Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 14518
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1172
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    20.09. 19:00 Vita Hästen - Timra 3:4
    20.09. 19:00 Almtuna - Karlskoga 2:5
    20.09. 19:00 Södertälje - Mora 1:2 pp
    20.09. 19:00 Västeras - AIK 5:2
    20.09. 19:00 Karlskrona - Björklöven 1:5
    20.09. 19:00 Kristianstads - Tingsryds 3:4 pp
    20.09. 19:00 MODO - Västervik 3:4 pp

    2.kolo

    Ne 22.09. 15:00 Timra - Södertälje 3:2 np
    Ne 22.09. 15:00 Tingsryds - Vita Hästen 6:4
    Ne 22.09. 17:00 Almtuna - AIK 2:3
    Ne 22.09. 17:30 Mora - Karlskrona 0:1
    Po 23.09. 19:00 Björklöven - MODO 3:2 pp
    Po 23.09. 19:00 Karlskoga - Kristianstads 5:3
    Po 23.09. 19:00 Västervik - Västeras 3:2

    3.kolo

    St 25.09. 19:00 Almtuna - Västervik 1:2 pp
    St 25.09. 19:00 Kristianstads - AIK 2:0
    St 25.09. 19:00 Västeras - Björklöven 2:3
    St 25.09. 19:00 Karlskrona - Södertälje 4:1
    St 25.09. 19:00 Tingsryds - Timra 2:3
    St 25.09. 19:00 MODO - Mora 7:1
    St 25.09. 19:00 Vita Hästen - Karlskoga 4:0

    4.kolo

    St 18.09. 19:00 AIK - Vita Hästen 1:2
    27.09. 19:00 Karlskoga - Tingsryds 5:3
    27.09. 19:00 Björklöven - Almtuna 3:2
    27.09. 19:00 Karlskrona - Timra 2:4
    27.09. 19:00 Västervik - Kristianstads 0:2
    27.09. 19:00 Mora - Västeras 1:2
    27.09. 19:00 Södertälje - MODO 6:2

    5.kolo

    Ne 29.09. 15:00 Mora - Almtuna 2:1 np
    Ne 29.09. 15:00 Vita Hästen - Västervik 3:2
    Ne 29.09. 17:30 Karlskoga - Timra 2:3 np
    Ne 29.09. 17:30 Tingsryds - AIK 3:1
    Po 30.09. 19:00 Västeras - Södertälje 3:0
    Po 30.09. 19:00 MODO - Karlskrona 5:1
    Ne 06.10. 15:00 Kristianstads - Björklöven 2:1

    6.kolo

    St 02.10. 19:00 Mora - Kristianstads 3:2
    St 02.10. 19:00 Södertälje - Almtuna 1:2
    St 02.10. 19:00 Timra - MODO 3:2
    St 02.10. 19:00 Västervik - Tingsryds 3:5
    St 02.10. 19:00 AIK - Karlskoga 1:6
    St 02.10. 19:00 Karlskrona - Västeras 4:3 pp
    St 02.10. 19:00 Björklöven - Vita Hästen 2:1

    7.kolo

    04.10. 19:00 Karlskoga - Västervik 9:1
    04.10. 19:00 Almtuna - Karlskrona 2:4
    04.10. 19:00 Kristianstads - Södertälje 3:4
    04.10. 19:00 AIK - Timra 4:3
    04.10. 19:00 Vita Hästen - Mora 1:2
    04.10. 19:00 Västeras - MODO 3:1
    04.10. 19:00 Tingsryds - Björklöven 0:3

    8.kolo

    Út 08.10. 19:00 Karlskrona - Kristianstads 4:3 np
    St 09.10. 19:00 Södertälje - Vita Hästen 0:2
    St 09.10. 19:00 Timra - Västeras 5:2
    St 09.10. 19:00 Västervik - AIK 2:3
    St 09.10. 19:00 Mora - Tingsryds 3:1
    St 09.10. 19:00 MODO - Almtuna 5:0
    St 09.10. 19:00 Björklöven - Karlskoga 6:3

    9.kolo

    11.10. 19:00 Vita Hästen - Karlskrona 2:3
    11.10. 19:00 Kristianstads - MODO 2:3
    11.10. 19:00 Västeras - Almtuna 2:5
    So 12.10. 15:15 Karlskoga - Mora 4:1
    So 12.10. 18:00 Västervik - Timra 2:3 pp
    So 12.10. 19:00 AIK - Björklöven 0:2
    So 12.10. 19:00 Tingsryds - Södertälje 4:3 pp

    10.kolo

    Út 15.10. 19:00 Björklöven - Västervik 3:4 np
    St 16.10. 19:00 Västeras - Kristianstads 6:1
    St 16.10. 19:00 Timra - Almtuna 2:0
    St 16.10. 19:00 Mora - AIK 2:3 pp
    St 16.10. 19:00 Södertälje - Karlskoga 3:4
    St 16.10. 19:00 MODO - Vita Hästen 5:1
    St 16.10. 19:00 Karlskrona - Tingsryds 0:4

    11.kolo

    18.10. 19:00 Vita Hästen - Kristianstads 3:2 pp
    18.10. 19:00 Västervik - Karlskrona 5:1
    18.10. 19:00 Södertälje - Björklöven 1:6
    18.10. 19:00 Almtuna - Tingsryds 5:2
    18.10. 19:00 Karlskoga - Västeras 3:4
    So 19.10. 15:15 AIK - MODO 0:5
    So 19.10. 18:00 Mora - Timra 1:2

    12.kolo

    St 23.10. 19:00 Vita Hästen - Västeras 0:1
    St 23.10. 19:00 Tingsryds - MODO 0:4
    St 23.10. 19:00 Björklöven - Timra 3:1
    St 23.10. 19:00 Karlskoga - Karlskrona 5:1
    St 23.10. 19:00 Västervik - Mora 2:3 np
    St 23.10. 19:00 Kristianstads - Almtuna 3:2 np
    Čt 26.12. 15:15 AIK - Södertälje 2:3 np

    13.kolo

    Ne 20.10. 15:00 Västeras - Tingsryds 4:5
    25.10. 19:00 Almtuna - Vita Hästen 5:4 np
    25.10. 19:00 Mora - Björklöven 1:6
    25.10. 19:00 Södertälje - Västervik 4:1
    25.10. 19:00 MODO - Karlskoga 4:3
    25.10. 19:00 Timra - Kristianstads 2:3
    25.10. 19:00 Karlskrona - AIK 3:2 np

    14.kolo

    Ne 27.10. 15:00 Timra - Vita Hästen 6:5 np
    Ne 27.10. 15:00 Karlskoga - Almtuna 5:2
    Ne 27.10. 15:00 Mora - Södertälje 4:3
    Ne 27.10. 15:00 AIK - Västeras 4:5
    Ne 27.10. 15:00 Tingsryds - Kristianstads 2:3 pp
    Ne 27.10. 17:30 Björklöven - Karlskrona 5:2
    Ne 27.10. 17:30 Västervik - MODO 4:5

    15.kolo

    St 30.10. 19:00 Karlskrona - Mora 4:2
    St 30.10. 19:00 Södertälje - Timra 3:1
    St 30.10. 19:00 Vita Hästen - Tingsryds 2:3 np
    St 30.10. 19:00 Kristianstads - Karlskoga 1:2
    St 30.10. 19:00 Västeras - Västervik 0:3
    St 30.10. 19:00 Almtuna - AIK 3:2 np
    So 09.11. 18:00 MODO - Björklöven 3:1

    16.kolo

    01.11. 19:00 Västervik - Almtuna 6:3
    01.11. 19:00 AIK - Kristianstads 2:4
    01.11. 19:00 Björklöven - Västeras 0:2
    01.11. 19:00 Södertälje - Karlskrona 3:6
    01.11. 19:00 Timra - Tingsryds 3:2
    01.11. 19:00 Mora - MODO 1:5
    01.11. 19:00 Karlskoga - Vita Hästen 4:5 np

    17.kolo

    Ne 20.10. 17:30 Almtuna - Björklöven 1:0
    Ne 03.11. 15:00 Vita Hästen - AIK 3:2 np
    Ne 03.11. 15:00 Timra - Karlskrona 0:3
    Ne 03.11. 15:00 Kristianstads - Västervik 4:1
    Ne 03.11. 17:30 Tingsryds - Karlskoga 2:5
    Ne 03.11. 17:30 Västeras - Mora 4:1
    Ne 03.11. 17:30 MODO - Södertälje 9:3

    19.kolo

    Po 11.11. 19:00 Kristianstads - Mora 3:2 np
    Po 11.11. 19:00 Almtuna - Södertälje 2:3 pp
    Po 11.11. 19:00 Tingsryds - Västervik 3:2 np
    Po 11.11. 19:00 Karlskoga - AIK 6:1
    Po 11.11. 19:00 Västeras - Karlskrona 3:2 pp
    Po 11.11. 19:00 Björklöven - Vita Hästen 5:3
    Ne 29.12. 15:00 MODO - Timra 3:7

    20.kolo

    St 13.11. 19:00 Västervik - Karlskoga 2:1 pp
    St 13.11. 19:00 Karlskrona - Almtuna 4:3
    St 13.11. 19:00 Södertälje - Kristianstads 3:2 pp
    St 13.11. 19:00 AIK - Timra 1:5
    St 13.11. 19:00 Mora - Vita Hästen 2:5
    St 13.11. 19:00 MODO - Västeras 7:3
    St 13.11. 19:00 Tingsryds - Björklöven 0:4

    22.kolo

    15.11. 18:00 Västervik - Timra 1:4
    15.11. 19:00 MODO - Kristianstads 3:1
    15.11. 19:00 Almtuna - Västeras 2:1
    15.11. 19:00 Södertälje - Tingsryds 4:1
    So 16.11. 15:15 Mora - Karlskoga 3:6
    So 16.11. 18:00 Björklöven - AIK 8:1
    Ne 17.11. 15:00 Karlskrona - Vita Hästen 1:2 np

    23.kolo

    St 20.11. 19:00 Kristianstads - Västeras 4:8
    St 20.11. 19:00 Almtuna - Timra 0:3
    St 20.11. 19:00 AIK - Mora 3:1
    St 20.11. 19:00 Karlskoga - Södertälje 7:3
    St 20.11. 19:00 Björklöven - Västervik 2:0
    St 20.11. 19:00 Vita Hästen - MODO 4:3
    St 20.11. 19:00 Tingsryds - Karlskrona 3:2 np

    24.kolo

    So 09.11. 15:15 Västeras - Karlskoga 1:4
    22.11. 19:00 Kristianstads - Vita Hästen 2:3
    22.11. 19:00 Karlskrona - Västervik 4:3 np
    22.11. 19:00 Timra - Mora 4:3 pp
    22.11. 19:00 Södertälje - Björklöven 2:3 np
    22.11. 19:00 Tingsryds - Almtuna 3:2
    22.11. 19:00 MODO - AIK 5:3

    18.kolo

    Ne 24.11. 15:00 Björklöven - Kristianstads 3:1
    Ne 24.11. 15:00 Timra - Karlskoga 3:1
    Ne 24.11. 15:00 Södertälje - Västeras 1:3
    Ne 24.11. 15:00 Almtuna - Mora 5:6
    Ne 24.11. 15:00 Västervik - Vita Hästen 1:3
    Ne 24.11. 17:30 AIK - Tingsryds 1:4
    Ne 24.11. 17:30 Karlskrona - MODO 2:5

    21.kolo

    Út 26.11. 19:00 Tingsryds - Mora 5:3
    Út 26.11. 19:00 Almtuna - MODO 2:0
    St 27.11. 19:00 Vita Hästen - Södertälje 3:2
    St 27.11. 19:00 Västeras - Timra 4:2
    St 27.11. 19:00 AIK - Västervik 1:3
    St 27.11. 19:00 Karlskoga - Björklöven 2:5
    St 27.11. 19:00 Kristianstads - Karlskrona 3:1

    25.kolo

    29.11. 19:00 Västeras - Vita Hästen 3:2
    29.11. 19:00 Södertälje - AIK 5:0
    29.11. 19:00 MODO - Tingsryds 5:2
    29.11. 19:00 Timra - Björklöven 1:4
    29.11. 19:00 Karlskrona - Karlskoga 3:6
    29.11. 19:00 Mora - Västervik 3:1
    29.11. 19:00 Almtuna - Kristianstads 5:1

    26.kolo

    Ne 01.12. 15:00 Vita Hästen - Almtuna 2:1 np
    Ne 01.12. 15:00 Kristianstads - Timra 1:3
    Ne 01.12. 17:30 Karlskoga - MODO 7:0
    Ne 01.12. 17:30 Tingsryds - Västeras 2:3
    Po 02.12. 19:00 Björklöven - Mora 3:0
    Po 02.12. 19:00 AIK - Karlskrona 5:6 pp
    Po 09.12. 15:00 Västervik - Södertälje 0:3

    27.kolo

    Út 03.12. 19:00 Vita Hästen - Timra 1:2
    St 04.12. 19:00 Almtuna - Karlskoga 3:5
    St 04.12. 19:00 Södertälje - Mora 3:1
    St 04.12. 19:00 Västeras - AIK 4:3 pp
    St 04.12. 19:00 Karlskrona - Björklöven 3:0
    St 04.12. 19:00 Kristianstads - Tingsryds 0:3
    St 04.12. 19:00 MODO - Västervik 1:4

    28.kolo

    06.12. 19:00 Mora - Karlskrona 3:2 pp
    06.12. 19:00 Timra - Södertälje 6:3
    06.12. 19:00 Tingsryds - Vita Hästen 1:2 pp
    So 07.12. 15:15 Björklöven - MODO 4:3 np
    So 07.12. 18:00 Västervik - Västeras 4:6
    Ne 08.12. 15:00 Karlskoga - Kristianstads 7:3
    Po 09.12. 19:00 AIK - Almtuna 2:3

    29.kolo

    Ne 08.12. 17:30 Karlskrona - Södertälje 3:4 pp
    St 11.12. 19:00 Almtuna - Västervik 4:1
    St 11.12. 19:00 AIK - Kristianstads 2:0
    St 11.12. 19:00 Västeras - Björklöven 2:1 pp
    St 11.12. 19:00 Tingsryds - Timra 2:1 np
    St 11.12. 19:00 MODO - Mora 4:3
    St 11.12. 19:00 Vita Hästen - Karlskoga 4:1

    30.kolo

    13.12. 19:00 Karlskoga - Tingsryds 2:0
    13.12. 19:00 Timra - Karlskrona 5:1
    13.12. 19:00 Västervik - Kristianstads 0:4
    13.12. 19:00 Södertälje - MODO 4:6
    So 14.12. 15:15 Mora - Västeras 1:4
    So 14.12. 18:00 Björklöven - Almtuna 1:0
    Po 16.12. 19:00 AIK - Vita Hästen 1:2 np

    31.kolo

    Út 17.12. 19:00 MODO - Karlskrona 5:1
    St 18.12. 19:00 Kristianstads - Björklöven 2:3
    St 18.12. 19:00 Karlskoga - Timra 4:3 pp
    St 18.12. 19:00 Tingsryds - AIK 5:2
    St 18.12. 19:00 Västeras - Södertälje 2:3 pp
    St 18.12. 19:00 Almtuna - Mora 1:2 np
    St 18.12. 19:00 Vita Hästen - Västervik 0:1

    32.kolo

    20.12. 19:00 Södertälje - Almtuna 5:3
    20.12. 19:00 Timra - MODO 2:4
    20.12. 19:00 AIK - Karlskoga 0:1
    20.12. 19:00 Karlskrona - Västeras 4:1
    20.12. 19:00 Vita Hästen - Björklöven 3:5
    So 21.12. 15:15 Mora - Kristianstads 7:4
    So 21.12. 18:00 Västervik - Tingsryds 2:1 np

    33.kolo

    27.12. 19:00 Timra - AIK 6:1
    27.12. 19:00 Vita Hästen - Mora 2:1
    27.12. 19:00 Västeras - MODO 1:4
    So 28.12. 15:15 Almtuna - Karlskrona 1:3
    So 28.12. 15:15 Kristianstads - Södertälje 3:2 pp
    So 28.12. 15:15 Björklöven - Tingsryds 7:0
    So 28.12. 18:00 Karlskoga - Västervik 4:3 np

    34.kolo

    Po 30.12. 19:00 Karlskrona - Kristianstads 5:1
    03.01. 19:00 Timra - Västeras 1:2 pp
    03.01. 19:00 MODO - Almtuna 6:3
    03.01. 19:00 Björklöven - Karlskoga 5:1
    So 04.01. 15:15 Södertälje - Vita Hästen 6:5 pp
    So 04.01. 15:15 Västervik - AIK 5:3
    So 04.01. 18:00 Mora - Tingsryds 1:2 pp

    35.kolo

    Út 07.01. 19:00 Timra - Västervik 5:1
    St 08.01. 19:00 Vita Hästen - Karlskrona 2:1
    St 08.01. 19:00 Kristianstads - MODO 2:5
    St 08.01. 19:00 Almtuna - Västeras 3:2 np
    St 08.01. 19:00 Karlskoga - Mora 4:5
    St 08.01. 19:00 AIK - Björklöven 2:5
    St 08.01. 19:00 Tingsryds - Södertälje 3:4 np

    36.kolo

    10.01. 19:00 Mora - AIK 5:2
    10.01. 19:00 Södertälje - Karlskoga 4:3
    10.01. 19:00 Västervik - Björklöven 0:2
    10.01. 19:00 Karlskrona - Tingsryds 4:3
    So 11.01. 15:15 Västeras - Kristianstads 2:3 pp
    So 11.01. 15:15 Timra - Almtuna 8:4
    So 11.01. 18:00 MODO - Vita Hästen 5:0

    37.kolo

    St 15.01. 19:00 Vita Hästen - Kristianstads 4:1
    St 15.01. 19:00 Västervik - Karlskrona 2:0
    St 15.01. 19:00 Mora - Timra 3:1
    St 15.01. 19:00 Björklöven - Södertälje 5:3
    St 15.01. 19:00 Almtuna - Tingsryds 2:3 pp
    St 15.01. 19:00 MODO - AIK 5:2
    St 15.01. 19:00 Karlskoga - Västeras 5:4 pp

    38.kolo

    17.01. 19:00 AIK - Södertälje 1:3
    17.01. 19:00 Tingsryds - MODO 0:3
    17.01. 19:00 Björklöven - Timra 7:2
    17.01. 19:00 Västervik - Mora 3:2 np
    17.01. 19:00 Kristianstads - Almtuna 2:3
    So 18.01. 15:15 Karlskoga - Karlskrona 6:2
    So 18.01. 18:00 Vita Hästen - Västeras 3:4

    39.kolo

    St 22.01. 19:00 Almtuna - Vita Hästen 0:5
    St 22.01. 19:00 Mora - Björklöven 5:3
    St 22.01. 19:00 Södertälje - Västervik 1:3
    St 22.01. 19:00 MODO - Karlskoga 4:2
    St 22.01. 19:00 Västeras - Tingsryds 2:3 np
    St 22.01. 19:00 Timra - Kristianstads 2:1
    St 22.01. 19:00 Karlskrona - AIK 1:2

    40.kolo

    24.01. 19:00 Karlskoga - Almtuna 5:6 pp
    24.01. 19:00 Mora - Södertälje 3:4
    24.01. 19:00 AIK - Västeras 3:4 pp
    24.01. 19:00 Tingsryds - Kristianstads 5:7
    So 25.01. 15:15 Timra - Vita Hästen 3:2 pp
    So 25.01. 18:00 Björklöven - Karlskrona 4:1
    So 25.01. 18:00 Västervik - MODO 3:2 pp

    41.kolo

    St 29.01. 19:00 Karlskrona - Mora 2:3 pp
    St 29.01. 19:00 MODO - Björklöven 4:2
    St 29.01. 19:00 Södertälje - Timra 3:2 np
    St 29.01. 19:00 Vita Hästen - Tingsryds 3:2 pp
    St 29.01. 19:00 Kristianstads - Karlskoga 4:3
    St 29.01. 19:00 Västeras - Västervik 7:2
    St 29.01. 19:00 AIK - Almtuna 1:6

    42.kolo

    31.01. 19:00 Västervik - Almtuna 4:3
    31.01. 19:00 Björklöven - Västeras 1:0
    31.01. 19:00 Timra - Tingsryds 3:2
    31.01. 19:00 Mora - MODO 5:4
    31.01. 19:00 Karlskoga - Vita Hästen 6:4
    So 01.02. 15:15 Kristianstads - AIK 1:3
    So 01.02. 18:00 Södertälje - Karlskrona 3:2

    43.kolo

    St 05.02. 19:00 Vita Hästen - AIK 2:0
    St 05.02. 19:00 Tingsryds - Karlskoga 2:3
    St 05.02. 19:00 Almtuna - Björklöven 2:3 pp
    St 05.02. 19:00 Karlskrona - Timra 1:5
    St 05.02. 19:00 Kristianstads - Västervik 2:3
    St 05.02. 19:00 Västeras - Mora 4:6
    St 05.02. 19:00 MODO - Södertälje 2:5

    44.kolo

    07.02. 19:00 Björklöven - Kristianstads 3:1
    07.02. 19:00 Västervik - Vita Hästen 5:3
    So 08.02. 15:15 Mora - Almtuna 2:0
    So 08.02. 18:00 Karlskrona - MODO 1:3
    Po 10.02. 19:00 Timra - Karlskoga 4:0
    Po 10.02. 19:00 AIK - Tingsryds 1:0
    Po 10.02. 19:00 Södertälje - Västeras 4:2

    45.kolo

    07.02. 19:00 Karlskoga - AIK 3:2
    St 12.02. 19:00 Kristianstads - Mora 9:2
    St 12.02. 19:00 Almtuna - Södertälje 4:3 np
    St 12.02. 19:00 MODO - Timra 2:3
    St 12.02. 19:00 Tingsryds - Västervik 5:1
    St 12.02. 19:00 Västeras - Karlskrona 3:2
    St 12.02. 19:00 Vita Hästen - Björklöven 3:5

    46.kolo

    14.02. 19:00 Västervik - Karlskoga 1:2
    14.02. 19:00 Karlskrona - Almtuna 1:0
    14.02. 19:00 Timra - AIK 6:1
    14.02. 19:00 Mora - Vita Hästen 0:4
    14.02. 19:00 MODO - Västeras 4:0
    So 15.02. 15:15 Södertälje - Kristianstads 5:1
    So 15.02. 18:00 Björklöven - Tingsryds 5:2

    47.kolo

    St 19.02. 19:00 Vita Hästen - Södertälje 1:3
    St 19.02. 19:00 Västeras - Timra 1:2 pp
    St 19.02. 19:00 AIK - Västervik 3:1
    St 19.02. 19:00 Tingsryds - Mora 3:2 pp
    St 19.02. 19:00 Almtuna - MODO 1:4
    St 19.02. 19:00 Karlskoga - Björklöven 1:2 pp
    St 19.02. 19:00 Kristianstads - Karlskrona 2:0

    48.kolo

    21.02. 19:00 Karlskrona - Vita Hästen 2:4
    21.02. 19:00 MODO - Kristianstads 6:5 np
    21.02. 19:00 Mora - Karlskoga 2:1 pp
    21.02. 19:00 Björklöven - AIK 3:2
    21.02. 19:00 Södertälje - Tingsryds 4:0
    So 22.02. 15:15 Timra - Västervik 5:1
    So 22.02. 18:00 Västeras - Almtuna 2:4

    49.kolo

    Ne 23.02. 15:00 AIK - Mora 4:5 pp
    Út 25.02. 19:00 Västervik - Björklöven 4:2
    St 26.02. 19:00 Kristianstads - Västeras 2:5
    St 26.02. 19:00 Almtuna - Timra 1:11
    St 26.02. 19:00 Karlskoga - Södertälje 4:2
    St 26.02. 19:00 Vita Hästen - MODO 6:4
    St 26.02. 19:00 Tingsryds - Karlskrona 3:0

    50.kolo

    28.02. 19:00 Kristianstads - Vita Hästen 4:3
    28.02. 19:00 Karlskrona - Västervik 4:3 pp
    28.02. 19:00 Timra - Mora 3:2
    28.02. 19:00 Björklöven - Södertälje 2:3 np
    28.02. 19:00 Tingsryds - Almtuna 4:5 np
    28.02. 19:00 AIK - MODO 1:4
    28.02. 19:00 Västeras - Karlskoga 3:4 pp

    51.kolo

    St 04.03. 19:00 Västeras - Vita Hästen 0:1
    St 04.03. 19:00 Södertälje - AIK 4:1
    St 04.03. 19:00 MODO - Tingsryds 6:1
    St 04.03. 19:00 Timra - Björklöven 3:4
    St 04.03. 19:00 Karlskrona - Karlskoga 1:2
    St 04.03. 19:00 Mora - Västervik 2:3
    St 04.03. 19:00 Almtuna - Kristianstads 4:0

    52.kolo

    06.03. 19:00 Vita Hästen - Almtuna 4:0
    06.03. 19:00 Björklöven - Mora 6:4
    06.03. 19:00 Västervik - Södertälje 3:0
    06.03. 19:00 Karlskoga - MODO 2:4
    06.03. 19:00 Tingsryds - Västeras 2:4
    06.03. 19:00 Kristianstads - Timra 3:4 pp
    06.03. 19:00 AIK - Karlskrona 4:0
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 36 5 3 8 179:94 121
    2. 52 35 1 4 12 205:130 111
    3. 52 29 8 4 11 178:116 107
    4. 52 28 4 6 14 191:144 98
    5. 52 22 5 8 17 150:142 84
    6. 52 20 8 5 19 145:131 81
    7. 52 19 9 6 18 155:150 81
    8. 52 16 7 6 23 121:151 68
    9. 52 14 8 6 24 130:166 64
    10. 52 12 10 6 24 128:156 62
    11. 52 14 6 6 26 116:158 60
    12. 52 13 6 8 25 126:163 59
    13. 52 13 5 6 28 128:166 55
    14.
     AIK
    52 10 1 9 32 97:182 41