Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14537
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Příbram  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    647
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 08.09. 14:00 Rosovice - Nový Knín 2:3 (1:1)
    Ne 08.09. 14:00 Nová Ves p.Pl. - Pičín 7:4 (1:2)
    Út 10.09. 16:30 Dobříš B - Stará Huť 12:2 (5:1)

    2.kolo

    Ne 15.09. 10:00 Nový Knín - Pičín 4:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:00 Stará Huť - Nová Ves p.Pl. 9:1 (5:1)
    Ne 15.09. 14:00 Rosovice - Dobříš B 0:13 (0:9)

    3.kolo

    Ne 22.09. 10:00 Nová Ves p.Pl. - Rosovice 9:5 (1:2)
    Ne 22.09. 14:00 Pičín - Stará Huť 2:1 (0:0)
    Po 23.09. 16:30 Dobříš B - Nový Knín 1:2 (0:1)

    4.kolo

    Ne 29.09. 10:00 Nový Knín - Stará Huť 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 14:00 Rosovice - Pičín 1:8 (1:2)
    Po 30.09. 16:30 Dobříš B - Nová Ves p.Pl. 5:4 (4:1)

    5.kolo

    So 05.10. 10:00 Nová Ves p.Pl. - Nový Knín 7:2 (5:0)
    Ne 06.10. 10:00 Stará Huť - Rosovice 8:2 (3:0)
    Ne 06.10. 13:30 Pičín - Dobříš B 2:5 (0:2)

    6.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Nový Knín - Rosovice 5:0 (2:0)
    Ne 13.10. 13:30 Pičín - Nová Ves p.Pl. 4:8 (3:5)
    Út 15.10. 16:30 Stará Huť - Dobříš B 1:8 (0:4)

    7.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Nová Ves p.Pl. - Stará Huť 9:2 (3:0)
    Ne 20.10. 13:00 Pičín - Nový Knín 1:6 (0:3)
    Po 21.10. 16:30 Dobříš B - Rosovice 6:2 (3:1)

    8.kolo

    Ne 27.10. 10:00 Nový Knín - Dobříš B 5:2 (3:1)
    Ne 27.10. 10:00 Stará Huť - Pičín 4:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:00 Rosovice - Nová Ves p.Pl. 2:11 (1:6)

    9.kolo

    Ne 03.11. 10:00 Stará Huť - Nový Knín 1:3 (1:2)
    Ne 03.11. 11:30 Pičín - Rosovice 7:5 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Nová Ves p.Pl. - Dobříš B 5:5 (4:3)

    10. kolo - soutěž ukončena

    Ne 10.11. 10:00 Nový Knín - Nová Ves p.Pl. 0:6 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Rosovice - Stará Huť 0:4 (0:1)
    Po 11.11. 16:30 Dobříš B - Pičín 4:1 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 0 2 33:20 24
    2. 10 7 1 2 61:24 22
    3. 10 7 1 2 67:38 22
    4. 10 4 0 6 32:40 12
    5. 10 3 0 7 29:45 9
    6. 10 0 0 10 19:74 0

    Nejčtenější ze sportu