Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1453
  • Návštěvy: 93/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8920
    Týden:
    93
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.07. 17:00 Sparta Praha - SK Kladno 0:0 (0:0)
    So 29.07. 19:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    So 29.07. 19:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    Ne 30.07. 17:00 Jablonec - Mostecký FK 2:2 (1:1)
    Ne 30.07. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    Ne 30.07. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 30.07. 20:15 Č. Budějovice - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    Po 31.07. 17:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 05.08. 19:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 05.08. 19:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Ne 06.08. 17:00 SK Kladno - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 06.08. 20:15 Slavia Praha - Teplice 3:2 (0:1)
    Po 07.08. 17:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 12.08. 19:00 Jablonec - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 12.08. 19:00 Zlín - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    So 12.08. 19:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 3:1 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 3:2 (0:2)
    Ne 13.08. 17:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 20:15 Slavia Praha - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    Po 14.08. 17:15 1.FK Příbram - SK Kladno 1:0 (0:0)

    4.kolo

    18.08. 16:30 Jablonec - Mladá Boleslav 0:2 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    So 19.08. 19:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 20.08. 17:00 Mostecký FK - Č. Budějovice 1:2 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 SK Kladno - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 20:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Po 21.08. 17:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 26.08. 19:00 Baník Ostrava - SK Kladno 5:1 (4:0)
    So 26.08. 19:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Č. Budějovice - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)
    Ne 27.08. 19:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    Ne 27.08. 20:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:0 (2:0)
    Po 28.08. 17:15 Teplice - Mostecký FK 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 09.09. 17:00 Sparta Praha - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Jablonec - Teplice 2:1 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:2 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Mostecký FK - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 SK Kladno - Č. Budějovice 2:1 (0:0)
    Ne 10.09. 20:15 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Po 11.09. 17:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 19:00 Zlín - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 16.09. 19:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Ne 17.09. 17:00 Č. Budějovice - Jablonec 1:0 (1:0)
    Ne 17.09. 17:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 20:15 Slovan Liberec - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    Po 18.09. 17:15 Teplice - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Po 18.09. 19:30 Mladá Boleslav - SK Kladno 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 19:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 24.09. 15:00 SK Kladno - Sigma Olomouc 3:2 (3:0)
    Ne 24.09. 17:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 3:0 (3:0)
    Ne 24.09. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    Ne 24.09. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 0:3 (0:3)
    Ne 24.09. 17:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:4 (0:3)
    Ne 24.09. 20:15 Mladá Boleslav - Zlín 2:0 (1:0)
    Po 25.09. 17:15 Mostecký FK - Baník Ostrava 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 14:00 Zlín - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 30.09. 19:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Ne 01.10. 17:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    Ne 01.10. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    Ne 01.10. 20:15 Teplice - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    Po 02.10. 17:15 Slavia Praha - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Po 02.10. 20:00 Slovan Liberec - SK Kladno 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 17:00 Zlín - Teplice 1:4 (1:0)
    So 14.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 SK Kladno - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 15.10. 17:00 Mladá Boleslav - Č. Budějovice 4:2 (2:1)
    Ne 15.10. 17:00 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    Ne 15.10. 20:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:0 (3:0)
    Po 16.10. 17:15 Jablonec - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 14:30 Baník Ostrava - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 22.10. 17:00 Teplice - SK Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 17:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    Ne 22.10. 17:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 4:1 (3:0)
    Ne 22.10. 17:00 Sigma Olomouc - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    Ne 22.10. 20:15 Slavia Praha - Jablonec 2:2 (1:2)
    Po 23.10. 17:15 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    Po 23.10. 19:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 14:30 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    So 28.10. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 15:00 Jablonec - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    Ne 29.10. 15:00 SK Kladno - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    Ne 29.10. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    Ne 29.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    Ne 29.10. 20:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:3 (0:1)
    Po 30.10. 17:15 Teplice - Č. Budějovice 1:3 (1:3)

    13.kolo

    So 04.11. 17:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    Ne 05.11. 17:00 Č. Budějovice - Zlín 1:1 (0:0)
    Ne 05.11. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    Ne 05.11. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 1:1 (1:1)
    Ne 05.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:2 (1:0)
    Ne 05.11. 17:00 Mostecký FK - SK Kladno 1:3 (0:2)
    Ne 05.11. 20:15 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    Po 06.11. 17:15 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 11.11. 17:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 11.11. 17:00 Zlín - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    Ne 12.11. 15:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    Ne 12.11. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Ne 12.11. 17:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 2:2 (1:0)
    Ne 12.11. 17:00 SK Kladno - Zbrojovka Brno 3:0 (2:0)
    Ne 12.11. 20:15 Teplice - Slovan Liberec 3:0 (0:0)
    Po 13.11. 17:15 Mladá Boleslav - Mostecký FK 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 18.11. 17:00 Baník Ostrava - Teplice 1:1 (1:1)
    So 18.11. 17:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (1:1)
    Ne 19.11. 15:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 1:1 (1:1)
    Ne 19.11. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 3:0 (1:0)
    Ne 19.11. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    Ne 19.11. 17:00 Mostecký FK - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    Ne 19.11. 20:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Po 20.11. 17:15 Slavia Praha - Č. Budějovice 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 25.11. 17:00 Zlín - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    Ne 26.11. 15:00 Jablonec - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 26.11. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 26.11. 17:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    Ne 26.11. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:2 (1:2)
    Ne 26.11. 17:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    Ne 26.11. 20:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Po 27.11. 17:15 Teplice - Slavia Praha 2:4 (0:3)

    17.kolo

    So 02.12. 17:00 1.FC Slovácko - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 03.12. 15:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 2:0 (0:0)
    Ne 03.12. 16:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    Ne 03.12. 17:00 Mostecký FK - Jablonec 3:1 (2:0)
    Ne 03.12. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 03.12. 17:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)
    Ne 03.12. 20:15 Zbrojovka Brno - Teplice 2:2 (0:0)
    Po 04.12. 17:15 SK Kladno - Sparta Praha 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 10.03. 17:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:2 (0:1)
    Ne 11.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 17:00 SK Kladno - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 17:00 Mostecký FK - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 17:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 5:0 (3:0)
    Ne 11.03. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:3 (1:2)
    Ne 11.03. 20:15 Sparta Praha - Jablonec 0:3 (0:1)
    Po 12.03. 17:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 17.03. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 17.03. 17:00 Zlín - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 17:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Ne 18.03. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 18.03. 17:00 Č. Budějovice - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 17:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 18.03. 20:15 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    Po 19.03. 17:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)

    20.kolo

    So 31.03. 19:00 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Viktoria Plzeň - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 Mostecký FK - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 SK Kladno - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    Ne 01.04. 20:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Po 02.04. 17:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:1 (0:0)

    21.kolo

    So 07.04. 17:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 07.04. 19:00 Zlín - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 17:00 Slavia Praha - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    Ne 08.04. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)
    Ne 08.04. 17:00 Č. Budějovice - SK Kladno 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 20:15 Teplice - Jablonec 1:0 (0:0)
    Po 09.04. 17:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:2)

    22.kolo

    So 14.04. 14:30 Sparta Praha - Teplice 2:1 (2:0)
    So 14.04. 17:00 SK Kladno - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 1.FK Příbram - Zlín 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Jablonec - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Mostecký FK - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 20:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 16.04. 17:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:1 (2:1)

    23.kolo

    St 18.04. 18:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    St 18.04. 18:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    St 18.04. 18:00 Baník Ostrava - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    St 18.04. 18:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    St 18.04. 20:15 Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (0:0)
    Čt 19.04. 17:15 Slovan Liberec - Jablonec 3:1 (1:1)
    Čt 19.04. 19:30 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Čt 19.04. 19:30 Sigma Olomouc - SK Kladno 2:0 (1:0)

    24.kolo

    Ne 22.04. 17:00 Jablonec - Zlín 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 2:2 (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 SK Kladno - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 4:2 (2:1)
    Ne 22.04. 20:15 Mladá Boleslav - Teplice 2:0 (1:0)
    Po 23.04. 17:15 Sparta Praha - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 28.04. 19:00 1.FC Slovácko - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Č. Budějovice - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Teplice - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Slavia Praha - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 20:15 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 5:1 (4:1)
    Po 30.04. 17:15 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:2 (1:2)

    26.kolo

    So 05.05. 16:00 Zlín - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:00 SK Kladno - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 16:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:00 Mostecký FK - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 20:15 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Po 07.05. 16:00 Jablonec - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    27.kolo

    St 09.05. 18:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    St 09.05. 18:00 Slovan Liberec - Zlín 2:2 (0:2)
    St 09.05. 18:00 Č. Budějovice - Teplice 1:2 (0:1)
    St 09.05. 18:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    St 09.05. 18:00 1.FC Slovácko - SK Kladno 0:1 (0:1)
    St 09.05. 20:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Čt 10.05. 17:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    Čt 10.05. 18:00 Baník Ostrava - Jablonec 3:0 (2:0)

    28.kolo

    So 12.05. 19:00 Zlín - Č. Budějovice 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:00 Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:00 SK Kladno - Mostecký FK 2:2 (2:1)
    Ne 13.05. 20:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Po 14.05. 17:15 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:1 (1:1)

    29.kolo

    Po 21.05. 17:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Po 21.05. 17:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:0 (0:0)
    Po 21.05. 17:15 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Po 21.05. 17:15 Mostecký FK - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    Po 21.05. 17:15 Slavia Praha - Zlín 2:1 (0:0)
    Po 21.05. 17:15 Slovan Liberec - Teplice 2:0 (2:0)
    Po 21.05. 17:15 Baník Ostrava - Č. Budějovice 5:1 (4:0)
    Po 21.05. 17:15 Zbrojovka Brno - SK Kladno 1:0 (0:0)

    30.kolo

    Po 28.05. 17:15 Teplice - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    Po 28.05. 17:15 Č. Budějovice - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    Po 28.05. 17:15 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 4:0 (0:0)
    Po 28.05. 17:15 Zlín - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    Po 28.05. 17:15 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Po 28.05. 17:15 Jablonec - 1.FC Slovácko 3:1 (0:0)
    Po 28.05. 17:15 Sparta Praha - Mostecký FK 5:0 (2:0)
    Po 28.05. 17:15 SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 8 4 44:20 62
    2. 30 16 10 4 44:22 58
    3. 30 17 7 6 48:27 58
    4. 30 17 7 6 44:23 58
    5. 30 12 10 8 43:33 46
    6. 30 12 10 8 35:29 46
    7. 30 13 7 10 34:32 46
    8. 30 11 9 10 44:39 42
    9. 30 9 11 10 31:32 38
    10. 30 9 7 14 28:46 34
    11. 30 5 16 9 31:41 31
    12. 30 7 10 13 23:37 31
    13. 30 5 12 13 21:34 27
    14. 30 6 8 16 29:43 26
    15. 30 3 12 15 15:37 21
    16. 30 3 10 17 20:39 19

    Nejčtenější ze sportu