všechlapy B 1:1 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Vrbice - Chleby 2:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Drahelice - Záhornice 3:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Straky B - Netřebice 12:0 (6:0)
    Ne 13.10. 15:30 Vestec - Dymokury B 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Chleby - Vestec 5:3
    So 19.10. 15:30 Netřebice - Vrbice 0:1
    So 19.10. 15:30 Záhornice - Bobnice 2:11
    So 19.10. 15:30 Lipník - Drahelice 0:2
    So 19.10. 15:30 Žitovlice - Košík 0:0
    Ne 20.10. 15:30 Dymokury B - Hrubý Jeseník B 0:1
    Ne 20.10. 15:30 Všechlapy B - Straky B 2:0

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Hrubý Jeseník B - Košík 3:3 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Bobnice - Lipník 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Vrbice - Všechlapy B 1:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Dymokury B - Chleby 1:3 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Drahelice - Žitovlice 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Straky B - Záhornice 3:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Vestec - Netřebice 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Chleby - Hrubý Jeseník B 2:2 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Netřebice - Dymokury B 2:5 (1:3)
    So 02.11. 14:00 Záhornice - Vrbice 4:5 (4:1)
    So 02.11. 14:00 Lipník - Straky B 0:3 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Žitovlice - Bobnice 0:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Košík - Drahelice 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Všechlapy B - Vestec 3:5 (2:3)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Bobnice - Košík 2:3 (2:2)
    So 09.11. 14:00 Vrbice - Lipník 4:3 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Chleby - Netřebice 7:2 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Hrubý Jeseník B - Drahelice 2:2 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Straky B - Žitovlice 5:3 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Vestec - Záhornice 3:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Všechlapy B - Dymokury B 2:1 (1:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:15 Všechlapy B - Chleby 0:2 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Netřebice - Hrubý Jeseník B 3:3 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Záhornice - Dymokury B 1:4 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Lipník - Vestec 1:4 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Žitovlice - Vrbice 2:4 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Košík - Straky B 7:1 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Drahelice - Bobnice 0:4 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 1 2 41:13 31
    2. 13 9 4 0 44:16 31
    3. 13 9 2 2 45:17 29
    4. 13 7 4 2 33:29 25
    5. 13 7 0 6 43:30 21
    6. 13 6 1 6 31:34 19
    7. 13 5 4 4 22:26 19
    8. 13 4 5 4 43:37 17
    9. 13 5 2 6 25:30 17
    10. 13 4 4 5 35:36 16
    11. 13 4 2 7 23:30 14
    12. 13 3 0 10 25:45 9
    13. 13 2 1 10 22:55 7
    14. 13 1 0 12 24:58 3

    Nejčtenější ze sportu