Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14513
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kolín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2315
    Týden:
    12
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Velký Osek - Jestřabí Lhota B 2:3 np (1:1)
    So 24.08. 17:00 Nebovidy - Křečhoř 5:3 (3:2)
    So 24.08. 17:00 Sendražice - Cerhenice 2:3 np (1:0)
    So 24.08. 17:00 Týnec n.Labem - Nová Ves 3:2 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Konárovice - Meteor Hradištko 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 FC Ovčáry - Štítarský SK 4:3 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Polepy - Veltruby 5:2 (3:0)

    2.kolo

    So 31.08. 14:30 Jestřabí Lhota B - FC Ovčáry 3:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Meteor Hradištko - Polepy 0:1 np (0:0)
    So 31.08. 17:00 Nová Ves - Konárovice 4:2 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Cerhenice - Velký Osek 4:3 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Nebovidy - Sendražice 2:1 np (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Křečhoř - Veltruby 2:4 (1:3)
    Ne 01.09. 17:00 Štítarský SK - Týnec n.Labem 2:3 np (1:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Velký Osek - Nebovidy 3:8 (1:6)
    So 07.09. 17:00 Sendražice - Křečhoř 0:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Týnec n.Labem - Jestřabí Lhota B 0:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Konárovice - Štítarský SK 3:6 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 FC Ovčáry - Cerhenice 5:4 np (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Polepy - Nová Ves 4:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Veltruby - Meteor Hradištko 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 14.09. 14:00 Jestřabí Lhota B - Konárovice 1:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Nová Ves - Veltruby 2:1 np (1:0)
    So 14.09. 16:30 Cerhenice - Týnec n.Labem 6:2 (3:1)
    So 14.09. 16:30 Nebovidy - FC Ovčáry 2:5 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Sendražice - Velký Osek 1:5 (1:2)
    Ne 15.09. 16:30 Křečhoř - Meteor Hradištko 4:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Štítarský SK - Polepy 5:1 (2:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Velký Osek - Křečhoř 3:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Týnec n.Labem - Nebovidy 8:1 (4:0)
    So 21.09. 16:30 Konárovice - Cerhenice 1:4 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Meteor Hradištko - Nová Ves 2:3 np (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 FC Ovčáry - Sendražice 4:2 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Polepy - Jestřabí Lhota B 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Veltruby - Štítarský SK 2:3 (1:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Velký Osek - FC Ovčáry 0:2 (0:1)
    So 28.09. 13:30 Jestřabí Lhota B - Veltruby 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Cerhenice - Polepy 4:2 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Nebovidy - Konárovice 4:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Sendražice - Týnec n.Labem 0:2 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Křečhoř - Nová Ves 3:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Štítarský SK - Meteor Hradištko 9:0 (5:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Týnec n.Labem - Velký Osek 7:1 (5:0)
    So 05.10. 16:00 Konárovice - Sendražice 3:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Meteor Hradištko - Jestřabí Lhota B 0:3 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Nová Ves - Štítarský SK 3:4 np (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 FC Ovčáry - Křečhoř 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Polepy - Nebovidy 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Veltruby - Cerhenice 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Velký Osek - Konárovice 2:4 (1:1)
    So 12.10. 13:00 Jestřabí Lhota B - Nová Ves 2:4 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Cerhenice - Meteor Hradištko 9:0 (6:0)
    So 12.10. 15:30 Nebovidy - Veltruby 7:1 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Sendražice - Polepy 1:2 np (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Křečhoř - Štítarský SK 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 FC Ovčáry - Týnec n.Labem 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Týnec n.Labem - Křečhoř 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Konárovice - FC Ovčáry 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Meteor Hradištko - Nebovidy 1:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Nová Ves - Cerhenice 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Polepy - Velký Osek 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Veltruby - Sendražice 3:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Štítarský SK - Jestřabí Lhota B 3:2 (1:2)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Velký Osek - Veltruby 2:4 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Cerhenice - Štítarský SK 4:5 np (2:2)
    So 26.10. 14:30 Nebovidy - Nová Ves 6:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Sendražice - Meteor Hradištko 1:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Týnec n.Labem - Konárovice 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Křečhoř - Jestřabí Lhota B 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 FC Ovčáry - Polepy 2:6 (0:3)

    11.kolo

    So 02.11. 11:30 Jestřabí Lhota B - Cerhenice 3:2 np (2:0)
    So 02.11. 14:00 Konárovice - Křečhoř 4:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Meteor Hradištko - Velký Osek 0:5 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Nová Ves - Sendražice 4:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Polepy - Týnec n.Labem 4:3 np (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Veltruby - FC Ovčáry 3:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Štítarský SK - Nebovidy 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Velký Osek - Nová Ves 3:7 (3:4)
    So 09.11. 14:00 Nebovidy - Jestřabí Lhota B 2:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Sendražice - Štítarský SK 0:5 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Týnec n.Labem - Veltruby 5:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Konárovice - Polepy 1:3 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Křečhoř - Cerhenice 3:4 (3:3)
    Ne 10.11. 14:00 FC Ovčáry - Meteor Hradištko 0:4 (0:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 11:00 Jestřabí Lhota B - Sendražice 3:1 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Meteor Hradištko - Týnec n.Labem 0:11 (0:3)
    So 16.11. 13:30 Nová Ves - FC Ovčáry 8:1 (5:1)
    So 16.11. 13:30 Cerhenice - Nebovidy 2:4 (1:3)
    Ne 17.11. 13:30 Polepy - Křečhoř 3:1 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Veltruby - Konárovice 1:3 (1:2)
    Ne 17.11. 13:30 Štítarský SK - Velký Osek 5:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 8 2 1 2 53:24 29
    2. 13 8 2 0 3 26:15 28
    3. 13 8 1 1 3 50:20 27
    4. 13 7 3 0 3 35:22 27
    5. 13 7 1 3 2 49:30 26
    6. 13 8 1 0 4 43:35 26
    7. 13 6 2 1 4 40:32 23
    8. 13 6 1 0 6 28:40 20
    9. 13 6 0 0 7 28:32 18
    10. 13 5 0 1 7 25:36 16
    11. 13 4 0 0 9 24:34 12
    12. 13 3 0 1 9 29:48 10
    13. 13 2 0 2 9 11:50 8
    14. 13 0 0 3 10 13:36 3

    Nejčtenější ze sportu