Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14478
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1585
    Týden:
    23
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 11.08. 14:00 PSS Žítková - Suchá Loz 2:6 (0:4)
    Ne 11.08. 15:00 Podolí - Bojkovice B 4:5 (3:1)
    Ne 11.08. 17:00 Orel Uh. Brod - Bánov 1:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Korytná - Starý Hrozenkov 2:2 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Bystřice - Rudice 9:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Komňa - Přečkovice 2:2 (2:1)

    3.kolo

    Ne 18.08. 14:30 Přečkovice - PSS Žítková 3:4 (1:2)
    Ne 18.08. 15:00 Suchá Loz - Orel Uh. Brod 3:0 (0:0)
    Ne 18.08. 15:00 Starý Hrozenkov - Rudice 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Bojkovice B - Korytná 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Bánov - Podolí 8:0 (5:0)
    Ne 18.08. 17:00 Bystřice - Komňa 9:0 (5:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Suchá Loz - Přečkovice 4:2 (3:1)
    Ne 25.08. 14:00 PSS Žítková - Bystřice 1:2 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Orel Uh. Brod - Podolí 8:1 (3:1)
    Ne 25.08. 16:30 Korytná - Bánov 1:2 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Rudice - Bojkovice B 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Komňa - Starý Hrozenkov 1:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 01.09. 14:30 Přečkovice - Orel Uh. Brod 3:1 (0:1)
    Ne 01.09. 15:00 Starý Hrozenkov - PSS Žítková 1:3 (0:1)
    Ne 01.09. 15:00 Podolí - Korytná 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Bystřice - Suchá Loz 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Bojkovice B - Komňa 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 16:00 Bánov - Rudice 2:2 (1:1)

    6.kolo

    Ne 08.09. 14:30 Přečkovice - Bystřice 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 15:00 PSS Žítková - Bojkovice B 0:5 (0:2)
    Ne 08.09. 15:00 Suchá Loz - Starý Hrozenkov 3:1 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 Orel Uh. Brod - Korytná 2:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Rudice - Podolí 4:3 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Komňa - Bánov 1:5 (0:3)

    7.kolo

    Ne 15.09. 15:00 Starý Hrozenkov - Přečkovice 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Podolí - Komňa 3:3 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bystřice - Orel Uh. Brod 8:2 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bojkovice B - Suchá Loz 3:4 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bánov - PSS Žítková 5:2 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Korytná - Rudice 2:1 (0:0)

    8.kolo

    Ne 22.09. 14:00 PSS Žítková - Podolí 4:2 (2:0)
    Ne 22.09. 14:30 Přečkovice - Bojkovice B 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 Suchá Loz - Bánov 1:4 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Orel Uh. Brod - Rudice 3:2 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Komňa - Korytná 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Bystřice - Starý Hrozenkov 2:2 (1:2)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Bojkovice B - Bystřice 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 15:00 Starý Hrozenkov - Orel Uh. Brod 1:4 (0:3)
    Ne 29.09. 15:00 Podolí - Suchá Loz 2:4 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Bánov - Přečkovice 4:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Korytná - PSS Žítková 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Rudice - Komňa 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Starý Hrozenkov - Bojkovice B 2:2 (0:2)
    Ne 06.10. 14:00 PSS Žítková - Rudice 2:2 (1:2)
    Ne 06.10. 14:30 Přečkovice - Podolí 4:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Orel Uh. Brod - Komňa 2:2 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Suchá Loz - Korytná 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bystřice - Bánov 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Bojkovice B - Orel Uh. Brod 6:3 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Bánov - Starý Hrozenkov 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Podolí - Bystřice 2:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Korytná - Přečkovice 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Rudice - Suchá Loz 1:4 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Komňa - PSS Žítková 2:0 (2:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 19.10. 14:30 Přečkovice - Rudice 9:2 (4:2)
    So 19.10. 14:30 Bojkovice B - Bánov 1:4 (1:2)
    Ne 20.10. 14:00 PSS Žítková - Orel Uh. Brod 3:3 (2:2)
    Ne 20.10. 14:30 Bystřice - Korytná 0:3 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 Suchá Loz - Komňa 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Starý Hrozenkov - Podolí 3:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 0 2 33:17 27
    2. 11 8 2 1 38:12 26
    3. 11 7 2 2 38:12 23
    4. 11 6 1 4 32:21 19
    5. 11 5 2 4 28:22 17
    6. 11 4 3 4 29:31 15
    7. 11 3 5 3 14:28 14
    8. 11 3 3 5 15:17 12
    9. 11 3 2 6 21:34 11
    10. 11 2 3 6 18:38 9
    11. 11 1 3 7 15:25 6
    12. 11 1 2 8 22:46 5

    Nejčtenější ze sportu