Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 14475
  • Návštěvy: 109/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1791
    Týden:
    109
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Nezdenice - Ostrožská NV 2:1 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Strání B - Jarošov 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 15:00 Záhorovice - Vlčnov 2:6 (0:2)
    Ne 11.08. 15:00 TJ Březová - Bílovice 4:0 (4:0)
    Ne 11.08. 16:00 Topolná - Drslavice 4:1 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Polešovice - Kněžpole 3:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Prakšice - Huštěnovice 2:1 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 TJ Březová - Kněžpole 2:2 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Ostrožská NV - Záhorovice 4:1 (3:0)
    So 17.08. 16:30 Drslavice - Nezdenice 4:2 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Huštěnovice - Topolná 0:6 (0:3)
    Ne 18.08. 16:30 Jarošov - Prakšice 3:8 (1:7)
    Ne 18.08. 16:30 Bílovice - Strání B 1:5 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Vlčnov - Polešovice 4:0 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Strání B - Kněžpole 1:1 (0:0)
    Ne 25.08. 15:00 Záhorovice - Drslavice 0:3 (0:2)
    Ne 25.08. 15:00 TJ Březová - Vlčnov 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Topolná - Nezdenice 6:0 (4:0)
    Ne 25.08. 16:30 Polešovice - Ostrožská NV 2:4 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Prakšice - Bílovice 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Huštěnovice - Jarošov 0:5 (0:3)

    5.kolo

    So 31.08. 15:30 Bílovice - Huštěnovice 4:2 (3:0)
    So 31.08. 16:00 Kněžpole - Prakšice 1:5 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Ostrožská NV - TJ Březová 3:1 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Drslavice - Polešovice 2:0 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Nezdenice - Záhorovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Jarošov - Topolná 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Vlčnov - Strání B 3:2 (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Strání B - Ostrožská NV 1:4 (1:0)
    Ne 08.09. 15:00 TJ Březová - Drslavice 0:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Topolná - Záhorovice 4:2 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Polešovice - Nezdenice 4:5 (1:3)
    Ne 08.09. 16:00 Prakšice - Vlčnov 1:3 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Jarošov - Bílovice 8:0 (4:0)
    So 09.11. 13:30 Huštěnovice - Kněžpole 2:2 (2:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Kněžpole - Jarošov 0:5 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Ostrožská NV - Prakšice 6:3 (3:2)
    So 14.09. 16:00 Drslavice - Strání B 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Nezdenice - TJ Březová 1:3 (0:2)
    Ne 15.09. 15:00 Záhorovice - Polešovice 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bílovice - Topolná 0:3 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Vlčnov - Huštěnovice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 14:30 Huštěnovice - Ostrožská NV 2:4 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Strání B - Nezdenice 6:0 (3:0)
    Ne 22.09. 15:00 TJ Březová - Záhorovice 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Topolná - Polešovice 6:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Prakšice - Drslavice 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Jarošov - Vlčnov 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Bílovice - Kněžpole 4:4 (1:4)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Ostrožská NV - Jarošov 2:1 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Drslavice - Huštěnovice 2:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Nezdenice - Prakšice 3:2 (1:2)
    Ne 29.09. 15:00 Záhorovice - Strání B 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kněžpole - Topolná 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Vlčnov - Bílovice 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Polešovice - TJ Březová 5:2 (4:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Strání B - Polešovice 4:4 (4:1)
    So 05.10. 15:00 Prakšice - Záhorovice 3:3 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Topolná - TJ Březová 5:3 (5:0)
    Ne 06.10. 15:00 Huštěnovice - Nezdenice 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Jarošov - Drslavice 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Bílovice - Ostrožská NV 0:6 (0:5)
    Ne 06.10. 15:00 Kněžpole - Vlčnov 3:3 (1:3)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Prakšice - TJ Březová 3:1 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Jarošov - Záhorovice 4:2 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Topolná - Strání B 4:0 (3:0)
    Ne 20.10. 14:30 Huštěnovice - Polešovice 2:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Bílovice - Nezdenice 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Kněžpole - Drslavice 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Vlčnov - Ostrožská NV 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Ostrožská NV - Topolná 1:2 (1:2)
    So 26.10. 14:00 Drslavice - Vlčnov 0:3 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Nezdenice - Kněžpole 7:1 (3:0)
    So 26.10. 14:00 Strání B - Prakšice 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Polešovice - Jarošov 2:6 (0:3)
    Ne 27.10. 15:00 Záhorovice - Bílovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 15:00 TJ Březová - Huštěnovice 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 02.11. 13:30 Prakšice - Topolná 1:3 (1:2)
    So 02.11. 13:30 Ostrožská NV - Drslavice 8:1 (6:0)
    Ne 03.11. 13:30 Huštěnovice - Strání B 1:3 (0:1)
    Ne 03.11. 13:30 Jarošov - TJ Březová 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 13:30 Bílovice - Polešovice 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 13:30 Kněžpole - Záhorovice 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 13:30 Vlčnov - Nezdenice 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Ostrožská NV - Kněžpole 4:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Drslavice - Bílovice 2:2 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Nezdenice - Jarošov 4:1 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Vlčnov - Topolná 3:2 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Záhorovice - Huštěnovice 3:2 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 TJ Březová - Strání B 4:2 (2:1)
    Ne 10.11. 13:30 Polešovice - Prakšice 5:5 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 0 2 48:16 33
    2. 13 10 2 1 34:12 32
    3. 13 10 1 2 46:15 31
    4. 13 7 2 4 40:31 23
    5. 13 6 3 4 23:24 21
    6. 13 6 2 5 40:24 20
    7. 13 6 2 5 29:31 20
    8. 13 6 1 6 30:26 19
    9. 13 5 1 7 25:37 16
    10. 13 3 3 7 27:31 12
    11. 13 3 2 8 29:45 11
    12. 13 0 7 6 18:40 7
    13. 13 2 1 10 13:36 7
    14. 13 1 3 9 12:46 6