Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14477
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1561
    Týden:
    11
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    16.08. 18:00 Dolní Němčí B - Boršice u Bl. 4:3 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Popovice - Uherský Ostroh B 5:0 (3:0)
    Ne 18.08. 16:30 Hradčovice - Částkov 5:1 (3:1)
    Ne 18.08. 16:30 Horní Němčí - Ostrožská Lhota 2:0 (0:0)
    13.09. 17:00 Hluk B - Ajax Mistřice 3:3 (1:3)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Hluk B - Dolní Němčí B 4:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:15 Částkov - Horní Němčí 5:1 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Ajax Mistřice - Ostrožská Lhota 3:4 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Hradčovice - Uherský Ostroh B 2:2 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Boršice u Bl. - Popovice 4:3 (1:2)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Ostrožská Lhota - Částkov 9:0 (5:0)
    Ne 01.09. 16:00 Dolní Němčí B - Ajax Mistřice 2:2 (1:2)
    Ne 01.09. 16:00 Popovice - Hluk B 1:2 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Hradčovice - Boršice u Bl. 0:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Uherský Ostroh B - Horní Němčí 3:1 (3:0)

    6.kolo

    06.09. 17:00 Hluk B - Hradčovice 4:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Dolní Němčí B - Popovice 1:4 (1:1)
    Ne 08.09. 13:30 Uherský Ostroh B - Ostrožská Lhota 3:3 (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Ajax Mistřice - Částkov 0:2 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Boršice u Bl. - Horní Němčí 3:1 (0:0)

    7.kolo

    Ne 15.09. 10:15 Částkov - Uherský Ostroh B 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Popovice - Ajax Mistřice 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Hradčovice - Dolní Němčí B 2:2 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Horní Němčí - Hluk B 0:6 (0:4)
    Ne 15.09. 16:00 Ostrožská Lhota - Boršice u Bl. 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Dolní Němčí B - Horní Němčí 2:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Ajax Mistřice - Uherský Ostroh B 9:1 (3:1)
    Ne 22.09. 15:30 Boršice u Bl. - Částkov 5:3 (2:2)
    Ne 22.09. 15:30 Hluk B - Ostrožská Lhota 1:3 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Popovice - Hradčovice 3:1 (3:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Ostrožská Lhota - Dolní Němčí B 5:1 (2:1)
    Ne 29.09. 10:15 Částkov - Hluk B 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 13:00 Uherský Ostroh B - Boršice u Bl. 4:1 (4:0)
    Ne 29.09. 15:30 Hradčovice - Ajax Mistřice 2:3 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Němčí - Popovice 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Ostrožská Lhota - Popovice 5:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Částkov - Dolní Němčí B 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 12:30 Uherský Ostroh B - Hluk B 1:5 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Ajax Mistřice - Boršice u Bl. 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Horní Němčí - Hradčovice 0:3 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Částkov - Hradčovice 2:2 (1:1)
    Ne 20.10. 12:00 Uherský Ostroh B - Popovice 1:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Ajax Mistřice - Hluk B 5:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Boršice u Bl. - Dolní Němčí B 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Ostrožská Lhota - Horní Němčí 3:1 (0:0)

    1.kolo

    So 26.10. 14:00 Dolní Němčí B - Částkov 1:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Hradčovice - Horní Němčí 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 14:00 Boršice u Bl. - Ajax Mistřice 7:3 (5:2)
    Ne 27.10. 14:00 Hluk B - Uherský Ostroh B 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Popovice - Ostrožská Lhota 1:8 (0:6)

    11.kolo

    Ne 13.10. 15:00 Horní Němčí - Ajax Mistřice 6:4 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Hradčovice - Ostrožská Lhota 6:1 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Popovice - Částkov 2:5 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Hluk B - Boršice u Bl. 5:2 (3:2)
    So 02.11. 13:30 Dolní Němčí B - Uherský Ostroh B 2:0 (1:0)

    2. kolo - soutěž ukončena

    Ne 11.08. 10:15 Částkov - Popovice 3:2 (1:0)
    Ne 11.08. 14:30 Uherský Ostroh B - Dolní Němčí B 3:4 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Boršice u Bl. - Hluk B 2:4 (2:2)
    Ne 03.11. 13:30 Ostrožská Lhota - Hradčovice 3:1 (2:1)
    Ne 03.11. 13:30 Ajax Mistřice - Horní Němčí 6:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 1 2 47:20 28
    2. 12 9 1 2 38:20 28
    3. 12 5 3 4 27:30 18
    4. 12 5 2 5 41:30 17
    5. 12 5 1 6 30:32 16
    6. 12 3 6 3 21:27 15
    7. 12 4 1 7 25:32 13
    8. 12 4 1 7 18:35 13
    9. 12 3 3 6 25:26 12
    10. 12 2 3 7 18:38 9

    Nejčtenější ze sportu